IVPN pārskats 2016


Dibināta 2009. gadā drošības speciālistu grupa, IVPN ir kļuvis mīlēts un novērtēts daudzu lietotāju vidū. Kopš tā laika viņi ir uzlabojuši pakalpojumu un palielinājuši klientu bāzi. Labāku privātuma likumu dēļ, kas atrodas Gibraltārā, IVPN nodrošina vairāk nekā 20 serverus 12 valstīs: Kanādā, Šveicē, Vācijā, Francijā, Lielbritānijā, Honkongā, Islandē, Itālijā, Nīderlandē, Rumānijā, Zviedrijā un ASV. Ir vērts atzīmēt, ka IVPN ir arī EZF sponsors.

Savienojuma atbalsts ir pieejams operētājsistēmai Windows, Mac, Linux, iOS, Android un vairākiem maršrutētājiem, piemēram, DD-WRT, Tomato un PfSense.

Parasti viņiem ir labas atsauksmes, taču tāpat kā par kaut ko, vienmēr būs dažādi viedokļi, tāpēc mēs gribējām to izmēģināt paši.

Privātuma un reģistrēšanas politika

IVPN ir ļoti tieša privātuma politika, nav neviennozīmīgu formulējumu vai vispārīgu, plašu noteikumu. Jo īpaši ir kāds punkts, kas izraisīja mūsu interesi, un tas ir šāds:

ivpn-privātuma politika

Tas nozīmē, ka pat tad, ja viņi kaut kā likumīgi būtu spiesti sniegt lietotāja informāciju, viņi to nevarētu darīt, jo viņiem nav savienojumu žurnālu vai citādi tiek glabāta personiskā informācija. Kā jau minēts iepriekš, iekļaušanās Gibraltārā viņiem arī piešķir mazliet lielāku tiesisko pārklājumu, jo likumi ir mazāk stingri un šādiem jautājumiem nav viegli izdot tiesas rīkojumus..

Privātuma politikā ir apskatīti daudzi citi specifiski jautājumi, kurus mēs iesakām izlasīt šeit. Parasti mēs iesakām uzmanīgi izlasīt privātuma politiku, jo tur varētu būt slēpta informācija par datu vākšanu, trešo personu iesaistīšanos un juridiskām saistībām.

Programmatūra

IVPN piedāvātā programmatūra ir intuitīva un sniedz daudz savienojuma iespēju tieši aizmugurē.

ivpn-mainapp

Mums bija nevainojama pieredze ar IVPN piedāvāto programmatūru, netika atvienoti un kaut arī dažiem konfigurācijas parametriem bija nepieciešama iestatīšana, kad tas bija izveidots un darbojas, nebija problēmu.

Programmatūrai ir viss, ko jūs varētu gaidīt no VPN pakalpojuma, un tā dizaina vienkāršības dēļ tā var uzņemt pat visvienkāršākos lietotājus. Mēs to atradām ļoti atsvaidzinošu, īpaši daudzos pakalpojumos, kas piedāvā uzkrītošu, bezgaumīgu programmatūru, kas nereaģē vai nav pilnībā funkcionāla.

Programmatūrā ir iekļauti latentuma testi, kas ir noderīgi, izvēloties serverus, kuriem pievienoties, diagnostika (savienojuma žurnāli) un spēja tos tieši nosūtīt uz IVPN, ļoti efektīvu ugunsmūra / nogalināšanas slēdzi un vēl dažas funkcijas. DNS viņi izmanto savus serverus, nevis trešās puses DNS pakalpojumus.

Iespējas

Kā gaidīts, mēs nevarējām piekļūt Netflix, jo viņu serveri ir aizliegti, taču mums izdevās izveidot savienojumu ar BBC un saprātīgi straumēt. Mēs gribējām to pieminēt, jo par šiem konkrētajiem pakalpojumiem ir daudz jautājumu, un mēs ceram, ka tas atbildēs uz lielāko daļu jautājumu par multivides straumēšanu.

