5 VPN, kurie nieko neregistruoja (ir kodėl jums tai turėtų rūpėti)

Bet kuris VPN gali užtikrinti šifravimą, tačiau tik keli VPT teikėjai bet kokia kaina saugos jūsų privatumą. Norint, kad jų vartotojai iš tikrųjų liktų anonimiški, VPT neturi laikyti jokių žurnalų. Net ne serverio žurnalai trikčių šalinimui. Nors tonų VPN paslaugų reikalauti kad tikrovėje „neprisijungtų“, dauguma šios pretenzijos neišpildo.


Aš išmokysiu jus, kodėl dauguma VPT neišgyvena reklamavimo „Ne prisijungdami“. Bet visų pirma, čia yra įmonės, kurios tikrai netvarko žurnalų. Laikotarpis.

Neprisijungiantis VPN teikėjo suvestinė

Čia pateikiami geriausi tarp neprisijungusių teikėjų pasirinkimai. Taip pat įtraukėme nuorodą į kiekvieno teikėjo apžvalgą ir nuorodą į kiekvieno teikėjo svetainę, įskaitant geriausią galimą kainą.

Šie teikėjai bus išsamiau aptariami tolesniuose skyriuose

RangasVPN / peržiūros saitasŠalisGeriausias pasiūlymasInterneto svetainė

1

Privatus interneto ryšysJAV3,33 USD / mėnApsilankykite VPN

2

„Torguard“JAV4,99 USD / mėnGaukite pasiūlymą

3

„IPVanish“JAV6,49 USD / mėnGaukite pasiūlymą

4

VPN.ACRumunija4,80 USD / mėnGaukite pasiūlymą

5

Proxy.shSeišeliai3,33 USD / mėnGaukite pasiūlymą

Nešvari paslaptis apie daugelį VPN „Nėra žurnalų“

Kai dauguma VPT sako „mes neprisijungiame“, tai reiškia „mes iš tikrųjų nefiksuojame jūsų žiniatinklio veiklos ir jūsų lankomų svetainių sąrašų“.

Tarp jūsų veiklos įrašymo (kurio praktiškai neturi VPN) ir žurnalo nelaikymo yra didžiulis skirtumas. Beveik visi VPT teikėjai (įskaitant daugelį pačių aprašytų „neprisijungiančių“ VPN) saugo „Prisijungimo žurnalus“, kuriuose yra ryšys metaduomenys pvz .: gaunamas / siunčiamas IP adresas, laiko žyma, perkeltų duomenų kiekis, naudojami uostai ir tt.

Ryšio žurnalai paprastai nėra skirti sumažinti jūsų privatumą, jie naudojami serverių priežiūrai, techninių problemų šalinimui ir užkirsti kelią klientų piktnaudžiavimui savo tinklu. Tačiau realybė yra tokia, kad ryšio žurnalai teoriškai gali būti naudojami norint atsekti VPN IP adresą atgal į konkrečią kliento sąskaitą..

Bendri ir privatūs IP adresai (ir jūsų privatumas)

Norėdami nustatyti, kiek ryšio registravimas daro įtaką jūsų privatumui, turite žinoti, ar jūsų VPN naudojamas privatus arba pasidalinta IP adresai. Daugelis VPT naudoja bendrinamus IP, kai keli vartotojai (dažnai daugiau nei 20 ir daugiau) naudojasi tuo pačiu IP adresu.

Tai iš tikrųjų padidina jūsų privatumą, nes sunku atsekti atskirą VPN vartotoją pagal jiems paskirtą IP adresą.

Bet jei VPT naudoja asmeninius IP adresus, kai kiekvienas vartotojas turi savo unikalų IP, kai prisijungia prie VPN, tada jis yra be galo lengva atsekti individualų vartotoją pagal jiems priskirtą IP adresą.

Prieš nesijaudindami leiskite man pabrėžti, kad dauguma žmonių to nedaro reikia pasirinkti neprisijungiantį VPN. Vargu ar kas nors bando atsekti jūsų veiklą internete. Tai pasakė, Visada teikiu pirmenybę papildomam privatumui, kai suteikiama galimybė pasirinkti.

Aš tai ypač rekomenduoju visi „BitTorrent“ vartotojai turėtų pasirinkti teikėją, kuris nelaiko ryšio žurnalų.

