5 VPN که هر چیزی را وارد نمی کنید (و چرا باید مراقبت کنید)

هر VPN می تواند رمزنگاری را ارائه دهد اما فقط چند ارائه دهنده VPN از هرگونه هزینه محافظت می کنند. به منظور واقعی نگه داشتن کاربران خود ناشناس ، یک VPN باید هیچگونه سابقه ای نداشته باشد. حتی سرورها برای عیب یابی ثبت نمی شوند. در حالی که چندین سرویس VPN مطالبه در واقع “عدم ورود به سیستم” ، اکثر این ادعا را تحویل نمی دهند.


من می خواهم به شما بیاموزم که چرا اکثر VPN ها تبلیغات “عدم ورود” خود را رعایت نمی کنند. اما در مرحله اول ، این شرکت ها هستند که در واقع ثبت نام نمی کنند. عادت زنانه.

خلاصه ارائه دهنده VPN بدون ورود به سیستم

در اینجا گزینه های برتر در بین ارائه دهندگان واقعی عدم ورود به سیستم وجود دارد. ما همچنین پیوندی برای بررسی ما درباره هر ارائه دهنده و پیوندی به وب سایت هر ارائه دهنده از جمله بهترین قیمت های موجود درج کرده ایم.

این ارائه دهندگان با جزئیات بیشتر در بخش های زیر بحث خواهند شد

رتبهپیوند VPN / نقد و بررسیکشوربهترین پیشنهادسایت اینترنتی

1

دسترسی به اینترنت خصوصیایالات متحده آمریکا3.33 دلار در ماهاز VPN بازدید کنید

2

Torguardایالات متحده آمریکا4.99 دلار در ماهپیشنهاد دهید

3

IPVanishایالات متحده آمریکا6.49 دلار در ماهپیشنهاد دهید

4

VPN.ACرومانی4.80 دلار در ماهپیشنهاد دهید

5

Proxy.shسیشل3.33 دلار در ماهپیشنهاد دهید

راز کثیف در مورد بسیاری از VPN های بدون گزارش

وقتی اکثر VPN ها می گویند “ما وارد سیستم نمی شویم” منظور آنها این است که “ما در واقع فعالیت وب و لیست های وب سایت هایی که بازدید می کنید را ضبط نمی کنیم.”

تفاوت زیادی بین ضبط فعالیت شما (که واقعاً هیچ VPN انجام نمی دهد) و عدم ثبت اطلاعات وجود دارد. تقریباً همه ارائه دهندگان VPN (از جمله بسیاری از VPN های توصیف شده “عدم ورود به سیستم”) که دارای “گزارش های اتصال” هستند ، شامل اتصال هستند ابرداده مانند: آدرس IP ورودی / خروجی ، زمان سنج ، میزان داده منتقل شده ، پورت های مورد استفاده و غیره.

سیاهههای مربوط به اتصال معمولاً برای کاهش حریم شخصی شما در نظر گرفته نشده است ، آنها برای نگهداری سرور ، عیب یابی در مسائل فنی و جلوگیری از سوءاستفاده از شبکه آنها توسط مشتریان استفاده می شوند. واقعیت این است که ، از نظر تئوری ارتباط می تواند برای ردیابی آدرس IP VPN به یک حساب مشتری خاص استفاده شود.

مشترک در مقابل آدرس های IP خصوصی (و حریم خصوصی شما)

برای تعیین اینکه ورود اتصال چقدر بر حریم شخصی شما تأثیر می گذارد ، باید بدانید که از VPN شما استفاده می کند یا خیر خصوصی یا به اشتراک گذاشته شده آدرس های IP بیشتر VPN از IP های مشترک استفاده می کنند ، جایی که چندین کاربر (اغلب 20+) همان آدرس IP را به اشتراک می گذارند.

این امر در واقع حریم خصوصی شما را افزایش می دهد ، زیرا ردیابی یک کاربر VPN فردی را بر اساس آدرس IP که به آنها اختصاص داده شده دشوار می کند.

اما اگر یک VPN از آدرس های IP خصوصی استفاده کند ، جایی که هر کاربر هنگام اتصال به VPN ، IP اختصاصی خود را دارد ، در این صورت است ردیابی یک کاربر خاص بر اساس آدرس IP اختصاصی آنها بسیار ساده است.

قبل از نگرانی بیش از حد ، اجازه دهید من خاطرنشان کنم که بیشتر مردم اینگونه نیستند نیاز برای انتخاب یک VPN بدون ورود به سیستم. بعید است که کسی در تلاش برای ردیابی فعالیت اینترنت شما باشد. گفت, من همیشه وقتی انتخاب می کنم حریم خصوصی اضافی را ترجیح می دهم.

من به طور خاص توصیه می کنم همه کاربران BitTorrent باید ارائه دهنده ای را انتخاب کنند که اطلاعات مربوط به اتصال را حفظ نمی کند.

