proXPN pārskats


proXPN VPN ir Nīderlandē bāzēts VPN nodrošinātājs, kas piedāvā divu līmeņu VPN pakalpojumu. Bezmaksas konts ļauj jums veikt neierobežotu tīmekļa pārlūkošanu, izmantojot OpenVPN, savukārt premium konts tiek izmantots atbilstoši konkursa piedāvājumiem, nodrošinot pilnīgu un neierobežotu piekļuvi visiem tīmekļa pakalpojumiem no vairākiem serveriem visā pasaulē. Apskatīsim, kā viņiem ir izdevies nokārtot mūsu testus!

Iespējas

proXPN piedāvā PPTP un OpenVPN savienojumus, lai gan bezmaksas (pamata) konts tikai piešķir jums OpenVPN. Nevienam no maksājumu plāniem šeit nav UDP protokolu, piemēram, L2TP un OpenVPN UDP. Bezmaksas konts dod piekļuvi caur vienu serveri, kas atrodas ASV, savukārt lietotāji, kas vēlas maksāt no 6,25 USD mēnesī, izvēlēsies kādu no saviem “daudzajiem serveriem, kas atrodas visā pasaulē”. Viņiem ir VPN serveri 7 vietās: 4 ASV, viens Nīderlandē, viens Singapūrā un viens Lielbritānijā. Visiem VPN serveriem ir daudz IP adrešu.

Prēmijas kontā ietilpst 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija visiem jaunajiem pakalpojuma lietotājiem.

Viņiem ir jauks pakalpojumu prezentācijas video vietnē Youtube

proXPN nodrošina pielāgotu lietojumprogrammu savienošanai ar viņu tīklu. Šī lietotne darbojas visās lielākajās OS versijās (lasiet: Microsoft Windows XP SP3 vai jaunāka, Mac OS X 10.5 vai jaunāka. Lietojumprogramma lietotājiem ļauj izvēlēties VPN serveri un protokolu (PPTP vai OpenVPN). Mac App faktiski ir tikai modificēta TunnelBlick, bezmaksas OpenVPN klienta, versija.

proXPN piedāvā atbalstu mobilajiem lietotājiem, un viņi savā vietnē ir ievietojuši rokasgrāmatas par to, kā iestatīt PPTP savienojumus gan iOS 4.0 vai jaunākā, gan Android 4.0 vai jaunākā versijā. Viņu vietnes lapa “mobilais” sola, ka attiecīgajā lietojumprogrammu veikalā un tirgū drīz parādīsies pielāgotas lietotnes gan iOS, gan Android..

Programmatūra

Viņu VPN zvanītājprogramma ir tīra un vienkārša. Tas nodrošina ātru pārslēgšanos starp serveriem un VPN protokoliem, kā arī bloķē iepriekš definētu programmu, ja VPN savienojums negaidīti pārtrūkst..

programmatūra1

Šī ir jauka funkcija tiem, kas vēlas pārliecināties, vai torrenta programma vai pārlūks neturpinās datu pārsūtīšanu pēc VPN atvienošanās, galu galā atklājot jūsu īsto IP adresi.

programmatūra2

Cenu noteikšana

Pakalpojumu sniedzējs Nīderlandē piedāvā divu veidu kontus. Bezmaksas konts ir pieejams ikvienam, kurš vēlas reģistrēties vietnē, un piedāvā neierobežotu tīmekļa pārlūkošanu, izmantojot tikai vienu no saviem serveriem ASV. Pārlūkošanas ātrums ir ierobežots līdz 300 Kb / s viņu bezmaksas VPN plānā, savukārt Premium plāni piedāvā neierobežots VPN ātrums. Tomēr ātrumus ierobežo protokoli, jo gan PPTP, gan OpenVPN TCP ir lēnāki nekā UDP VPN.

Piemaksu konts darbina jūs 6,25 USD / mēnesī (sākuma cena) un sniedz jums neierobežotu trafiku ar lielāku ātrumu, piekļuvi visiem viņu serveriem visā pasaulē, piekļuvi P2P / torrenting, atbloķētām ostām un PPTP atbalstu (gan galddatoriem / klēpjdatoriem, gan mobilajiem tālruņiem / tabletes).

