ביקורת אסטריל 2016


VPN של Astrill הוקמה בשנת 2009 והיא רשומה בסיישל, אם כי אנו מאמינים שהם נמצאים פיזית באסיה, ככל הנראה בהונג קונג. מאז הופעתם בשוק הם הפכו פופולריים למדי, בעיקר בסין, שם זה ללא ספק אחד משירותי ה- VPN הפופולריים ביותר.

הם לא דורשים יותר מדי מידע בעת ההרשמה, אלא רק אפשרויות התשלום כשאתה בוחר ללכת על אחת התכניות שלהם. הם כן מקבלים ביטקוין, כך שתוכל לצמצם את המידע שאתה מספק להם ולמפעילי שערי התשלום ביתר שאת.

VPR של אסטריל מפרסמת 270 שרתים ב -49 מדינות והם טוענים שהם המובילים בשוק ה- VPN האישי הגלובלי כיום, אך זו טענה כה נפוצה אצל רבים אחרים, אז בואו נראה אם ​​הם עומדים מאחורי הטענה שלהם..

מדיניות פרטיות וכריתת עצים

מדיניות הפרטיות שלהם היא פשוט סטנדרטית המתייחסת לעוגיות ומידע אישי שנאסף באתר. זו דרישה של גוגל לענות על כמה שאלות ספציפיות כמו “איזה סוג של מידע אישי נאסף”, “תאר כיצד מידע זה ישמש את החברה” וכן הלאה. מדיניות הפרטיות שלהם אינה כוללת פרטים על שירות VPN בפועל, חיבורים, מידע שעשוי להיות שנאסף ואופן השימוש בו.

תוכל לקרוא מידע נוסף על מדיניות הפרטיות שלהם כאן למקרה שתצטרך מידע ספציפי יותר בעניין זה. אנו ממליצים ליצור קשר עם צוות התמיכה בכל שאלה ובכל נושא בנושא זה, מכיוון שהוא עשוי או לא יעניק לך את הפרטיות שאתה זקוק לה..

אנו חושבים שכדאי להזכיר שהייתה מחלוקת כלשהי באשר לאופן שבו אסטריל מכבדת את מדיניות הפרטיות שלהם. עובד לשעבר ככל הנראה פוצץ עליהם את השריקה ואם נכונה, ההאשמות הללו חמורות יותר. אתה יכול למצוא את החוט reddit כאן.

תוכנה

Astrill VPN מספקת תוכנת לקוח חיבור קניינית לכל מערכות ההפעלה העיקריות: Windows, MacOS, Linux, Android ו- iOS. יש להם גם יישומון לנתבים שמריצים קושחת DD-WRT.

יישום שולחן העבודה שבדקנו מספק חוויה טובה ומינימלית ככל שתוכנת VPN צריכה להציע. נהנינו מהעובדה שאסטריל מפשט את שלבי החיבור ואת כל תהליך החיבור, אך אנו מרגישים שהוא עשוי לעשות זאת רק יותר מדי. זה שלא בסדר עם לקוח עמוס זה תמיד בסדר, אבל כמה פרמטרי חיבור וקצת מידע נוסף על החיבור הנוכחי היו נחמדים.

astrill-desktopapp

הפונקציונליות היא הנקודה החזקה של התוכנה, לא היו ניתוקים, הפרעות, הודעות שגיאה או דליפות IP שיכולנו למצוא. היציבות המועברת היא יתרון וזה באמת נותן תחושה של שימוש במוצר איכותי.

תכונות

VPN של Astrill מקדמת ומוכרת את NAT Firewall בנפרד, תמורת 5 דולר לחודש. כעת בדרך כלל פרסום שירות שכבר כלל לא יפתיע אותנו מכיוון שראינו אותו בעבר, אך זו הפעם הראשונה בה אנו נתקלים בשירות שמחייב את NAT Firewall.

הם מגבילים מאוד עם מספר החיבורים בו זמנית. הם מגבילים את זה לשני חיבורים, בתנאי שאחד החיבורים הוא באמצעות מכשיר נייד. משמעות הדבר היא שאם ברצונך לחבר שני שולחנות עבודה / מחשבים ניידים בו זמנית, לא תוכל לתכנית רגילה. הם מציעים אפשרות לשדרג לתכנית משפחתית או עסקית, אך אנו לא ממש רואים כיצד הצדקה של העלות הנוספת במצב זה.

