Trust.Zone ülevaade


Seišellidel asuv ja Extra Solutions Ltd-na registreeritud ettevõte Trust.Zone on uus mängija VPN-i valdkonnas, kuid ärge laske sellel end lollitada – nad pakuvad head ja küpset VPN-lahendust, mis mõõdab äris suuri nimesid. Nagu igal uuel ettevõttel, on ka arenguruumi muidugi palju, kuid kokkuvõttes leidsime Trust.Zone’i VPN-teenuse testimisel palju funktsioone, mis meile meeldisid..

Peale nende asukoha ei olnud nende koosseisu, ajaloo ega eesmärkide kohta liiga palju teavet. Oleks tore, kui Trust.Zone’i kohta oleks natuke rohkem teavet, eriti kuna see on uus ettevõte ja see annaks sellele tuttavama ja läbipaistvama kontakti. Oma tugilehel mainivad nad, et tugi on saadaval esmaspäevast reedeni kella 18–16, seega arvame, et nad asuvad füüsiliselt Ida-Euroopas või Venemaal.

Selle ülevaate ajal pakub Trust.Zone 65 serverit 45 tsoonis (vastavalt nende reklaamile). Pidage meeles, et tsoonid ei tähenda riike, kuna ühes riigis võib olla mitu serverit. Täpsema loetelu serveri asukohtadest leiate siit.

Testisime töölauarakendust ja OpenVPN kaudu saadavat mobiililahendust. Oleksime tänulikud, kui mobiilseadmete jaoks oleks saadaval eraldiseisev rakendus, kuid mõistame ka seda, miks see ei võinud ettevõtte vanuse tõttu olla arendusetapis prioriteet.

Privaatsus- ja logimispoliitika

Privaatsuseeskirjad on väga jäigad ja halvasti sõnastatud, mitte ainult tehniliselt, vaid ka keskmisest madalamas inglise keeles kirjutatud.

Nad täpsustavad, et ühenduse logisid pole ja et nad ei saa kasutaja identiteedi kohta mingit teavet anda, isegi kui nad on seadusega sunnitud:

usaldustsoon - privaatsus

Kasulikuks võib osutuda ka mitu muud teavet, seetõttu soovitame lisateabe saamiseks tutvuda Trust.Zone’i privaatsuseeskirjadega siin.

Väärib märkimist, et neil on ka Warrant Canary.

Tarkvara

Tarkvara on intuitiivne ja väga hõlpsasti kasutatav, võimaldades teil vaid mõne sekundi jooksul ühenduse luua soovitud serveri asukohaga. Serverite asukohad on mandrites väga loogiliselt paigutatud, nii et soovitud asukoha leidmine ei tohiks olla probleem.

usaldustsoon-mainapp

Tarkvara pakub mõnda klassikalist seadet, näiteks tapmislüliti, automaatne ühendamine ja võimaldab ühendamist 5 erineva pordiga. Need on mõeldud peamiselt kasutamiseks tulemüüris möödasõidul.

Trust.Zone tarkvara pakutav väga huvitav funktsioon on see, et see võimaldab teil jälgida iga serveri, millega ühendate, liikluse kasutamist, sealhulgas sellega saadavat keskmist kiirust. See funktsioon lihtsustab kiireimate ühendustega ajaloo salvestamist.

Tarkvara on saadaval ainult Windowsi jaoks. Teisi platvorme toetatakse ainult operatsioonisüsteemi sisseehitatud VPN-i konfiguratsioonisüsteemidega või mobiilseadmete jaoks mõeldud kolmanda osapoole avatud lähtekoodiga VPN-tarkvara kaudu.

Tarkvara pakub OpenVPN tuge. L2TP / IPseci ühendusi toetatakse, kuid ainult ühenduse käsitsi seadistamisega. Oleksime soovinud, et see oleks integreeritud ka tarkvarasse.

Funktsioonid

Trust.Zone pakub funktsiooni kill-switch otse pea tarkvaraliideses. See võimaldab kasutajal IP-lekete eest täiendavat kaitset ja meile meeldib see, et te ei pea selle funktsiooni lubamiseks seadeid läbi kaevama.

Olenemata kasutatavast seadmest on lubatud kolm samaaegset ühendust.

Samuti pakuvad nad võimalust hankida staatiline IP-aadress eraldi hinnaga. See on eriti efektiivne nende klientide jaoks, kes ei soovi teistega sama väljumise IP-d jagada, kuna mõnel juhul võib tulemuseks olla mustade nimekirjade lisamine erinevatel veebisaitidel, mängudes serverid ja nii edasi.

Nende OpenVPN-i turbeparameetrid on järgmised: AES-128-CBC-krüpt andmete krüptimiseks, SHA1 HMAC ja 2048-bitine RSA-sertifikaat.

