סקירה של AzireVPN


מבוסס על שבדיה, AzireVPN מספקת שירות פשוט וברור אשר מצאנו מרענן מאוד. השירות נמצא בבעלות החברה Nessla AB, חברת IT קטנה המספקת שירותי עיצוב אתרים, תכנות וניהול שרתים..

האתר והמידע שנמסרים רלוונטיים, מאורגנים באופן לוגי ואינטואיטיבי. כמה מהשאלות הנפוצות יותר נענות כבר מההתחלה בדרך בה התיאור מורכב, ודף השאלות הנפוצות המאורגן שלהם אמור לענות על כל השאלות שנותרו..

תהליך ההרשמה היה פשוט, רק דורש כתובת דואר אלקטרוני. זכור כי בהתאם לאמצעי התשלום שתבחר, יתכן שיהיה צורך במידע נוסף.

הם מציעים שלושה מיקומי שרת VPN: שבדיה, בריטניה וארה”ב, ויש להם מספר שרתים זמינים עבור כל מיקום. זה אולי לא נראה כמו הרבה, אבל עדיף איכות על פני כמות במקרה של שירות VPN (בהנחה שהמגוון הקטן של המיקומים הזמינים מתאים לצרכים שלך). אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית, מה שנותן לך קצת יותר גמישות.

מיקומי azirevpn-server

מדיניות פרטיות וכריתת עצים

ל- AzireVPN יש מדיניות ביומן אפס, ובה נאמר בבירור כי הם לא רושמים שום מידע, כך שלא יהיה שום דבר לתת גם אם היו נאלצים לעשות זאת כחוק..

תוכל למצוא את תנאי השירות ומידע מפורט יותר על המדיניות שלהם כאן. יש להם גם צו כננת צו, כך שתרצה לבדוק את זה גם אם אתה מעוניין.

תוכנה

AzireVPN אינו מציע יישום קנייני לאף אחת מהפלטפורמות הנתמכות. הם תומכים בכל הפלטפורמות העיקריות באמצעות פתרונות VPN עם קוד פתוח, ותוכלו למצוא מידע נוסף על מערכות ההפעלה והסביבות הנתמכות כאן..

מכיוון שהשתמשנו ב- OpenVPN GUI כדי לבדוק את שירות VPN, אין הרבה מה לדון בנוגע לתוכנה, אך ברצוננו לציין שישנם שלושה קבצי תצורה ותהליך החיבור חלק ופשטני (שבמקרה זה זה דבר נהדר).

תכונות

מספר התכונות הזמינות מוגבלות למדי, בעיקר בגלל השימוש ביישום צד שלישי. בהתאם ללקוח OpenVPN בו בחרת להשתמש, אתה עלול להיתקל במגבלות שונות או בזמינות של תכונות.

לא משנה כמה נוח וקל לקבוע את התצורה של AzireVPN עשה את ה- GUI, אנו עדיין מרגישים מאוד חזק עם יישום עצמאי, לפחות עבור הפלטפורמות הגדולות. יש תכונות מסוימות שהופכות את החיבור לאבטח יותר שפשוט לא מיושם בפתרונות קוד פתוח, וזה מביס מעט את המטרה של שימוש בשירות VPN..

תכונה מסודרת שיש לרשת AzireVPN היא האפשרות לבדוק אם אתה מחובר דרך AzireVPN ואילו כתובות IP אתה מדליף דרך WebRTC. זה לא משהו מסובך או תכונה מהודרת, אלא כלי שימושי עבור לקוחות לבדוק אם אין להם ידע על אמצעים אחרים לעשות זאת. למידע נוסף תוכלו לבדוק את התכונה הזו כאן. לקבלת כלים מתקדמים יותר לבדיקת דליפות IP, קרא את המאמר שלנו: האתרים הטובים ביותר לבדיקת דליפות IP 2016.

Netflix עובד רק בשרת בבריטניה בזמן הבדיקה (אמצע אוקטובר). לא הצלחנו לגרום לשירות לעבוד בשרתים של SE וארה”ב. אותו דבר לגבי הולו. שירותי סטרימינג אחרים עבדו היטב על כל השרתים, לא היה פיגור, לא היו מסגרות מדלגות וכל החוויה הייתה די נזילה.

בנוגע להצפנה, AzireVPN משתמש בהצפנת AES 256 סיביות עבור ערוץ נתונים, SHA512 HMAC לאיתור אימות ו- RSA 2048bit לאימות מפתח.

פרוקסי אינטרנט זמין גם הוא והוא כלול בשירות VPN של AzireVPN.

מהירות

ביצענו מספר בדיקות מהירות בכל שלושת מיקומי השרת והנה תוצאות שהשגנו:

azirevpn-browserspeedtest

התוצאות היו טובות, ועלינו להזכיר את העובדה שהקשרים היו יציבים, לא היו בעיות או הפרעות, ולא היו שום דליפות IP, וזה דבר שבדקנו במיוחד מכיוון שאין שום תכונה של מתג להרוג זמין ב- ממשק המשתמש של OpenVPN.

בדיקות מהירות ההורדה לטורנט היו מספקות, אך ראינו טוב יותר.

טורנט דרך שבדיה:

סיקור

טורנט דרך בריטניה:

בריטניה

החיבור היה יציב, לא היו ניתוקים או בעיות אחרות למעט השרת האמריקני. לא הצלחנו להפעיל את השטפים בהתחלה. אחרי כ 12 שעות ניסינו שוב ונראה שהם כבר פועלים, אבל במהירות די נמוכה. הייתה תנודה של 20% בשני הכיוונים, אך שום דבר שלא ישפר באופן דרסטי את מהירות ההורדה.

