Proxy.sh pārskats, ātrākais un salīdzinājums

Starpniekserveris.sh ir VPN pakalpojums, kas nereģistrējas un atrodas Seišelu salās (privātuma patvērums). Viņi piedāvā gan VPN, gan starpniekservera pakalpojumus (apvienoti vienā paketē). Viņu uzticība privātumam ir iespaidīga, un proxy.sh piedāvā vairākas unikālas privātuma funkcijas virs un ārpus vairuma citu VPN pakalpojumu.


Konfidencialitātes funkcijas ietver:

 • Nav žurnālu. Nav. Zip. Nulle.
 • Kanāriju orderi
 • Pārredzamības ziņojums (visu saņemto juridisko pieprasījumu saraksts)
 • Neizsekojama jaukta VPN konta opcija (konts nav saistīts ar e-pasta adresi)
 • Šifrētas tērzēšanas / ziņojumapmaiņas lietotnes
 • Privāti DNS serveri, kas nav reģistrējušies
 • Tor over VPN / VPN over Tor spējīgs
 • VPN klienta atvērtā koda kods

Un pats labākais – tās ir diezgan pieņemamas: Proxy.sh ir viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas var pielāgot privātā interneta piekļuves ārkārtīgi zemo cenu 3,33 USD mēnesī..

 • Īsi fakti
 • Pilna specifikācija
 • Atlaides / Kuponu kodi

Vietne: www.proxy.sh
Uzņēmums:
Proxy.sh (atrodas Seišelu salās)
Mežizstrādes politika:
Nav žurnālu.
Serveru atrašanās vietas:
200+ serveri 51 valstī
Protokoli:
OpenVPN (labākais), PPTP, L2TP / IPSec
Mobilās lietotnes:
iPhone / iPad un Android

Parastā cena: USD 10 mēnesī
Pašreizējā labākā cena: USD 3,33 mēnesī (pieprasīt šo piedāvājumu)

Proxy.sh pārskata kopsavilkums

Proxy.sh ir VPN pakalpojums ar augstu privātuma līmeni, kas balstīts uz Seišelu salām (pazīstams kā “privātuma patvērums”). Seišelu salās ir īpaši labvēlīgi privātuma un datu aizsardzības likumi, kas aizsargā gan uzņēmumus, gan viņu klientus.

Pēc viņu pašu vārdiem, Proxy.sh ir viens no visvairāk traucējošajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem pasaulē, paaugstinot joslu pārredzamības un privātuma jomā. Viņu produkts ir diezgan inovatīvs, un tie piedāvā vairākas patiesi unikālas privātuma funkcijas, kuras nevarat iegūt no citiem pakalpojumu sniedzējiem. Kompromiss ir tāds, ka šī mazā uzņēmuma programmatūra ir nedaudz mazāk noslīpēta nekā daži konkurences dalībnieki (bet, iespējams, pat drošāka, kā mēs apspriedīsim vēlāk).

Stiprās puses

 • Nav nekādu žurnālu: Proxy.sh ir VPN pakalpojums “nav žurnālu”. Viņi neuzrauga un nereģistrē jūsu sesijas datus, tīmekļa vēsturi, datu pārsūtīšanu vai savienojuma vēsturi. (Tas ir retums VPN nozarē)
 • Caurspīdīgums: Proxy.sh publicē ikdienas caurspīdīguma ziņojumu, kurā tiek atklāts katrs saņemtais orderis un DMCA pieprasījums, kā arī veiktās darbības.
 • Atvērtā koda programmatūra: Proxy.sh ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas publicē sava patentētās VPN programmatūras avota kodu. Tas ne tikai ļauj izstrādātāju kopienai iesniegt uzlabojumus, bet arī ļauj brīvi un atklāti pārskatīt viņu drošības elementus un nodrošināt, ka netiek instalētas slēptās aizmugures durvis, ļaunprogrammatūra, taustiņu bloķētāji vai rootkit..
 • Zemu cenu: Ar 1 gada plāniem, sākot no USD 3,33 mēnesī, proxy.sh ir viens no viszemākajiem VPN neparādītājiem VPN pasaulē.
 • Torrent draudzīgs: Proxy.sh ļauj straumēm / p2p / failiem dalīties un ir lieliska izvēle šim nolūkam.

Vājās puses:

Proxy.sh ir mazs / jaunāks uzņēmums, un viņu programmatūra ir mazliet nepulēta. Tas darbojas labi un ir stabils, taču lietotāja saskarne (UI) ne vienmēr ir intuitīva. Ar abonementu vienmēr varat izmantot trešās puses VPN klientu (piemēram, OpenVPN vai Viscosity).

