מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור iOS


בשוק שללא ספק משתנה לכיוון מכשירים ניידים, חשוב ששירותים מקוונים יתמקדו בפיתוח של מערכות ההפעלה הגדולות הסלולריות. שירותי VPN אינם יוצאי דופן, ובסקירה זו ברצוננו לדבר על שירותי VPN בחינם הזמינים עבור iOS (שהיא אחת משלוש מערכות ההפעלה המובילות עבור מכשירים ניידים, הפועלות במכשירי אייפון, אייפד ו- iPod.)

שירותי VPN רבים בתשלום מציעים אפליקציות VPN או קבצי תצורה שניתן להשתמש בהם גם למכשירים ניידים. עם זאת, לא כולם זקוקים לגישה למספר מכשירים, וצרכנים רבים אינם באמת גולשים באינטרנט מכל דבר אחר מלבד הטלפון שלהם. זה מסביר מדוע חברות מסוימות מציעות שירותי VPN בחינם.

לא משנה אם מדובר בשירות חינמי או בתשלום, אנו חשים שיש כמה תכונות שכל שירות VPN נייד צריך לספק. זו רק הנחיה כללית שלדעתנו צריכה להיות סטנדרטית בכל שירות VPN נייד.

 • הרשמה פשוטה: הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא להקדיש מספר דקות לאישור, אימות ואימות מחדש של חשבונותיך. זה גם מביס את המטרה אם צריך לאמת מידע אישי כלשהו על מנת להגדיר את חשבון ה- VPN עבור מכשיר נייד.
 • קלות שימוש: זוהי אפליקציה סלולרית שנועדה לשמש בדרכים על ידי משתמשים לא מפותחים וטכניים (אלה עשויים להעדיף VPNs בתשלום), ויש להם ממשק קל לשימוש שפשוט עובד זה חובה.
 • מספר מיקומי השרת: לא חשוב כמו בשירות VPN שמוצג במלואו, אבל המגוון תמיד נחמד למהירות, לאחור ולגישה לתוכן עם נעילה גיאוגרפית.
 • מהירות טובה: הביצועים של מכשירים ניידים גדלו וזה כולל את היכולות האלחוטיות שלהם כיום אפשריות להגיע ליותר מ- 100 מגהביט לשנייה בסמארטפון או טאבלט. מסיבה זו, חשוב למצוא שירות VPN שמנצל את החומרה ומעניק לך את החוויה הטובה ביותר.
 • להבטיח אבטחה ופרטיות: רק משום ששירות הוא בחינם אין פירושו שהוא לא אמור לספק שום הגנה על נתונים וזהות.
 • בואו עם כמה תכונות נוספות: לדוגמה, חוסם מודעות שעובד, כדי למנוע את המודעות המעצבנות הללו מהפרעות הגלישה, המשחק או המדיה שלך..

כאמור, מדובר בהנחיה כללית, שירותים מסוימים עשויים להצטיין במחלקות מסוימות וחסרות באחרים, אך בסך הכל עליכם לחפש את אותו סטנדרט איכות בשירות ה- VPN שלכם..

אנו נלך אתכם במהלך מספר בדיקות שנערכו על כל שירות בנפרד, אשר אמור לתת לכם מושג טוב לגבי איכות השירות. פרט לכך, יוסברו הפרטניות אם הם זמינים.

VPN חופשי ב- Opera

VPN חופשי ב- Opera עבור iOS היה קל מאוד להתקנה ולהפעלה. לא היה צורך במידע כדי להפעיל את החשבון, ולא לאמת כל סוג שהוא.

ישנם חמישה מיקומי שרתים לבחירה: קנדה, גרמניה, הולנד, סינגפור וארצות הברית.

להלן תוצאות בדיקת המהירות.

היינו מרוצים מאוד מהתוצאות. הגלישה הייתה נוזלית, מעט מאוד לא היו הפרעות והשירות התחבר מחדש אוטומטית כאשר הופסק האינטרנט.

חוסם הפרסומות עבד מצוין, לא ראינו מודעות בשני ימי שימוש בהם במשרה מלאה לגלישה וזרם מדיה.

להלן מבט מהיר על מה מצא חן בעיננו ומה לא.

יתרונות:
 • תהליך הרשמה קל מאוד
 • יישום אינטואיטיבי
 • חוסם מודעות פועל מצוין
חסרונות:
 • יכול להשתמש במעט עבודה עם הפרעות השירות

ראוי לציין כי אופרה מציעה גם פרוקסי בחינם או מה שנקרא “VPN דפדפן” המובנה בדפדפן שולחן העבודה שלהם. להלן הסקירה המלאה שלנו על Opera VPN המכסה את תכונת הדפדפן ואת ה- VPN החינמי שלהם ל- iOS.

VPN חינם של Browsec

ל- VPN בחינם של Browsec עבור iOS היה גם תהליך הרשמה מהיר ביותר ללא צורך בדואר אלקטרוני או אימות. היישום אינטואיטיבי, בנוי היטב ונותן לך תיאור טוב של הצעדים שאתה עובר. תפריט האפשרויות מעניק לך גם אפשרות לעבור על מדיניות הפרטיות, לשדרג את חשבונך או לשלוח משוב.

כאמור, קיימת אפשרות לפרמיה וככה הם ההבדלים ואיך נראות תוכניות התמחור.

