بهترین خدمات VPN ‘OFFSHORE’: حریم خصوصی بالا و هزینه کم

بسیاری از محبوب ترین سرویس های VPN در ایالات متحده یا انگلستان مستقر هستند. این کشورها برخی از بهترین زیرساخت های فناوری را دارند و درصد زیادی از جمعیت آنها دسترسی به اینترنت پر سرعت دارند. بنابراین مکان این VPN های برتر معنی دار است.


اما این هیچ مخفی نیست که شرکت های ایالات متحده و انگلیس در معرض جاسوسی دولت (یا حتی شرکای فعال در) هستند.

در اینجا در آمریکا ، بسیاری از کاربران عادت دارند (یا ناخواسته) از تجاوزات روزانه به حریم خصوصی استفاده کنند. گوگل و فیس بوک بر روی داده کاوی و ردیابی امپراتوری های میلیارد دلاری ساخته اند. بنابراین اگر به هر حال هر حرکت ما توسط تلفن های هوشمند / رایانه های ما ردیابی می شود ، بیشتر مردم می توانند کمتر مراقب باشند که ارائه دهنده VPN آنها جزئی از مجموعه داده های “Big Brother” است.

اما برای برخی افراد جهل سعادت نیست. بعضی از افراد به همان اندازه حفظ حریم خصوصی می خواهند که بتوانند در دنیایی متصل به هم پیوسته چسبیده باشند.

اگر این موضوع شما را توصیف کند ، می توانید از ارائه دهندگان “محبوب” خودداری کنید ، و در عوض با یک شرکت کوچک بروید VPN دریایی.

VPN خارج از ساحل چیست؟?

نه ، لازم نیست مقر آن در جزیره بیابانی باشد که توسط یک پادشاه دزدان دریایی اداره می شود. برای اهداف این مقاله ، ارائه دهنده VPN دریایی:

هر سرویس VPN که در آمریکای شمالی و یا هر کشوری که در اتحاد جاسوسی “پنج چشم” شرکت ندارد ، قرار ندارد.

اگرچه هیچ یک از ارائه دهندگان VPN را نمی توان واقعاً از فشارهای دولتی یا چند ملیتی مصون دانست ، اما مطمئناً برخی کشورها نسبت به سایرین به حفظ حریم خصوصی اختصاص دارند. منطقی است انتظار داشته باشیم که NSA بتواند بیش از یک شرکت در هونگ کنگ ، پاناما یا ویتنام بیشتر از یک شرکت مستقر در آلمان تأثیر بگذارد..

ما همچنین به شرکت های VPN فراساحلی که ارادت ویژه ای به حریم خصوصی نشان داده اند ، اولویت ویژه ای می دهیم. مثالها عبارتند از:

 • انتشار گزارش شفافیت
 • قبول پرداخت ناشناس (بیت کوین)
 • انتشار سورس کد برای نرم افزار آنها
 • ایجاد خصوصیات اضافی برای حفظ حریم خصوصی در نرم افزار آنها (رمزگذاری DNS ، فناوری Stealth …)

آیا در انتخاب یک VPN Offshore / ناشناخته ، مضراتی وجود دارد?

مطمئن. همیشه هنگام انتخاب حریم خصوصی به دلیل راحتی یا محبوبیت ، یک معامله وجود دارد. در اینجا چند مثال آورده شده است:

شرکتهای بزرگ دارای اعتبار و اعتماد به نفس و سابقه ای از صداقت هستند: برای شرکت های بزرگ VPN مانند PIA ، Hidemyass ، IPVanish و NordVPN هزاران بررسی در وب وجود دارد. آنها هزاران مشتری (یا حتی میلیون ها مشتری) دارند که اگر معلوم باشد که آنها کاری سایه دار انجام داده اند (تبلیغات دروغین ، کلاهبرداری ، بدافزارها در نرم افزار خود و غیره) از آنها شکایت می کنند..

ارائه دهندگان کوچک VPN ناشناخته به معنای واقعی کلمه می توانند هر کسی باشند. آنها کمتر شناخته شده ، کمتر محاکمه و کمتر مورد آزمایش قرار می گیرند. نرم افزار آنها می تواند نا امن ، ناپایدار یا حتی خطرناک باشد. پیش از این ، برخی سرویس های VPN تقلب وجود داشته اند که چیزی غیر از یک هکر Honeypot برای سرقت رمزهای عبور / ورود به سیستم و اطلاعات شخصی نیست.