ما کمی بعداً در مقاله ، درباره گزارش های VPN سؤالاتی داریم و همچنین نکات بیشتری در مورد چگونگی ایمن تر کردن VPN شما.

اما اول ، بیایید با دقت نگاهی به برخی از سرویس های ناشناس محبوب VPN ما بیندازیم ، بنابراین می توانید تصور کنید که کدام یک مناسب مناسب برای شماست.

بهترین VPN های ناشناس در عمق

بیایید نگاهی دقیق تر به برخی از VPN های مورد علاقه ما از این لیست بیاندازیم. همچنین برای اطلاعات دقیق تر بررسی های ما را بررسی کنید.

دسترسی به اینترنت خصوصی

بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی

بررسی ما را بخوانید

بهترین ویژگی ها
بدون گزارش
تورنت دوستانه
مستقر در ایالات متحده است
سیاست بازپرداخت 100٪
3/33 دلار در ماه / ماه

بازدید از سایت

دسترسی به اینترنت خصوصی اولین VPN در جهان است که خط مشی “بدون گزارش ها” را اتخاذ کرده است ، و آنها از همان ابتدا این کار را انجام دادند. آنها آمار استفاده را ارائه نمی دهند ، اما احتمالاً مشترکان بیشتری نسبت به سایر ارائه دهنده های این گروه دارند. این بیشتر به دلیل قیمت فوق العاده آنها (به اندازه 3.33 دلار در ماه با یک برنامه سالانه) است. بیشتر VPN ها (یا نمی توانند) با قیمت PIA مطابقت ندارند.

با وجود قیمت مناسب ، PIA دارای یک تن از ویژگی های اضافی از جمله: محافظت از نشت DNS, آ VPN Kill-Switch, قابل تنظیم قدرت رمزگذاری (حداکثر کلیدهای 4096 بیتی!).

آنها همچنین به داخل پرتاب می شوند پروکسی Socks5 خدمات بدون هزینه اضافی. (به طور خاص کاربران تورنت این ویژگی را دوست خواهند داشت زیرا می توانید تورنتهای خود را از طریق پروکسی و VPN به طور همزمان برای حداکثر حریم شخصی اجرا کنید).

همچنین خوب هستند 5 اتصال همزمان PIA اجازه می دهد ، به این معنی که شما می توانید 5 دستگاه مختلف را همزمان با یک حساب واحد به شبکه خود وصل کنید (بیشتر ارائه دهندگان فقط 1-2 اجازه می دهند).


IPVanish VPN

IPVanish VPNIPVanish یک ارائه دهنده VPN مستقر در ایالات متحده است که در درجه اول با سرعت آنها شناخته شده است. آنها همیشه یک ارائه دهنده خدمات غیر ورود به سیستم نبودند اما در پاسخ به درخواست مشتری ، حریم خصوصی خود را در سال 2014 به روز کردند. شما می توانید بررسی کامل IPVanish ما را در اینجا بیابید.

من IPVanish را به عنوان ارائه دهنده کلی اهداف طبقه بندی می کنم. آنها برای کاربرانی که اتصالات پر سرعت دارند ایده آل هستند ، بنابراین اگر ISP شما 25 مگابیت در ثانیه به شما می دهد و می خواهید سریع ترین سرعت ممکن را کسب کنید ، ابتدا باید IPVanish را امتحان کنید.

در حالی که امنیت آنها بسیار قوی است (رمزگذاری AES 256 بیتی) و سرعت آن سریع است (قادر به 100+ Mbps) است ، اما وقتی صحبت از نرم افزار VPN است ، تنظیمات یا گزینه های زیادی را به عنوان PIA ارائه نمی دهند..

از طرف دیگر ، آنها از پشتیبانی فن آوری چت زنده ، مشتریان VPN برای هر سیستم عامل اصلی (Mac ، Windows ، iOS ، Android) و یک سیاست بازپرداخت 7 روزه برخوردار هستند ، بنابراین شما می توانید شبکه خود را برای درایو تست بدون خطر در نظر بگیرید..

بنابراین اگر در بازار یک VPN ناشناس هستید و دوست دارید سریعترین سرعت های خود را شبیه این باشد …

سریعترین IPVanish از نیوجرسی ، ایالات متحده آمریکا

محل سرور ایالات متحده

سریعترین سرعت IPVanish از لندن ، انگلستان

سرور انگلستان

به خودتان مدیون هستید که از IPVanish استفاده کنید 7 روز ضمانت برگشت پول. در حال حاضر آنها نیز در برنامه های 1 ساله خود 46٪ تخفیف ارائه می دهند.