תוצאות בדיקת המהירות היו טובות למדי עבור VPN סלולרי בחינם, אם כי לא מהיר כמו כמה אחרים.

חווית הגלישה הייתה טובה, לא היו לנו הפרעות או ניתוקים ומדיה זורמת לא הייתה בעיה אפילו עם זרמי High Definition ב- Youtube.

להלן פירוט מהיר של השירות:

יתרונות:
 • תהליך הרשמה קל מאוד
 • יישום אינטואיטיבי
חסרונות:
 • אין חוסם מודעות
 • המהירות יכולה להיות טובה יותר
 • ההבדלים בין חופשי לפרמיה אינם מוצגים בבירור

Browsec מספקת גם תוספת פרוקסי בחינם לדפדפנים (או “VPN של הדפדפן”) שסקרנו לאחרונה: סקירת VPN VPN. התוסף מועיל גם אם אתם מחפשים למנהל את תנועת הדפדפנים שלכם.

VPN ב- Windscribe

Windscribe VPN הוא שירות VPN יציב עם הרבה מה להציע. הם מספקים תנועה של 2 ג’יגה-בתים בחשבון החינמי ומספקים גישה ל -11 מיקומים: מזרח ארה”ב, מערב ארה”ב, מרכז ארה”ב, קנדה מזרח, קנדה מערב, גרמניה, הולנד, לוקסמבורג, בריטניה, הונג קונג וצרפת.

עם ההרשמה, VPN של Windscribe דרשה שם משתמש וכתובת דואר אלקטרוני, אך מלבד זאת שאר התהליך היה חלק והצלחנו להתחבר תוך זמן קצר.

האפליקציה אינטואיטיבית ומבוצעת היטב במהלך הבדיקות שלנו.

גם תוצאות בדיקות המהירות היו טובות מאוד, השלכה ברורה של השירותים האיכותיים שהם מציעים.

חווית הגלישה הייתה נהדרת, ללא הפרעה, ניתוקים או בעיות ללא קשר לסוג השימוש.

לסיכום הבא, הנה פירוט מהיר של השירות:

יתרונות:
 • תוצאות בדיקות מהירות טובות
 • מספר טוב של מיקומי שרת זמינים
 • אתה מקבל 10 GB של תנועה בחינם אם חשבון הדואר האלקטרוני שלך מאומת
חסרונות:
 • נדרש דואר אלקטרוני לצורך ההרשמה
 • לא מציע חוסם מודעות

VPN של Windscribe מציעה גם שירות VPN מלא ומוצג. למידע נוסף אנו ממליצים לקרוא את הסקירה המלאה שלנו.

TunnelBear VPN בחינם

VPN של TunnelBear בחינם עבור iOS שונה במקצת מהשירותים האחרים שהוצגו לעיל. ההבדל הוא שיש להם ניסיון חינם מוגבל (500 מגה בייט / חודש) עם אפשרות להרוויח תנועה נוספת בחינם באמצעות סקרים שונים, ציוצים מחדש וכן הלאה. עם זאת, הם מציעים תוכנית בתשלום שנראית כך.

תהליך ההתקנה היה שלב נוסף בו כתובת הדואר האלקטרוני שלך נדרשת להגדרת החשבון ונשלח דוא”ל לאימות לחשבונך. מלבד זאת, זה באמת תלוי בשיטת התשלום שתבחרו לשלם עבור השירות. מלבד כרטיסי האשראי הגדולים והביטקוין, ככל הנראה הם מקבלים תשלומים באמצעות צנצנות דבש, אם כי אנו מעדיפים אישית לשמור על הדבש.

תוצאות בדיקת המהירות היו הטובות ביותר מבין כל השירותים שנבדקו בסקירה זו.

הצלחנו להזרים שלושה סרטונים שונים (אחד מהם היה בשידור חי) לפני שראינו את הגמגום הקטן ביותר באיכות שהוא די מרשים.

הפשטות וההמצאה של האפליקציה הפכו את החוויה כולה לנעימה מאוד, תחושה שעברה רק על ידי הביצוע.

ערכנו רשימה קצרה של מה שנהנינו מהשירות ומה לדעתנו יכול להשתמש בשיפור.

יתרונות:
 • תוצאות בדיקות מהירות טובות מאוד
 • אפליקציה נחמדה. מאוד אינטואיטיבי עם עיצוב מעניין וללא פגמים בפונקציונליות שיכולנו לראות
 •  חוויה כללית חלקה מאוד
חסרונות:
 • אין חוסם מודעות
 • נדרש דואר אלקטרוני בהרשמה

למידע נוסף על Tunnelbear ו- VPN המלא שלהם, עיין בסקירה שערכנו לפני יותר משנה.

לסיכום, בחירת שירות VPN למכשירי iOS שלך יכולה להיות קשה עם כל השמות הזמינים. הצגנו בפניכם את מוצרי המוצרים המובילים ברגע הביקורת ובתקווה שעזרנו להקל על הבחירה שלכם. לתכונות שונות יש השפעות שונות על משתמשים פוטנציאליים, וזו הסיבה שאנחנו יודעים שבסופו של דבר הכל מסתכם ביעילות ובאיכות החוויה..

כמילים אחרונות, זכרו: כדי למקסם את ההגנה, להשיג מהירות טובה יותר ותמיכה בזמני צורך, עליכם להשתמש ב- VPN בתשלום במקום בחינם, אשר מיועדים למדי לשימוש מזדמן בלבד.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map