خط پایین: ارائه دهنده VPN را فقط به این دلیل که آنها ادعا می کنند “برون مرزی” یا “ناشناس” نیست ، انتخاب کنید. سعی کنید یک شرکت معتبر مستقر در یک کشور دوستدار حفظ حریم خصوصی پیدا کنید که از قبل یک پایگاه کاربر داشته باشد که می تواند برای تمامیت آنها تضمین کند. وقتی شرکتهای VPN وارد بازار می شوند ، مبلغی را قبول نمی کنید.

بهترین VPN های خارج از ساحل: خلاصه

این قرار نیست لیستی از لیست ها باشد همه ارائه دهندگان VPN غیر آمریکایی در جهان. ما سعی نکرده ایم که هر VPN را که از جاسوسی NSA تبلیغ حریم خصوصی یا ایمنی را شامل می شود ، درج کنیم. ما فقط ارائه دهنده هایی را تجربه کرده ایم که تجربه شخصی و دنیای واقعی با آنها را داریم. ما از نرم افزار آنها استفاده کرده ایم و / یا با تیم فنی آنها صحبت کرده ایم. به عبارت دیگر ، ما به اندازه کافی به آنها توصیه می کنیم تا خدمات آنها را توصیه کنند. به گفته این ، شما هرگز نمی توانید 100٪ امنیت / صداقت هر شرکت خصوصی را تأیید کنید. بعضی اوقات فقط باید با روده خود بروید.

بدون تأخیر بیشتر ، در اینجا ارائه دهندگان VPN ناشناخته یا ناشناس ترجیحی ما هستند …

Proxy.sh (سیشل)

اجازه ندهید این نام شما را فریب دهد ، Proxy.sh یک سرویس VPN قبل از هر چیز دیگری است (هرچند که بسته های VPN آنها شامل سرورهای پروکسی نیز هستند).

Proxy.sh هنگام اولین بار راه اندازی مجدد چشمه بزرگی ایجاد کرد ، زیرا آنها نوار را با سطح شفافیت و حفظ حریم خصوصی بالا آورده اند که به مشتریان خود پیشنهاد داده اند.

در اینجا نکات برجسته آورده شده است:

 • مستقر در سیکلس: این یک پناهگاه مهم بین المللی برای حفظ حریم خصوصی است
 • گزارش شفافیت: آنها لیستی از همه ضمانت های DMCA و درخواست های قانونی دریافت شده را منتشر می کنند. 99.9٪ درخواست ها ، اطلاعیه های حذف DMCA هستند.
 • گارانتی قناری: Proxy.sh قناری ضمانت نامه ای منتشر می کند ، به گونه ای که برای هشدار دادن به مشتریان در صورت به خطر انداختن سرورهای آنها توسط یک دولت یا سازمان ، حتی اگر دستور gag داده شده باشد ، منتشر می کند. بیشتر بدانید…
 • نرم افزار منبع باز: اکثر نرم افزارهای مشتری VPN منبع بسته هستند ، به این معنی که شما هرگز نمی دانید که آیا بدافزار وجود دارد یا یک روش تولید ناامن کلید برای طراحی جاسوسی طراحی شده است. نرم افزار Proxy.sh از منبع آزاد در Github است و می تواند به صورت آزادانه برای نقص های امنیتی مورد بازرسی قرار گیرد.
 • حساب ناشناس: اگر می خواهید ، لازم نیست آدرس / نام کاربری ایمیل خود را با proxy.sh به اشتراک بگذارید. در عوض می توانید یک “شناسه امنیتی” و بدون داشتن اطلاعات شخصی را دریافت کنید. حساب های توکن فقط با بیت کوین قابل پرداخت است.

چرا ما Proxy.sh را دوست داریم?

Proxy.sh با حریم خصوصی و آزادی دیجیتال مانند یک حق برخورد می کند ، نه یک امتیاز. آنها هیچگونه استفاده یا پروتکل VPN را در شبکه خود محدود نمی کنند (می توانید تورنت را بارگیری کنید ، گفتگوی اسکایپ و غیره را انجام دهید).

آنها همچنین دارای ابزارهای حریم خصوصی هستند که توسط ارائه دهندگان دیگر ارائه نمی شود. علاوه بر موارد ذکر شده در بالا ، Proxy.sh همچنین پروتکل VPN مخفی را برای یافتن از فایروال های مسدود کننده vpn کشف نشده ارائه می دهد. آنها همچنین از گپ های رمزگذاری شده انتهایی تا انتها پشتیبانی می کنند.

