بررسی Trust.Zone


Trust.Zone بازیکن جدیدی در صنعت VPN است که در سیشل مستقر شده است و بعنوان Extra Solutions Ltd. ثبت شده است ، اما اجازه ندهید که شما را فریب دهید ، آنها یک راه حل خوب و بالغ VPN ارائه می دهند که تا حد زیادی در کسب و کارها موثر باشد. مانند هر شرکتی جدید ، فضای بهبود زیادی نیز وجود دارد ، اما در کل ما ویژگی های بسیاری را پیدا کردیم که در حین تست سرویس VPN Trust.Zone از آن لذت بردیم..

به غیر از مکان آنها ، اطلاعات زیادی در مورد ترکیب ، تاریخچه یا اهداف آنها در دسترس نیست. خوب است که اطلاعات کمی بیشتری در مورد Trust.Zone در دسترس باشد ، به خصوص که این شرکت جدید است ، و آن را لمس آشناتر و شفاف تر می کند. در صفحه پشتیبانی خود ذکر می کنند که پشتیبانی از دوشنبه تا جمعه از 6 صبح تا 4 بعد از ظهر در دسترس است ، از این رو گمان می کنیم که آنها از نظر جسمی در اروپای شرقی یا روسیه واقع شده اند..

در زمان این بررسی ، Trust.Zone 65 سرور را در 45 منطقه (همانطور که توسط آنها تبلیغ می شود) ارائه می دهد. به خاطر داشته باشید که مناطق به معنای کشورها نیستند ، زیرا می توانید چندین سرور مستقر در یک کشور داشته باشید. می توانید لیست دقیق تری از مکان های سرور را در اینجا پیدا کنید.

ما برنامه دسک تاپ و راه حل موبایل موجود از طریق OpenVPN را آزمایش کردیم. ما قدردانی خواهیم کرد اگر یک برنامه مستقل برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس باشد ، اما می دانیم که چرا با توجه به سن شرکت ممکن است در مرحله توسعه اولویت نداشته باشد..

سیاست حفظ حریم خصوصی و ورود به سیستم

سیاست حفظ حریم خصوصی بسیار سفت و سخت است ، نه تنها از نظر فنی ، بلکه به زبان انگلیسی زیر متوسط ​​نیز نوشته شده است.

آنها مشخص می كنند كه هیچگونه اطلاعات مربوط به اتصال وجود ندارد و حتی اگر قانونی مجبور به ارائه اطلاعاتی در مورد هویت كاربر نباشند ، قادر به ارائه اطلاعات نیستند:

اعتماد-منطقه-حفظ حریم خصوصی

چندین اطلاعات دیگر وجود دارد که ممکن است مفید باشد ، بنابراین توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر خط مشی رازداری Trust.Zone را در اینجا بررسی کنید.

شایان ذکر است که آنها همچنین دارای گارانتی قناری هستند.

نرم افزار

این نرم افزار بصری بوده و کاربرد آن بسیار آسان است و به شما امکان می دهد فقط در عرض چند ثانیه به محل سرور مورد نظر خود متصل شوید. مکان های سرور بسیار منطقی توسط قاره ها تنظیم می شوند ، بنابراین پیدا کردن مکان مورد نظر شما نباید مسئله ای باشد.

اعتماد-منطقه-اصلی

این نرم افزار برخی تنظیمات کلاسیک مانند kill-switch ، اتصال خودکار و امکان اتصال به 5 پورت مختلف را ارائه می دهد. آنها عمدتاً در دور زدن فایروال مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی بسیار جالبی که توسط نرم افزار Trust.Zone ارائه شده است این است که به شما امکان می دهد میزان استفاده از ترافیک را برای هر سروری که به آن متصل می شوید ، از جمله میانگین سرعت بدست آمده با آن ، پیگیری کنید. این ویژگی موجب صرفه جویی در تاریخ با سریعترین اتصالات می شود.

این نرم افزار فقط برای ویندوز در دسترس است. سیستم عامل های دیگر فقط با سیستم عامل پیکربندی VPN داخلی یا از طریق نرم افزار منبع باز VPN شخص ثالث برای دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی می شوند.

این نرم افزار پشتیبانی OpenVPN را ارائه می دهد. اتصالات L2TP / IPsec پشتیبانی می شوند ، اما فقط با تنظیم دستی اتصال. ما دوست داریم که آن را در نرم افزار یکپارچه نیز ببینیم.

امکانات

Trust.Zone ویژگی kill-switch را مستقیماً در رابط نرم افزار اصلی ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا کاربر از محافظت در برابر نشت IP محافظت بیشتری کند ، و ما این واقعیت را دوست داریم که شما مجبور نیستید که از طریق تنظیمات به گودبرداری بپردازند تا مطمئن شوید این ویژگی فعال است.

سه اتصال همزمان صرف نظر از نوع تجهیزات مورد استفاده شما مجاز است.

آنها همچنین امکان دستیابی به آدرس IP استاتیک را با هزینه جداگانه ارائه می دهند ، و این به خصوص برای مشتریانی که نمی خواهند IP خروجی یکسان را با دیگران به اشتراک بگذارند کارآمد است ، زیرا در برخی موارد ممکن است به لیست سیاه در وب سایت های مختلف منجر شود. سرورها و غیره.

پارامترهای امنیتی OpenVPN آنها به شرح زیر است: رمزنگاری AES-128-CBC برای رمزگذاری داده ها ، SHA1 HMAC و گواهی RSA 2048 بیتی.

