بررسی توربو VPN (به روز شده در 2019) آیا این بهترین VPN رایگان | قهوه VPN


آیا به دنبال یک سرویس VPN رایگان هستید و از این سوال که آیا Turbo VPN متناسب با صورتحساب است؟ با وجود بیش از 50 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان ، بدون شک اخیر یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان خدمات VPN در بازار است. بیشتر این ارتباط با این واقعیت است که سرویس VPN آنها بصورت رایگان در دسترس است. البته ، VPN های رایگان دقیقاً از اعتبار خوبی در بازار VPN برخوردار نیستند. اکثر آنها کند ، ناامن هستند و حتی اطلاعات کاربران خود را به اشخاص ثالث می فروشند. آیا در مورد توربو VPN نیز همین امر وجود دارد؟ بیایید در این بررسی Turbo VPN بیابیم!

Turbo VPN چیست؟?

Turbo VPN یک شرکت VPN مستقر در چین است که سرویس VPN فقط با تلفن همراه را به کاربران ارائه می دهد.

آیا Turbo VPN با Windows کار می کند?

متأسفانه به این معنی است که شما نمی توانید از Turbo VPN برای رایانه شخصی استفاده کنید و مجبور است از VPN دیگری نیز برای محافظت از سایر دستگاه های خود استفاده کند. به گفته این ، شما می توانید به Turbo VPN به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید اگرچه آنها برنامه ای پرداخت می کنند (بعداً در مورد آن بعداً) و کارهایی را که معمولاً در یک سرویس VPN رایگان پیدا نمی کنید.

برخلاف سایر VPN های رایگان موجود در بازار ، Turbo VPN محدودیتی در پهنای باند ندارد و 9 مکان سرور از جمله آسیا ، آمریکای شمالی و اروپا را ارائه می دهد. با این وجود ، آیا این کافی است که بگوییم Turbo VPN یک انتخاب عالی برای VPN است؟ آیا این یک جایگزین خوب (و رایگان) برای خدمات حق بیمه VPN مانند NordVPN ، IPVanish و دسترسی به اینترنت خصوصی است؟ برای فهمیدن این موضوع ، ما باید به جوانب مثبت و جوانب آن بپردازیم.

بررسی توربو VPN

مزایای

مشکل بیشتر VPN های رایگان دیگر این است که آنها در راه امنیت چندان پیشنهاد نمی کنند. خوشبختانه ، Turbo VPN یکی از آنها نیست زیرا OpenVPN را برای پروتکل امنیت داده خود پیاده سازی می کند. همانطور که از قبل می دانید ، در حال حاضر به عنوان بهترین پروتکل تونل سازی در تجارت VPN مورد حمایت قرار گرفته است. سیستم منبع باز آن به طور مداوم توسط کارشناسان امنیت داده از سراسر جهان به روز می شود. اگر این کافی باشد ، Turbo VPN همچنین دارای رمزگذاری داده های AES-256 است ، همان پروتکل رمزنگاری که توسط سازمان های اطلاعاتی دولتی مانند NSA و CIA به کار رفته است..

علاوه بر بهترین پروتکل رمزگذاری و رمزگذاری داده در کلاس ، Turbo VPN همچنین از نشت ثابت DNS و WebRTC محافظت می کند. این تضمین می کند که اطلاعات کاربر مخفی و دور از دسترس اشخاص ثالث بی پروا نگه داشته می شود.

نکته عالی دیگر در مورد Turbo VPN این است که با torrenting کار می کند و به هیچ وجه پهنای باند شما را محدود نمی کند. این امر گزینه ای عالی برای کاربران تورنت است که به دنبال یک VPN رایگان هستند که می توانند از آنها برای محافظت از اطلاعات شخصی خود استفاده کنند. گفته می شود ، توربو VPN فقط از طریق تلفن همراه اجرا می شود تا کاربران مجبور شوند تورنت های خود را در تلفن هوشمند بارگیری کنند.

آیا Turbo VPN با Netflix کار می کند?

