Labākie bezmaksas VPN iOS


Tirgū, kas, bez šaubām, pāriet uz mobilajām ierīcēm, tiešsaistes pakalpojumiem ir svarīgi koncentrēties uz galveno mobilo operētājsistēmu attīstību. VPN pakalpojumi nav izņēmums, un šajā pārskatā mēs vēlētos runāt par bezmaksas VPN pakalpojumiem, kas ir pieejami iOS (kas ir viena no trim mobilajām ierīcēm paredzēto operētājsistēmu trim, kas darbojas iPhone, iPad un iPod ierīcēs).

Daudzi maksas VPN pakalpojumi piedāvā VPN lietotnes vai konfigurācijas failus, kurus var izmantot arī mobilajām ierīcēm. Tomēr ne visiem ir nepieciešama piekļuve vairākām ierīcēm, un daudzi patērētāji tīmeklī faktiski pārlūko nevis citu, bet tikai savu tālruni. Tas izskaidro, kāpēc daži uzņēmumi piedāvā bezmaksas VPN pakalpojumus.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir bezmaksas vai maksas pakalpojums, mēs uzskatām, ka ir dažas funkcijas, kuras būtu jāsniedz jebkuram mobilajam VPN pakalpojumam. Šī ir tikai vispārīga vadlīnija, kurai, mūsuprāt, vajadzētu būt standarta jebkuram mobilajam VPN pakalpojumam.

 • Vienkārša reģistrācija: Pēdējais, ko vēlaties darīt, ir veltīt vairākas minūtes kontu apstiprināšanai, verificēšanai un atkārtotai verificēšanai. Tas arī zaudē mērķi, ja jums ir jāpārbauda jebkāda personiska informācija, lai mobilajai ierīcei iestatītu VPN kontu.
 • Lietošanas ērtums: Tā ir mobilā lietojumprogramma, kas domāta lietotājiem, kas nav lietpratīgi lietotāji (kuri, visticamāk, dod priekšroku apmaksātiem VPN), un obligāti ir ērti lietojams interfeiss, kas vienkārši darbojas..
 • Serveru vietu skaits: Nav tik svarīgi kā pilnībā nodrošinātajā VPN pakalpojumā, taču dažādība vienmēr ir patīkama ar ātrumu, latentumu un piekļuvi ģeogrāfiski bloķētam saturam..
 • Labs ātrums: Ir pieaugusi mobilo ierīču veiktspēja, un tas ietver arī to bezvadu iespējas, kuras mūsdienās ir iespējams sasniegt vairāk nekā 100Mbps viedtālrunī vai planšetdatorā. Šī iemesla dēļ ir svarīgi atrast VPN pakalpojumu, kas izmanto aparatūras priekšrocības un sniedz vislabāko pieredzi.
 • Nodrošiniet drošību un privātumu: Tas, ka pakalpojums ir bezmaksas, nenozīmē, ka tam nevajadzētu nodrošināt datu un identitātes aizsardzību.
 • Nodrošiniet ar dažām papildu funkcijām: Piemēram, reklāmas bloķētājs, kas darbojas, lai neļautu šīm kaitinošajām reklāmām pārtraukt jūsu pārlūkošanu, spēles vai multivides straumēšanu.

Kā minēts iepriekš, šī ir vispārīga vadlīnija, daži pakalpojumi dažos departamentos var būt izcilāki, bet citās – trūkst, taču kopumā VPN pakalpojumā jums jāmeklē tāds pats kvalitātes standarts..

Mēs jums parādīsim dažus testus, kas tika veikti katram pakalpojumam atsevišķi, un tas jums sniegs labu priekšstatu par pakalpojuma kvalitāti. Bez tam tiks izskaidrotas īpatnības, ja tās ir pieejamas.

Opera bezmaksas VPN

IOS operētājsistēmas bezmaksas VPN bija ļoti viegli uzstādīt un palaist. Konta aktivizēšanai nebija nepieciešama informācija, tā netika verificēta.