שירותים כמו Netflix או Hulu זמינים בזמן הסקירה הזו (תחילת אוקטובר 2016), ואנחנו שמחים מאוד לומר ששרתי Netflix הייעודיים פועלים במהירות הגונה. שירותי הזרמת מדיה אחרים מתפקדים היטב, הצלחנו להזרים שירותי BBC ושירותי סטרימינג אחרים ללא בעיות.

העברת פרוקסי ויציאה נתמכת, והמידע ניתן להשיג באמצעות דף התמיכה שמורכב היטב, או על ידי פנייה לצוות התמיכה כדי לקבל את המידע הדרוש ישירות מהם. אנו ממליצים על הסולם מכיוון שדף השאלות הנפוצות עשוי להיות מעט תיאורי מדי למשתמש היומיומי.

הם תומכים בסוגי פרוטוקול מרובים: OpenVPN, PPTP, IPsec (סיסקו, IKEv2, L2TP), SSTP ושני StealthVPN וקנייניות OpenWeb..

שימו לב ש- StealthVPN, כשמו כן הוא, הוא פרוטוקול ערפילי הפועל במדינות עם צנזורה כבדה כמו סין ואיחוד האמירויות. זה מגיע כתוספת עבור $ 2 לחודש נוספים או בחינם (כלול) עם התוכנית לשנה.

עבור נתבים הם מציעים סוג חיבור קנייני אחר, RouterPro VPN שלטענתם הם מהירים הרבה יותר מחיבורי OpenVPN רגילים ויש להם גם ערפול מובנה כך שהוא יעבוד בסין. זה מגיע גם כתוספת עבור $ 5 לחודש, אך הוא כולל גם את StealthVPN.

תוספות אחרות שהם מספקים:

CryptoPlus, הכולל צופי הצפנה נוספים במחיר של 2 $ לחודש. לדעתנו אסור לך לקחת בחשבון את זה, שכן AES היא בטוחה מספיק לכל דבר.

VIP, תוספת הכוללת שרתי VPN עם חיבור ישיר עם ספקי האינטרנט בסין, לקבלת מהירות גבוהה יותר ואחוי. זה די יקר, במחיר של 10 $ לחודש, אבל זה עשוי להועיל מכיוון שמהירות נמוכה ועומסי רשת מאסיביים הם נורמליים בסין (למדו עוד ב- VPNs ובאינטרנט בסין: כל מה שאתם צריכים לדעת).

תוכנית ביתית, להארכת מספר החיבורים בו זמנית אם ברצונך לחבר עד 5 מכשירים בו זמנית באמצעות חשבון VPN יחיד. תוספת זו עולה $ 5 לחודש נוספים.

שיתוף VPN, כדי לשתף את חיבור ה- VPN מהמחשב שלך עם מכשירים אחרים. זהו חובה אם ברצונך לחבר את ה- PlayStation או Xbox שלך ל- VPN מלבד דרך נתב. המחיר עבור התוספת הוא $ 1 לחודש.

הצטרפות למספר תוספים שמביאים תכונות שאחרת מגיעות כברירת מחדל אצל מתחרים אחרים, זה יעלה את המחיר לא מעט.

מהירות

תוצאות בדיקת המהירות היו יותר משביעות רצון ברוב המקרים עם OpenWEB, שפועלת הרבה יותר מהר מ- OpenVPN. בחלק מהמקומות כמו ארגנטינה והפיליפינים הציעו מהירות חיבור איטית יותר, אך זה היה צפוי. בדקנו רק כמה מהמיקומים המרוחקים יותר כדי לבדוק אם באמת ניתן ליצור חיבור. להלן התוצאות שהשגנו לאחר הפעלת בדיקות מהירות הדפדפן במספר מיקומים:

בדיקות אסטריל-דפדפני שיניים

הגלישה הייתה טובה ולא היו הפרעות, אפילו לא בשימוש בשירותי סטרימינג כמו נטפליקס או BBC. רוב התוכן נטען במהירויות טובות מאוד והעיכובים הקטנים בכמה דפי אינטרנט פופולריים הגיעו מחסימת מודעות (תכונה שלמעשה עובדת עם מעט חריגים).