نکته آخر اینکه Turbo VPN جز معدود خدمات VPN موجود در بازار است که با Netflix کار می کند. به این گفته ، برای دسترسی به سرورهای دارای قابلیت Netflix به یک حساب VIP پولی نیاز دارید. متأسفانه ، هیچ یک از سرورهای VPN رایگان آنها با Netflix کار نمی کنند ، که می تواند یک ضربه گیر باشد. اگر به دنبال یک سرور VPN رایگان هستید که بتوانید از آن برای تماشای محتوای جغرافیایی مسدود شده در Netflix استفاده کنید ، باید به جای دیگری بنگرید.

معایب

همانطور که از مزایای ذکر شده در بالا می دانید ، Turbo VPN یکی از بهترین مواردی است که می توان VPN های رایگان را ارائه داد. گفته می شود ، از همان منفی رنج می برد که تمام VPN های رایگان در بازار را رنج می برد. از یک چیز ، سیاست حفظ حریم خصوصی Turbo VPN در بهترین حالت مشکوک است که بیان می کند آنها هیچ گونه اطلاعاتی را از کاربران وارد نمی کنند اما ممکن است تصمیم بگیرند تا اطلاعاتی را که از طرق مختلف از کاربران جمع آوری کرده اند به اشتراک بگذارند. پس کدام است?

یکی دیگر از نگرانی ها این واقعیت است که Turbo VPN در خارج از چین مستقر است – کشوری که دقیقاً از نظر حریم خصوصی اینترنت اهمیت چندانی ندارد. شناخته شده است که دولت چین سانسور سخت اینترنت را بر شهروندان تحمیل می کند و هرگونه اطلاعات بدست آمده توسط شرکت ها را کنترل می کند که البته این امر شامل Turbo VPN نیز می باشد. اگر شما راحت نمی دانید که دولت چین ممکن است همه چیز را درباره فعالیت های اینترنتی شما بداند ، می خواهید به Turbo VPN پاس سخت بدهید.

یکی دیگر از مضرات استفاده از Turbo VPN این است که کاربران مجبور هستند اکنون و پس از آن با تبلیغات سر و کار داشته باشند. با توجه به اینکه ارائه تبلیغات به این صورت است که همه VPN های رایگان درآمد کسب می کنند ، تعجب آور نیست. به گفته این ، تبلیغات آنها به اندازه سایر VPN های رایگان آزار دهنده نیست و معمولاً فقط هنگام شروع برنامه و اتصال یا قطع اتصال از سرورهای VPN آنها نمایش داده می شوند. می توانید با به روزرسانی به یک حساب VIP با قیمت 11.99 دلار در ماه ، از تبلیغات خلاص شوید و همین امر ما را به نتیجه بعدی می رساند.

خدمات حق بیمه Turbo VPN گران است و آن را با VPN های برتر با درجه بالاتر مانند NordVPN و ExpressVPN برابر می سازد. این بد نیست به جز اینکه تقریباً با همان قیمت ، عملکرد بسیار کمتری با توربو VPN خواهید داشت. از یک چیز ، سرورهای آنها نسبت به سایر حق بیمه VPN بسیار کندتر هستند. همچنین ، کاربران گزینه های سرور محدود (فقط 26 سرور +) دارند و فاقد ویژگی های مفید مانند اینترنت Kill Switch هستند. این را مقایسه کنید تا بگوییم NordVPN که ماهانه 11.95 دلار شارژ می کند اما به بیش از 5،500 سرور در سراسر جهان دسترسی دارد و تمام ویژگی هایی که می توانید از VPN بخواهید ، آسان است بدانید که ارزش برتر Turbo VPN در بهترین حالت کم است..

در حالی که شما می توانید یک حساب VIP با توربو VPN فقط با 2.99 دلار در ماه دریافت کنید ، اما فقط در صورت پرداخت 12 ماه پیش پرداخت ، این واقعیت در مورد سایر VPN های برتر برتر نیز صادق است. به طور خاص ، NordVPN یک برنامه 3 ساله را فقط با 2.99 دلار در ماه ارائه می دهد. از این رو ، اگر می خواهید VPN رایگان برای استفاده سبک داشته باشید ، Turbo VPN گزینه مناسبی است. با این حال ، اگر شما باید هزینه سرویس VPN را بپردازید ، به راحتی می توان گفت گزینه های بهتری در آنجا وجود دارد.

