Surfshark apskats – vislabākā cena 2019. gadā? | VPN kafija


Surfshark bauda reputāciju kā lēts un spēcīgs VPN. Bet vai tas ir tik labi, cik reputācija iet? Šajā Surfshark pārskatā mēs iedziļināsimies un atklāsim patiesību par šo VPN sniedzēju.

Vai Surfshark VPN ir vairāk, nekā redzams acīs??

Īsumā ir daži interesanti punkti par Surfshark. VPN atrodas Britu Virdžīnu salās, un tam ir vairāk nekā 800 serveru tīkls 50+ valstīs.

Tas tiek atbalstīts populārās platformās, tostarp Windows, Mac, iOS un Android, un tas nodrošina paplašinājumu spraudņus pārlūkam Chrome un Safari. Jūs varat instalēt Surfshark izvēlētajās spēļu konsolēs un viedajos televizoros.

Ir iespējams arī instalēt Surfshark atlasītajos maršrutētājos, taču šiem maršrutētājiem kā klientam ir jāatbalsta OpenVPN. Ja maršrutētājā ir Surfshark, visas pieslēgtās ierīces aizsargā VPN.

Ierīces savienojumam ar Surfshark nav ierobežojumu. Vienam apmaksātam kontam varat VPN savienot neierobežotu skaitu jums piederošu ierīču. Neierobežots ierīču savienojums un zemā abonēšanas cena padara Surfshark pievilcīgu interneta lietotājiem.

Bet vai ar neierobežotu ierīces vāciņu pietiek, lai nostiprinātu savu pozīciju kā vienam no vadošajiem VPN? Ir vēl citi jautājumi, kas jāuzdod un uz kuriem jāatbild.

Surfshark plusi

Pēc tam, kad mēs netīrāmies ar Surfshark, mēs atklājām, ka šim VPN ir daudz plus punktu. Iespējams, ka hype, kas notika apkārt Surfshark, galu galā nav tālu no patiesības. Šie ir fakti, kas mūs pārsteidz:

1. Augstākā līmeņa drošība

Surfshark atbilst industriālajam standartam, VPN savienojumos izmantojot AES-256 šifrēšanu. AES-256 šifrēšanu izmanto valdības aģentūras un banku nozare.

Lai aizsargātu AES-256 algoritmu šifrētu ziņojumu, tiek izmantota 256 bitu atslēga. Tas nozīmē, ka šifrēšanu ir tehniski neiespējami iznīcināt pat ar brutālu spēku. Hakeriem būs neiespējams uzdevums, mēģinot atšifrēt šo īpaši drošo šifrēšanu, pat ja viņi ir pārtvēruši ziņojumus.

Lietotājiem ir arī iespēja izvēlēties no OpenVPN vai IKEv2 / IPsec. Abi ir kopīgi VPN protokoli, kurus izmanto, lai nodrošinātu savienojumus starp galapunktiem un palielinātu datu pārsūtīšanas ātrumu.

Surfshark automātiski izvēlas IKEV2 / IPsec kā noklusējuma protokolu. Ja vēlaties, nekautrējieties pārslēgties uz OpenVPN. Atkarībā no ierīces viens protokols var izrādīties ātrāks par otru.

Ja šie VPN pamati ir pareizi, Surfshark šajā pārskatā ir labs sākums.

2. Stingra bez reģistrēšanas politika

VPN ir tikpat uzticams kā personas dati, kurus tas apkopo, vai ne. Surfshark datu reģistrēšana tiek uzturēta minimāla.

Surfshark neapkopo informāciju, kas var atklāt lietotāja privātumu, piemēram, IP adreses, pārlūkošanas vēsturi un citas personas, kas uzskaitītas tās politikā.

surfshark nav mežizstrādes politikas

Lai atvieglotu VPN darbību, tiek apkopota tāda informācija kā e-pasta adreses, informācija par rēķiniem un diagnostikas dati. Ņemiet vērā, ka šī ir normāla prakse VPN nozarē. Visi VPN pakalpojumu sniedzēji apkopos pamatinformāciju, kas ir būtiska rēķiniem un lietotāju pieredzei.

Tas ir slavējami, ka Surfshark savā mežizstrādes politikā nav neviennozīmīgs. Detalizēts apraksts ļauj mums viegli uztraukties par lietotāju konfidencialitāti.