Straipsnyje šiek tiek vėliau gavome DUK apie VPN žurnalus, taip pat daugiau patarimų, kaip padaryti jūsų VPN dar saugesnį.

Bet pirmiausia apžvelkime kai kurias mūsų mėgstamiausias anonimines VPN paslaugas, kad galėtumėte suprasti, kuri iš jų jums labiausiai tinka.

Geriausi anoniminiai VPN

Pažvelkime atidžiau į kai kuriuos mūsų mėgstamiausius VPN iš šio sąrašo. Taip pat būtinai peržiūrėkite mūsų apžvalgas ir gaukite dar išsamesnę informaciją.

Privatus interneto ryšys

Asmeninės interneto prieigos peržiūra

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Geriausios savybės
Nėra žurnalų
Torrent draugiškas
JAV pagrindu
100% grąžinimo politika
3,33 USD + per mėnesį

Apsilankykite svetainėje

Privatus interneto ryšys yra vienas iš pirmųjų pasaulyje VPT, kuris priėmė politiką „Nėra žurnalų“, ir jie tai darė nuo pat pradžių. Jie nepateikia naudojimo statistikos, tačiau greičiausiai turi daugiau abonentų nei bet kuris kitas šios kategorijos teikėjas. Tai lemia jų neįtikėtinai maža kaina (vos 3,33 USD / mėn. Su metiniu planu). Daugelis VPT neatitiks (arba negali) atitikti VIP kainos.

Nepaisant prieinamos kainos, PIA turi daugybę papildomų funkcijų, įskaitant: DNS nuotėkio apsauga, a VPN „Kill-Switch“, reguliuojamas Šifravimo stiprumas (iki 4096 bitų raktų!).

Jie taip pat įmeta „Socks5“ įgaliotasis asmuo aptarnavimas be papildomo mokesčio. (Ypač „Torrent“ vartotojams patiks ši funkcija, nes maksimaliam privatumui galite paleisti savo torrentus per tarpinį serverį ir VPN).

Taip pat gražus yra 5 jungtys vienu metu VIP leidžia, tai reiškia, kad vienu metu iš vienos paskyros galite sujungti 5 skirtingus įrenginius į jų tinklą (dauguma teikėjų leidžia tik 1–2).


„IPVanish“ VPN

„IPVanish“ VPN„IPVanish“ yra JAV įsikūręs VPN tiekėjas, visų pirma žinomas dėl greičio. Jie ne visada buvo neprisijungę prie paslaugų teikėjo, tačiau 2014 m. Jie atnaujino privatumą, reaguodami į klientų užklausas. Visą „IPVanish“ apžvalgą galite rasti čia.

Aš priskirtu „IPVanish“ labiau bendrosios paskirties tiekėjui. Jie idealiai tinka vartotojams, turintiems spartųjį ryšį, taigi, jei jūsų IPT teikia 25 MB / s / s greitį ir norite gauti kuo greitesnį VPN greitį, pirmiausia turėtumėte išbandyti IPVanish.

Nors jų saugumas yra didelis (256 bitų AES šifravimas), o greitis yra greitas (pajėgus 100+ Mbps), jie nesiūlo tiek daug nustatymų ar parinkčių, kiek PIA, kai kalbama apie jų VPN programinę įrangą..

Kita vertus, jie turi tiesioginių pokalbių techninę paramą, VPN klientus visoms pagrindinėms platformoms („Mac“, „Windows“, „iOS“, „Android“) ir 7 dienų grąžinimo politiką, kad galėtumėte be jokios rizikos paimti jų tinklą bandymui..

Taigi, jei jūs ieškote anoniminio VPT ir norite, kad jūsų greičio testai atrodytų taip …

„IPVanish speedtest“ iš Naujojo Džersio, JAV

JAV serverio vieta

„IPVanish“ greičiausia iš Londono, JK

Jungtinės Karalystės serveris

Jūs esate skolingi sau, kad pasinaudotumėte „IPVanish“ teikiamomis galimybėmis 7 dienų pinigų grąžinimo garantija. Šiuo metu jie taip pat siūlo 46% nuolaidą savo 1 metų planams.