نحوه نصب توربو VPN

اکنون که ما جوانب جوانب و مزایای استفاده از Turbo VPN را پوشش داده ایم ، ممکن است تعجب کنید که چگونه نصب دومی را روی دستگاه تلفن همراه خود نصب کنید. همانطور که از مراحل زیر مشاهده خواهید کرد ، روند نسبتاً سرراست است.

بررسی توربو VPN برای آندروید

 • Google Play Store را باز کنید و “Turbo VPN” را جستجو کنید.
پیدا کردن turbo vpn در فروشگاه بازی
 • برای بارگیری Turbo VPN و نصب برنامه بر روی دکمه “نصب” ضربه بزنید.
turbo vpn را در فروشگاه بازی انتخاب کنید و turbo vpn را بارگیری کنید
 • برنامه Turbo VPN را باز کنید. از شما خواسته می شود با خط مشی رازداری آنها موافقت کنید. روی “من موافقم” ضربه بزنید برای ادامه.
 • روی دکمه هویج ضربه بزنید و باید به طور خودکار شما را به سریعترین سرور VPN آنها وصل کند.
روی هویج ضربه بزنید تا به سریعترین سرور در برنامه android turbo vpn وصل شوید
 • در این مرحله ، اکنون Turbo VPN را در دستگاه Android خود نصب و راه اندازی کرده اید.
turbo vpn متصل حالت

توربو VPN برای iOS

 • برای دستگاه های iOS ، این روند بجز فروشگاه App تقریباً مشابه است. دومی را باز کنید و “Turbo VPN” را جستجو کنید.
 • “مرورگر خصوصی Turbo VPN خصوصی” را انتخاب کنید و روی بارگیری Turbo VPN ضربه بزنید و آن را در دستگاه iOS خود نصب کنید.
turbo vpn در ios
 • روی ضربه بزنید “موافقم” به خط مشی رازداری آنها.
 • برای شروع اتصال VPN ، روی دکمه هویج ضربه بزنید.
 • اکنون Turbo VPN روی دستگاه iOS شما نصب و اجرا می شود.

آیا Turbo VPN بی خطر است?

در این مرحله ، یک سؤال باقی می ماند آیا توربو VPN بی خطر است؟ خوب ، پاسخ کوتاه این است که به راحتی می تواند برای یک VPN رایگان باشد. در حالیکه پروتکل های امنیتی آنها مطابق با برخی از بهترین خدمات VPN در بازار است (OpenVPN و AES 256) ، خط مشی رازداری آنها مطلوب مورد نظر را باقی می گذارد. اگر از این واقعیت که VPN شما ممکن است اطلاعات شما را به آگهی دهندگان و سایر علاقه مندان بفروشد ، راضی نیستید ، ممکن است Turbo VPN بهترین انتخاب در هنگام حفظ حریم خصوصی و امنیت باشد.

آیا Turbo VPN همان Rabbit VPN است?

آره.

خلاصه نقد و بررسی Turbo VPN

خب! حالا شما مالک آن هستید همه چیزهایی که شما باید در مورد استفاده از Turbo VPN برای خدمات VPN خود بدانید. به عنوان یک سرویس VPN رایگان ، Turbo VPN از لحاظ امنیتی و پهنای باند برای ارائه بسیار مناسب است. بدون تردید تنها دلیل محبوبیت آن علی رغم سیاست های مشکوک در مورد ورود به سیستم و این واقعیت است که آنها یک شرکت VPN مستقر در چین هستند. به این ترتیب ، ما توصیه نمی کنیم به خدمات پرداخت شده آنها ، گران قیمت بپردازید و ارزش کمی برای پول شما ارائه می دهد. نه در مواردی که گزینه های برتر برتر دیگری وجود دارند که عملکرد بهتری دارند و ویژگی های بیشتری را برای تقریباً همان هزینه (اگر ارزان تر نباشند) ارائه می دهند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map