نرم افزار

نرم افزار Proxy.sh (فراساحلی)

نرم افزار VPN “SafeJumper” Proxy.sh (Mac / Windows / Android / Linux)

آنها SafeJumper VPN مشتری یک مشتری سبک وزن است. خوب کار می کند ، و تمام ویژگی های امنیتی مورد نظر شما را دارد ، از جمله محافظت از Kill-Switch و حفاظت نشت DNS. و از همه بهتر ، سرورهای آنها غیرقابل جمع شدن هستند. بارهای سرورهای زیر 10٪ رایج است.

Proxy.sh موارد خاصی (مانند p2p / torrent) را در مکانهای خاص سرور محدود نمی کند. شما می توانید هر کجا که می خواهید ، آنچه را که می خواهید بارگیری کنید. و اگر برنامه “Boost” به روز شده خود را انتخاب می کنید ، می توانید واقعاً این کار را انجام دهید, واقعاً سریع!

Proxy.sh را امتحان کنید

NordVPN (پاناما)

نقد و بررسی NordVPN

NordVPN یک سرویس VPN جدیدتر است ، اما کاملاً محبوب است ، بخشی از سیاست حفظ حریم خصوصی “Zero-Log” و همچنین SmartPlay جذاب آنها.TM فناوری جریان (می تواند ایالات متحده Netflix / Hulu / HBOGO را مسدود کند).

خواندن: NordVPN Review / Speedtest (در عمق)

NordVPN کمی نادر است. آنها یک سرویس VPN محبوب و اصلی هستند که همچنین در یک پناهگاه حریم خصوصی دریایی (پاناما) مستقر است. بنابراین از بسیاری جهات ، با NordVPN بهترین نتایج را در هر دو جهان کسب می کنید.

شما مزایای یک شرکت بزرگ و تأسیس را دریافت می کنید:

 1. پشتیبانی و پشتیبانی از نرم افزار با کیفیت بالا
 2. منابع مالی برای مقابله با چالش های حقوقی (ضمانت نامه)
 3. تعداد زیادی مکان سرور.
 4. یک پایگاه کاربر بزرگ که قبلاً خط مشی رازداری شرکت را آزمایش کرده است.

شما همچنین می توانید مزایای یک شرکت دریایی را بدست آورید:

 1. خط‌مشی صفر ورود به سیستم (پاناما برای حفظ سیاهههای مربوط به VPN لازم نیست)
 2. می تواند درخواست قانونی اطلاعات کشورهای دیگر را رد کند

دلایلی که دوست دارید NordVPN باشید

 • SmartPlay: این فن آوری اختصاصی توسعه یافته توسط NordVPN به شما اجازه می دهد Netflix-USA ، Hulu و 30+ سایر سرویس های پخش را از حالت مسدود خارج کنید ، مهم نیست که به کدام سرور وصل شوید. NordVPN یکی از آخرین VPN هایی است که هنوز با Netflix کار می کند.
 • سرورهای مخصوص استفاده: انواع سرور اختصاصی برای مصارف خاص VPN: Tor-over-VPN ، DoubleE sazption ، پخش با سرعت بالا ، ضد DDOS و موارد دیگر! بررسی NordVPN ما دارای جزئیات کامل است.
 • اشتراک فایل / p2p مجاز: NordVPN کاملاً از p2p / torrents در شبکه خود پشتیبانی می کند. خط‌مشی رازداری “بدون منطق” آنها بدان معنی است که تاریخ بارگیری شما بسیار ناشناس خواهد بود. همه برنامه ها نیز شامل می شوند رایگان دسترسی به سرورهای پروکسی p2p Socks5 ، در بیش از 10 کشور جهان. این موارد را می توان با هر مشتری تورنت اصلی از جمله: uTorrent ، Vuze ، Deluge ، QBittorrent و Flud (اندرویدی) استفاده کرد.
 • پیشنهاد آزمایشی 30 روزه: NordVPN یک سیاست بازپرداخت 30 روزه و 100٪ دارد. این بدان معناست که می توانید خدمات آنها را برای یک ماه بدون ریسک امتحان کنید. پس چرا هنوز ثبت نام نکرده اید?
NordVPN را امتحان کنید

ExpressVPN (BVI)

ExpressVPN

ممکن است قبلاً از ExpressVPN شنیده باشید. این به این دلیل است که آنها مورد اعتماد هستند, حق بیمه سرویس VPN. اما یک چیز که اکثر مردم نمی دانند؟ ExpressVPN در جزایر ویرجین انگلیس مستقر است (پناهگاه حریم خصوصی).