IVPN nodrošina Obfsproxy kā funkcijas atbalstu. Obfsproxy ir apakšprojekts, kuru var izmantot, lai apmultu jebkuru trafiku tā, ka tas kļūst neatpazīstams. Tas ir ārkārtīgi noderīgi tādās valstīs kā Ķīna, kur interneta pakalpojumu sniedzēji izmanto DPI (Deep Packet Inspection) tehnoloģijas, lai atpazītu un bloķētu VPN savienojumus.

Vēl viena ļoti interesanta funkcija, ko piedāvā IVPN, ir daudzo savienojumu savienojumi. Līdzīgi savienojuma veidam Tor, ar savienojuma mezglu atrodoties vienā vietā, bet izejas mezglu – citā. Tie ir savstarpēji saistīti, un šī funkcija nodrošina lietotājam papildu aizsardzības līmeni.

Viņi atbalsta OpenVPN galvenajiem savienojumu veidiem ar savu programmatūru vai ar konfigurācijas failiem. Šie ir drošības parametri: AES-256-CBC šifrs datu šifrēšanai, SHA1 HMAC un RSA 4096 autentifikācijai. Viņi atbalsta arī mazāk drošu L2TP / IPsec, un mēs pamanījām, ka viņi atzīst šo protokola trūkumu, padarot lietotājus zināmus.

Ātrums

Serviss labi darbojās ātruma pārbaudēs, kurās braucām. Testus esam sadalījuši torrentos un pārlūkošanas ātruma testos, un tiem tuvosimies individuāli.

Torrent ātrums

Atkarībā no atrašanās vietas lejupielādes ātrums svārstījās, bet pietiekamā diapazonā.

Francija:

Francija

Islande:

Islande

Nīderlande:

Nīderlande

ASV Maiami:

mums-Maiami

Neatkarīgi no laika, kad veicām ātruma testus, nebija neviena atvienojuma, kļūdu vai izsekotāju problēmu.

Pārlūkošanas ātrums

Pārlūkošanas pieredze bija lieliska, ielādes laikā nebija kavēšanās, neatkarīgi no ielādētās lapas veida. Ātruma testa rezultāti bija pienācīgi, dažās vietās rezultāti bija labāki nekā citās:

ivpn-pārlūkošanas ātruma pārbaude

Mobilais sniegums

Mēs pārbaudījām lietojumprogrammu mūsu Android ierīcē un iestatīšanu, lai arī mazliet sarežģīti lietotājiem, kas nav tehniski, tas tika labi izskaidrots vietnē sniegtajās instrukcijās. Jāatzīmē, ka Android lietotājiem viņiem nav patentētas lietotnes, bet viņi piedāvā Arne Schwabe atbalstu caur OpenVPN for Android, un iestatīšanas rokasgrāmatu varat atrast šeit:

Mobilā lietojumprogramma nodrošina vienmērīgu savienojumu, un tā pat nodrošina savienojuma žurnālu, lai redzētu, kādus parametrus tā izmantoja konkrētajam savienojumam. Šī varētu būt diezgan noderīga funkcija, lai novērstu nepareizus savienojumus no lietotāja puses.

Pārlūkošanas pieredze visos pārbaudītajos serveros bija laba, kaut arī ātruma testa rezultāti bija dažādi. Mēs gaidījām mazliet lielāku ātrumu, lai būtu godīgi, taču funkcionalitāti tas, šķiet, neietekmēja. Šeit ir rezultāti, kas iegūti attiecīgi no Kanādas, ASV Rietumu, Nīderlandes un Francijas serveriem:

mobilais ātrums-causnlfr

Cenas

IVPN piedāvā mēneša, ceturkšņa un gada plānu ar ievērojamām atlaidēm, palielinoties abonēšanas periodam.

ivpn-cenas

Mums jāpiemin, ka tas nav lētākais VPN pakalpojums, taču, ņemot vērā visas iegūtās funkcijas, ja nolemjat izvēlēties abonementu uz pilnu gadu, cena ir vairāk nekā saprātīga.

