Assguard VPN pārskats – daudzsološs jaunpienācējs tirgū


Laipni lūdzam mūsu Assguard VPN pārskatā! Šis diezgan jaunais spēlētājs VPN biznesā jau gūst popularitāti, lai gan nav pieejama daudz informācijas par pakalpojumu. Šajā pārskatā mēs cenšamies novērst plaisu, sniedzot pārskatu par Assguard piedāvāto. Tikai tad jūs varat izlemt, vai tas ir jūsu vajadzībām atbilstošais VPN pakalpojums.

Kas ir Assguard VPN?

Assguard ir Lielbritānijā dibināts VPN pakalpojumu sniedzējs, kurš, neskatoties uz jaunpienācēju, apsola dažas lieliskas iespējas, piemēram, spēju aizsargāt lietotāju klātbūtni tiešsaistē un atbloķēt jebkādu saturu internetā. Tas ir tieši tas, par ko rūpējas katrs VPN lietotājs. Tātad tas darbojas, un kā uzticēšanās, ko viņi rada savai lietotnei, pārtop reālās pasaules lietojumprogrammās lietotājiem? Noskaidrosim!

Assguard VPN apskats – plusi

Sāksim ar dažām ievērojamām lietām, kas mums patika saistībā ar Assguard VPN. Pat ja Assguard ir jauni un praktiski nedzirdēti vairuma VPN lietotāju, tas ir izdarījis daudz ko citu, ieskaitot šādus:

Cieta VPN drošība

Assguard piedāvā parastos zvanus un svilpeļus, ko jūs varētu gaidīt no VPN pakalpojuma. Tas ietver to pašu AES-256 šifrēšanu, ko datu drošībai izmanto lielās bankas un valdības iestādes.

Pēc plašām pārbaudēm mēs esam pārliecinājušies, ka VPN pakalpojums darbojas un veic izcilu darbu, lai slēptu lietotāju personisko informāciju un šifrētu visus datus, kas ienāk un iznāk no jebkuras ierīces, kurā tā darbojas..

Līdzīgi kā vairums cienījamu VPN pakalpojumu tirgū, arī Assguard īsteno datu reģistrēšanas politiku, kas nozīmē, ka tie neapkopo un neuzglabā lietotāju personisko informāciju. Vienīgais mīnuss ir tas, ka Assguard atrodas Apvienotajā Karalistē, un tas ļauj to sasniegt tādām starptautiskām izlūkošanas kopienām kā alianse “Piecas acis”..

Bezmaksas sākšana un pieejamu cenu noteikšana

Aizsargu cenu noteikšana

Iespējams, ka Assguard labākais ir tas, ka jūs varat sākt to izmantot bez maksas (protams, ar ierobežojumiem). Viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt saderīgu savas ierīces VPN klientu, ko mēs apskatīsim vēlāk.

Pārbaudē esam noskaidrojuši, ka varat Assguard bez maksas izmantot divās lietās – spēlēt tiešsaistes spēles un atbloķēt torrent vietnes. Tomēr, veicot turpmāku analīzi, mēs esam atklājuši, ka bezmaksas saīsnes dažādos reģionos atšķiras. Pārbaudot citus VPN saīsnes, piemēram, Netflix US skatīšanās, tiešsaistes straumēšana un savienojuma šifrēšana, šīs iespējas ir bloķētas, un tās var iespējot, tikai jauninot uz premium kontu.

Kā redzat no augšējā attēla, Assguard par savu VPN pakalpojumu maksā 7,95 USD mēnesī, kas ir ievērojami lētāk nekā vairums citu VPN pakalpojumu. Ja jūs maksājat priekšapmaksu par gadu, cenu varat pazemināt vēl zemāk – USD 4,99 mēnesī.

Viņi piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas nozīmē, ka jums būs vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai novērtētu VPN pakalpojumu un to, vai tas darbojas pēc jūsu vēlmēm.

Pienācīgs servera ātrums

Lai arī Assguard nav ātrākais VPN pakalpojums, ko esam izmēģinājuši, tas darbojas pietiekami labi, lai vidusmēra lietotāji. Tāpat kā jebkura VPN gadījumā, lejupielādes ātrums samazinājās, kad iespējots VPN, bet ne tik daudz. Tomēr mēs pamanījām ping (latentuma) pieaugumu un būtisku augšupielādes ātruma samazinājumu.

Mēs pārbaudījām diezgan daudz (izmantojot bezmaksas kontu), un šeit ir rezultāti:

Izslēgts VPN (bāzes ātrums)

vpn ātrums

Iespējots VPN

vpn ātrums

Viegli izmantot

ērti lietojams informācijas panelis

Assguard lietotāja saskarne ir unikāla ar to, ka tā lietotājiem padara lietas neticami vienkāršas. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz pārslēgšanas slēdzi tieši blakus vēlamajai darbībai. Iespējams, ka viens no labākajiem, ko esam redzējuši jau labu laiku.

Ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis VPN un rūpējas tikai par satura atbloķēšanu un privātuma nodrošināšanu, tad šī ir kvalitāte, kuru jūs noteikti novērtējat.

Vairākas ierīces

Assguard piedāvā ne vairāk kā sešas ierīces vienā kontā, kas būs noderīgas, ja vēlaties koplietot kontu ar savu draugu vai ģimeni vai izmantot to gan tālrunī, gan darbvirsmā.

Reaģējošs diennakts atbalsts

Saziņa ar klientiem ir reāls jebkura pakalpojuma slieksnis. Lai gan daži VPN apgalvo, ka jūsu rīcībā ir 24/7, parasti tas ir tikai buzzword. Assguard komanda noteikti veica mājas darbus atbalsta saziņai. Ātrums, emocionalitāte un reaģēšana uz jautājumiem padara Assguard atbalstu par piemēru daudziem citiem pakalpojumiem, kurus mēs jau esam pārskatījuši.

