Anonine VPN pārskats 2017


Anonine ir VPN pakalpojums, kas darbojas Edelino Commerce Inc., kas ir Seišelu salu uzņēmums. Viņu fiziskā bāze, visticamāk, ir Zviedrijā, kāda tā bija pirms Edelino Commerce pirkšanas.

Lai reģistrētos pakalpojumam, viņiem nepieciešama e-pasta adrese, taču, izņemot šo, tas tiešām ir atkarīgs no maksājuma veida, kuru izmantosit pirkumam.

Ciktāl tas ir pieejams, viņiem ir serveri šādās vietās: Argentīnā, Austrālijā, Kanādā, Francijā, Islandē, Itālijā, Luksemburgā, Nīderlandē, Panamā, Krievijā, Zviedrijā, Singapūrā, Spānijā, Šveicē, Turcijā, Apvienotajā Karalistē un ASV..

Anonine VPN piedāvā patentētas lietojumprogrammas operētājsistēmām Windows, Android un iOS.

Privātuma un reģistrēšanas politika

Anonine ir diezgan tieša privātuma politika, taču ir daži paziņojumi, no kuriem mēs cenšamies izvairīties, izvēloties VPN pakalpojumu. Viņi apkopo klientu personisko un norēķinu informāciju, kā arī savā vietnē pārvalda Analytics. Ne tikai tas, bet viņi arī apgalvo, ka viņi mārketinga nolūkos var izmantot sīkfailus, lai noteiktu tendences un tā tālāk:

Viņi arī piemin, ka viņi ir spiesti sadarboties ar tiesībaizsardzības aģentūrām, ja viņiem tiek iesniegts tiesas pavēste. Tas ir normāli un likumīgi, taču tieši tur parādās apkopotās informācijas nozīme. Lai iegūtu papildinformāciju un atjauninātu versiju, varat izlasīt pilnu konfidencialitātes politiku.

Programmatūra

Kad konts ir aktivizēts, tiek atvērts galvenā konta ekrāns vai informācijas panelis, kas ir ļoti un loģiski izveidots, lai sniegtu jums nepieciešamo informāciju, lai izveidotu savienojumu ar pakalpojumu..

Šeit jūs varat izvēlēties lejupielādējamo klientu un turpināt instalēšanas procesu.

Windows programmatūra darbojās ļoti labi. Tas bija ātrs, nebija ne atvienojumu, ne avāriju, un tāpat kā vietne, tā bija ļoti intuitīva.

Galvenajā ekrānā varat viegli izvēlēties servera atrašanās vietu. Pat domājot, ka tos var mainīt, neatvienojot no esošā savienojuma, mēs vienmēr iesakām vispirms atvienot, lai izvairītos no jebkādām kļūmēm.

Iestatījumu lapā ir iespēja automātiski atjaunot savienojumu, un ir arī iespēja nosūtīt savus žurnālus tieši klientu apkalpošanas komandai..

Galvenā programma ļauj izveidot iecienītāko vietu sarakstu, kā arī ir pieejams savienojuma žurnāls, lai reālā laikā redzētu savienojuma informāciju. Šī ir ļoti noderīga funkcija, īpaši, ja ir nepieciešama problēmu novēršana.

Iespējas

Anonine piedāvā dažas funkcijas, kuras mums jau patīk, piemēram, loģisko informācijas paneli, intuitīvu lietojumprogrammu un automātiskas atkārtotas savienošanas funkciju to patentētajā programmatūrā. Daudziem lasītājiem tas var šķist obligāti, un viņiem ir taisnība, ka tā jūtas, taču diemžēl joprojām ir daudz VPN pakalpojumu sniedzēju, kuriem nav šo vienkāršo, taču ārkārtīgi noderīgo funkciju ieviešanas..

Anonine atbalsta šādus protokolus: OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP (over IPsec). Tie pieļauj 5 vienlaicīgus savienojumus, lai gan mēs nevarējām noskaidrot, vai tas nozīmē, ka vienā ierīcē var būt savienotas 5 ierīces vai 5 ierīces dažādos serveros vienlaikus. Mēs šo jautājumu risinājām ar tehniskā atbalsta nodaļu, bet atbildes nebija.

