PIA ülevaade


2013. aastal Edward Snowdeni paljastuste tulemusel on privaatsustööstus tohutult kasvanud, kuna miljonid Interneti-kasutajad muutusid ühtäkki privaatsuse teadlikumaks ja hakkasid otsima võimalusi massijälgimise VPN-teenuste vastu võitlemiseks väga populaarseks isegi mittetehniliste kasutajate seas ja üldine huvi selliste teenuste vastu kasvab, nagu me räägime.

2013. aastal koostasime oma privaatse Interneti-juurdepääsuga VPN-i esimese ülevaate. Pärast seda on seda paar korda värskendatud, kuid nüüd on aeg värskendada PIA ülevaadet nullist.

Pakkudes madala hinnaga kvaliteeti, on PIA VPN-ist kiiresti tõusnud valdkonna liider. See on saanud arvukalt parimaid VPN-i auhindu, mida on välja andnud sellised juhtivad väljaanded nagu PC Mag ja Tom’s Hardware.

Privaatsel Interneti-juurdepääsul on kasutajaid alates tavalistest / mittetehnilistest inimestest, kes soovivad lihtsalt Facebooki sisse logida riigis, mis seda takistab, kuni turvateadlikeni, kes soovivad surfamise ajal olla anonüümsed või varjata pealetükkivate organisatsioonide eest nagu NSA, GCHQ, Hiina valitsus ja palju muud.

Oleme aastaid kasutanud privaatset Interneti-juurdepääsuga VPN-i, USA-l põhinevat teenust, mida haldab London Trust Media, Inc, ja otsustasime hiljuti selle uuesti üle vaadata, et näha, kas teenus toetab nõudeid ja tõuseb vastavalt vajadusele. Selle oleme välja selgitanud.

Mida otsida VPN-ist

Selle ülevaate tegemiseks oleme peaaegu kuu aega testinud privaatset Interneti-ühendust kogu maailmas virtuaalsetes masinates, mis on päevade jooksul ühendatud VPN-iga, ja ka mobiilseadmeid. Tahtsime teada, kui kiire ja usaldusväärne see on, kuidas see meie andmeid käitleb ja milliseid funktsioone see sisaldab.

VPN-i valimisel tuleb arvestada mitmete asjadega:

 • Usaldus ja privaatsuspoliitika
 • Serverid ja infrastruktuur. Täpsemalt saadaolevate serverite asukoht ja arv
 • Funktsioonid ja P2P / torrent jõudlus
 • Kiirus ja töökindlus
 • Hind ja saadaolevad makseviisid

Usaldus ja läbipaistvus

Enamik inimesi ostab VPN-teenust, et pääseda juurde oma riigis piiratud sisule, näiteks sotsiaalvõrgustikud, YouTube või Netflix. Või kaitsta massijälgimise, jälgimise ja autoriõiguse trollide eest. Nad usuvad sageli, et mõni VPN teeks seda, kuid see võib olla vale eeldus. Sa usaldad VPN-i kogu oma Interneti-liikluse ja seega ka kogu tundliku teabe – asjad, mida te isegi oma parimale sõbrale ei ütleks.

Kõige olulisem küsimus, mida peaksite VPN-i valimisel esitama, on see, kas esiteks väärib see teie usaldust.

Privaatne Interneti-juurdepääs on väga kindel VPN-teenus ja on seda ka näidanud. Pole teada, et nad mängiksid oma klientide vastu. Seevastu teine ​​populaarne teenus HideMyAss on oma kasutajad vähemalt kaks korda reetnud, andes neile feds.

Nende väite kohaselt ei salvesta PIA teie liikluse logisid, IP-aadresse ega DNS-i taotlusi. Kohtukutse alusel võivad nad kliendi andmeid avaldada. Nende veebisaidi kohaselt: „me täidame kõiki kehtivaid kohtukutseid kohtukutsetega, meie juriidiline meeskond kontrollib kõiki seaduslikke taotlusi, mis meilt seaduse seaduse mõtte ja tähtuse järgimise eest saame. Kehtetute või liiga laiade kohtukutsete korral seame küsimuse või püüame kitsendada mis tahes otsitud teema ulatust. Veelgi enam, kui see on võimalik ja kehtiv võimalus, anname kasutajale võimaluse nõuda mis tahes nõutavat avalikustamist. ”

Privaatne Interneti-juurdepääs nõuab aga kasutaja e-posti aadressi ja makseandmeid. Samuti öeldakse, et mõned kliendid, kes otsustavad kasutada valikulist juhtpaneeli, saavad ajutise küpsise.