Mežizstrāde un privātums

Šis pakalpojumu sniedzējs savā reģistrēšanas un privātuma politikā skaidri norāda, ka viņiem ir pilnīga tolerance pret lietotājiem, kuri savus tīklus izmanto tādām nelikumīgām darbībām kā surogātpasts, galvenes viltošana, uzlaušana, vīrusu izplatīšana utt..

Attiecībā uz viņu reģistrēšanas politiku viņi paziņo, ka vāks reģistrēšanās informāciju un savienojuma informāciju, kas tiek glabāta divas nedēļas. Viņi reģistrēs premium lietotāju maksājumu informāciju, piemēram, vārdu un norēķinu ciklu.

Šeit ir ekrānuzņēmums no konfidencialitātes politikas:

mežizstrāde1

Mēs neuzskatām, ka komentārs “ne tā, ka mēs pat varētu, jo savienojums ir šifrēts” ir precīzs. Cilvēkiem jāzina, ka VPN savienojums tiek šifrēts starp galalietotāju un VPN serveri, nevis no VPN servera līdz interneta pakalpojumam, piemēram, vietnei, kam piekļūs cilvēki. Pat ja lietotājs piekļūs vietnei, izmantojot HTTPS, nodrošinātais VPN joprojām ir piemērots, lai redzētu, kurai vietnei piekļūstat, lai gan viņi neredz HTTPS savienojuma “iekšpusi”. Tātad mūsu ieteikums proXPN ir sniegt precīzus tehniskos paziņojumus, lai palielinātu VPN pakalpojumu lietotāju izpratni, pretējā gadījumā daži cilvēki varētu domāt, ka VPN pakalpojums nodrošina pilnīgu šifrēšanu starp gala lietotāju un vietnēm / pakalpojumiem, kuriem viņi piekļūst..

Uzticamība un Ātrums

Mēs uzturējām savienojumu ar OpenVPN pakalpojumu vairākas stundas (vidēji 3 stundas / savienojuma laiks) dažādās dienās. Savienojumi mūsu testos bija uzticami, un mēs to nepamanījām un atvienojāmies. Tomēr ātrums nav labākais, kādu mēs jebkad esam redzējuši, un tas ir tāpēc, ka tie nodrošina tikai TCP VPN protokolus. Ja nezināt par atšķirību starp TCP un UDP VPN, skatiet mūsu rakstu par TCP un UDP VPN salīdzināšanu. Būtībā TCP VPN var būt 10 reizes lēnāki nekā UDP VPN.

Vidēji mēs sasniedzām ātrumu no 3 līdz 5 Mbit / s. proXPN VPN, izmantojot abus VPN režīmus (OpenVPN un PPTP). Labākais, ko ieguvām savos proXPN VPN ātruma testos, bija aptuveni 7 Mbit / sek (OpenVPN TCP), savukārt savienojuma ātrums, neizmantojot VPN, ir vidēji no 80 līdz 100 Mbit / sek: pietiekami, lai iegūtu kādu no labākajiem sasniedzamiem ātrumiem no jebkura VPN. serveris neatkarīgi no pakalpojumu sniedzēja.

Atbalsts

ProXPN VPN nodrošina atbalstu pa e-pastu / biļeti, twitter, un viņu vietnē ir arī dokumentācijas sadaļa.

Secinājumi

Labais:

 • VPN programmatūra ir jauka un vienkārša. Mums tas patika vairāk nekā daži citi VPN pakalpojumi, kurus mēs pārbaudījām
 • Cenas nepavisam nav sliktas
 • Tie nodrošina bezmaksas VPN plānu

Sliktais:

 • Nav UDP VPN protokolu, kas nozīmē mazāku savienojuma ātrumu. Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju pēc noklusējuma izmanto UDP VPN
 • Mežizstrādes politika var mulsināt cilvēkus
 • Būtu jauki vēl dažas valstis / serveru vietas

Nobeiguma piezīmes: viņu pulētā VPN programmatūra, bezmaksas plāns un labas cenas kompensē ātruma samazināšanos. Ja pārlūkošanai, multivides straumēšanai un gadījuma rakstura lejupielādēm ir nepieciešams VPN, to ātrums ir pietiekami labs. Mēs vērtējam proXPN VPN 6,5 / 10 starp apmaksātiem VPN pakalpojumu sniedzējiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map