Parimad tasuta VPN-id iOS-i jaoks


Turul, mis liigub kahtlemata mobiilsete seadmete suunas, on veebiteenuste puhul oluline keskenduda peamiste mobiilsete opsüsteemide arendamisele. VPN-teenused pole erand ja selles ülevaates tahaksime rääkida tasuta VPN-teenustest, mis on saadaval iOS-i jaoks (mis on üks kolmest mobiilseadmete opsüsteemist, mis töötavad iPhone’is, iPadis ja iPodi seadmetes).

Paljud tasulised VPN-teenused pakuvad VPN-i rakendusi või konfiguratsioonifaile, mida saab kasutada ka mobiilseadmete jaoks. Kuid mitte kõik ei vaja juurdepääsu mitmele seadmele ja paljud tarbijad ei sirvita veebis tegelikult muust kui oma telefonist. See selgitab, miks mõned ettevõtted pakuvad tasuta VPN-teenuseid.

Sõltumata sellest, kas see on tasuta või tasuline teenus, leiame, et on olemas mõned funktsioonid, mida iga mobiilne VPN-teenus peaks pakkuma. See on vaid üldine suunis, mis peaks meie arvates olema mis tahes mobiilse VPN-teenuse standard.

 • Lihtne registreerimine: Viimane asi, mida soovite teha, on veeta mitu minutit oma kontode kinnitamiseks, kinnitamiseks ja uuesti kinnitamiseks. See lükkab eesmärgi ka siis, kui peate mobiilseadme VPN-konto seadistamiseks isiklikku teavet kontrollima.
 • Kasutusmugavus: See on mobiilirakendus, mis on mõeldud kasutamiseks liikvel mitte nutitelefoni nutikatele kasutajatele (kes eelistavad tõenäoliselt tasulisi VPN-e). Lihtsalt töötava liidese olemasolu on kohustuslik.
 • Serveri asukohtade arv: Pole nii oluline kui täisfunktsionaalsetes VPN-teenustes, kuid mitmekesisus on alati hea kiiruse, latentsuse ja geolukustatud sisule juurdepääsu osas.
 • Hea kiirus: Mobiilsidevahendite jõudlus on kasvanud, mis hõlmab ka seda, et nende traadita ühenduse võime on nutitelefonis või tahvelarvutis tänapäeval võimalik üle 100Mbps. Sel põhjusel on oluline leida VPN-teenus, mis kasutab ära riistvara ja pakub teile parimat kogemust.
 • Turvalisuse ja privaatsuse tagamine: See, et teenus on tasuta, ei tähenda veel, et see ei peaks andmete ja identiteedi kaitset tagama.
 • Kaasas mõned lisafunktsioonid: Näiteks töötab reklaamiblokeerija, mis hoiab häirivatel reklaamidel teie sirvimist, mängude või meedia voogesituse katkestamist.

Nagu varem mainitud, on see üldine suunis, mõned teenused võivad mõnedes osakondades silma paista ja teistes puuduvad, kuid üldiselt peaksite oma VPN-teenuses otsima sama kvaliteedistandardit.

Tutvustame teid paar testi, mis viidi iga teenuse kohta eraldi läbi, ja see peaks teile teenuse kvaliteedi kohta hea ettekujutuse andma. Peale selle selgitatakse nende eripära, kui need on olemas.

Opera tasuta VPN

IOS-i Opera Free VPN-i oli väga lihtne installida ja käivitada. Konto aktiveerimiseks polnud vaja teavet ega mingit kinnitust.

Valida on viie serveri asukoha vahel: Kanada, Saksamaa, Holland, Singapur ja Ameerika Ühendriigid.

Seda näitasid kiiruskatse tulemused.

Jäime tulemustega väga rahule. Sirvimine oli sujuv, katkestusi polnud väga vähe ja Interneti-ühenduse katkestamisel ühendati teenus automaatselt uuesti.

Reklaamide blokeerija töötas suurepäraselt, umbes 2 päeva jooksul, kui ta täiskohaga meediumite sirvimiseks ja voogesituseks oli saanud, ei näinud me ühtegi reklaami..

Siin on lühike ülevaade sellest, mis meile meeldis ja mis mitte.

Plussid:
 • Väga lihtne registreerumisprotsess
 • Intuitiivne rakendamine
 • Reklaamide blokeerija töötab suurepäraselt
Miinused:
 • Võiks teenuse katkestustega natuke tööd teha

Väärib märkimist, et Opera pakub ka tasuta puhverserverit ehk nn brauseri VPN-i, mis on sisseehitatud nende töölaua brauserisse. Siin on meie täielik ülevaade Opera VPN-ist, mis hõlmab brauseri funktsiooni ja nende tasuta VPN-i iOS-i jaoks.

Sirvi tasuta VPN-i

IOS-i sirvimise tasuta VPN-is oli ka väga kiire registreerimisprotsess, ilma et oleks vaja e-posti või kinnitust. Rakendus on intuitiivne, hästi üles ehitatud ja kirjeldab hästi läbitavaid samme. Valikutemenüü annab teile võimaluse tutvuda privaatsuspoliitikaga, uuendada oma kontot või saata tagasisidet.