Viņiem ir 7 dienu politika, kurā nav uzdoti jautājumi, un ikvienam būtu jādod vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai pārbaudītu visas īpašās funkcijas, kas viņiem varētu būt vajadzīgas. Jautājumi, kas nav uzdoti bez jautājumiem, patiešām pastiprina faktu, ka IVPN nodrošina stabilu produktu, kas vērsts uz noteiktu nišu, un viņi nevēlas sniegt klientiem sava smagā darba garšu, zinot, ka viņi būs apmierināti ar pakalpojumu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka cenu pārskatīšanas laikā ir spēkā cenu noteikšanas iespējas. Lai iegūtu atjauninātu cenu sarakstu, šeit varat apskatīt IVPN lapu.

Atbalsts

Mēs adresējām atbalsta komandai tehnisku jautājumu par savienojuma kļūdu, kuru saņēmām mūsu iestatīto sistēmas iestatījumu dēļ. Atbilde bija ātra (pāris stundas), un sniegtā informācija mums ļāva atrisināt problēmu. Tā nebija ļoti sarežģīta un neparasta problēma, taču mēs vēlējāmies uzzināt, cik ātri reakcija tiks ģenerēta vidusmēra lietotājam, kurš sastopas ar vidēju problēmu.

Kopumā viņi bija ļoti pieklājīgi, e-pasti bija labi strukturēti un uzrakstīti pareizā angļu valodā, kas mums atstāj ļoti labu iespaidu, ciktāl tehniskā atbalsta komanda dodas uz IVPN.

Secinājumi

Īsāk sakot, mums bija ļoti laba pieredze ar IVPN. Nebija problēmu, problēmu vai ar programmatūru saistītu problēmu, klientu apkalpošanas komanda bija papildināta ar mūsu pieprasījumu, un mobilās lietojumprogrammas, kuras mēs pārbaudījām, darbojās labi. Šeit ir īss sadalījums pa to, kas mums patika un kas ne:

Plusi:

 • Intuitīvas un funkcionālas lietojumprogrammas operētājsistēmai Windows un Mac, efektīvs iznīcināšanas slēdzis / ugunsmūris.
 • Tīrs interfeiss, kas ļauj lietotājam pilnībā izmantot visas pieejamās funkcijas bez liekām grūtībām.
 • Ciets pakalpojums, orientēts uz privātumu.
 • Tīra vietne, labi strukturēta informācija, iestatīšanas instrukcijas un raksti par izpratni.
 • Stabili savienojumi, lieliska pārlūkošanas pieredze.
 • Pieejamas tādas funkcijas kā Multi-Hop un Obfsproxy.
 • P2P pieejams bez ierobežojumiem.
 • Lielisks klientu atbalsts. Izpalīdzīga un ātra komanda.

Mīnusi:

 • Viņi piedāvā trešās puses lietojumprogrammu, nevis Android vai iOS risinājumu. Viņi nenodrošina savu lietotni.
 • Mēs vēlētos, lai nākotnē būtu pieejams vairāk serveru un vietu.
 • Ātrums ir apmierinošs, bet varētu būt labāks. Šķiet, ka viņiem ir vajadzīgs vairāk serveru, jo diezgan daudzi ir pārslogoti atbilstoši viņu serveru lapai.
 • Cenas ir nedaudz augstas, ja vien jūs pērkat abonementu uz visu gadu, kas nodrošina ievērojamu atlaidi.

Kā pēdējās piezīmes IVPN ir pelnījis vērtējumu 7,5 / 10, kas nozīmē, ka tagad tas ir viens no mūsu iecienītākajiem VPN pakalpojumiem, un mēs tos ļoti iesakām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map