Cenas / plāni

Proxy.sh ir 4 VPN plāni 3 abonementu garumos, tāpēc izvēles izdarīšana var nedaudz mulsināt. Mēs centīsimies to sadalīt pēc iespējas vienkāršāk.

Proxy.sh's VPN cenas un paketes

Proxy.sh VPN pakotnes

Pirmkārt, Ātrais plāns ir tikai īslaicīgs (72 stundu) VPN abonements, un to tiešām vajadzētu izmantot tikai proxy.sh testēšanai pirms pirkšanas vai ja jums ir nepieciešams VPN abonements uz īsu laika periodu (jūs ceļojat, ka atrodaties ārpus valsts).

Pārējie plāni (Pamata, ciets, Pro) ir pieejami 3 abonēšanas garumos:

 • 1 mēnesis (bez atlaides)
 • 6 mēneši (neliela atlaide)
 • 12 mēneši (vislabākā atlaide salīdzinājumā ar mēnesi)

Pamata un cietie plāni:

Šie plāni ir praktiski identiski. Katram no tiem ir piekļuve visām proxy.sh galvenajām funkcijām (Safejumper VPN klients, SoftEther, Starpniekserveri, privāts DNS un neierobežots joslas platums viņu 1Gbps tīklā)..

vienīgā atšķirība ir tas, ka “Solid” plānā ir 50 serveru atrašanās vietas un “Basic” plānā ir tikai 5. Tas, vai tā ir divkārša cena, ir atkarīgs no personīgās izvēles.

‘Pro’ plāns

Lūk, kur tas kļūst interesanti …

Pro plānam ir pievienotas dažas uzlabotas funkcijas, kas nav pieejamas nevienā citā plānā, taču cena mēnesī 20 USD ir diezgan piemaksa.

Lūk, ko jūs saņemat:

Piekļuve privātiem 50 Gbps VPN mezgliem: Proxy.sh ir ekskluzīvi 50 Gbps servera mezgli, kas ir rezervēti tikai pro plāna abonentiem. Tas nozīmē, ka ir pieejams ļoti daudz joslas platuma, tāpēc, ja ir liels joslas savienojums (50 Mbps +), jums vajadzētu iegūt daudz lielāku ātrumu.

Multi-Hop tehnoloģija: Multi-hop nozīmē, ka jūsu VPN ieejas serveris atrodas vienā vietā, un izejas mezgls var atrasties pavisam citā vietā. Teorētiski tam vajadzētu nodrošināt vēl lielāku anonimitāti, jo jūsu savienojums tagad tiek maršrutēts caur 2+ VPN serveriem, kas nav reģistrēti. Tā kā tiek izmantots vismaz divkāršs tīkla joslas platums, ir saprātīgi, ka Proxy.sh iekasē daudz augstāku cenu.

Jūs arī varat piekļūt 100% funkciju no “Solid” plāna.

Tātad, kurš plāns ir labākais?

Personīgi es domāju, ka “Pamata” plāns ir vispopulārākais piedāvājums, un Proxy.sh ir viens no vienīgajiem VPN, kas piedāvā ikgadēju neierobežotu abonementu par USD 40 mēnesī vai mazāk. (Otra ir privāta piekļuve internetam). Ja jūs, visticamāk, izmantosit serverus tikai vienā no 5 valstīm (ASV, Lielbritānijā, Francijā, Vācijā, Nīderlandē), pamatplāns ir liela vērtība.

Personīgi es domāju ‘Solid plāns’ ir par dārgu cenu, un no privātā interneta piekļuves jūs varat iegūt daudzas tās pašas iespējas – tikai USD 3,33 mēnesī, nevis USD 10.

‘Pro’ plāns būs patiešām pievilcīgs enerģijas lietotājiem, pateicoties satriecošajam 50 Gbps privātajiem serveriem. Jūs saņemat arī vairāku apiņu tehnoloģiju (gandrīz neviens cits VPN to nepiedāvā). Ja jauda, ​​ātrums un papildu drošības elementi jums ir svarīgāki par cenu, tad Pro plāns noteikti ir vērts padomāt.

Apmeklējiet vietni Proxy.sh

Proxy.sh programmatūra (SafeJumper)

Proxy.sh ir savs pielāgotais VPN klients, uz kuru viņi zvana ‘Drošsērps’. Tas ir viens no vienīgajiem patentētajiem atvērtā koda VPN klientiem pasaulē, kas nozīmē, ka viņu kods ir bezmaksas un pieejams pārbaudei (tāpēc jūs zināt, ka nav nekādu slepenu aizmugures durvju vai iebūvētas ļaunprogrammatūras).