See on ühenduse turvalisuse osas madalam võrreldes paljude teiste testitud VPN-teenustega ja eelistaksime, et AES-256 oleks saadaval koos SHA256 ja RSA-4096-ga. Samuti toetavad nad L2TP üle IPseci eeljagatud võtmetega, ühenduse tüüp, mis on vaikimisi saadaval enamikus opsüsteemides ja mida saab konfigureerida ilma täiendavat tarkvara installimata. Pidage siiski meeles, et see pole vähem turvaline kui OpenVPN.

Kiirus

Sirvimiskiirus polnud erakordne, ehkki peame ütlema, et kuigi kiiruskatsete tulemused olid pisut madalad, ei mõjutanud see kogemust ennast:

usaldustsooni-sirvimise kiirustesti

Meil ei olnud katkestusi ega muid sarnaseid probleeme, kuid peame ütlema, et mõnel juhul oli ühenduse aeg pikk ja mõne serveri asukohaga ühenduse loomisel ilmnes tõrkeid.

Torrenti allalaadimiskiirus oli mõnes asukohas väikseim ja isegi serveri kohtades, kus see toimis korralikult, oli ühenduvuse probleeme või aeglast kiirust. Kiirtesti tulemused nägid välja järgmiselt Californias ja Pariisis:

Californias

Pariis

Mobiilne jõudlus

Usaldage. tsoon pakub Androidile tuge OpenVPN kaudu Androidile, mis on avatud lähtekoodiga kolmanda osapoole rakendus. Seda kasutatakse tavaliselt VPN-teenuste jaoks ja see võimaldab kasutajatel määratud mandaatide abil otse teenusepakkujate kaudu ühenduse luua. Me ei hinda isiklikult asjaolu, et spetsiaalset mobiilirakendust pole olemas, kuid korraldasime teenuse sirvimiseks mõned sirvimiskiiruse testid. Siin on tulemused vastavalt Kanada ja Hollandi kohta:

usaldustsoon-mobilespeedtest

Kiirustesti tulemused pole hämmastavad, kuid sirvimine oli sujuv ning ühenduse ajal ei olnud katkestusi ega raskusi.

Serveri seadistamisega on siiski hoopis teine ​​lugu ja see ei pruugi olla asi, kuhu kõik tahavad minna, eriti kui see tähendab iga asukoha eraldi seadistamist. Kui soovite paremat aimu, millised on Androidi seadistamise sammud iga serveri kohta, leiate juhised siit.

Hinnakujundus

Trust.Zone pakub igakuist ja aastast hinnakujunduskava. Samuti on võimalus toodet tasuta proovida, mida me tõesti hindasime, kuna proovikonto ja kogu konto vahel ei olnud mingeid piiranguid ega funktsioonide erinevusi.

usaldustsooni hinnakujundus

Hinnad on õiglased ja aastatellimuse üle 50% allahindlus on midagi, mida registreerumisel arvestada. Mitte paljud muud teenused ei paku aasta tellimusele nii head väärtust.

Toetus

Tugimeeskond pakkus mõistliku aja jooksul head vastust. Neile saadeti meile päring ja saime vastuse umbes viie tunniga. Ingliskeel ei olnud täpselt täiuslik, kuid oli kaugel sellest, mida veebisait pakkus, nii et jäime rahule. Mõistame, et mitte kõik ettevõtted ei asu ingliskeelsetes riikides, kuid tuleks säilitada teatav mõistmise tase, eriti kui käsitletakse tugitaotlusi, mis nõuavad agendilt selget ja sisutihedat.

Järeldused

Kokkuvõtteks võib öelda, et Trust.Zone VPN-i teenus ei vasta tõepoolest standarditele. Mõned sirvimis- ja torrentide allalaadimiskiirused on alla keskmise ja nende operatsioonisüsteemide kattevõimalused puuduvad. Muidugi on häid külgi, nii et siin on lühike ülevaade sellest, mis meile meeldis ja mis mitte:

Plussid:

 • Intuitiivne tarkvara.
 • Konkurentsivõimelised hinnad.
 • Vedelad ja katkematud ühendused (kui ühendus on tegelikult loodud).
 • Veebisaidil hõlpsalt navigeeritav ja sisuga sisu.
 • Saadaval on suur arv makseviise, sealhulgas bitcoin, isiklik teave, mida pole vaja registreerumiseks.

Miinused:

 • Reklaamib „tõeliselt anonüümset VPN-i”, mis VPN-i maailmas on lihtsalt turundussõnum… see pärineb teenusest, mis kasutab nende veebisaidil Google Analyticsit.
 • Ühenduse kiirus nii laua- kui ka mobiilseadmetes on keskmisest väiksem ja kuigi see on stabiilne, pole see sugugi rahuldav.
 • Patenteeritud kliendi tarkvara on saadaval ainult Windowsi jaoks.

Võttes arvesse kõiki meie ülevaates nimetatud tegureid, anname teenusele 5,5 / 10 lootusega, et need parandavad tulevikus teatavaid aspekte.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map