OneVPN ülevaade 2017


OneVPN on Hongkongis asuv VPN-teenus, Unravel Technologies Ltd. toode, mis alustas tegevust oma kirjelduse järgi väga kaua aega tagasi. Nad pakuvad 60+ asukohta 21 riigis: Tšehhi Vabariigis, Suurbritannias, Norras, Prantsusmaal, Hispaanias, Saksamaal, Hollandis, Türgis, Rootsis, Itaalias, Šveitsis, Brasiilias, Mehhikos, Hongkongis, Singapuris, Hiinas, Malaisias, USA-s, Kanadas, Austraalias ja Uus-Meremaa.

Ainus registreerumiseks vajalik nimi on nimi ja e-posti aadress, kuid sõltuvalt väljaregistreerimisel kasutatavast makseviisist võib vaja minna lisateavet.

Nad väidavad, et nende moto on “pakkuda täiuslikku turvalisuse ja kiiruse kombinatsiooni”, nii et vaatame välja, kui täpne on see väide.

Privaatsus- ja logimispoliitika

OneVPN-il on üsna lühike ja kokkuvõtlik privaatsuseeskiri, mis sätestab järgmist:

Üks asi, mida (isegi tehnilise toe osakond) ei suutnud selgitada, oli fraas „See on kõige selle kohta, mida me hoiame“, mis pole kuigi rahustav..

Pidage meeles, et see privaatsuseeskiri on läbivaatamise ajal (2017. aasta alguses) kehtiv ja soovitame tutvuda nende privaatsuseeskirjadega, et saada värskeimaid värskendusi või muudatusi.

Tarkvara

OneVPN pakub tarkvara Windowsi, Maci ja Androidi jaoks. Nende iOS-i rakendus on vastavalt nende veebisaidile arendamisel.

Testisime Windowsi rakendust, mis on loodud põhivajaduste serverimiseks otse esimeselt lehelt, kuid mis meie jaoks puudutab kujundust.

Funktsioonid on saadaval kohe esimesel lehel, kuid sätete nupule pääsemisel oli probleeme. Me arutasime seda küsimust tehnilise toe osakonnaga, kuid neil polnud spordi osas vastust. Nad teatasid meile, et meie probleem on edastatud asjassepuutuvale osakonnale ja meid teavitatakse sellest, kui lahendus leitakse. Möödas on rohkem kui nädal ja me pole vastust saanud.

Seal oli ka ühenduse logi tõrge, millest teatasime, kus ainus näitas, et ühenduse ootamine oli loomisel, muud teavet ei kuvatud ja rakendus võib lõpuks seisata või katkestada:

Need teated edastati ka tugimeeskonnale, kuid jah, arvasite seda, nädala jooksul pole vastust tulnud.

Funktsioonid

Eeldatakse, et OneVPN-i rakendusel on mõned funktsioonid, nagu automaatne taasühendamine ja tapmis-lülitus, mida tahtsime katsetada ja millest rääkida, kuid kuna vastust ei olnud, ei saanud me teste läbi viia.

Teenuse osas on veebisaidil reklaamitud palju funktsioone, mida tugimeeskond meile ei selgitanud:

Kui me küsisime reklaamide blokeerija ja Speed ​​Boosteri kohta, öeldi meile, et reklaamiblokeerija lubatakse automaatselt, mis ei vasta tõele, reklaame näidati endiselt ja pole ühtegi märki selle kohta, et selline funktsioon oleks tarkvara sees lubatud. Üllataval kombel teatati meile, et meie Interneti-kiirus paraneb koos kiirusvõimendiga, muutes selle paremaks kui see, mida meie ISP pakub. Kui me küsisime, kuidas see võimalik on, saime järgmise vastuse:

See võtab kokku klienditoe kogemuse, kuid räägime sellest hiljem, praegu oleme endiselt šokeeritud väitest, et Interneti kiirus tõuseb üle ISP limiidi. See on ilmne võlts väide ja kõik, kes teavad, kuidas Internet töötab, oleksid sellega nõus.

Krüpteerimise osas reklaamib OneVPN kuni 256 bitist krüptimist, mis on pehmelt öeldes lai lause. Kuskil pole täpsustatud, millist tüüpi krüptimist kasutatakse. Ühenduse testimisel selgus, et nad kasutavad PPTP jaoks 128-bitist krüptimist (see protokoll pole turvaline, sõltumata krüptimise tugevusest) ning AES 256-bitist ja RSA 2048 bitti käepigistuste jaoks OpenVPN jaoks. See on perspektiiviküsimus ja märkasime, et läbipaistvuse puudumine peegeldab tavaliselt madala kvaliteediga teenust, mis OneVPNi puhul on kindlasti tõsi.

Üks asi, mida tahaksime mainida, on see, et ühenduse ajal blokeerib OneVPN väliste masinate pingimise võimaluse, mis on veider, kuna see võib aidata ühenduvusprobleemide diagnoosimisel ja abistada tõrkeotsingu protsessis.

Kiirus

Sirvimiskiiruse testi tulemused olid head:

Sirvimiskogemus oli hea, ei olnud mingeid katkestusi ega probleeme ning nautisime tõsiasja, et latentsusaeg oli hea olenemata serveri asukohast.