Nad teevad ka selgeks, et nad ei müü inimeste andmeid otseturunduse eesmärgil, nagu mõned tasuta VPN-id teevad.

„Meie pühendumus teile on säilitada privaatsuse kõrgeimad standardid, pakkudes samal ajal kõige kindlamat ja kiiremat VPN-võrku. Oleme oma kohustustele alati truud, ”loetakse nende veebisaidil.

Maksemeetodite osas pidage meeles, et mitte kõik makseviisid pole oma konstruktsioonis privaatsussõbralikud. Mõned neist salvestavad teie andmeid piiramatu aja jooksul. Samuti edastavad mõned neist teie üksikasjad kaupmehele – antud juhul VPN-teenuse pakkujale. Sel põhjusel on soovitatav maksta oma VPN-i eest Bitcoini või ettemakstud deebetkaartidega, nii et te ei ühendaks oma tegelikku isikut VPN-i kontoga.

Mis meile PIA-s meeldis ja mida teiste VPN-ide puhul harva nähti, on see, et nad annavad ka ühiskonnale tagasi, toetades Interneti-rühmade (https://www.privateinternetaccess.com/pages/companies-we-sponsor) vabadust, näiteks Electronic Frontier Sihtasutus, Interneti Ühiskond, Gnome Foundation, samuti Bitcoini üritused ja foorumid ning hakatonid. EFF-i sponsoreerib üsna palju VPN-e, kuid ükski neist ei panusta mitmesse muusse projekti, näiteks PIA-sse.

Nad hoolivad ka keskkonnast, toetades Earth Day Network ja istutades ühe puu iga oma võrgu serveri jaoks. 2016. aasta maiks on nende arv ületanud 3300 puud.

Krüptimine

Kasutajad, kes otsivad tugevaimaid krüptimisparameetreid, võivad olla kindlad. See VPN kasutab mõnda tugevaimat krüptimisseadet turul. See kasutab avatud lähtekoodiga, tööstusstandardit OpenVPN, millel on palju võimalusi, mille hulgast nad saavad valida. Tugevam krüptimine tähendab aga suuremat töötlemisvõimsust või sageli kiiruse langust. Need, kes hindavad kiiret allalaadimist rohkem kui krüpteerimise tugevust, saavad märgistada ruudud, mis vastavad stsenaariumile Kõik kiirused pole ohutust.

Kasutajatel on andmete krüptimise, andmete autentimise ja käepigistuse osas mitu võimalust. PIA VPN soovitab mitmeid järgmisi stsenaariume:

 • Vaikekaitse – AES-128 / SHA1 / RSA-2048
 • Kõik kiirused pole ohutud – puuduvad / puuduvad / ECC-256k1
 • Maksimaalne kaitse – AES-256 / SHA256 / RSA-4096
 • Riskantne äri – AES-128 / puudub / RSA-2048

Oleme kasutanud AES-128 või AES-256 šifrite kombinatsioone RSA-4096 või ECC käepigistusega, alati koos SHA256 HMAC-iga.

Altpoolt leiate paar proovi nende krüptimise käepigistuse abil.

Nende tarkvaraga (tugev krüptimine):

pia-käepigistus1

Vaikimisi .ovpn-serveri konfiguratsioonifailidega:

pia-käepigistus2

Pange tähele, et tugevad krüptimisseaded on saadaval ainult nende tarkvaraga. Kui kasutate OpenVPN-i koos nende pakutavate serveri konfiguratsioonifailidega või kui seadistate ruuteril OpenVPN-i, on krüptimine nõrk. See kasutab Blowfishi 128-bitist CBC-d andmete krüpteerimisšifrina koos vananenud RSA-1024 CA sertifikaadiga, RSA-2048 serverivõtmetega, millele on alla kirjutatud selle CA-ga, ja SHA1 kokkuvõte. See on üsna halb ja imestame, miks nad ei vaevu oma vaikeseadeid uuendama.

Serverid ja infrastruktuur

Uurides privaatse Interneti-ühenduse hostimispartnereid, leidsime, et nad kasutavad mõnda hostimise tööstuse paremaid võimalusi. Näiteks Constant LLC (www.constant.com) on nende üks peamisi hostimispartnereid.