3. Nav DNS / IP noplūdes

Daži VPN ir bēdīgi slaveni ar DNS vai IP noplūdes problēmām, kas netīšām atdod lietotāju IP adresi un atrašanās vietu.

Par laimi, Surfshark neuzrāda DNS / IP noplūdes pazīmes, kas nozīmē, ka, izveidojot savienojumu ar VPN, esat absolūti drošs un anonīms..

Šis ir ātrs veids, kā pārbaudīt, vai Surfshark cieš no DNS / IP noplūdes.

 1. Izveidojiet savienojumu ar Surfshark.
 2. Palaidiet IPLeak.net
 3. Pārbaudiet parādīto IP adresi un DNS.

IP adresei un DNS jāatspoguļo VPN serveris, ar kuru esat izveidojis savienojumu. Ja redzat savu faktisko IP adresi, tas nozīmē, ka VPN cieš no DNS / IP noplūdes.

4. Droša jurisdikcija (Britu Virdžīnu salas)

Surfshark atrodas Britu Virdžīnu salās, un tas daudz nozīmē privātajiem VPN lietotājiem. Lielbritānijas Virdžīnu salas nav 5-acu alianses locekle. Tas nozīmē, ka uzņēmumi Britu Virdžīnu salās netiek pakļauti datu saglabāšanas likumiem.

Protams, ievērojot stingru politikas neierakstīšanos, Surfshark nav saglabāts nekas, kas varētu apdraudēt jūsu privātumu, pat ja liktu nodot informāciju. Bet tas dod papildu pārliecību, ka viņi uzturas prom no 5-acu alianses vai valstīm, kas tai draudzīgas.

Varat arī pārbaudīt Surfshark Warrant Canary kanālā, kurā uzskaitīti visi valdības aģentūru saņemtie orderi, rīkojumi par pavēli vai pavēstes.

surfshark jurisdikcija

Mēs paskatījāmies, un tas parāda pīkstošu tīru nulli.

Pārredzamība savā politikā un garantijas kanārijputniņš ir lieliska stratēģija, lai palielinātu tās uzticamību lietotāju vidū.

5. Pienācīgs savienojuma ātrums

Izmantojot VPN savienojumu, savienojuma ātruma samazināšanās ir neizbēgama. Tomēr lielisks VPN nedrīkst ietekmēt jūsu pārlūkošanas pieredzi un jo īpaši augstas izšķirtspējas filmu straumēšanu.

Lai arī Surfshark nav ātrākais nozarē, tas lepojas ar pienācīgu savienojuma ātrumu. Lūk, kāda ir mūsu augšupielāde un lejupielāde bez VPN savienojuma.

Kad ir izveidots savienojums ar Surfshark serveri ASV, mēs piedzīvojam tikai nelielu savienojuma ātruma kritumu.

Protams, jums var būt dažādi rezultāti atkarībā no attāluma starp jūsu atrašanās vietu un serveri. Jums būs labāki rezultāti, izveidojot savienojumu ar netālu esošo Surfshark serveri.

6. Aizraušanās ar Surfshark✅

Daži VPN nepieļauj straumēšanu vai P2P lietojumprogrammās paliek neitrāli. Surfshark skaidri norāda, ka tas ir paredzēts torrent lietojumprogrammām.

Stingras politikas bez žurnāliem, neierobežota joslas platuma un pienācīga lejupielādes ātruma kombinācija ir ideāla recepte, kā saglabāt aizsardzību, lejupielādējot straumēm P2P klientus..

Surfshark darbojas ar visu aizraujošo programmatūru un vietnēm. Ja jūs izmantojat tādu populāru klientu, kas izmanto straumēšanu, piemēram, uTorrent, savienojuma izveidošana ar Surfshark neļaus jūsu IP adresi atklāt sabiedrībai.

7. Surfshark Netflix atbalsts✅

Surfshark ir viens no nedaudzajiem VPN, kuriem ir lielāka pretestība Netflix VPN aizliegšanas politikai. Ir atklāts noslēpums, ka Netflix aktīvi melnajā sarakstā iekļauj VPN savienojumu, un daži pazīstami VPN ir bijuši saņēmējā galā.