Torrentide allalaadimisel olid tulemused keskmisest allpool:

Ootasime vähemalt mõne asukoha asukohas suuremat allalaadimiskiirust, kuid tundub, et sirvimiskiiruse tulemused ei kajastanud üldise ühenduvuse ja infrastruktuuri kvaliteeti.

Mobiilne jõudlus

Testisime Androidi rakendust ja peame ütlema, et kuigi see on mõneti iseenesestmõistetav, on siiski puudu mõni asi, näiteks otsene juurdepääs seadetele ja natuke vähem segadust:

Peavalu ei valmistanud tingimata funktsionaalsus, vaid pigem segadused ja loogika puudumine elementide nihutamisel. Kasutatava keelega oli ka mõni probleem ja nagu meie klienditeeninduse kogemus kinnitas, ei tundu inglise keel olevat nende tugev külg.

Kiiruskatse tulemuste osas olime pettunud:

Mobiili sirvimise kogemus oli turske, mõningate katkestustega, eriti meedia voogesituse ajal. Puhverdatud sisu kulges siiski ladusalt, kuid on lihtne öelda, et teenus ei vasta mobiilse kiiruse osas standarditele.

Hinnakujundus

OneVPN pakub järgmisi hinnakujunduskavasid:

Hinnad on turgu arvestades tehniliselt õiglased, kuid teenuse tulemuslikkust arvesse võttes pole see meie arvates õigustatud. Kui eeldada, et see oleks täiesti toimiv ja probleemideta teenus ning korralik tugimeeskond, oleksime sellele palju rohkem mõelnud.

OneVPN aktsepteerib palju makseviise. Nautisime VPN-teenuse mitmekesisust ja hindame seda aspekti:

Saadaval on sidusprogramm ja kui see teid huvitab, soovitame lisateabe saamiseks tutvuda nende veebisaidiga.

Toetus

Tehnilise toe meeskond oli tõenäoliselt üks halvimaid, mida me kunagi kohanud oleme, ja see on väga tore viis selle sõnastamiseks. Tehnoloogia, millega me rääkisime, ei vastanud midagi isiklikult, lihtsalt kopeeris / kleepis malli vastused, mis polnud asjakohased. Lõpuks saime eskaleerituna kellegi suhtes, kes näis inglise keelt paremini mõistvat, kuid ta polnud abivalmis ja meie küsimustele ei vastatud kunagi, meie probleeme ei lahendatud kunagi.

Tavaliselt pole see midagi, mille üle me arvame, sest kui teenus töötab hästi, on klienditeenindusega minimaalne suhtlus. Nii paljude probleemidega teenuse OneVPN puhul eeldame, et nad vähemalt suudavad meid õiges suunas suunata.

Päeva lõpus raiskasime mitu tundi vestlusele (kui täpsust oleks rohkem kui kolm), üritades aru saada, miks seadete nupp ei tööta ja miks meie konto aktiveerimine nurjus mitu korda, kuigi läbisime häälestusprotsessi edukalt … Kaks korda. Mõni probleem tekkis ka hiljem, kuid tõstatatud tugipiletile ei suudetud vastata isegi pärast üle nädala möödumist.

Järeldused

OneVPN-iga saadud üldist kogemust võib ühe sõnaga kirjeldada kui puudulikku. Siiski on mitmeid aspekte, mida ei saa tähelepanuta jätta, nii et siin on lühike ülevaade sellest, mis meile meeldis ja mis mitte:

Plussid:

 • Puhas veebisait, väga kasutajasõbralik.
 • Lihtne registreerumine ja installimine.
 • Soovi korral saadaval tasuta prooviversioonid (mobiilseadmete jaoks automaatne).
 • Õiglased hinnad (eeldusel, et teenus toimiks täielikult ja ilma probleemideta).
 • Saadaval on lai valik makseviise, bitcoin aktsepteeritakse.
 • Hea sirvimiskiirus.
 • Suurematesse opsüsteemidesse on saadaval omandis olevad rakendused.
 • Juurdepääsetavad KKK-d ja juhendid.

Miinused:

 • Lükatamata privaatsuseeskirjad. Nad kasutavad konkreetsete olukordade kirjeldamiseks laiapõhjalisi avaldusi, mis pole ideaalne.
 • Sensatsioonilised väited selliste teenuste ja funktsioonide kohta, mida ei selgitata ega õigustata (reklaamiblokeerija, kiirusvõimendi, NAT-i tulemüür, parim maailmas ja nii edasi).
 • Ping puudega, tugimeeskonnalt ei selgitatud, miks.
 • Madal torrenti allalaadimiskiirus.
 • Halb mobiilsidevõime.
 • Kurjakuulutav klienditoe kogemus, mis on üks halvimaid, mida me eales kogenud oleme.
 • Rakenduste probleemid ja vead, millega ei tegeletud, kuigi taotlused olid avatud üle nädala.

Võttes arvesse OneVPN-iga saadud kogemusi, anname sellele 4/10. Leiame, et ettevõte ei arenda ja jälgib toodet. Näib, et see just käivitati ja unustati, puudub tõeline tugi ja probleemide ilmnemisel neid ei lahendata. Klienditugi on lihtsalt valesti mõistetud küsimuste ja segase inglise keelt mitte kõnelevate esindajate kahetsusväärne ahel. Kahjuks ei tõuse teenuse kvaliteet lihtsalt tänapäeva standarditele vastavaks.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map