Nagu eespool mainitud, on olemas võimalus minna preemiaks ja kuidas need erinevused on ning kuidas hinnakujundusplaanid välja näevad.

Kiirustesti tulemused olid tasuta mobiilse VPN-i jaoks üsna head, ehkki mitte nii kiired kui mõne teise puhul.

Sirvimiskogemus oli hea, katkestusi ega katkestusi meil polnud ning meediumide voogesitamine ei olnud probleemiks isegi Youtube’i kõrglahutusega voogude puhul.

Siin on teenuse kiire jaotus:

Plussid:
 • Väga lihtne registreerumisprotsess
 • Intuitiivne rakendamine
Miinused:
 • Reklaamide blokeerijat pole
 • Kiirus võiks olla parem
 • Erinevusi tasuta ja lisatasu vahel pole selgelt välja toodud

Browsec pakub ka brauseritele (või „brauseri VPN-ile”) tasuta puhverserveri lisandmoodulit, mille me hiljuti üle vaatasime: Browsec VPN Review. Lisand on mugav, kui otsite tunnetada ka oma brauseri liiklust.

VPN-i sulgemine

Windscribe VPN on vastupidav VPN-teenus, millel on palju pakkuda. Need pakuvad tasuta kontol 2 GB liiklust ja võimaldavad juurdepääsu 11 asukohas: USA idas, USA läänes, USA keskosas, Idas Kanadas, Läänes Kanadas, Saksamaal, Hollandis, Luksemburgis, Suurbritannias, Hongkongis ja Prantsusmaal..

Sisselogimisel nõudis Windscribe VPN kasutajanime ja e-posti aadressi, kuid peale selle oli ülejäänud protsess sujuv ja suutsime ühenduse luua kiiresti..

Rakendus on intuitiivne ja meie testide ajal hästi teostatud.

Ka kiiruskatse tulemused olid väga head, nende pakutavate kvaliteetsete teenuste selge prognoos.

Sirvimiskogemus oli suurepärane, ilma katkestusteta, ühenduse katkestamine ega mingeid probleeme olenemata kasutamise tüübist.

Kokkuvõtteks on siin teenuse kiire jaotus:

Plussid:
 • Head kiiruskatse tulemused
 • Saadaval on palju servereid
 • Kui teie e-posti konto on kinnitatud, saate 10 GB tasuta liiklust
Miinused:
 • Registreerumiseks on vajalik e-post
 • Ei paku reklaamiblokeerijat

Windscribe VPN pakub ka täisfunktsionaalseid VPN-teenuseid. Lisateabe saamiseks soovitame lugeda meie täielikku ülevaadet.

TunnelBear Free VPN

IOS-i tunnelBeari tasuta VPN on pisut erinev teistest ülaltoodud teenustest. Erinevus seisneb selles, et neil on ainult piiratud (500 MB / kuus) tasuta prooviversioon, kus on võimalus teenida tasuta lisaliiklust erinevate uuringute, uuesti säutsude ja nii edasi. Kuid nad pakuvad tasulist plaani, mis näeb välja selline.

Seadistamisprotsessis oli veel üks samm, kus konto seadistamiseks on vaja teie e-posti aadressi ja teie kontole saadetakse kinnitusmeil. Peale selle sõltub see tõesti makseviisist, mille valite teenuse eest maksmiseks. Lisaks peamistele krediitkaartidele ja bitcoinidele aktsepteerivad nad ilmselt makse ka purkide meega, kuigi me isiklikult eelistaksime mee säilitamist.

Kiirustesti tulemused olid parimad kõigist selles ülevaates testitud teenustest.

Saime voogesitada kolme erinevat videot (üks neist oli reaalajas) enne, kui nägime väikseimat kokutamist, mis on üsna muljetavaldav.

Rakenduse lihtsus ja leidlikkus tegi kogemusest tervikuna väga meeldiva, tunde, mille ületas vaid etendus.

Koostasime lühikese nimekirja sellest, mis meile selle teenuse osas meeldis ja mida meie arvates võiks parendada.

Plussid:
 • Väga head kiiruskatse tulemused
 • Kena rakendus. Väga intuitiivne, huvitava kujundusega ja funktsionaalsete puudustega, mida võiksime näha
 •  Väga sujuv kogemus
Miinused:
 • Reklaamide blokeerijat pole
 • Registreerumisel on vajalik e-post

Tunnelbeari ja nende täisfunktsionaalse VPN-i kohta lisateabe saamiseks vaadake üle aasta tagasi tehtud ülevaadet.

Kokkuvõtteks võib öelda, et iOS-i seadmetele VPN-teenuse valimine võib kõigi saadaolevate nimedega olla keeruline. Tutvustasime teile ülevaate hetkel saadaval olevate toodete tipptasemel tooteid ja loodetavasti aitasime teie valiku natuke lihtsamaks muuta. Erinevatel funktsioonidel on potentsiaalsetele kasutajatele erinev mõju, mistõttu me teame, et lõpuks taandub see kõik tõhususele ja kogemuste kvaliteedile.

Lõppsõnana pidage meeles: kaitse maksimeerimiseks, parema kiiruse ja abi saamiseks vajaduse korral peaksite kasutama tasuta VPN-i asemel tasulist VPN-i, mis on pigem mõeldud ainult juhuslikuks kasutamiseks.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map