סקירת BlackVPN 2016


BlackVPN מבוסס בהונג קונג מאז 2012 בגלל חוקים מקלים ורגש חזק לחופש הביטוי ודיכוי האח הגדול. מאז תקרית סנודן הבינו הבעלים כי הונג קונג היא מקום שיכול להיות הרבה יותר קל להימנע מצווי בית משפט חשאיים להתקין דלתות אחוריות וניטור חוקים, כמו שיש לרבים אחרים..

השירות טוען כי אין יומני תנועה, אין יומני חיבור ואין יומני DNS. המידע היחיד שנשמר במערכת הוא כתובת הדואר האלקטרוני, המוחזקת למטרות תמיכה ותשלום.

תהליך ההרשמה אכן היה מהיר עם מינימום נתונים נדרשים. לאחר שהשירות הופעל, קיבלנו את האישורים שלנו באמצעות דואר אלקטרוני ולעולם לא נתבקשנו להזין שוב את כתובת הדואר האלקטרוני שלנו בעת הגישה לשירות, בין אם זה היה ב- Windows או במכשירים הניידים שלנו..

הם מציעים גם ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 14 יום ללא קשר לסיבת הביטול כל עוד התנאים וההגבלות שלהם לא הופרו או שלא הונפקה החזר קודם לכן. אין הגבלה על כמות התנועה והם מאפשרים 3 חיבורים בו זמנית. אם כבר מדברים על חיבורים סימולטניים, מצאנו את זה מבלבל כי בעמוד הראשי הם טוענים כי הם מאפשרים 3 חיבורים בו זמנית, ובכל זאת בדף ה- ToS הם טוענים כי הם מאפשרים חיבור בודד..

מדיניות פרטיות וכריתת עצים

כאמור, ל- BlackVPN יש מדיניות ללא יומן, בטענה כי אין צורך במידע אישי מלבד כתובת הדואר האלקטרוני הדרושה לצורך ההרשמה..

יש כמה אזכורים והגבלות לגבי השימוש בשירות, לכן אנו ממליצים בחום לקרוא את תנאי השירות אשר אמורים להבהיר את כל השאלות שיש לך. אם זה עדיין לא מבהיר את זה, אתה תמיד יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה על ידי פתיחת כרטיס והם יענו על כל השאלה.

ראוי לציין כי למרות שהם טוענים שיש להם מדיניות ללא כניסה, הם מאשרים בדף ה- ToS שלהם כי הם עשויים לפקח על התנועה על מנת לזהות משתמשים המעורבים בהפרות זכויות יוצרים. אנו מוצאים את זה מדאיג מכיוון שישנן דרכים אחרות להתמודד עם בעיות כאלה מבלי לעקוב אחר פעילות המשתמשים.

blackvpn-tos

תוכנה

אין תוכנת חלונות קניינית, ל- BlackVPN יש מתקין OpenVPN מוגדר שמגדיר את הפרמטרים של BlackVPN באופן אוטומטי כך שלא תצטרכו להעתיק את קבצי התצורה באופן ידני. אנו מעריכים את המאמץ ולא היו לנו בעיות בהתקנה או בשימוש בשירות שלהם, אם כי היינו שמחים לראות יישום עצמאי עם אפשרויות תצורה נוספות. אנו מאמינים מאוד כי יש להנדס ולעדן תוכנה לשימוש עצמאי. זה בסופו של דבר יספק את החוויה המותאמת אישית הטובה ביותר וזה יאפשר ללקוחות ליהנות מכל התכונות הזמינות, מבלי להיתקל במגבלות או חוסר בתכונות שיש ללקוחות הקוד הפתוח..

תכונות

BlackVPN מציע 15 שרתים ב -14 מדינות.

שרתי blackvpn

זה אולי לא נראה כמו הרבה, אבל הפונקציונליות חשובה הרבה יותר ממספר מיקומי השרת הזמינים. זה כמובן לא אומר שלא היינו שמחים לראות מספר גבוה יותר של מיקומי שרת זמינים, הכל עניין של השאלה האם שרת המיקומים האלה צריך אחד או לא..

Netflix ו- Hulu זמינים בכמה שרתים כמו TV-UK, TV-USA East ו- TV-USA West. לא בדקנו את כל השרתים, אך מבין אלה שנבדקו, אלה היו גישה לשירותי הסטרימינג שהוזכרו לעיל. המהירות הייתה טובה, לא היו בעיות בפיגור או בחיבור, ואנחנו באמת מעריכים כל שירות שעדיין לרשותו נטפליקס זמינה בגלל האמצעים המורחבים שנקטו בחודשים האחרונים כדי לאסור על שירותי VPN ו- DNS חכמים גישה לתוכן שלהם.