Privaatse Interneti-juurdepääsuga VPN (juuni 2016) väidab, et 25 riigis on üle 3300 serveri, kõigil neil on Gigabiti ühendused. Enamik neist, umbes 1700, asuvad 9 USA asukohas. Järgneb Ühendkuningriik 230 serveriga ja seejärel Kanadaga, kus on umbes 200. Muude asukohtade hulka kuuluvad Austraalia, Šveits, Holland, Rootsi, Norra, Taani, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Hongkong, Iirimaa, Rumeenia, Türgi, Singapur, Jaapan, Mehhiko, Brasiilia, India, Venemaa, Uus-Meremaa ja Iisrael.

Nad on viimase kahe aasta jooksul oma infrastruktuuri hüppeliselt laiendanud. „Andmekeskuse partneritel peab esmase marsruudi / transiidi jaoks olema vähemalt Tier-1 reitinguga Tier-1 ribalaius (vähemalt 3 erinevat pakkujat). Lisaks on hädavajalik, et andmekeskus pühenduks privaatsusele, ”kirjutavad nad veebisaidil.

pia-võrk

Nende võrgulehel sisaldab kõigi asukohtadega tabel ka veergu „Ribalaius”, milles nad arvutavad gigabiti mahutavust (serverid x 1 Gbps). Usume, et see on eksitav ja seda kasutatakse ainult turundusväidetena. See on seotud andmekeskuse pordikiirusega, mitte Interneti-le saadaoleva ribalaiusega. Igas asukohas saadaval olev kiirtesti tööriist on kasulik, kui soovite kontrollida kiirust oma tegeliku asukoha ja ühendatava VPN-i asukoha vahel. Meile kiirustesti tööriista juures ei meeldi, et see nõuab Flashi ja keegi, kes turvalisuse suhtes tõsiselt suhtub, ei kasutaks Flashi. Loodetavasti lülituvad nad JavaScripti või HTML5 kiirustesti tööriistale.

Omadused ja torrents

Privaatsel Interneti-juurdepääsuga VPN-l on kliendirakendused Windowsi, Linuxi (beeta) ja Mac OS X arvutitele. Mobiilseadmete jaoks on neil VPN-i kliendirakendused Androidi ja iOS-i seadmetele. Üks VPN-konto võimaldab kuni 5 samaaegset ühendust. See võib olla mis tahes segu ruuteritest, arvutitest, nutitelefonidest ja tahvelarvutitest. Teenust saab installida nii paljudesse seadmetesse, kui kasutaja soovib, kuid igal ajal saab ühenduse luua vaid viiel.

VPN on torrentsõbralik ega ole selliseid sisuressursse üheski asukohas blokeerinud.

Tarkvara

PIA-l on oma Windows OpenVPN-klient ja seda on väga lihtne kasutada, töötades kastist välja.

Liides on puhas ja minimalistlik. Saad valida lihtsa ja täpsema vahel. Kogenematutel kasutajatel palutakse sisestada VPN-i kasutajanimi, parool, käivitusvalikud ja piirkond, millega nad tahavad ühenduse luua. Kogenud kasutajad saavad valida oma krüptimistugevuse: šifri, autentimise ja käepigistuse meetodid.

pia-tarkvara1

Installimisel saate valida piirkonna / riigi, kuhu soovite VPN-i ühendada, samuti protokolli ja pordid. Need pakuvad nii TCP kui ka UDP protokolle sadamates: TCP 80, 110, 443 ja UDP 53, 1194, 8080 ja 9201. Protokolle ja porte saab valida lisavalikute hulgast. Pange tähele, et TCP-pordid 80, 443 ja 110 on soovitatav, kui VPN-ühendus on loodud võrgust, millel on piirav tulemüür, kuna neid pordi kasutatakse tavaliselt veebi- ja e-posti liikluseks, seetõttu on tõenäoline, et VPN-ühendus töötab radar.

Veel üks kasulik asi, mille saate seadistada, on portide edastamine (kasutavad P2P-kliendid või muu tarkvara, mis nõuab otsest juurdepääsu teie arvutile Internetist). Kui lubate selle valiku, kuvatakse tööriistavihjega ühenduse loomisel edastatud port.

Sadamate edastamine on saadaval serverites, mis asuvad Hollandis, Šveitsis, Põhja-CA-s, Torontos, Rumeenias, Rootsis, Prantsusmaal ja Saksamaal. Pordi edastamine on kasulik nii torrentide külviks kui ka mängude mängimiseks ning mõne koduvõrgu rakenduse juurde jõudmiseks, näiteks valvekaamera, FTP / SSH-server või VoIP-rakendus.