Viņi reklamē 2048 bitu šifrēšanu, kas ir nepareizi teikts, lai neteiktu vairāk, bet visnotaļ izplatītais “lielāks ir labāks” triks. Tas attiecas uz RSA šifrēšanu, ko izmanto atslēgu apmaiņai. Datu šifrēšana ir AES 256 CBC.

Viņi pārspīlē arī dažas savas tīmekļa vietnes funkcijas, piemēram, apgalvojot, ka jūs pārlūkojat anonīmi vai to cenas sākas no 3,99 eiro mēnesī (kas faktiski ir gada plāna diskontētā cena). Tie nav pilnīgi kļūdaini paziņojumi, bet drīzāk mārketinga triki, ko daži pakalpojumu sniedzēji izmanto, lai savam produktam sniegtu modernāku vai uzticības cienīgāku sajūtu..

Kamēr P2P ir bloķēts ASV serveros, mēs gribētu pieminēt, ka šī pārskata laikā mums izdevās veiksmīgi straumēt Netflix saturu. Tas nav kaut kas garantēts ilgtermiņā, pateicoties nepārtrauktajiem centieniem, ko Netflix pieliek, lai bloķētu nedzīvojamās IP, taču pagaidām mēs gribējām to pieminēt, ja tas ir viens no jūsu meklētajiem iemesliem izmantot VPN pakalpojuma iegādi.

Ātrums

Pārlūkošanas ātruma testu rezultāti bija diezgan labi:

Pat ja tie nebija labākie, ko mēs jebkad esam redzējuši, rezultāti bija vairāk nekā pienācīgi, un pieredze bija lieliska. Nebija nekādu atvienojumu, pārtraukumu vai problēmu. Tam bija daudz sakara ar to, ka programmatūra arī darbojās izņēmuma kārtā un savienojums tika izveidots ļoti viegli.

Attiecībā uz torrenta ātruma lejupielādi mēs gribētu pieminēt, ka mēs gaidījām labākus rezultātus:

Kaut arī lejupielādes ātrums nebija briesmīgs, tas noteikti bija zemāks par to, ko mēs gaidījām, un mēs esam pārliecināti, ka to var palielināt, ja infrastruktūra tiks uzlabota. Liekas, ka platforma tiek uzlabota un labi uzturēta, bet, lai to izceltu no pūļa, tai vienkārši trūkst papildu stimula.

Mobilais sniegums

Android lietojumprogramma ir ļoti intuitīva, un mums patīk tas, ka viņi saglabāja savienojuma karti līdzīgi kā Windows lietojumprogramma. Lietotnes nav identiskas, taču līdzība pastāv, un mums patīk, ka no funkcionālā viedokļa tā darbojas tikpat labi kā Windows..

Viena lieta, kas mums nepatika, ir fakts, ka iestatījumu ekrāns nepiedāvāja vairāk par pamata savienojuma informāciju. Pielāgošanas iespējas tur nav.

Mobilā ātruma testa rezultāti bija šādi:

Protams, dažās vietās veiktspēja bija labāka nekā citās, taču kopumā mēs nebijām pārsteigti par mobilā tālruņa ātrumu, kas bija mazāks par vidējo. Tomēr tas pārāk maz atspoguļoja pārlūkošanas pieredzi. Mēs varējām pārlūkot un straumēt multividi bez jebkādām problēmām vai traucējumiem.

IOS lietojumprogramma bija draudzīga lietotājam, un dizains nedaudz vairāk patika, lai arī tas joprojām nesniedz nekādus papildu iestatījumus vai pielāgošanas iespējas:

Ātruma testa rezultātos neatšķīrās, ka mēs darbojāmies uz tiem pašiem serveriem kā Android.

Cenu noteikšana

Kā jau minēts iepriekš, Anonine vairākās savas tīmekļa vietnes lappusēs apgalvo, ka viņu cenas sākas ar 3,99 eiro / mēnesī. nenorādot, ka 3,99 euro cena ir gada abonementa cena ar atlaidi. Cenu plāni ir šādi:

Cena nav augsta, un mēs uzskatām to par taisnīgu salīdzinājumā ar sniegtajiem pakalpojumiem.

Viņi pieņem šādus maksājuma veidus:

Ar Anonine mēs neatradām tik daudz norēķinu iespēju, cik mums ir ar citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, tomēr uzskatām, ka pieejamo maksājuma veidu skaits ir pienācīgs un tam vajadzētu būt atbilstošam vairumam klientu vajadzību..