Proxy.sh (anonimiškumas2)

„Proxy.sh“ VPN

Proxy.sh yra labai unikalus VPN teikėjas, nes privatumą / anonimiškumą jie iškelia į naują lygį. Jie yra vieninteliai VPT teikėjai, skelbiantys skaidrumas pranešti, kurie dokumentai nurodo kiekvieną orderį, DMCA pranešimą ir teisėsaugos prašymą dėl jų serverių ir tinklo.

Jie taip pat naudojasi „orderio kanarėlė ‘ tai yra koncepcija, skirta apeiti teorinę įsakymo tvarką ir informuoti vartotojus apie vyriausybės šaukimą.

Tačiau jų dėmesys privatumui dar labiau padidėja, o „Proxy.sh“ teikia integraciją su 2 šifruoti pranešimų mainų įrankiai, obfsproxy (siekiant išvengti VPN aptikimo) ir VPN per „Tor“ (tai leidžia nukreipti VPN paketus per „tor Onion“ tinklą.

Jei to nepakanka, „Proxy.sh“ taip pat yra „Https“ ir „SOCKS“ tarpinių serverių paslauga su kiekvienu VPN paketu. Kaip ir VIP, „Proxy.sh“ metinis planas yra tik 3,33 USD / mėn.

„Proxy.sh“ yra santykinai naujas naujokas pramonėje, todėl jų programinė įranga nėra tokia šlifuota kaip konkurentų, tačiau jų saugumas yra aukščiausio lygio, turintis 256 bitų AES šifravimą ir 4096 bitų raktus (pramonės standartas yra tik 2048). -bit).

Jie taip pat yra vieninteliai VPT teikėjai, turintys atvirojo kodo VPN programinę įrangą. Tai reiškia, kad jų kodą galima viešai apžiūrėti, todėl jums nereikia jaudintis dėl įmontuotų galinių durų.


DUK apie VPN žurnalus / neprisijungiančius VPN

Aš suprantu, kad pasirinkus tinkamą VPN, gali kilti painiavos, tačiau tai nebūtinai turi būti. Čia yra keletas dažniausiai užduodamų klausimų, susijusių su VPN žurnalais. Jei turite papildomų klausimų, palikite komentarą, kai baigsite skaityti šį įrašą, ir aš padarysiu viską, kad padėčiau jums.

Kaip jūs žinote, kad VPN iš tikrųjų neprisijungia?
Tiesa yra tokia, kad niekada negali žinoti. Jūs turite pasikliauti jų privatumo politika ir jų, kaip įmonės, reputacija. Tiesą sakant, aš linkęs pasitikėti daugumos pagrindinių paslaugų teikėjų garantijomis, nes jie praranda daug verslo, jei kada nors paaiškėtų, kad jie meluoja.

Ar man reikia prisijungimo paslaugų teikėjo?
Priklauso. Jei numatytam VPN naudojimui reikalingas anonimiškumas (pavyzdžiui, jei internete skelbiate politiškai neskelbtinus tinklaraščio įrašus ar komentarus), turėtumėte visiškai pasirinkti neprisijungiantį teikėją. Mes taip pat siūlome tai „Bittorrent“ vartotojams (ir nenuostabu, kad labiausiai „Torrent“ tinkantys VPN paprastai turi mažiausiai žurnalų).

Jei bandote tik atblokuoti svetaines arba padidinti atvirų „Wi-Fi“ tinklų saugą, neturėtumėte galvoti, jei VPN saugo ryšio žurnalus. Neleisk, kad tai atgrasytų jus nuo pasirinkimo neprisijungti teikėjo, nes papildomas anonimiškumas niekada nėra blogas dalykas.

Kodėl koks nors VPN turėtų žurnalus??
Yra daugybė priežasčių, kodėl VPT saugo ryšio žurnalus. Pirmiausia, daugelyje šalių galioja duomenų saugojimo įstatymai, pagal kuriuos IPT (o kartais ir VPN paslaugos) reikalaujama atsargumo dėka registruoti ryšio duomenis. Štai kodėl dauguma neprisijungiančių teikėjų dažniausiai yra keliose šalyse, kuriose nėra jokių VPN duomenų saugojimo įstatymų..

Be to, ryšio žurnalai yra tinkamas tikslas VPN teikėjui. Jie padeda atsekti problemas ir yra dažnai naudojami siekiant užkirsti kelią piktnaudžiavimui (joks VPN nenori, kad žmonės, besinaudojantys jų paslauga, darytų nusikaltimus, priekabiautų prie žmonių ar nulaužtų svetaines)..