Safejumper galvenā saskarne izskatās šādi:

Proxy.sh galvenā programmatūras skats

Galvenais programmatūras skats

Lai gan tā nav vismieglākā programmatūra, tajā ir visas svarīgākās funkcijas. Jūs varat redzēt savu vecā IP adrese kā arī jauns IP ko piešķir Proxy.sh, kad izveidojat savienojumu ar VPN. Tas parāda arī jūsu pašreizējo protokolu (UDP vai TCP) un porta izvēli.

Jūs viegli varat arī piekļūt pilnam Proxy.sh serveru atrašanās vietu sarakstam, nospiežot “+” ikonu blakus pašlaik atlasītajam serverim (Šveice attēlā iepriekš).

Servera izvēle

Izvēlēties vēlamo servera atrašanās vietu ir viegli. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas “+”, lai palaistu servera izvēles rīku, un tad jūs saņemsiet visu ritināmo sarakstu ar visiem proxy.sh serveriem. Tas parāda arī katra servera pašreizējo slodzi% (lai palīdzētu jums izvēlēties ātrāko / vismazāk pārpildīto).

servera izvēles rīks

Sarakstā izvēlieties jebkuru serveri

Safejumper ir arī ērta sistēmas teknes ikona. Tas dod jums piekļuvi ar peles labo pogu, lai ātri izveidotu savienojumu ar jebkuru servera atrašanās vietu, izveidotu savienojumu ar pēdējo serveri vai atvērtu iestatījumu izvēlni.

Tam ir arī ikona, kuras krāsa mainās atkarībā no jūsu savienojuma statusa, tāpēc jūs vienmēr vizuāli pārbaudāt, vai esat izveidojis savienojumu ar VPN, pat ja programmatūra ir samazināta līdz minimumam..

Šeit ir sistēmas teknes ikona (nav savienota vai savienota):

sistēmas teknes savienojuma statuss

sistēmas teknes ikona

Papildu iestatījumu izvēlne

Safejumper iestatījumu izvēlne ļauj piekļūt vairākām sarežģītākām konfigurācijas opcijām. Lielākā daļa cilvēku vienkārši iestatīs vienreiz un aizmirsīs par viņiem, jums, iespējams, nevajadzēs tos rediģēt ļoti bieži.

seifa iestatījumi

SafeJumper iestatījumu izvēlne

Iespējas:

 • Automātiska palaišana / automātiska pievienošana / atkārtota savienošana: Šīs opcijas ļauj jums izvēlēties, vai startēšanas laikā ielādēt drošu pārlūku (kad tiek ielādēta operētājsistēma), pēc pievienošanas automātiski izveidot savienojumu un vai automātiski izveidot atkārtotu savienojumu, ja savienojums pārtrūkst..
 • Izveidojiet savienojumu ar nenodrošinātu wifi: automātiski izveidos savienojumu ikreiz, kad izveidosit savienojumu ar wifi tīklu, kas nav aizsargāts ar paroli (piemēram, publisko lidostu / kafejnīcu tīklus).
 • Attēlot atsevišķus mezglu serverus: ļauj jums redzēt katru atsevišķu serveri katrā servera vietā. Tas padarīs servera izvēles skatu daudz pārpildītu.
 • Avārijas poga: Šī ir drošības funkcija, kas automātiski iznīcina visu piekļuvi internetam jūsu datoram, līdz tiek atjaunots VPN savienojums. Mēs uzrakstījām veselu rakstu par to, kā un kāpēc izmantot VPN nogalināšanas slēdzi.
 • IPv6 aizsardzība pret noplūdi: Pārliecinieties, ka jūsu ierīcei nav noplūdes, tā ir IPv6 adrese.
 • DNS noplūdes aizsardzība: Vienmēr maršrutējiet DNS pieprasījumus caur proxy.sh privātajiem DNS serveriem (lasiet mūsu DNS noplūdes rokasgrāmatu).

Papildfunkcijas:

OpenVPN porta nr .: Ļauj izvēlēties vietējo portu #, ja vēlaties iestatīt porta pārsūtīšanu VPN (lielākajai daļai lietotāju tas nav nepieciešams).

DNS serveri: Ja vēlaties, varat norādīt savus DNS serverus (ja jūs nenorādīsit savus, tas pēc noklusējuma būs proxy.sh privātais DNS). Lielākajai daļai lietotāju vienkārši vajadzētu atstāt noklusējuma iestatījumus.

