BTGuard apskats VPN kafija


Vai jūs interesē BTGuard VPN (virtuālais privātais tīkls) / starpniekservera pakalpojums un domājat, vai tas ir tā vērts? Kā viņi var salīdzināt ar citiem līdzīgiem pakalpojumiem tirgū? Šie ir labi jautājumi, īpaši, ja runa ir par maksas pakalpojumu, kura cena ir no 6,95 ASV dolāriem (starpniekserveris) līdz 9,95 ASV dolāriem mēnesī (VPN).. Jūs vēlaties pārliecināties, ka esat pelnījis savu naudu. Šajā BTGuard pārskatā mēs jums palīdzēsim!

Kas ir BTGuard??

Ja jūs to lasāt, iespējams, tas ir tāpēc, ka par BTGuard vēl nekad neesat dzirdējuši, jo tie nav tik populāri kā citi lieli VPN uzņēmumi. BTGuard viss starpniekservera / VPN tīkls sastāv no tikai trīs serveri no 3 vietām – Singapūras, Kanādas un Nīderlandes. Tas teica. To, kas viņiem trūkst, viņi cenšas kompensēt specializētajos pakalpojumos. Vai tas būs pietiekami, ir atkarīgs no jūsu vajadzībām un vēlmēm.

“BT” BTGuard apzīmē nelielu torrentu, un viņi ir viens no nedaudzajiem VPN / starpniekserveru uzņēmumiem, kuru galvenais bizness ir drošības un anonimitātes nodrošināšana torrent lietotājiem. Tas nozīmē, ka lietotāji var gaidīt tonnu atbalsta, kad runa ir par mocībām.

BTGuard apskats – plusi

P2P atbalsts

BTGuard tika skaidri izveidots, paturot prātā anonīmu aizraušanos, un šim mērķim tas kalpo diezgan labi. Viņi atbalsta visu veidu P2P failu koplietošanu un piedāvā neierobežotu straumēšanu. Tas padara to par ideālu smago torrentu lietotājiem, kuriem nepieciešams VPN / torrent starpniekservera pakalpojums, lai segtu savus maršrutus, neupurējot ar torrentu saistītās funkcijas.

Droša šifrēšana

Neskatoties uz nelielu VPN tirgus daļu, BTGuard nerada nekādus kompromisus attiecībā uz drošību. Lietotāji var gaidīt, ka viņu starpniekservera / VPN savienojums būs neticami drošs, pateicoties militārā līmeņa AES 256 datu šifrēšanai un izvēlei starp diviem VPN protokoliem – parasto PPTP un OpenVPN..

Lai anonīmi mocītos, vienmēr ir ieteicams pievērsties OpenVPN, jo tas pēc savas būtības ir drošāks. Tomēr lietotājiem ir iespēja pārslēgties uz PPTP vecākām ierīcēm, kas neatbalsta OpenVPN, vai labākam lejupielādes ātrumam.

Izmantojams visās lielākajās platformās

Atšķirībā no vairuma citu VPN un starpniekservera pakalpojumu tirgū, BTGuard nav speciālas lietotnes vai klienta viņu pakalpojumu izmantošanai. Lietotājiem savā ierīcē būs jāiestata nepieciešamais OpenVPN vai PPTP protokols, kas lielākajai daļai lietotāju varētu šķist apgrūtinājumi, kā atzīmē vairums citu BTGuard pārskatu. Tomēr pēdējais ir tas, ka lietotāji var izvietot VPN vai starpniekservera pakalpojumu gandrīz visās ierīcēs, kuras nodrošina internetu..

BTGuard piedāvā detalizētus norādījumus par to, kā instalēt un palaist viņu VPN un starpniekserveri, izmantojot viņu atbalsta lapu.

Nav žurnālu

Kā norādīts viņu privātuma politikā, BTGuard nevāc nekādu informāciju par lietotāju mocīšanas un pārlūkošanas darbībām. Tomēr viņi atzīst, ka vāc personīgu informāciju (ar lietotāja piekrišanu), bet tikai tādu iemeslu dēļ, kas nav saistīti ar klienta informācijas pārdošanu, tirdzniecību vai nomu trešajām personām.