Izmantojot Surfshark, lai piekļūtu Netflix, jūs varat gaidīt augstu panākumu līmeni. Ātra pārbaude dažos izlases serveros ļāva mums straumēt savus iecienītos TV raidījumus straumēšanas gigantā.

Ievērības cienīgs ir tas, kā Surfshark viegli savienojas ar Netflix, jo daudziem VPN darbojas tikai nedaudz serveru, neskatoties uz apgalvojumiem, ka tie ir Netflix draudzīgi.

Surfshark ir jūsu pagrieziens uz VPN, ja piekļuve Netflix ir galvenā prioritāte. Mēs zinājām, kā jūtas, kad esat izlaidis TV raidījumu nedēļu populārajā straumēšanas platformā.

8. Lietotājam draudzīgs

Lai darbotos Surfshark klienta lietotne, nav jābūt tehniskam vednim. Neskatoties uz sarežģīto sarežģītību, Surfshark padarīja lietotni lietotājiem pārsteidzoši vienkāršu.

Kad esat instalējis Surfshark lietotni, vienkārši pieskaroties ātrā savienojuma pogai, jūs varēsit izveidot savienojumu ar labāko vietu ātruma ziņā..

Ja vēlaties manuāli izveidot savienojumu ar citu VPN serveri, varat piekļūt servera izvēles ekrānam, kurā visi serveri ir sakārtoti pēc valstīm.

Kopumā programmatūra un lietotne ir izstrādāta intuitīvi. Visas parasti izmantotās vadības ierīces un opcijas ir pieejamas ar minimālu navigāciju. Surfshark pierāda, ka vienkārša spēle ļauj uzvarēt spēli.

9. Drošs paplašinājums-spraudnis pārlūkprogrammām

Parasti VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā pārlūka paplašinājumus. Tomēr parasti šie paplašinājumi ir saistīti ar problēmām, kas apdraud lietotāju drošību un privātumu.

Surfshark pārlūka paplašinājumus ir pārbaudījis neatkarīgs drošības tīmekļa pārbaudītājs Cure53. Rezultāts parāda, ka Surfshark piedāvātie pārlūka paplašinājumi pieder mazākumam, kas parāda mazus trūkumus.

10. Ļoti atsaucīgs Live Chat atbalsts

Ja rodas problēmas ar Surfshark vai rodas jautājumi, kas parādās, kamēr lietojat lietotni, palīdzība ir tikai pa rokai..

Papildus visaptverošām konsultācijām un atbalsta biļetei jūs varat sazināties ar Surfshark tiešsaistes tērzēšanu visu diennakti.

Mēs gribējām būt pārliecināti, ka tas darbojas, un mēs atbildējām ar vienkāršu jautājumu.

Atbildes saņemšana aizņēma mazāk nekā 5 sekundes.

surfshark atbalsta netflix

Lai apstiprinātu, ka mēs nerunājam ar robotprogrammatūru. Mēs mēģinājām sekot citam jautājumam, un saņēmām līdzīgas ātras atbildes.

surfshark atbalsta mūs netflix

Klientu atbalsts ir svarīgs elements VPN sniedzējiem, un Surfshark ir savas prioritātes.

11. Pieejama abonēšana

Šķiet, ka Surfshark nevar izdarīt neko ļaunu, ieskaitot cenu noteikšanas stratēģiju. Surfshark piedāvā 3 dažādus abonēšanas plānus. Vislabākus ietaupījumus iegūsit no 24 mēnešu plāna, kas ir USD 1,99 mēnesī. 1 mēneša plāns maksās 11,95 USD, bet 6 mēnešu plāns – USD 5,99 mēnesī.


Visus šos plānus atbalsta 30 dienu naudas atdošanas garantiju politika. Ja nejūtat, ka Surfshark jums veic izcilu darbu, varat viegli uzsākt atmaksas procesu.

12. Noderīgas funkcijas

Surfshark pārsniedz pamata VPN aizsardzības nodrošināšanu. Tam ir dažas funkcijas, kuras var noderēt, lai maksimāli palielinātu drošību internetā. Šeit ir daži, kas piesaistīja mūsu uzmanību.