Ir piecas servera atrašanās vietas, no kurām izvēlēties: Kanāda, Vācija, Nīderlande, Singapūra un Amerikas Savienotās Valstis.

Lūk, ko parādīja ātruma testa rezultāti.

Mēs bijām ļoti apmierināti ar rezultātiem. Pārlūkošana noritēja lēni, pārtraukumu nebija ļoti maz, un, pārtraucot internetu, pakalpojums tika automātiski izveidots atkārtoti.

Reklāmu bloķētājs darbojās labi, apmēram 2 dienu laikā, kad tas tika izmantots pilna laika, lai pārlūkotu un straumētu multividi, mēs neredzējām nevienu reklāmu..

Šeit ir īss ieskats tajā, kas mums patika un kas ne.

Plusi:
 • Ļoti vienkāršs pierakstīšanās process
 • Intuitīva piemērošana
 • Reklāmu bloķētājs darbojas lieliski
Mīnusi:
 • Varētu nedaudz izmantot darbu ar pakalpojumu pārtraukumiem

Ir vērts atzīmēt, ka Opera piedāvā arī bezmaksas starpniekserveri vai tā saukto “pārlūka VPN”, kas ir iebūvēts viņu darbvirsmas pārlūkā. Šeit ir mūsu pilns Opera VPN pārskats, kas aptver pārlūka funkciju un viņu bezmaksas VPN operētājsistēmai iOS.

Pārlūkot bezmaksas VPN

IOS operētājsistēmai Browsec Free VPN bija arī ļoti ātrs pierakstīšanās process bez e-pasta un verifikācijas nepieciešamības. Lietojumprogramma ir intuitīva, labi veidota un sniedz labu darbību aprakstīšanu. Opciju izvēlne dod arī iespēju iepazīties ar konfidencialitātes politiku, jaunināt kontu vai nosūtīt atsauksmes.

Kā minēts iepriekš, pastāv iespēja ieturēt prēmiju, un tieši tā ir atšķirības un kā izskatās cenu plāni.

Ātruma testa rezultāti bija diezgan labi bezmaksas mobilajam VPN, kaut arī ne tik ātri kā dažiem citiem.

Pārlūkošanas pieredze bija laba, mums nebija pārtraukumu vai atvienojumu, un multivides straumēšana nebija problēma pat ar augstas izšķirtspējas straumēm Youtube.

Šeit ir sniegts ātrs pakalpojuma sadalījums:

Plusi:
 • Ļoti vienkāršs pierakstīšanās process
 • Intuitīva piemērošana
Mīnusi:
 • Nav reklāmu bloķētāja
 • Ātrums varētu būt labāks
 • Atšķirības starp bezmaksas un premium nav skaidri noteiktas

Browsec nodrošina arī bezmaksas starpniekservera pievienošanu pārlūkprogrammām (vai “pārlūka VPN”), kuru mēs nesen pārskatījām: Browsec VPN pārskats. Papildinājums ir parocīgs, ja jūs meklējat arī tunelēt jūsu pārlūkprogrammas trafiku.

Vēstu VPN

Vējonis VPN ir spēcīgs VPN pakalpojums, ko var piedāvāt daudz. Tie nodrošina 2 GB lielu trafiku bezmaksas kontā un nodrošina piekļuvi 11 vietām: ASV austrumos, ASV rietumos, ASV centrālajā daļā, Austrumu Kanādā, Rietumos Kanādā, Vācijā, Nīderlandē, Luksemburgā, Lielbritānijā, Honkongā un Francijā.

Pierakstoties, Windscribe VPN bija nepieciešams lietotājvārds un e-pasta adrese, taču, neskatoties uz to, pārējais process noritēja bez traucējumiem, un mēs varējām izveidot savienojumu ne laikā.

Lietojumprogramma ir intuitīva un ļoti labi tiek izpildīta mūsu testu laikā.

Arī ātruma testa rezultāti bija ļoti labi, skaidri redzams piedāvātais kvalitātes pakalpojums.