גם מהירויות ההורדה של הסיקור נעו, אך בסך הכל סיפקו חוויה טובה ויציבה מאוד. הצלחנו לבדוק כמה מהשרתים הפופולאריים יותר והנה התוצאות שהשגנו עבור קנדה, גרמניה, הולנד ו- US-VA בהתאמה:

קנדה:

קנדה

גרמניה:

דה

הולנד:

nl

ארה”ב:

va

זמן התגובה היה טוב מאוד, לא היו מנות אבודות ולא הייתה תנועה שהודלפה, וזו בהחלט נקודה חזקה בספר שלנו.

ביצועים ניידים

אפליקציית האנדרואיד הייתה מיוצרת היטב והציעה די ניסיון. הצלחנו לגלוש בצורה מאובטחת במהירות יחסית טובה אפילו במיקום מרוחק שלרוב יש מהירויות נמוכות בהרבה (כמו ישראל או מצרים). לאפליקציה יש דירוג של 4/5 בחנות האנדרואיד מכ- 3000 משתמשים, שהם מספר מכובד בכדי לקבל מושג לגבי איכות המוצר..

הלקוח מאוד אינטואיטיבי ומציע את כמות ההגדרות וההתאמה המינימלית:

אסטריל-מובילאפ

חווית הגלישה הייתה חלקה, לא היו ניתוקים או הפרעות, אך לא נראה שהמהירות באה לידי ביטוי נכון מבדיקות המהירות שלנו. להלן התוצאות עבור הולנד, גרמניה, ארה”ב ומזרח ארה”ב בהתאמה:

astrill-mobilespeedtestnldeuswuse

היינו שמחים לראות תכונות נוספות זמינות והתקנה טובה יותר בתפריט ההגדרות, אבל זו רק העדפה אישית, מכיוון שהתוכנה עושה את העבודה שלה ממש בסדר כפי שהיא מוגדרת כעת.

אין יומני חיבור זמינים וניתן לבחור רק בין OpenWEB ו- StealthVPN בחיבור, כאשר שאר האפשרויות מוסתרות בתפריט ההגדרות. דבר טוב בתפריט הוא שהוא בעצם חוסך את אפשרויות החיבור שלך, כך שמרגע שמצאת הגדרה אידיאלית לחיבור שאתה רוצה, אינך צריך להזין אותו בכל פעם שאתה מתחבר או פותח את היישום..

יש לך גם אפשרות להתחבר באמצעות OpenVPN, אם תבחר לא לבחור באפליקציה שלהם. את ההוראות לחיבור תוכלו למצוא כאן.

תמחור

מחירי ברירת המחדל לשירות שמציעה אסטריל אמנם הוגנים, אך זה יקר אם תבחר בחלק מהתוספים הנוספים. בסך הכל, המחירים אינם הטובים ביותר בעסק אך הם מוצדקים. לא אהבנו במיוחד את העובדה שאתה לא יכול לבחור בתוכנית חודשית, ושאין תקופת ניסיון בחינם אלא אם תבקש זאת מתמיכת הלקוחות. להלן תוכניות התמחור שיש להם:

תוכניות תמחור אסטריל

יש להם גם מדיניות החזר, אך היא חלה רק על אנשים שלא השתמשו בנסיון הניסיון בן 7 הימים. כמו כן, הנוסח בתנאי הפוליסה הוא דו-משמעי מאוד ומאפשר לנו להבין שאסטריל שומרת לעצמה את הזכות להחזיר כספים כראות עיניהם, במקום לקבל כמה קריטריונים מוגדרים. תוכל למצוא את מדיניות ההחזר המלא כאן.

העובדה שאין להם תוכנית חודשית בהחלט יכולה להוות פורץ עסקה עבור כמה לקוחות פוטנציאליים. אם רואים את סוג המנוי והשירותים שהם מספקים, נראה שאינו כשיר לפחות שלושה חודשים. לקוחות מסוימים עשויים שלא להזדקק לשירות למשך זמן כה רב, ואחרים עשויים לרצות לבדוק זאת לפני שהם מתחייבים לטווח הארוך.