Kasulikud tarkvarafunktsioonid:

 • VPN Kill Switch kustutab teie ISP Interneti-lüüsi, kui VPN katkeb, et vältida IP-lekkeid
 • DNS Lekkekaitse eemaldab vaikeseaded DNS-serverid, nii et saate kasutada ainult VPN-i määratud DNS-servereid
 • IPv6 lekkekaitse keelab teie IPv6 võrgu aadressi kaitsmiseks lekete eest IPv6 kaudu

Androidis ühendab nende rakendus OpenVPN-i, kuna see põhineb Androidi avatud lähtekoodiga rakendusel OpenVPN. Alustades värskest värskendusest, võimaldab see ka poliitikapõhist marsruutimist, mis tähendab, et kasutaja saab valida, milliseid rakendusi VPN-ühendust kasutada (või mitte).

IOS-i jaoks mõeldud VPN-i tarkvaraklient pole nii võimas kui Androidi klient ja kasutab OpenVPN-i asemel IPsec + IKEv2 kui VPN-i protokolli. Seetõttu pole see nii turvaline ja usaldusväärne kui OpenVPN.

VPN-ühendusi saab käsitsi seadistada ilma tarkvara kasutamata seadmetes, mis toetavad VPN-ühendusi, näiteks ruuterid, NAS-seadmed või enamikes opsüsteemides sisseehitatud VPN-i toega.

Kiirus

VPN-i kasutamine võib teie ühenduse kiirust vähendada kahel põhjusel: krüpteerimisega seotud lisakulude tõttu, kuna peate edastama rohkem andmeid, ja ribalaiuse läbilaskevõime teie ja VPN-serveri vahel, millega ühendate. Näiteks võib ühenduse loomine mõne muu riigiga või välismaale põhjustada väiksema kiiruse kui see, mille saadaksite läheduses asuvasse kohta ühendades. Mõne kiiruse (mitte palju) ohverdamine turvalisuse ja privaatsuse nimel on meie arvates mugav.

Tõenäoliselt võime kõik nõustuda, et VPN-i valimisel on kiirus väga oluline tegur. Sel põhjusel oleme teinud mitmeid kiiruskatseid, kasutades erinevaid meetodeid, nii veebipõhiseid kiiruskatseid kui ka torrentide ülekandeid. Neid teste tehti erinevatel ajaraamidel ja kellaaegadel. Pange tähele, et me ühendasime VPN-iga erinevatest maailma paikadest, et lahendada latentsusaja ja omavahel seotud probleemid.

Kiireimad tulemused

pia-speedtest

Nagu ülaltoodud testid näitavad, pole PIA VPN-i kiirus sugugi halb. Tegelikult on see parem kui see, mida kogesime paljude teiste konkurentidega, ehkki mitte parim.

Näib, et nad hoolivad klientide kiirusest, kuna Windowsi VPN-i tarkvaras on saadaval valik Saada aeglase kiirusega kaebus..

torrenti kiiruse tulemused

Torrenti kiirus on väga hea, ulatudes pidevalt üle 100 Mbps.

pia-vpn-torrent1

ja teine ​​test (erinev VPN-i asukoht):

pia-vpn-torrent2

Nagu ülaltoodud testitulemustest näete, oli edastuskiirus üle 15 MB / s ehk ~ 120 Mbps. Üks test tehti VPN-iga ühendamisel Kanadas, teine ​​Hollandis.

Samuti testisime torrenti kiirust välja lülitatud VPN-iga, kuid torrentikliendis lubatud SOCKS5 puhverserveri korral. Kiirus kasvas kiiresti üle 200 Mbps. See on muljetavaldav ja ainuüksi torrentideks piisab, kui kogu liikluse marsruutimiseks VPN-iga ühenduse loomine, vaid lihtsalt puhverserveri seadistamine oma torrentkliendis. See on kiiruse tulemus SOCKS5 kaudu torrentimisel:

pia-sokid5-torrent

Makse ja hind

Privaatsel Interneti-pöördusel (PIA) on mõned ja lihtsad hinnavalikud. Kuumakse on suurim, 6,95 dollarit. Kui valite 6-kuulise paketi, annate 35,95 dollarit, mis tähendab 5,99 dollarit kuus. Suurem allahindlus on neile, kes ostavad terve aasta tellimuse. Nad maksavad ainult 39,95 dollarit, teenides 3,33 dollarit kuus. Tasuta prooviversiooni ei toimu, kuid kui te pole teenusega rahul, saate oma raha tagasi seitsme päeva jooksul. Samuti ei ole 6-kuulisel plaanil tegelikult mõtet, arvestades asjaolu, et 1-aastane aasta on ainult 4 dollarit kallim. Nii et pikaajaline valik on ilmne aastapakett.

pia-hinnastamine

Lisaks krediitkaartidele, PayPalile, Bitcoinile ja Amazonile on ka palju muid makseviise, sealhulgas sadu kinkekaarte suurematelt brändidelt nagu Starbucks, Target ja Walmart, võimaldades klientidel maksta anonüümselt.