Apskritai VPT saugo prisijungimo žurnalus paskutinę ar dvi savaites, naikina seniausių dienų žurnalus ir prideda naujausią dieną. Kai kurie VPN saugo ryšio žurnalus tik 24 valandas (tai yra beveik taip gerai, kaip nėra žurnalų).

Kaip padaryti savo VPN dar saugesnį

VPN gali slėpti jūsų tapatybę tik tada, kai esate prie jo prisijungę.

Dabar jums tai turbūt atrodo akivaizdu, bet štai ką aš turiu omenyje. Tavo tapatybė yra tik saugus, nes jūsų VPN ryšys yra patikimas. Jei nepavyksta užmegzti ryšio, tikrasis IP adresas gali būti matomas bet kurioje jūsų lankomoje svetainėje arba (norint atsisiųsti „torrent“) visam „torrent“ spiečiui..

Laimei, daugelis VPN programinės įrangos turi: „kill-switch“ funkcija kuris suprojektavo iškart sunaikinti jūsų prieigą prie interneto, jei jūsų VPN atsijungs. Kiekviename šiame straipsnyje minėtame VPN yra uždarymo jungiklis, tačiau jūs turite tai padaryti būtinai įjunkite nes naudoti žudymo jungiklį nebūtina. Tai taip paprasta, kaip pažymėti 1 laukelį nustatymų meniu.

Taip pat yra mažiau pavojingų nutekėjimų, tokių kaip DNS nutekėjimas, ir „WebRTC“ nutekėjimai. Perskaitykite mūsų galutinį vadovą, kaip padaryti jūsų VPN dar saugesnį.

„Torrent“ atsisiuntimai ir VPN žurnalai

Neturėtų stebėtis, kad torrentas gali sukelti tiek tinklo įtampą, tiek teisinį galvos skausmą VPT tiekėjams. Ne visi ketina atsisiųsti atsakingai.

Pasirinkęs nelaikyti žurnalų, VPT gali žymiai pagerinti jūsų privatumą, kartu palengvindamas jų gyvenimą. Taip yra todėl, kad jiems niekada nereikia jaudintis dėl vartotojų nustatymo ar paskyrų atšaukimo: nes jie negali.

Kiekvieną kartą, kai neprisijungianti VPN tarnyba gauna teisinę užklausą, atsakymas yra gana standartinis. Paprastai tai skamba taip:

„Atsiprašome, bet mes negalime identifikuoti pavienių vartotojų pagal jų IP adresą. Laikinai užblokavome torrentus šioje serverio vietoje ir uždarėme prievadą #xyz “.

Tiesą sakant, perskaitę „Proxy.sh“ skaidrumo ataskaitą, pamatysite, kad atsakymai į kiekvieną užklausą yra beveik vienodi. Kai yra suprojektuotas tinklas už privatumą ir anonimiškumą nuo pat pradžių tai apsaugo ir klientus, ir teikėją.

Išvada

Jei skaitėte taip toli, turėtumėte gerai suprasti, kas atskiria tikrąjį VPN „Nėra žurnalų“ nuo likusios minios. Taip pat tikriausiai turite gerą mintį, ar jūs rinkoje esate vienas.

Paprastai mes rekomenduojame privačią interneto prieigą kaip pirmąją bandomą VPN paslaugą, nes jos yra tokios prieinamos (39,95 USD per metus) ir puikiai tiks 90% vartotojų. Gera strategija yra pirmiausia nusipirkti 1 mėnesio planą (7 USD) ir tada atnaujinti iki 1 metų plano, kai tik žinosite, kad laikysitės jų. O jei ne, būtinai pasinaudokite VIP teikiamais privalumais 7 dienų 100% grąžinimo politika. 

Dalykai, kurių sužinojome šiame straipsnyje:

 • Kai kurie VPN, kurie save vadina neprisijungę, vis dar saugo ryšio žurnalus
 • Yra tik keli tikrai anonimiški VPT. Daugelis jų yra JAV.
 • Turėtumėte pasirinkti vieną iš jų, jei svarbu apsaugoti savo tapatybę
 • Neprisijungiantys VPN taip pat yra protingas pasirinkimas „Bittorrent“ vartotojams
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map