ביצועים ניידים

אין הרבה מה לדון בנוגע ליישום הנייד של AzireVPN מכיוון שהם ממליצים להשתמש באפליקציית קוד פתוח של צד שלישי, OpenVPN לאנדרואיד. דבר אחד שנרצה להראות לכם הוא תוצאת בדיקת המהירות שהשגנו, אז הנה הם עבור SE, בריטניה וארה”ב בהתאמה:

azirevpn-mobilespeedtest

חווית הגלישה הייתה נזילה, לא היו ניתוקים או בעיות כלשהן. המהירות הייתה קרוב ל 10 מגהביט לשנייה בבדיקה שלנו, שגם היא לא חבל אבל גם לא כל כך טובה. בסך הכל חוויית המובייל הייתה טובה, אך שוב, היינו באמת שמחים לראות אפליקציה קניינית.

תמחור

AzireVPN מציע שלוש תכניות תמחור:

תמחור azirevpn

המחיר הוגן, עם הנחה של 15 אירו, אם תבחרו לצאת למנוי לשנה שלמה. אנו מוצאים שטווח התמחור הזה מקובל, למרות שיש מגבלות מסוימות בהשוואה לשירותי VPN אחרים.

יש גם אחרי 7 ימים שלא נשאלו שאלות על החזר כספי שמגיע עם השירות שלהם, אך שימו לב כי ההתחייבות להחזר הכסף אינה חלה על תשלומי ביטקוין ומנויים חודשיים. את חלק המנוי החודשי אנו יכולים אולי להבין, מכיוון שמשתמשים מסוימים עשויים לעשות שימוש לרעה בשבוע הניסיון המוצג לחלוטין ואז לבקש החזר. תשלום 5 יורו עבור מנוי לחודש לבחינת השירות אינו הגיוני. מה שאנחנו לא מבינים הוא מדוע הם לא מציעים החזרים כספיים לעסקאות ביטקוין (הם לא מציעים שום הסבר). אנו מניחים שזה קשור לתנודתיות של המטבע, אך עדיין, יש להתייחס אליהם כראוי להיבט זה, גם אם רק עם שאלות ותשובות לשאלות נפוצות או משהו כזה..

החזר-מדיניות-azirevpn

קיימות אמצעי התשלום הבאים: כרטיסי אשראי, פייפאל, ביטקוין וסוויש.

azirevpn-payment metodes

תמיכה

צוות התמיכה בלקוחות היה במקום, החוויה שלנו איתם הייתה חלקה כמו עם שאר המוצר. הם ענו על שאלתנו תוך 6 שעות, הייתה להם גישה מקצועית מאוד, תשובות קצרות ותמציתיות שהובילו לפתרון יעיל של 100%.

ברצוננו להזכיר כי הדרך היחידה ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות היא באמצעות IRC או טופס יצירת קשר. זה לא יוצא דופן במיוחד עבור שירות VPN ואנחנו לא רואים שזה מינוס, אלא רק משהו שראוי להזכיר למקרה שאתה מצפה לתמיכה בצורות אחרות כמו צ’אט חי או סיוע טלפוני..

מסקנות

בקיצור, AzireVPN הוא כל מה שציפינו שיהיה ועוד. הייתה לנו חוויה טובה בשימוש בשירות שלהם מההצטרפות ועד לביצוע היציאה וצריך לומר שבמקום שחסר להם תכונות ומהירות, הם מרכיבים פונקציונליות ופשטות. להלן פירוט מהיר של מה שאהבנו ומה לא עשינו:

יתרונות:

 • הרשמה פשוטה ושירות אינטואיטיבי מאוד מסביב.
 • זול, למרות שהוא מציע מספר מוגבל של תכונות.
 • ערבות להחזר כספי לשבעה ימים (חלות מגבלות).
 • חברה שקופה, מבנה מאורגן היטב במצגת.
 • נטפליקס והולו עובדים על חלק מהשרתים (אנו רואים בכך פלוס אך לעולם לא היו מחזיקים בזה מול ספק VPN אם הם לא היו זמינים).
 • צוות תמיכה נהדר ומהיר של לקוחות.
 • עמודי שאלות נפוצות ודפי תיעוד שמכסים מגוון טוב של בעיות נפוצות וקלים למעקב אחר הוראות ההתקנה.
 • תומך ב- IPv6.

חסרונות:

 • אין אפליקציה עצמאית זמינה בשום פלטפורמה. אז חסרים להם כמה תכונות עיקריות, כגון מתג להרוג, מניעת דליפות DNS וכן הלאה.
 • רק 3 מיקומים, אין אפשרויות טובות למשתמשים באסיה.
 • תוצאות בדיקות במהירות נמוכה במידה מסוימת, לא נוראיות, אך נשמח לראות אותן משופרות. אולי עבודות תשתית מסוימות יהיו בסדר.
 • תשלום ביטקוין לא ניתן להחזרה.

בכל הדברים שנחשבים, אנו נותנים ל- AzireVPN 5.5 / 10 בתקווה שהם יתרחבו ויציעו עוד תכונות בעתיד. זהו שירות פונקציונלי לחלוטין, אך חסר לו הרבה תכונות והוא מאוד מגביל ככל שמדובר באפשרויות חיבור.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map