בכל הנוגע לפונקציונליות, התכונות מוגבלות לאלה המוצעות על ידי ממשק המשתמש של OpenVPN, ועליכם לזכור זאת כאשר תבחרו בשירות BlackVPN..

BlackVPN ממליצה להשתמש ב- OpenVPN לאבטחה הטובה ביותר, והיא משתמשת במפתחות RSA של 4096 ביט (מאז 2014 כאשר שודרג מ- 2048 ביט) ובקידוד AES-256. יש כמה אפשרויות נוספות שהוסברו שעשויות לעניין אותך, ובמקרה כזה עליך לקרוא את הנושא הזה בדף השאלות הנפוצות שלהם.

הם תומכים גם בחיבורי L2TP / IPsec ו- PPTP והם מדגישים את העובדה שאלו פחות בטוחים מ- OpenVPN.

כל בדיקות החיבור שלנו נעשו באמצעות OpenVPN.

מהירות

ביצענו מספר בדיקות מהירות גלישה, והנה התוצאות שגילינו:

בדיקת שחור-שחור-דפדפן

היינו מרוצים בעיקר מהתוצאות, כמובן, כמו תמיד שרתים מסוימים סיפקו תוצאות טובות יותר מאחרות, אך חווית הגלישה הייתה הגונה, אפילו בשרת Austrlia למשל, שקיבל את הציון הנמוך ביותר, הצלחנו לגלוש ללא הפרעות ואפילו הזרם מדיה באופן שוטף באתרים כמו YouTube.

בכל מה שקשור למהירות ההורדה של סיקור, לא התרשמנו מהתוצאות. הם היו די הגונים, אנחנו יכולים לתת להם את זה והקשר היה יציב מאוד.

קנדה אסטוניה לוקסמבורג הולנד רומניה שוויץ

הורדנו נתחים ניכרים ללא הפרעות, תנודות במהירות או דליפות IP. אנו מזכירים היבט זה מכיוון ש- OpenVPN GUI אינו תומך במתג ההמתנה, כך שעלול להוות בעיה במקרה של נפילת חיבור לא צפויה.

ביצועים ניידים

ניסינו לבדוק את תוכנת הנייד BlackVPN ב- Android 4.4.2 ולא הצלחנו להתחבר לאחר הזנת כתובת הדואר האלקטרוני. דיברנו עם צוות התמיכה וכנראה שהייתה בעיה ביישום שהתקנו (אפילו חשבנו שהוא הותקן מחנות Google Play). הם שלחו לנו קובץ APK נוסף, התקנו אותו וזו הייתה כעת הגרסה הנכונה אך לא ניתן היה ליצור את החיבור. הכרעת הדין הסופית מצוות התמיכה הייתה שמסיבה כלשהי האפליקציה לא מתקשרת עם חנות Google Play וכי אין דבר נוסף שניתן לעשות על ידיהם. ננסה את האפליקציה שלהם לנייד במועד מאוחר יותר. עם זאת, התקנת OpenVPN ליישום Android עם קבצי תצורת השרת שלהם הייתה קלה אך המהירות לא הייתה טובה מדי.

blackvpn-mobilespeedtest

תמחור

BlackVPN מציעה שלוש תוכניות תמחור סטנדרטיות למדי ככל שתקופת המנוי תעבור:

תוכניות תמחור שחור

בדרך כלל נרצה לראות פרק זמן קצר יותר למטרות בדיקה, או אולי תקופת ניסיון בחינם שתאפשר ללקוחות לבדוק את התכונות (או לפחות תכונה כלשהי) לפני שהם מתחייבים לתכנית מנוי. במקרה זה, BlackVPN מציעה תקופת ניסיון בחינם אך ורק עבור אפליקציית אנדרואיד, ו -14 יום שלא נשאלו שאלות על החזר כספי עבור השירות הכולל שלה. זו הצהרה די חזקה לגבי האמון שיש להם במוצר שלהם. ישנם המון ספקי VPN המציעים ערבויות להחזר הכסף אך בדרך כלל יש כמה מגבלות די נוקשות ביחס לשימוש, מגבלת תנועה או מספר חיבורים שהוקמו. מדיניות זו מבדילה את BlackVPN משירותים דומים רבים אשר אינם יכולים לספק את אותה ערבות מסיבה כלשהי.