Proxy.sh (ناشناس بودن2)

Proxy.sh VPN

Proxy.sh یک ارائه دهنده VPN بسیار منحصر به فرد است زیرا آنها به طور کلی حریم خصوصی / ناشناس بودن را به سطح جدیدی منتقل می کنند. آنها تنها یکی از ارائه دهندگان VPN هستند که انتشار یک شفافیت گزارش دهید که هر حکم ، اخطار DMCA و درخواست اجرای قانون را در مورد سرورها و شبکه آنها مستند می کند.

آنها همچنین از ‘قناری گارانتی ‘ این مفهومی است که برای بدست آوردن نظم نظری و ارائه اطلاعات برای کاربران خود از احضاریه دولت طراحی شده است.

تمرکز آنها بر حفظ حریم خصوصی حتی بیشتر فراتر می رود و Proxy.sh ادغام با 2 را فراهم می کند ابزارهای پیام رسانی رمزگذاری شده, obfsproxy (برای جلوگیری از تشخیص VPN) ، و VPN Over Tor (که به شما امکان می دهد بسته های VPN خود را از طریق شبکه tor Onion مسیریابی کنید.

اگر این کافی نباشد ، Proxy.sh نیز شامل می شود سرویس پروکسی Https و SOCKS با هر بسته VPN مانند PIA ، برنامه سالانه Proxy.sh فقط 3.33 دلار در ماه است.

Proxy.sh نوآوری نسبی در صنعت است ، بنابراین نرم افزار آنها به اندازه رقبای خود جلا نیست ، اما امنیت آنها از رده بالاتر است و دارای رمزگذاری AES 256 بیتی و کلیدهای 4096 بیتی است (استاندارد صنعت فقط 2048 است) -بیت).

آنها همچنین یکی از تنها ارائه دهندگان VPN با نرم افزار منبع باز VPN هستند. این بدان معنی است که کد آنها برای بازرسی عمومی باز است ، بنابراین نیازی نیست که نگران ساخت داخلی پشتیبان باشید.


سؤالات متداول درباره VPN Logs / VPN بدون ورود به سیستم

من می دانم که انتخاب VPN مناسب می تواند گیج کننده باشد ، اما اینگونه نیست. در اینجا برخی از متداول ترین سؤالاتی که افراد در مورد سیاهههای مربوط به VPN می پرسند ، هستند. اگر سؤال دیگری دارید ، لطفاً هنگام خواندن این پست ، نظر خود را ترک کنید و من تمام تلاشم را برای کمک به شما می کنم.

چگونه می دانید VPN واقعاً وارد سیستم نمی شود?
واقعیت این است ، شما هرگز نمی توانید به طور قطع بدانید. شما باید به سیاست حفظ حریم خصوصی و شهرت آنها به عنوان یک شرکت اعتماد کنید. در واقعیت ، من تمایل دارم که به ضمانت های بیشتر ارائه دهندگان اصلی اعتماد کنم زیرا آنها می گویند که اگر یک بار معلوم شود که آنها دروغ گفته اند ، یک تن از تجارت را از دست می دهند..

آیا به ارائه دهنده بدون ورود نیاز دارید؟?
بستگی دارد اگر استفاده از VPN در نظر گرفته شده شما نیاز به ناشناس ماندن دارد (برای مثال اگر شما پیام ها یا نظرات را به صورت سیاسی حساس به صورت آنلاین منتشر می کنید) ، باید کاملاً یک ارائه دهنده بدون ورود را انتخاب کنید. ما همچنین آن را برای کاربران Bittorrent پیشنهاد می کنیم (و جای تعجب نیست که بیشترین “VPN های دوستانه با تورنت” تمایل دارند که کمترین گزارش را داشته باشند).

اگر فقط سعی در رفع انسداد وب سایت ها دارید و یا امنیت خود را در شبکه های WiFi باز گسترش می دهید ، در صورتی که یک VPN گزارشهای ارتباطی را حفظ کند ، مهم نیست. اجازه ندهید که شما را از انتخاب ارائه دهنده بدون ورود به سیستم منع کند زیرا ناشناس بودن اضافی هرگز چیز بدی نیست.

چرا هر VPN سیاههها را نگه می دارد?
دلایل زیادی وجود دارد که VPN ثبت اطلاعات اتصال را حفظ می کند. مهمتر از همه ، بسیاری از کشورها قوانینی برای نگهداری داده دارند که به ضبط اینترنت (و بعضی اوقات سرویس های VPN) نیاز دارند تا داده های اتصال را به عنوان احتیاط ضبط کنند. به همین دلیل است که بیشتر ارائه دهندگان غیر ورود به سیستم در تعداد انگشت شماری از کشورهایی قرار دارند که هیچ قانونی برای نگهداری داده ها برای VPN ندارند..