 • CleanWebTM – Reklāmas var būt kaitinošas un palielināt ļaunprātīgas programmatūras un pikšķerēšanas risku. CleanWebTM pārtrauc kaitinošās reklāmas un nodrošina patīkamu pārlūkošanas pieredzi bez reklāmām.
 • WhiteListerTM – Surfshark piedāvā lietotājiem iespēju ļaut noteiktām lietotnēm apiet VPN aizsardzību. Šī funkcija ir noderīga tādās situācijās kā savienojuma izveide ar tīkla printeri vai piekļūšana mazāk jutīgai, bet smagai datu izmantošanas lietotnei.
 • Maskēšanās režīms – Atrodoties maskēšanās režīmā, ISP neļauj uzzināt, ka izmantojat VPN.
 • Vairāku preču režīms – Vai ir nepieciešams vairāk nekā viens VPN savienojums? Liekas, ka Multihop ļauj maksimizēt privātumu, nodrošinot savienojumus ar divām valstīm.
 • NoBorders režīmsTM – Dažās valstīs internetā tiek ieviesta augsta cenzūra. Surfshark ir veidots, izmantojot tehnoloģijas, kas šajās valstīs ļauj apiet ierobežojošos ugunsmūrus.
 • Avārijas poga – VPN nav pilnīgs, ja nav izslēgšanas slēdža. Slēdža slēdzis atvieno jūsu ierīci no interneta, kad tiek pārtraukts VPN savienojums. Tas palīdz novērst jūsu pārlūkošanas sesijas pakļaušanu sabiedrībai.

13. Neierobežoti ierīču savienojumi

Jūs to lasījāt pārskata augšdaļā, un mēs vēlreiz to uzsveram. Surfshark piedāvā neierobežotu ierīces savienojumu ar vienu apmaksātu kontu. Šis nav triks, kuru jūs atradīsit citi vadošie VPN.

Vienlaicīgus ierīču savienojumus konkurējošie VPN parasti ierobežo diapazonā no 3 līdz 6. Ierobežojuma noņemšana ir gudrs Surfshark gājiens, vismaz tā lietotājiem. Tas rada priekšstatu, ka Surfshark piedāvā izdevīgāku cenu.

Ar visām citām ērtajām funkcijām ir grūti apgalvot citādi.

Surfshark mīnusi

Lai gan mēs esam pārsteigti par Surfshark kopumā, ir viena joma, par kuru mums ir iebildumi.

1. Uzņēmuma informācijas trūkums

Nav nekādu mājienu par Surfshark vadības komandu vai īpašnieku. Surfshark vietnē nevar atrast nevienu lapu “Par mums”. Jums būs tikai reģistrēta adrese, kas norāda uz Britu Virdžīnu salām.

Bet informācijas trūkumam par komandu, kas vada Surfshark, nevajadzētu radīt bažas. Lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju ir ierasta prakse, ja šāda informācija netiek sniegta.

Kā Surfshark izskatās dažādās platformās:

Kā operētājsistēma Windows izskatās Surfshark:

Surfshark Android ierīcē:

Vai mēs iesakām Surfshark VPN??

Pēc Surfshark VPN skatuves patiešām bija jūtams uzplaiksnījums pēc tā atklāšanas 2018. gadā. Tas ir atzīmējis visas pareizās izvēles rūtiņas funkcijām, kas piesaista VPN lietotājus. Surfshark ne tikai spīd privātuma un drošības ziņā, bet arī viegli atbloķē Netflix.

Jūs pārsteigs arī uzlabotās funkcijas, kas iestrādātas Surfshark lietotnēs. Tādas iespējas kā dalītā tunelēšana un daudzo apiņu izmantošana ļauj labāk kontrolēt VPN izmantošanu. Surfshark spēja apiet ģeogrāfiski ierobežojošos blokus padara to par ideālu VPN, ko izmantot, dodoties ceļojumā uz ārzemēm.

Fakts, ka tā atrodas Britu Virdžīnu salās un tai ir precīzi izklāstīta privātuma politika, palielina tās uzticamību lietotāju vidū. Ar neierobežotu ierīces savienojumu un neticami zemu abonēšanas cenu 24 mēnešiem, tas ir gandrīz ideāls VPN, kam ir grūti pretoties.

Mūsu spriedums?

Spēcīgs, skanīgs Jā!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map