فقط هشدار داده شود ، ExpressVPN به دنبال افرادی نیست که به دنبال یک VPN ارزان قیمت هستند. ExpressVPN یک ارائه دهنده سریع و با کیفیت بالا است (و قیمت آنها نیز مانند آن است). برنامه ها از حدود 11 دلار در ماه شروع می شوند.

خواندن: ExpressVPN نقد و سرعت

به گفته این ، اگر به دنبال ارائه دهنده ای با نرم افزار عالی و پشتیبانی فنی پاسخگو هستید ، پس ExpressVPN انتخاب خوبی است. قطعاً نرم افزار آنها یکی از بهترین مواردی است که ما آزمایش کرده ایم و ما ویژگی شخصی سازی “سرورهای مورد علاقه” را که در آنها ساخته شده دوست داریم.

حریم خصوصی ExpressVPN: ExpressVPN فعالیت یا استفاده VPN شما را وارد نمی کند. آنها غیر تهاجمی هستند سیاهههای مربوط به اتصال که طبق Express ، آدرس IP شما را درج نمی کند (بنابراین نمی توان یک مشترک مشترک را براساس IP اختصاص داده شده به VPN آنها شناسایی کرد).

ExpressVPN را امتحان کنید

FrootVPN (سوئد)

FrootVPN (ارائه دهنده VPN دریایی)

اگر شنیده اید FrootVPN پیش از این ، احتمالاً به این دلیل است که وقتی تبلیغات VPN رایگان و نامحدود را در صفحه اصلی ThePirateBay تبلیغ می کنند ، چلپ چلوپ بزرگی ایجاد کردند.

این یک تبلیغات رایگان عالی بود و مشتریان عاشق آن حساب های رایگان بودند (در حالی که دوام داشتند). اکنون FrootVPN خدمات VPN پرداخت شده (ورود صفر و تورنت دوستانه) و قیمت بسیار مناسب را ارائه می دهد. در واقع ، شما می توانید یک اشتراک 1 ساله با هزینه کمتر از 3 دلار در ماه دریافت کنید!

درباره Froot:

Froot VPN سنتی “Offshore” شما نیست (مستقر در سوئد) ، اما همه چیز در مورد خدمات آنها نشان می دهد که آنها حریم خصوصی شما را جدی می گیرند.

 • بدون خط مشی
 • p2p / torrent-friendly
 • خدمات خود را در محبوب ترین ردیاب تورنت جهان راه اندازی کرد

استارت آپ های فناوری سوئد در حقیقت در حاشیه قانون حفظ حریم خصوصی قرار دارند و بارها و بارها برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت کاربرانشان تحت فشار قرار گرفته اند. اگر به دنبال سرویس VPN کم هزینه هستید ، Froot یا Proxy.sh گزینه های عالی هستند.

FrootVPN را امتحان کنید

کاربردهای معمولی برای VPN های دریایی

افرادی که به ارائه دهندگان VPN مستقر در ایالات متحده اعتماد ندارند ، تمایل به 2 دسته دارند:

 1. اشتراک گذاری پرونده / تورنت کاربران: شما مطمئناً برای بارگیری سریع تورنت ها نیازی به خارج از کشور ندارید (مشترکان 1 میلیون + از PIA کاملاً راضی هستند) ، اما برخی افراد بسیار محتاط هستند. اگر استفاده اولیه از VPN شما torrenting خواهد بود ، ما NordVPN یا Proxy.sh را توصیه می کنیم. هر دو ضمانت صحیح “Zero-Log” دارند و هر دو سرویس پروکسی Socks5 را شامل می شوند (که به تورنت شما اجازه می دهد یک آدرس IP منحصر به فرد و ناشناس داشته باشد).
 2. افرادی که به حریم خصوصی جدی نیاز دارند: اگر نگران جاسوسی NSA هستید ، احتمالاً انجام دادن باید بری ساحل اما فقط بدانید که هیچ شرکت VPN هرگز نمی تواند 100٪ برای محافظت از حریم شخصی شما اعتماد کند. آنها همیشه تجارت را بر روی یک کاربر واحد که می خواهد بیل شود انتخاب می کنند. اگر بیشتر نگران مرور و ایمیل خصوصی هستید ، ترکیبی از Tor و یک سرویس ZP-Log VPN باید به خوبی در خدمت شما باشد.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map