Pārlūkošanas pieredze bija lieliska, bez pārtraukumiem, atvienošanās vai jebkādām problēmām neatkarīgi no lietošanas veida.

Īsi sakot, pakalpojuma sadalījums ir šāds:

Plusi:
 • Labi ātruma testa rezultāti
 • Pieejams liels skaits serveru vietu
 • Ja verificēts jūsu e-pasta konts, jūs saņemat 10 GB bezmaksas trafika
Mīnusi:
 • Lai reģistrētos, ir nepieciešams e-pasts
 • Nepiedāvā reklāmu bloķētāju

Vējonis VPN piedāvā arī pilnībā nodrošinātu VPN pakalpojumu. Lai iegūtu papildinformāciju, mēs iesakām izlasīt mūsu pilnu pārskatu.

TunnelBear bezmaksas VPN

TunnelBear bezmaksas VPN operētājsistēmai iOS ir nedaudz atšķirīgs no citiem iepriekš aprakstītajiem pakalpojumiem. Atšķirība ir tā, ka viņiem ir tikai ierobežots (500 MB / mēnesī) bezmaksas izmēģinājums ar iespēju nopelnīt papildu trafiku par brīvu, izmantojot dažādas aptaujas, atkārtotus tvītus un tā tālāk. Tomēr viņi piedāvā apmaksātu plānu, kas izskatās šādi.

Iestatīšanas procesā tika veikts papildu solis, kad konta iestatīšanai ir nepieciešama jūsu e-pasta adrese, un uz jūsu kontu tiek nosūtīts verifikācijas e-pasts. Bez tam tas tiešām ir atkarīgs no tā, kādu maksājuma veidu izvēlēsities maksāt par pakalpojumu. Neatkarīgi no galvenajām kredītkartēm un bitcoin, acīmredzot, viņi pieņem maksājumus ar medus burkām, lai gan mēs personīgi dotu priekšroku medus glabāšanai.

Ātruma testa rezultāti bija labākie no visiem šajā pārskatā pārbaudītajiem pakalpojumiem.

Mēs varējām straumēt trīs dažādus videoklipus (viens no tiem bija tiešraidē), pirms mēs ieraudzījām mazāko stostīšanos kvalitātē, kas ir diezgan iespaidīgi.

Lietojumprogrammas vienkāršība un atjautība padarīja visu pieredzi par ļoti patīkamu, sajūtu, kuru pārspēja tikai izrāde.

Mēs izveidojām īsu sarakstu ar to, kas mums patika par pakalpojumu un ko mēs domājam, ka varētu izmantot uzlabojumus.

Plusi:
 • Ļoti labi ātruma testa rezultāti
 • Jauka aplikācija. Ļoti intuitīvs ar interesantu dizainu un bez funkcionāliem trūkumiem, ko mēs varētu redzēt
 •  Ļoti vienmērīga pieredze
Mīnusi:
 • Nav reklāmu bloķētāja
 • Pierakstoties nepieciešams e-pasts

Lai uzzinātu vairāk par Tunnelbear un to pilnu funkciju VPN, iepazīstieties ar pārskatu, ko mēs izveidojām pirms vairāk nekā gada.

Visbeidzot, izvēloties VPN pakalpojumu savām iOS ierīcēm, var būt sarežģīti visi pieejamie nosaukumi. Mēs iepazīstinājām jūs ar pārskata brīdī pieejamo produktu top sērijas topiem, un, cerams, mēs palīdzējām padarīt jūsu izvēli nedaudz vieglāku. Dažādām funkcijām ir atšķirīga ietekme uz potenciālajiem lietotājiem, tāpēc mēs zinām, ka galu galā tas viss ir saistīts ar efektivitāti un pieredzes kvalitāti.

Kā pēdējos vārdus atcerieties: lai maksimāli palielinātu aizsardzību, iegūtu labāku ātrumu un atbalstu nepieciešamības gadījumos, jums vajadzētu izmantot apmaksātu VPN, nevis bezmaksas, kas drīzāk ir paredzēti tikai ikdienas lietošanai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map