FrootVPN pārskats 2017


FrootVPN sāka darboties 2014. gadā kā bezmaksas pakalpojums (skatiet mūsu pirmo FrootVPN pārskatu), norādot, ka kādā brīdī ir iespēja kļūt par maksas pakalpojumu. Tas faktiski notika tikai dažus mēnešus vēlāk, kad Zviedrijā bāzēts uzņēmums paziņoja, ka viņiem jāvirzās uz maksas pakalpojumu, lai segtu uzturēšanas izmaksas.

Viņi piedāvā serverus 19 valstīs, kas nebūt nav daudz, īpaši ņemot vērā, ka ir konkurenti, kas piedāvā divreiz vairāk, ja pat vairāk par gandrīz tādu pašu cenu. Ļoti svarīga ir arī infrastruktūra, taču FrootVPN gadījumā mēs noskaidrojām, ka vairums vietu tika mitinātas, izmantojot mākoņa / VPS risinājumus no VPS nodrošinātāja Edis, kas daudzās vietās ir diezgan populārs lētam mitināšanai, tāpēc iecienīts VPN pakalpojumu sniedzēju vidū..

Tie atbalsta šādas operētājsistēmas:

frootvpn-atbalstīti

Atbalstot mēs nenozīmē, ka viņiem ir lietojumprogrammas jebkurai no šīm sistēmām, bet vienkārši nodrošinām OpenVPN konfigurācijas failus katrai servera atrašanās vietai, kurai tie ir pieejami. Tiek atbalstīti arī PPTP un L2TP / IPsec, taču drošības apsvērumu dēļ ieteicams izmantot tikai OpenVPN. PPTP nav drošs.

Izmēģinot viņu pakalpojumus, mēs izbaudījām paša pakalpojuma vienkāršību, un mums arī patīk, ka, lai reģistrētos, viņiem bija nepieciešama tikai e-pasta adrese. Jūs varat minimizēt šo sniegto informāciju līdz minimumam, izmantojot vairāk uz privātumu orientētu maksājuma veidu, piemēram, bitcoin.

Privātuma un reģistrēšanas politika

FrootVPN ir īsa privātuma politika, kurā aprakstīti daži no visbiežāk sastopamajiem scenārijiem, ciktāl tas attiecas uz personas datu vākšanu un glabāšanu.

Maksājumu informāciju izmanto un glabā maksājumu apstrādātājs atkarībā no izvēlētā maksājuma veida, taču nav daudz citu, kas tiek savākts saskaņā ar FrootVPN konfidencialitātes politiku.

Ir arī īss apraksts par to, kā rīkojas ar juridisko pusi un kādi nopietni pārkāpumi var likt FrootVPN dalīties jūsu informācijā ar attiecīgajām iestādēm. Viņi apgalvo, ka jūsu lietotājvārdu, e-pastu un pašreizējo abonementa derīguma termiņu viņi var koplietot tikai ar trešo personu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, šeit varat iepazīties ar viņu pilnu juridisko paziņojumu.

FrootVPN ir ordera kanārijputniņš, taču tas netika atjaunināts gandrīz gada laikā! Tas liek mums aizdomāties, vai viņi dažu iemeslu dēļ vienkārši pārtrauca tā atjaunināšanu, vai arī viņi ir bijuši tiesas rīkojumu mērķis sniegt lietotājiem datus:

Programmatūra

Runājot par programmatūru, nevar runāt par daudz, jo FrootVPN nevienai no atbalstītajām platformām nepiedāvā nekādu patentētu programmatūru. Kā minēts iepriekš, viss, ko tie nodrošina, ir konfigurācijas failu kopums, ko var izmantot kopā ar trešo personu OpenVPN risinājumu. Tas ir diezgan liels trūkums, jo jums pietrūks daudz pamatfunkciju, kas jūsu savienojumu padara stabilāku un drošāku, piemēram, automātiska atkārtota savienošana, izslēgšanas slēdzis, aizsardzība pret DNS noplūdēm utt. Šie atvērtā koda risinājumi ir paredzēti, lai nodrošinātu pamata funkcionalitāti.