این از نظر امنیت اتصال در مقایسه با بسیاری دیگر از سرویس های VPN که آزمایش کرده ایم پایین است و ترجیح می دهیم AES-256 را با SHA256 و RSA-4096 در دسترس داشته باشیم. آنها همچنین از کلیدهای از پیش به اشتراک گذاشته شده L2TP از طریق IPsec پشتیبانی می کنند ، یک نوع اتصال است که به طور پیش فرض در اکثر سیستم عامل ها در دسترس است و می توان بدون نصب هیچ نرم افزاری اضافی پیکربندی شد. با این حال ، به خاطر داشته باشید که از OpenVPN امنیت کمتری دارد.

سرعت

سرعت مرور فوق العاده نبود ، اگرچه باید بگوییم که اگرچه نتایج تست سرعت کمی در سطح پایین بود ، اما خود تجربه آن تحت تأثیر قرار نمی گرفت:

اعتماد-منطقه-مرورگر

ما هیچ گونه قطع یا مساله دیگری از این نوع نداریم ، اما باید بگوییم که در برخی موارد زمان اتصال طولانی بود و هنگام تلاش برای اتصال به برخی از سرورها ، خطایی روی داد..

سرعت بارگیری تورنت در بعضی از مناطق فرعی بود و حتی در مکان های سرور که با ظرافت عمل می کرد ، مشکلات اتصال یا سرعت کند وجود داشت. در اینجا چگونه نتایج تست سرعت برای کالیفرنیا و پاریس به نظر می رسد:

کالیفرنیا

پاریس

عملکرد موبایل

اعتماد zone از طریق OpenVPN برای Android پشتیبانی می کند که یک برنامه شخص ثالث منبع آزاد است. این مورد معمولاً برای خدمات VPN استفاده می شود و به کاربران این امکان را می دهد تا با استفاده از گواهینامه های تعیین شده خود ، مستقیماً از طریق ارائه دهنده های خود متصل شوند. ما شخصاً از این واقعیت که هیچ برنامه اختصاصی تلفن همراه وجود ندارد قدردانی نمی کنیم ، اما آزمایش های سرعت مرور را انجام دادیم تا ببینیم عملکرد این سرویس چگونه است. به ترتیب نتایج مربوط به کانادا و هلند است:

اعتماد-منطقه-موبایل

نتایج تست سرعت تعجب آور نیست ، اما مرور روان بود و در حین اتصال قطع و مشکل وجود نداشت.

تنظیم سرور داستان کاملاً متفاوت است ، و ممکن است این چیزی نباشد که همه بخواهند بروند ، به خصوص وقتی که به معنای تنظیم هر مکان به صورت جداگانه است. اگر می خواهید درک بهتری از مراحل تنظیم Android برای هر سرور جداگانه داشته باشید ، می توانید دستورالعمل ها را در اینجا بیابید.

قیمت گذاری

Trust.Zone برنامه قیمت گذاری ماهانه و سالانه را ارائه می دهد. همچنین گزینه ای برای تست محصول به صورت رایگان وجود دارد ، که ما واقعاً از آن قدردانی کردیم زیرا هیچ محدودیتی یا تفاوت عملکردی بین حساب آزمایشی و حساب کامل وجود ندارد.

قیمت گذاری منطقه اعتماد

قیمت ها عادلانه است و بیش از 50٪ تخفیف برای اشتراک سالانه چیزی است که هنگام ثبت نام باید مورد توجه قرار گیرد. بسیاری از سرویس های دیگر برای اشتراک یک سال چنین ارزش خوبی را ارائه نمی دهند.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی در یک بازه زمانی مناسب پاسخ خوبی ارائه دادند. ما درخواستی را برای آنها ارسال کردیم و تقریباً در 5 ساعت جواب دریافت کردیم. انگلیسی دقیقاً عالی نبود ، اما از آنچه وب سایت ارائه می داد فاصله داشت ، بنابراین ما راضی بودیم. ما می دانیم که همه مشاغل در کشورهای انگلیسی زبان مستقر نیستند ، اما باید سطح مشخصی از تفاهم را حفظ کرد ، به خصوص هنگام رسیدگی به درخواستهای پشتیبانی که به نماینده نیاز به روشن و مختصر دارد.

نتیجه گیری

در نتیجه احساس می کنیم سرویس Trust.Zone VPN واقعاً مطابق با استانداردها نیست ، برخی از مرورگرهای زیر و سرعت بارگیری کمتر از تورنت و عدم پوشش سیستم عامل های مختلف با نرم افزار اختصاصی آنها. البته برخی از جنبه های خوب وجود دارد ، بنابراین در اینجا سریع می توان به آنچه ما دوست داریم و آنچه که نکردیم ، اشاره کرد:

طرفداران:

 • نرم افزار بصری.
 • قیمت های رقابتی.
 • اتصالات سیال و بدون وقفه (هنگامی که اتصال در واقع برقرار شد).
 • مرور آسان وب سایت و مطالب مستقیم به جلو.
 • تعداد خوبی از روش های پرداخت موجود در دسترس است ، از جمله بیت کوین ، اطلاعات شخصی که برای ثبت نام لازم نیست.

منفی:

 • تبلیغات “VPN واقعا ناشناس” که در دنیای VPN فقط یک کلمه بازاریابی است … این به وسیله خدمتی است که از Google Analytics در وب سایت خود استفاده می کند.
 • سرعت اتصال در هر دو دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه کمتر از حد متوسط ​​است و اگرچه پایدار است ، اما رضایت بخش نزدیک نیست.
 • نرم افزار مشتری اختصاصی فقط برای ویندوز در دسترس است.

با در نظر گرفتن تمام عواملی که در بررسی ما در بالا ذکر شد ، ما به این خدمات 5/5/10 می دهیم با این امید که در آینده جنبه های خاصی را بهبود بخشند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map