Anonine ir arī ieteikt draugam programmu, kas var iegūt jums kredītus ar viņu pakalpojumu, un ir pieejama arī filiāļu programma. Šeit varat uzzināt sīkāku informāciju, ja tas kaut kas jūs interesē. Ņemiet vērā, ka tas būs pieejams tikai tad, ja jums ir konts un jūs pašlaik esat autentificēts viņu vietnē.

Atbalsts

Tehniskā atbalsta pieredze ar Anonine bija nesamērīga. Mēs viņiem nosūtījām vairāk nekā astoņus pieprasījumus, un tikai uz vienu no tiem tika atbildēts, un pat šī atbilde bija nepilnīga un neatbilstīga.

Mēs novērtējām faktu, ka viņiem ir ļoti laba FAQ lapa, kas ir labi strukturēta, tāpēc uz lielāko daļu jautājumu var atbildēt tieši vietnē, tomēr mums bija problēma, piemēram, ka maksājumā pieprasītā bitcoin summa nebija precīza. Mēs nosūtījām pieprasījumu pēc vairākām dienām un joprojām nesaņēmām atbildi. Mēs izmantojām citu maksājuma veidu, un tikai pēc biļetes iesniegšanas no sava konta mēs saņēmām atbildi (nepilnīga un nesakarīga, kā minēts iepriekš). Tas parāda, ka viņi, iespējams, atbild tikai uz klientu e-pasta adresēm, kas ir nedaudz dīvaini, redzot, kā tad, ja rodas kāda maksājuma problēma, piemēram, mūsu gadījumā, viņi izlaiž potenciālo klientu.

Papildus labi strukturētai informācijai, kas iekļauta BUJ lapā, BUJ rakstu kreisajā pusē ir arī “ceļveža sadaļa”. Šīs rokasgrāmatas palīdzēs jums iestatīšanas procesā neatkarīgi no jums interesējošās operētājsistēmas vai protokola.

Secinājumi

Īsāk sakot, Anonine ir viens no pienācīgiem VPN pakalpojumiem, kas pastāv, un jāsaka, ka ar dažiem nelieliem izņēmumiem klientu apkalpošanas problēmu dēļ mēs kopumā bijām apmierināti. Šeit ir īss sadalījums pa to, kas mums patika un kas ne:

Plusi:

 • Ļoti labi strukturēta vietne, intuitīva un lietotājam draudzīga.
 • Programmatūra, kas pieejama visām galvenajām operētājsistēmām.
 • Programmatūra ir ļoti intuitīva, pilnībā funkcionāla un komplektēta ar funkcijām neatkarīgi no operētājsistēmām, par kurām mēs runājam.
 • Labas cenas, it īpaši, ja izmantojat ikgadējā komplekta priekšrocības.
 • Pieejamais norēķinu metožu skaits pienācīgā skaitā.
 • Labs pārlūkošanas ātrums un veiktspēja pat straumējot multividi.
 • Pieejams labs servera vietu klāsts.

Mīnusi:

 • Nav par lapu un ir ļoti maz informācijas par uzņēmuma faktisko atrašanās vietu.
 • Konfidencialitātes politika varēja būt labāk strukturēta un kodolīgāka, redzot, kā tās atrodas Seišelu salās, kuras to saudzīgo likumu dēļ parasti izmanto kā uzņēmumu reģistrācijas vietu.
 • Gimmicky pretenzijas un noteiktu funkciju reklamēšana viņu vietnē (piemēram, anonimitāte).
 • Ātruma testa rezultāti varēja būt labāki, ja runa ir par torrent lejupielādēm.
 • Tehniskais atbalsts bija briesmīgs, nav pietiekami attaisnojuma, lai attaisnotu mūsu pieredzi ar viņiem.

Ņemot vērā iepriekš minētos aspektus, mēs piešķiram Anonine 5/10, ņemot vērā ļoti slikto klientu apkalpošanas pieredzi un diezgan vidējos torrentu lejupielādes ātrumus. Kopumā ir daudz lietu, kuras Anonine dara pareizi, bet tās, kuras joprojām rada problēmas, krasi pasliktina pakalpojuma kvalitāti. Atbilde varētu būt atsaucīgs klientu atbalsts un, iespējams, uzlabot infrastruktūru.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map