BTGuard – mīnusi

Neviens VPN uzņēmums nav ideāls, un diemžēl BTGuard izmantošana starpniekservera / VPN pakalpojumam rada lielākus mīnusus nekā lielākajai daļai citu pakalpojumu sniedzēju. Lietotāji var cerēt uz šādiem ierobežojumiem:

Lēns servera ātrums

Ņemot vērā BTGuard mazo serveru tīklu, lietotāji nevar gaidīt daudz, kad runa ir par savienojuma ātrumu.

Savienojuma izveide ar “ātrāko” un tuvāko serveri, kas viņiem bija pieejams, interneta ātrums samazinājās par 60%. Atkarībā no bāzes savienojuma atlikušais ātrums, iespējams, nav izmantojams, īpaši lieliem lietotājiem.

Izmantojot jebkuru no diviem atlikušajiem serveriem, kas atrodas vistālāk no lietotāja faktiskās atrašanās vietas, interneta ātrums samazināsies vēl vairāk. Mūsu gadījumā tas bija Nīderlandes serveris, kas deva mums mērenu lejupielādes ātrumu 1,5 Mb / s (no bāzes savienojuma ātruma 70 Mb / s)..

Varbūt vienīgais, ko BTGuard gūst panākumus servera veiktspējas ziņā, ir viņu augšupielādes ātrums. Pēdējais palika samērā konsekvents visos trīs serveros (6-7 Mb / s), kas ir lieliski piemērots lietotājiem, kuri augšupielādē daudz satura internetā.

Sliktas ģeogrāfiskās bloķēšanas funkcijas un nedarbojas ar Netflix

Ja atrodaties pēc VPN pakalpojuma, kas var palīdzēt piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam internetā, jums būs jāmeklē citur. BTGuard ierobežotās serveru atrašanās vietas neļauj apiet reģionālā satura ierobežojumus internetā.

ASV servera nav, tāpēc BTGuard lietotāji nevarēs piekļūt vietnēm, kas paredzētas tikai ASV, un populāriem straumēšanas pakalpojumiem. Īpaši jāatzīmē Netflix, kurā neviens no trim mūsu pārbaudītajiem serveriem nespēja straumēt videoklipus.

Ja jums ir nepieciešams VPN pakalpojums, lai atbloķētu Netflix satura ierobežojumus, iespējams, vēlēsities apskatīt dažus no labākajiem VPN uzņēmumiem tirgū, par kuriem zināms, ka viņi veic izcilu darbu. Pie šādiem premium VPN pakalpojumiem pieder:

 • NordVPN
 • ExpressVPN
 • CyberGhost VPN

Premium funkciju trūkums

Salīdzinot ar vairumu citu tirgū pieejamu premium VPN pakalpojumu sniedzēju, BTGuard funkciju ziņā daudz nepiedāvā. Tas padara tā cenas / vērtības attiecību vidējiem lietotājiem apšaubāmu. Pirmkārt, VPN lietotnes trūkums nozīmē, ka lietotājiem katru reizi, ievadot savienojumu ar pakalpojumu, būs jāievada lietotājvārds un parole..

BTGuard tāpat trūkst daudzu svarīgu īpašību, kuras bieži sastopamas daudzos premium VPN pakalpojumos. Tas ietver reklāmu bloķēšanas funkcijas, aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un interneta iznīcināšanas slēdzi, kas automātiski atvieno ierīci no interneta ikreiz, kad neizdodas VPN / starpniekservera savienojums..

Ja jūs meklējat VPN pakalpojumu, kas piedāvā visas iepriekšminētās būtiskās funkcijas, tad ir arī citas alternatīvas, kuras vērts apsvērt:

 • Surfshark
 • ProtonVPN
 • Hotspot vairogs

Nav bezmaksas izmēģinājuma vai naudas atdošanas garantijas

Atšķirībā no vairuma citu tirgū pieejamo premium VPN / Proxy pakalpojumu, BTGuard nepiedāvā bezmaksas izmēģinājuma pakalpojumus vai jebkādas atmaksas. Vienīgais veids, kā pārbaudīt viņu pakalpojumus, ir abonēt uz mēnesi un uzzināt, vai BTGuard ir piemērots jūsu vajadzībām.