فراتر از آن ، سیاهههای مربوط به اتصال یک هدف معتبر برای ارائه دهنده VPN ارائه می دهند. آنها به ردیابی مشکلات کمک می کنند و اغلب برای جلوگیری از سوء استفاده از آنها استفاده می شود (هیچ VPN نمی خواهد افرادی که از خدمات خود برای ارتکاب جرم ، آزار و اذیت مردم یا هک کردن وب سایت استفاده می کنند).

به طور کلی ، یک VPN گزارش های اتصال را برای هفته یا دو هفته گذشته نگه داشته و قدیمی ترین روزنامه ها را نابود کرده و جدیدترین روز را اضافه می کند. بعضی از VPN ها حداقل 24 ساعت گزارش های اتصال را حفظ می کنند (که تقریباً به همان اندازه خوب نیست).

چگونه می توان VPN خود را حتی بیشتر ایمن کرد

VPN فقط می تواند هویت شما را مخفی کند وقتی به آن متصل هستید.

حالا احتمالاً این برای شما آشکار به نظر می رسد ، اما من واقعاً منظورم اینجاست. هویت شماست فقط به اندازه اتصال VPN شما ایمن است. اگر اتصال شما خراب شود ، آدرس IP واقعی شما می تواند در معرض هر وب سایتی باشد که بازدید می کنید یا (برای بارگیری تورنت) در کل تورنت شما.

خوشبختانه بسیاری از نرم افزارهای VPN شامل یک تابع kill-switch اگر VPN شما قطع شود ، دسترسی سریع به اینترنت شما را از بین برد. هر VPN ذکر شده در این مقاله شامل سوئیچ kill است ، اما شما باید مطمئن شوید که آن را فعال کنید از آنجا که استفاده از سوئیچ kill گزینه ای است. به راحتی علامت زدن 1 جعبه در فهرست تنظیمات ساده است.

همچنین نشت خطرناک دیگری نیز وجود دارد نشت DNS, و WebRTC نشت می کند. حتما راهنمای نهایی ما برای ایمن تر کردن VPN خود را بخوانید.

بارگیری تورنت و سیاهههای مربوط به VPN

جای تعجب نیست که تورنتها می توانند فشارهای شبکه و سردردهای قانونی را برای ارائه دهندگان VPN به ارمغان بیاورند. همه نمی توانند با مسئولیت پذیری بارگیری کنند.

با انتخاب نگه داشتن گزارش ها ، VPN می تواند حریم خصوصی شما را تا حد زیادی بهبود بخشد ، در حالی که زندگی آنها را نیز آسان تر می کند. دلیل این امر این است که آنها هرگز نگران شناسایی کاربران یا لغو حساب ها نباشند: زیرا آنها نمی توانند.

هر زمان سرویس VPN بدون ورود یک درخواست حقوقی دریافت کند ، این پاسخ بسیار استاندارد است. معمولاً اینگونه می خواند:

“متأسفیم ، اما ما قادر به شناسایی کاربران جداگانه بر اساس آدرس IP آنها نیستیم. ما به طور موقت تورنت را در این مکان سرور مسدود کردیم و درگاه #xyz بسته شد. “

در واقع اگر گزارش شفافیت Proxy.sh را بخوانید ، می بینید که این پاسخ برای هر درخواست تقریباً یکسان است. هنگامی که یک شبکه طراحی شده است برای حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن از زمین به بالا این هم از مشتری و هم از ارائه دهنده محافظت می کند.

نتیجه

اگر تاکنون این مطلب را خوانده اید ، باید درک خوبی از آنچه VPN واقعی “بدون سیاهه” را از سایر جمعیت جدا می کند ، داشته باشید. شما همچنین احتمالاً ایده خوبی دارید که آیا در بازار یکی هستید یا نه.

ما معمولاً دسترسی به اینترنت خصوصی را به عنوان اولین سرویس VPN توصیه می کنیم زیرا آنها بسیار مقرون به صرفه هستند (39/95 دلار در سال) و برای 90 درصد کاربران مناسب خواهند بود. یک استراتژی خوب این است که ابتدا یک برنامه 1 ماهه (7 دلار) بخرید و بعد از آنکه بدانید قصد دارید با آنها کنار بیایید به یک برنامه 1 ساله ارتقا دهید. و اگر اینطور نیست ، حتما از مزایای PIA استفاده کنید سیاست بازپرداخت 100٪ 100 روزه. 

چیزهایی که در این مقاله آموخته ایم:

 • برخی از VPN که خود را “عدم ورود” می نامند ، همچنان گزارش های اتصال را نگه می دارند
 • فقط چند VPN واقعا ناشناس وجود دارد. بسیاری از آنها در ایالات متحده واقع شده اند.
 • اگر محافظت از هویت خود بسیار مهم است باید یکی از این موارد را انتخاب کنید
 • VPN های بدون ورود نیز یک انتخاب هوشمندانه برای کاربران Bittorrent است
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map