Atvērtie VPN porti: Izmanto portu pārsūtīšanai caur VPN serveri. Šī ir uzlabota funkcija, un to vajadzētu izmantot tikai tad, ja zināt, ko darāt. Katra atvērta osta rada drošības risku, un hakeram ir vieglāk sasniegt jūsu datoru caur VPN tuneli.

Drošība un šifrēšana

Proxy.sh ir lieliska drošība un šifrēšanas izturība. Šeit ir to labāko drošības elementu galvenie elementi:

256 bitu AES šifrēšana: Šis ir OpenVPN šifrēšanas nozares standarts, un Proxy.sh to izmanto katrā servera vietā.

4096 bitu taustiņi: Tas ir sākotnējās šifrēšanas spēks starp jūsu VPN klientu un serveri. Nozares standarts ir tikai 2048 bitu. Proxy.sh šifrēšana ir neticami 22048. gads reizes tik stipra. Es nevaru izdarīt šo matemātiku manā galvā (un es deru, ka jūs arī nevarat). Citiem vārdiem sakot, tas ir neticami spēcīgs.

Privāts DNS: Proxy.sh izmanto savus DNS serverus, kas nav reģistrējušies, lai pārliecinātos, ka jūsu vietņu meklēšana nekad netiek novirzīta caur jūsu ISP DNS serveriem (gandrīz noteikti nodrošina jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs dara glabāt žurnālus). Uzziniet vairāk par DNS noplūdēm šeit.

Avārijas poga: Šī izvēles drošības funkcija ļauj nekavējoties iznīcināt interneta savienojumu, ja neizdodas VPN (tā vietā, lai tikai atkārtoti izveidotu savienojumu ar nenodrošinātu savienojumu)..

Faktiski vienīgā funkcija, kuru Proxy.sh nepiedāvā, ir šifrēšanas stipruma regulējama vadība (ja vēlaties lielāku ātrumu / mazāku drošību), taču ļoti maz VPN piedāvā šo kontroles līmeni. Kas zina, proxy.sh to tuvākajā laikā var pievienot.

Privātuma funkcijas un reģistrēšanas politika

Proxy.sh nodrošina izcilu privātumu, un tam ir vairākas iespaidīgas ar privātumu saistītas funkcijas.

Mežizstrādes politika

Proxy.sh ir taisnība nepiesakās vpn kas nozīmē, ka viņi neuzrauga un nereģistrē VPN aktivitātes, sesijas datus vai metadatus. Tas lietotājam nodrošina visaugstāko iespējamo privātuma un anonimitātes līmeni.

Šeit ir daži no citātiem tieši no proxy.sh:

“Proxy.sh neapkopo un nereģistrē trafiku vai tā starpniekservera tehnoloģiju izmantošanu, ieskaitot virtuālos privātos tīklus” – proxy.sh konfidencialitātes politika

Un proxy.sh ir daudzkārt publiski paziņojis, tostarp šeit, ka viņi neglabā žurnālus, un vairums servera procesu darbojas tikai operatīvajā atmiņā, tāpēc nekādi lietotāja dati netiek rakstīti cietajā diskā.

Privātuma marķieris

Proxy.sh piedāvā bezmaksas konta pakalpojumu, kas ļauj pārveidot VPN kontu par anonīmu jaukšanas marķieri. Kad tas būs izdarīts, jums nebūs lietotājvārda / paroles vai lietotāja konta, tikai neidentificējama pilnvara, kas tiek izmantota, lai piekļūtu VPN tīklam (izmantojot seifu)..

Šis jauninājums ir pilnīgi neobligāts (un bezmaksas), taču negatīvs ir tas, ka tas nodrošina tik lielu privātumu, ka jūs nevarēsit saņemt tehnisko atbalstu (jums vairs nav konta paneļa vai saistītās e-pasta adreses).

Anonīmi maksājumi

Jūs varat iegādāties VPN pakalpojumu anonīmi, izmantojot kriptogrāfijas. Jūs izvēlaties Bitcoin (pasaules populārākā kriptovalūta) vai citu Kriptokoīni (piemēram, litecoin).

Pārredzamības ziņojums

Proxy.sh publicē ikdienas caurspīdīguma ziņojumu, kurā uzskaitīti visi viņu saņemtie orderi un likumīgie pieprasījumi. Pārskatā ir parādīta arī darbība proxy.sh, kas tika reaģēta (tā gandrīz vienmēr tikai bloķē portu #, jo tie nevar identificēt atsevišķus lietotājus). Lielākais vairums incidentu ziņojumā ir DMCA paziņojumi, ko rada straumju lejupielādes.