Klientu apkalpošanas kanālu trūkums

Ja jums nepieciešams klientu atbalsts, vienīgā iespēja ir nokļūt BTGuard vietnē un iesniegt atbalsta biļeti. Nav cita veida, kā sazināties ar viņu atbalsta personālu – nav numuru, uz kuru zvanīt, un nav tiešās tērzēšanas iespējas.

Lai gan BTGuard ir paveicis izcilu darbu, savā vietnē ievietojot rokasgrāmatas un citus pašpalīdzības resursus, klientu apkalpošanas kanālu trūkums nozīmē, ka lietotāji var sagaidīt gandrīz nekādu palīdzību no uzņēmuma, ja viņiem rodas kādas nepatikšanas. Lai situāciju padarītu vēl sliktāku, mēs atklājām, ka BTGuard var aizņemt vismaz trīs dienas vai vairāk, lai atbildētu uz atbalsta biļetēm.

Kā instalēt BTGuard

Vai vēlaties izmēģināt BTGuard un zinātkāri par to, kas nepieciešams, lai viņu VPN pakalpojums darbotos jūsu ierīcē? Process nedaudz atšķiras atkarībā no tā, kuru ierīci izmantojat. Tomēr tas nav tik grūti, kā jūs varētu domāt, un to var paveikt, veicot dažas vienkāršas darbības. Šajā piemērā mēs atsauksimies uz BTGuard izmantošanu Windows datorā:

1. Izveidojiet kontu un pievienojieties

Pirmais solis ir konta iegūšana, piesakoties BTGuard vietnē un noklikšķinot uz “Pievienojies tagad”Sadaļā VPN. Reģistrējiet savu lietotājvārdu un paroli, pēc tam pabeidziet maksājumu. Atkal, ja tā ir jūsu pirmā reize, kad izmantojat BTGuard, tad mēs iesakām sākt ar 1 mēneša abonementu un redzēt, kā tas notiek.

btguard apskats

2. Instalējiet OpenVPN savā datorā

Instalētāju var lejupielādēt no OpenVPN lejupielādes lapas. Palaidiet instalēšanas ierīci ierīcē un pabeidziet instalēšanas procesu.

3. Lejupielādējiet OpenVPN konfigurācijas failus

Jums būs jālejupielādē arī OpenVPN konfigurācijas faili, kas raksturīgi BTGuard. To darot, datorā tiks lejupielādēts izpildāms fails ar nosaukumu “openvpn_auto_config.exe”. Palaidiet failu, un tas prasīs mapes Config atrašanās vietu OpenVPN direktorijā.

Noklusējumam vajadzētu būt “c: \ Program Files \ OpenVPN \ Config vai“ C: \ Program Files (x86) \ OpenVPN \ Config ”. Pēc tam programma norādītajā mapē ekstrahēs BTGuard OpenVPN konfigurācijas failus.

4. Palaidiet VPN lietojumprogrammu

Tagad uz darbvirsmas vajadzētu būt OpenVPN GUI ikonai. Veiciet dubultklikšķi uz tā, lai palaistu VPN lietojumprogrammu. Tas jūsu sistēmas teknē (ekrāna apakšējā labajā pusē) pievienos OpenVPN ikonu..

btguard apskats

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz OpenVPN ikonas un pēc tam pārejiet uz “Pievienojieties,Pēc tam izvēlieties vēlamo BTGuard serveri. Lai iegūtu vislabāko sniegumu, mēs iesakām izvēlēties “BTGuard (ātrākais)”, Kas jūs savienos ar tuvāko BTGuard serveri.

Šajā brīdī BTGuard OpenVPN tagad vajadzētu būt aktīvam un darboties jūsu datorā.

Kopsavilkums

Tātad jums tas ir – viss, kas jums jāzina par BTGuard starpniekserveri un VPN pakalpojumu. To droši var teikt BTGuard ir paredzēts noteiktam lietotāju skaitam, kuru galvenās bažas ir aizsardzība un straujo atbalsts, un neiebilst par funkciju trūkumu un ierobežotajām servera iespējām. Tomēr vidējiem lietotājiem mēs neieteiktu BTGuard. Nevis tad, kad ir daudz citu ērtu un spējīgāku alternatīvu, kurām ir tik daudz ko piedāvāt par līdzīgām izmaksām.

BTGuard

BTGuard

0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map