Ja jums nepieciešama palīdzība iestatīšanā vai ja jūs neesat pazīstams ar OpenVPN risinājumiem, šeit varat atrast FrootVPN sniegtās rokasgrāmatas. Viņi izskaidros, kā iestatīšana notiek katram protokolam un operētājsistēmai, kuru tie atbalsta.

Iespējas

Tā kā nav patentētas programmatūras, nav funkciju, ko apspriest, kad runa ir par pašu lietojumprogrammu, taču mēs vēlētos apspriest faktu, ka vietnē ir dažas pretenzijas, kas nav precīzi precīzas. Tādu mārketinga triku kā “pilnīgi anonīmi” un “2048 bitu šifrēšana” ļoti bieži izmanto, lai reklamētu viņu pakalpojumus, un tie nav 100% patiesi.

frootvpn-Features

“2048 bitu šifrēšana”:

Mēs arī vēlamies pieminēt, ka VPN pakalpojumam ir noteikts 3 savienojuma ierobežojums un ka ir nosūtīšanas programma, kas var nopelnīt jums papildus bezmaksas VPN pakalpojumu. Šī programma ir diezgan viegli lietojama, un, ja izvēlaties atsaukties draugu, tai vajadzētu nodrošināt jums labu atlaidi. Šo iespēju varat atrast sava galvenā konta lapā.

frootvpn-Features2

Izmantotā šifrēšana ir AES-256-CBC, taustiņiem tiek izmantots RSA 2048, un tas nebūt nav labākais, jo ir diezgan maz pakalpojumu, kas izmanto 4096 bitu RSA atslēgas. Tas nenozīmē, ka RSA 2048 ir vāja, mēs vienkārši gribējām to norādīt, jo viņi apgalvo, ka viņiem ir vislabākie pakalpojumi.

Šīs pārskatīšanas laikā (2017. gada janvārī) nevienā no pārbaudītajiem serveriem mēs nevarējām panākt, lai Netflix darbotos. Mums tas nav pret FrootVPN, jo tas ir daļa no nepārtrauktajiem Netflix centieniem bloķēt VPN pakalpojumu sniedzējus, taču mēs gribējām to pieminēt, ja tas ir kaut kas, kas jūs interesē, izmantojot savu VPN pakalpojumu.

Ātrums

Mēs vairākos gadījumos pārbaudījām ātrumu un nāca klajā ar diezgan vidējiem rezultātiem. Šie ir pārlūkošanas ātruma testu rezultāti:

frootvpn-pārlūkošanas ātrums

Pārlūkošanas pieredze bija diezgan laba, it īpaši tajās vietās, kurās nebija tik augsts vērtējums. Mēs pārlūkojām vēl prasīgākas lapas bez jebkādām problēmām vai stostīšanās.

Torrent lejupielādes ātrums bija vidējs, un mēs cerējām redzēt labākus rezultātus, nekā tas, ko ieguvām pēc mūsu testu izpildīšanas:

frootvpn-torrentspeed

Ātrums, vismazāk sakot, nebija apmierinošs, bet plus pusē nebija smaiļu un savienojums bija stabils. Atkarībā no jūsu lejupielādes ātruma vajadzībām tā var būt vai nebūt negatīva FrootVPN puse.

Mobilais sniegums

Atkal nav daudz ko teikt par mobilo lietojumprogrammu, jo FrootVPN nepiedāvā patstāvīgu lietotni, taču mēs vēlētos apspriest iegūtos ātruma testa rezultātus:

frootvpn-mobilespeed

Pārlūkošanas ātrums bija viduvējs, un atšķirībā no iepriekšējiem testiem, kurus mēs izmantojām darbvirsmai, šie rezultāti ļoti slikti atspoguļoja veiktspēju. Mobilās pārlūkošanas pieredze nebija pārāk liela, un mēs nevarējām veikt vidējus uzdevumus, piemēram, ielādēt smagāku saturu vai pat lapas ar vidēju trafiku. E-pasts un teksta tērzēšana bija gandrīz vienīgās lietas, kas mobilajā lietojumprogrammā darbojās labi.