המחירים די גבוהים לדעתנו, בהתחשב בעובדה שהם לא מספקים תוכנת לקוח VPN משלהם, מה שאומר שהם חסרים כמה תכונות חשובות. כמו כן, היינו רוצים לראות קצת יותר מגוון ככל שמשך הזמן, כמו שבוע, 6 חודשים וכו ‘והנחה נרחבת יותר למנויים לטווח ארוך יותר..

תמיכה

חווית התמיכה הטכנית שעברנו עם BlackVPN הייתה מצערת בלשון המעטה. הייתה לנו הבעיה שצוינה לעיל ביישום Android לא פועל בטלפון אנדרואיד 4.4.2 שלנו. הצ’אט עם צוות התמיכה נמשך יותר משעה וההחלטה הייתה שעלינו להשתמש באפליקציית הקוד הפתוח של צד שלישי (הלקוח הפופולרי OpenVPN לאנדרואיד) מכיוון ש”מסיבה כלשהי הטלפון לא מתקשר עם Google Play חנות “.

אנו חשים כי צוות התמיכה ויתר על כך בקלות מבלי לחקור את הנושא ביסודיות. הנציג שעזר לנו היה פולשני מאוד, חסר מקצוענות והיה חצוף לפעמים למרות שהיינו קרובים ללקוח הטוב והיודע ביותר שתקבלו אי פעם כנציג תמיכה..

אנו ממליצים בחום לנסות את אפליקציית Android לפני שתתחייב למנוי. יש לו תקופת ניסיון בחינם למשך שלושה ימים, לכן כדאי שתבינו רעיון טוב למדי אם היישום תקול במקרה שלכם או אם השירות עצמו מתאים לצרכים שלכם..

חווית התמיכה בלקוחות הותירה בנו רושם גרוע מהעניין בתמיכה הטכנית שניתנה על ידי BlackVPN. נכון שכנראה אין הרבה מקרים שתזדקק לעזרתם, אבל זה קרה שהיינו צריכים אותם לנושא רציני יותר ולא רק שהם לא הצליחו לעמוד באתגר, אלא שהם גם היו חסרים את המקצועיות לכוון אותנו לכיוון אחר או שנמתין להחלטה.

מסקנות

בקיצור, אנו חשים כי BlackVPN הציעה פיתרון VPN יציב אך לא שלם. התכונות שעובדות, למעשה עובדות טוב, אבל יש הרבה תכונות והיבטים שחסרים. יש כמה דברים שאהבנו וחלק שלא מצאנו חן, אז הנה פירוט מהיר:

יתרונות:

 • הרשמה קלה עם מינימום של מידע אישי הנדרש לשירותי חיוב ותמיכה.
 • חיבורים יציבים למרות שהמהירות לא הייתה מדהימה.
 • מדיניות שקופה ותיאור טוב ביחס לארגון עצמו.
 • Netflix ו- Hulu זמינים במספר שרתים בעת הבדיקה (אוקטובר 2016).
 • אחריות להחזר כספי של 14 יום.
 • אפשרויות תשלום רבות זמינות כולל ביטקוין.
 • P2P מותר ברוב המיקומים שלהם.

חסרונות:

 • אנו רוצים לראות יותר מיקומי שרת זמינים.
 • תוצאות בדיקות המהירות היו די בינוניות, שום דבר לא רגיל, מיקומים מסוימים אפילו השיגו הרבה מתחת לנקודת השפל המקובלת.
 • חווית התמיכה בלקוחות הייתה איומה, תיקנו את רוב הנושאים שלנו בעצמנו וקיבלנו נציג חסר סבלנות מאוד שיסייע לנו מה שהוביל להחלטה מצערת.
 • אין יישום VPN שולחני קנייני, אך עלינו להזכיר ש- BlackVPN לא משאירה את המשתמשים בעצמם ככל שמתקבלת התצורה, ומספקת התקנה היברידית הכוללת את קבצי התצורה..
 • על פי תנאי השירות שלהם, הם עשויים לפקח על פעילות המשתמשים כדי לזהות ולהשעות משתמשים המפרים זכויות יוצרים.

כל הדברים הנחשבים, אנו נותנים לשירות דירוג של 5/10.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map