Registreerisime PIA VPN-teenuse Bitcoini abil ja meil oli hea meel, et registreerumisprotsess võttis vaid 20 sekundit ja meilt ei küsitud mingeid isiklikke üksikasju. VPNi sisselogimisandmed saadeti registreerumisprotsessis antud e-posti aadressile. VPN-konto aktiveeriti kohe pärast makse kinnitamist.

Üks aktiveerimise e-kiri sisaldas nende tarkvara jaoks ainulaadset allalaadimislinki, kus VPN-i mandaadid olid juba manustatud, nii et VPN-i kasutajanime ja parooli ei olnud vaja käsitsi sisestada.

Toetus

Neil on kohapeal reaalajas vestluse tugi, kuid see pole ööpäevaringselt saadaval.
Teadmistebaasi lehel on üle 300 artikli, mis sisaldavad lahendusi ja vastuseid enamikule probleemidele ja küsimustele.

Neil on ka piletimüügi leht ja selle lehe kaudu võtsime ühendust toega. Kui tugiteenused vastasid ühe tunni jooksul kiiresti, siis nädalavahetusel me esimesest vastusest muljet ei avaldanud. Küsimus oli natuke keeruline, võib-olla liiga tehniline 1. taseme tugioperaatorite jaoks. Küsisime, kas nende iOS-i rakendus kasutab IPsec + L2TP või IPsec + IKEv2, kuna see polnud selge ja me ei leidnud teavet kuskilt. Tugioperaatori vastus oli midagi sellist: „Võite kasutada L2TP / IPseci iOS-is, juhendaja [siin]. Meie iOS-i rakendus toetab IPseci ”. See ei vasta meie küsimusele, vaid on lihtsalt vastus. Pärast seda, kui oli neile öelnud, et vastus ei olnud rahuldav, vastas mõni teine ​​töötaja ja vastas küsimusele, mainides, et see kasutab IPsec + IKEv2.

Nädal hiljem küsisime, kas nad toetavad OpenVPN-i konfiguratsioonifailidega paremat krüptimist, kas kasutada koos muu VPN-i tarkvara või ruuteritega. Toetus oli taas väga kiire, kuid kahjuks väitsid nad, et ametlikult nad muid konfiguratsioonifaile ei paku, ja soovitasid neil oma foorumeid otsida.

Muud võimalused toetuse saamiseks on nende foorumi kaudu või saidil reddit.com, kus mõni nende teadlik töötaja varitseb.

Järeldus

Privaatne Interneti-juurdepääs on kahtlemata üks parimaid VPN-teenuseid turul. Nad võtavad privaatsust tõsiselt, nende infrastruktuur on tipptasemel ja hind on ületamatu. Tarkvara pole nii hea, kui tahaksime, ja tugi võiks olla parem.

Anname tasulises VPN-is privaatsele Interneti-juurdepääsule hinde 8/10 ja soovitame seda tungivalt.

PRO-d:

 • Hea kiirus / töökindlus. Neil on odavate VPS-serverite asemel palju pühendatud või paigutatud servereid, nagu paljudel nende konkurentidel.
 • Privaatsusele keskendunud (tõestatud).
 • Torrent sõbralik, pole üheski asukohas blokeeritud. SOCKS5 ja sadamate edastamine on suurepärased lisad piinadele.
 • Ei saa hinnast üle. Päriselt.
 • Väga hea torrenti kiirus, eriti ainult SOCKS5 puhul.
 • Tugi on väga kiire.
 • Paljud VPN-i asukohad, mille vahel valida.

KONSOLID:

 • Need asuvad USA-s ja nende suhtes võidakse kohaldada salajasi kohtuotsuseid.
 • Tarkvara on korras, kuid soovime, et see oleks parem. kuid nende muudetud kohandatud OpenVPN on aegunud. Nad pakuvad foorumites allikat, kuid see on vana. Ka tarkvara ei ole avatud lähtekoodiga, vaid OpenVPN, mis on nende tarkvaraga komplekteeritud.
 • Ilma nende tarkvarata pole tugevama krüptimise jaoks ametlikku tuge.
 • Flashi põhine kiireim tööriist nende võrgulehel.
 • Mõned nende IP-d on mustas nimekirjas või on neid VPN-idena hõlpsasti tuvastatavad.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map