Proxy.sh caurspīdīguma ziņojums

Jaunāko incidentu ekrānuzņēmums (pārskatāmības ziņojums)

Proxy.sh izmanto arī a ordera kanārijputniņš pārbaudīt, vai pārskatāmības ziņojums ir atjaunināts un precīzs (lai garantētu lietotājiem, ka informācija nav noņemta juridisku draudu vai rīkojuma dēļ).

Ātruma pārbaude

Proxy.sh stabili darbojās mūsu ātruma pārbaudēs. Mēs pārbaudījām ar vadu 100mbps savienojumu (optimāli apstākļi), lai iegūtu priekšstatu par maksimālajiem ātrumiem, kādus VPN spēj. Visi proxy.sh serveri tiek izmantoti 256 bitu AES šifrēšana (ar Safejumper), kas ir ārkārtīgi spēcīga šifrēšana. Spēcīgākas šifrēšanas kompromiss parasti ir mērens ātruma samazinājums.

ASV ātruma tests

proxysh usa Speedtest

ASV ātruma testi. No augšas: NYC, NC, Teksasa

Starptautiskie ātruma testi

Proxysh starptautiskais ātrākais

No augšas: Kanāda, Lielbritānija, Šveice

Ātrākā analīze:

Proxy.sh diezgan ātri darbojās ASV serveros, bet starptautiskie serveri bija jaukti. Ja jums ir vidējais savienojuma ātrums (ap 25mb / s), jūs daudz atšķirīgi nemanīsit, bet, ja jums ir 100bps savienojums, iespējams, vēlēsities izvēlēties ātrāku VPN, piemēram Privāta piekļuve internetam vai IPVanish.

Lejupielādējiet SafeJumper »

Secinājums

Starpniekserveris.sh ir piemērota iespēja, ja vēlaties sasniegt augstāko privātuma un anonimitātes līmeni. Tā nav politika, kurā netiek reģistrēti žurnāli, apvienojumā ar atvērtā koda VPN lietotni ir lieliska. Viņi atrodas arī Seišelu salu privātuma oāzē, tāpēc proxy.sh vajadzētu būt mazāk pakļautam NSA un citu spiegu organizāciju spiedienam nekā VPN, kas atrodas ASV, Lielbritānijā vai Kanādā.

Proxy.sh ir lieliska izvēle:

 • Bittorrent lietotāji: Tie ir patiesi VPN, kas nereģistrējas, un straumītes ir atļautas visos serveros. Viņi nepārsūta DMCA pieprasījumus, un visus caurskatīšanas ziņojumā publicē paziņojumus par noņemšanu.
 • Apzinās vērtību / cenu: Plāniem sākot no 40 USD / gadā (USD 3,33 mēnesī) proxy.sh ir par pieņemamām cenām.
 • Privātums / drošība: Ar 256 bitu AES šifrēšanu, 4096 bitu rokasspiediena šifrēšanu un bez jebkādiem žurnāliem, tie ir lieliska iespēja.
Kas man patīk Proxy.sh
 • Privātums – Proxy.sh neglabā žurnālus vai sesiju metadatus. Viņi atrodas Seišelu salās (privātuma patvērums).
 • Atvērtais avots – Viņu VPN programmatūra (saukta “Safejumper”) ir pilnīgi atvērts avots, kas nozīmē, ka kodu var publiski pārbaudīt un verificēt. Lielākā daļa VPN programmatūras ir slēgta avota.
 • Anonīma pilnvaras konta opcija – Proxy.sh pieļauj pilnīgi anonīmus kontus bez saistītās e-pasta adreses vai lietotājvārda. Jums vienkārši ir privāts hash marķieris, kas tiek izmantots kā jūsu pieteikumvārds.
 • Iekļauts starpniekservera pakalpojums – Visos VPN plānos ir iekļauta pieeja 3 starpniekserveriem ASV un Eiropā. Lielākā daļa VPN pieprasa papildu maksu par starpniekservera pakalpojumu. Starpniekserverus var viegli izmantot mocīšanai.
Iespējamās bažas
 • Neskaidras plāna iespējas: Ir 4 dažādi VPN plāni, katrs ar atšķirīgām funkcijām. Pamatplānā (labākais piedāvājums līdz šim) tikai 5 valstis.
 • Programmatūras lietotāja saskarne ir nedaudz aptuvena: Programmatūra darbojas lieliski un ir ļoti droša, taču lietotāja saskarne ir nedaudz neveikla. Noteikti ne tik slidens kā kāda cita programmatūra (piemēram, VyprVPN vai ExpressVPN).

Mūsu spriedums: cieta konfidencialitāte un drošība

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map