ההנחה משמעותית, ולכן כדאי לבדוק אותה אם אתם מוצאים את השירות ראוי לדולר שהרווחתם קשה. אנא זכור כי המחירים והתכניות המתוארים הם עד כה החל מחודש אוקטובר 2016 וכי הם עשויים להשתנות. לקבלת רשימת מחירים נוכחית, תוכל לבדוק את הדף של Astrill כאן.

הם תומכים גם באפשרויות תשלום רבות:

אמצעי תשלום אסטריליים

תמיכה

צוות התמיכה עשה עבודה נהדרת בעזרתנו ומענה על שאלותינו במסגרת זמן טובה מאוד. חוויית הצ’אט הייתה טובה והתגובות לא עיכבו. צוות התמיכה הציע תשובות רלוונטיות ותמציתיות, והנושאים כיסו בצורה מקצועית מאוד באנגלית נקייה וטובה.

היו לנו כמה שאלות, כלכליות ופונקציונליות והשתמשנו בכלי התמיכה שאסטריל מספקת ביעילות רבה. קיבלנו דוא”ל עם התשובה שחיפשנו והצ’אט החי שלנו טופל לצדדים ללא בעיות. לא בטוח אם הם שיפרו את שירות התמיכה שלהם לאחרונה או שיש לנו מזל, מכיוון שיש המון תלונות על תמיכה גרועה.

אם כבר מדברים על תמיכה, הנה דוגמא ליחס רע כלפי הלקוחות שלהם (הודעה שהם פרסמו במהלך תקופת חסימת המונים של VPN בסין):

dumb_club

לא מהלך חכם בשום אמצעי ובהחלט לא מקצועי.

מסקנות

יש כמה שאלות לגבי הביטחון וההיבט האתי של אסטריל שעדיין צריך לענות לפני שנוכל לקבל דעה ברורה באמת על השירות שהם מספקים. מנקודת מבט פונקציונלית, שירות ה- VPN הציע חוויה טובה, לכן הנה פירוט של מה שאהבנו ומה לא עשינו:

יתרונות:

 • ממשק ידידותי למשתמש עם מספיק פונקציות זמינות.
 • כמות טובה של אפשרויות תשלום זמינות, כולל ביטקוין.
 • דף שאלות ותשובות מובנה היטב.
 • אפליקציה טובה לסלולרי ומספר לא מבוטל של תכונות.
 • מהיר גלישה ומהירות הורדת סיקור, טכנולוגיית OpenWeb מהירה מאוד.
 • מספר שיטות להתחברות בסין.
 • P2P מותר.

חסרונות:

 • מוכר “חומת אש של NAT”, מפרסם “הצפנה בכיתה צבאית”. ממש נמאס לנו לראות את הדברים האלה.
 • מדיניות הפרטיות היא רק התבנית הרגילה הנדרשת על ידי גוגל, ולא מזכירה את פרטיות VPN בפועל.
 • רק 2 חיבורים בו זמנית בתנאי שאחד מתבצע ממכשיר נייד. יותר חיבורים בו זמנית דורשים תוכנית משפחתית או עסקית שגובה תשלום נוסף.
 • גישה לא שקופה במיוחד בכל הקשור לשימוש במידע אישי. ניסינו לדבר עם צוות התמיכה בעניין זה אבל הם היו מאוד מתחמקים.
 • כדי להשיג מספר מכובד של תכונות, תשלום נוסף עבור תוספות הופך את השירות ליקר למדי.
 • אין פרטי אבטחה לגבי פרוטוקולי VPN הקנייניים.
 • ידוע כי היה ביחס רע ללקוחות, מכנה אותם מטומטמים בהודעה רשמית.

לסיכום, אנו חושבים שישנם VPNs טובים יותר לפרטיות וביטחון. אולם כשמדובר בפתיחת אתרים מצונזרים ומשאבים מקוונים במדינות כמו סין, נראה כי VPN של Astrill מחויבת למדי לשמור על תפעול השירות. מסיבה ספציפית זו, אנו מאמינים ששווה לנסות זאת בסין ובמדינות צנזורה אחרות אך יש להזהיר כי ככל הנראה הם לא מציעים החזר כספי עבור לקוחות בסין..

הדירוג שלנו הוא 5/10 וזה היה גבוה יותר אלמלא מדיניות הפרטיות הגרועה, העובד הפוטנציאלי המנפץ את השריקה, התוספות היקרות וטכנולוגיות קנייניות לא מתועדות.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map