Cenu noteikšana

FrootVPN piedāvā trīs cenu plānus:

frootvpn-cenu noteikšanas plāni

Viņi pieņem šādus maksājuma veidus:

frootvpn-maksāšanas metodes

Cenas ir taisnīgas, un sākotnēji mēs priecājāmies redzēt, ka tās piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Mēs apskatījām dažus pārskatus un viedokļus par atmaksu savā emuārā, un vairums klientu sūdzējās, ka viņi faktiski neatmaksā naudu gadījumā, ja jūs neapmierina pakalpojums. Tas piespieda mūs to izmēģināt, un atbalsta komanda bija vairāk nekā noderīga.

Viņi atvēra lietu un apstrādāja mūsu pieprasījumu, neuzdodot pārāk daudz jautājumu un bez bezgalīgām un bezjēdzīgām problēmu novēršanas darbībām, kas aizkavētu procesu. Tiklīdz viņi mūs informēja par biļetes numuru, atmaksa tika apstrādāta pāris darba dienu laikā.

Atbalsts

Tehniskā atbalsta komanda bija ļoti noderīga visos apskatītajos jautājumos. Beigās bija daži vispārīgi jautājumi par starpniekserveri, uz kuriem viņi atbildēja, izmantojot e-pastu. Mums bija arī jautājums par atmaksu, kuru mēs atrisinājām sarunā, tāpēc abas sistēmas bija pieejamas un reakcijas laiks bija ļoti labs.

Secinājumi

Īsāk sakot, FrootVPN piedāvā diezgan viduvēju pakalpojumu par labu cenu. Ir dažas lietas, kas mums patika, un dažas, kas mums nederēja, tāpēc šeit ir sniegts ātrs iedalījums:

Plusi:

 • Pieejams pakalpojums.
 • Lieliska klientu apkalpošana.
 • Kopumā stabili savienojumi un serviss (pat ja tas neatbilst veiktspējas standartiem).
 • Caurspīdīgs uzņēmums, faktiski pieturieties pie politikas, kurā mēs iesaistījāmies.
 • Liels skaits norēķinu metožu, ieskaitot bitcoin, tiek pieņemtas reģistrācijai.

Mīnusi:

 • Pašlaik nevienai no atbalstītajām operētājsistēmām vai platformām nav patentētu lietojumprogrammu, kas nozīmē, ka iestatīšanas process var būt nogurdinošs un radīt neproduktīvus rezultātus mazāk tehniskiem lietotājiem.
 • Lielākā daļa infrastruktūras, izmantojot mākoņa balstītus mitināšanas risinājumus no zemākā līmeņa nodrošinātāja Edis (nav laba drošībai, uzticamībai).
 • Nav skaidrs, kāds ir darījums ar Warrant Canary atjauninājumu trūkumu vairāk nekā gada laikā.
 • Daži viltīgi formulējumi par to sniegtajām funkcijām.
 • Vidēja ātruma testa rezultāti un kopējais sniegums.
 • Mobilo ierīču veiktspēja bija krietni zem vidējā līmeņa.
 • Juridiskā lapa ir ļoti līdzīga ipredator.com juridiskajai lapai.

Pēc visas detaļas un rezultātu ņemšanas vērā, mēs FrootVPN piešķiram punktu skaitu 4.5 / 10 neatbilstības un funkciju trūkuma dēļ. Arī infrastruktūra neatbilst maksas pakalpojuma standartiem, un mēs uzskatām, ka, lai arī tas ir daudzsološs pakalpojums, un viņi noteikti rīkojas pareizi klientu atbalsta pusē, ir daudzas lietas, kuras jāuzlabo..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map