Mīnusi

Protams, tas nebūtu pareizs pārskats, ja mēs nepārsniegtu mīnusus, kurus visi ir vērts padomāt:

Uzlaboto funkciju trūkums

Mēs esam pārliecināti, ka Assguard mēģina saglabāt lietas pēc iespējas vienkāršāk VPN lietotājiem. Tomēr mēs nevarējām nepamanīt, ka Assguard trūkst dažu papildu funkciju, kas būtu noderējuši.

Viena īpaša funkcija, kas lielākajai daļai premium VPN ir kļuvusi par štāpeļšķiedrām, ir interneta iznīcināšanas slēdzis, kas atspējo jūsu interneta savienojumu ikreiz, kad VPN savienojums neizdodas. Diemžēl Assguard tā nav, kas nozīmē, ka gadījumā, ja notiek pēdējais, jums būs iestrēdzis nenodrošināts savienojums un to pat netiks realizēts..

Tomēr saskaņā ar Assguard atbalsta komandas teikto šī funkcija tiek gatavota, tāpēc, cerams, tā drīz tiks uzstādīta.

Ierobežotas servera iespējas

servera opcijas

Jaunināšana uz apmaksātu kontu, izmantojot Assguard, atslēdz iespēju izvēlēties VPN serveri no noteiktas valsts. Diemžēl jūs atrodaties tikai 15 valstīs, kas var sagādāt vilšanos, it īpaši, ja citi VPN pakalpojumi piedāvā tik daudz vairāk par līdzīgu cenu diapazonu.

Jauktas atsauksmes mobilajās ierīcēs

Azzguard

Rakstīšanas laikā Assguard (mobilajās ierīcēs pazīstams kā Azzguard) pakalpojumā Google Play (Android ierīcēs) ir 2,2 zvaigznes no 5 zvaigznēm. Tas nedaudz sagādā vilšanos, jo sūdzības galvenokārt nāk no AAE reģiona un atšķiras no tā, ka nedarbojas VPN lietotne, lēna veiktspēja. Pēc izpētes esam secinājuši, ka tā varētu būt vietēja AAE problēma.

Apsverot AppStore, atsauksmes ir novērtētas ar 4,2 zvaigznēm no 5 zvaigznēm. Kopumā spriedums ir tāds, ka Assgaurd ir jauns bērns bloķētājā, un, cerams, ka viņi drīz izlems Android problēmas..

Kā lietot Assguard

Tā kā tagad esat iemācījies plusus un mīnusus, kā arī to, kas sagaidāms, izmantojot VPN pakalpojumam Assguard, jums varētu rasties jautājums – kā jūs to sākat lietot? Tas nav tik grūti, kā jūs varētu domāt, un to var izdarīt pāris vienkāršās darbībās:

 1. Lejupielādējiet un instalējiet Assguard VPN klientu savā ierīcē. Mēs
Assguard VPN

Piesakieties Assguard vietnē un ritiniet uz leju līdz sadaļai “Dažādas platformas”. Šeit jūs savai ierīcei varat lejupielādēt saderīgu VPN klienta instalētāju. Šajā pārskatā mēs atsauces uz viņu Windows VPN klientu, lai gan saskarnei vajadzētu būt nedaudz līdzīgai citām atbalstītajām ierīcēm.

Ņemiet vērā, ka kopš šī raksta viņu VPN klienta macOS versija joprojām nav pieejama. Tomēr Assguard ir izlicis paziņojumu, ka viņi joprojām strādā pie tā un ka turpmāk būs pieejama viņu VPN klienta macOS versija. Mēs koncentrēsimies uz Windows klientu.

dažādas platformas
 1. Pabeidziet instalēšanas procesu un palaidiet Assguard VPN klientu.
Assguard VPN klients

Instalējiet Assguard VPN klientu tāpat kā jebkuru citu programmu, pēc tam palaidiet to savā ierīcē.

 1. Aktivizējiet VPN savienojumu.
dashboard

Šajā brīdī jums jāaplūko Assguard VPN informācijas panelis. VPN savienojuma aktivizēšana ir diezgan vienkāršs process. Vienkārši noklikšķiniet uz pārslēgšanas slēdzi blakus aktivitātei, kuru vēlaties veikt, un viss ir gatavs!

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka lielākā daļa iespēju ir izslēgtas. Ja vēlaties tos iespējot, jums būs jājaunina uz premium kontu.

Lai pārbaudītu, vai VPN pakalpojums patiešām ir aktīvs, un nodrošiniet savienojumu, dodieties uz vietni WhatIsMyIP.com. Pārliecinieties, ka uzmeklēšanā norādītā IP adrese atšķiras no jūsu reālās.

kāda ir mana ip

Kopsavilkums

Tātad jums tas ir viss – viss, kas jums jāzina un ko var gaidīt no Assguard VPN! Vai tur ir labākais VPN pakalpojums? Droši vien vēl ne, bet tas ir pietiekami, lai ieinteresētu jaunpienācējus. Tas jo īpaši ir paredzēts cilvēkiem, kuriem nav tehnisku zināšanu par VPN un kuri vienkārši vēlas aizsargāt savu personisko informāciju un apiet satura ierobežojumus internetā.

Assguard ir arī viena no labākajām saskarnēm, ko jūs varētu saņemt par cenu. Pievienojiet vienādojumam patiesi piemērotu atbalsta pakalpojumu, un jums būs daudzsološs pakalpojums, kam ir diezgan liela priekšrocību daļa. Ja tas izklausās daudz kā jūs, tad Assguard VPN ir vērts izmēģināt, it īpaši ar 30 dienu izmēģinājuma periodu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map