SurfEasy VPN نقد | قهوه VPN


همانطور که خدمات VPN (شبکه خصوصی مجازی) می رود ، SurfEasy یکی از موارد خوب و مستقر است و سالهاست که در این مرکز وجود دارد. به گفته این ، شاید تعجب کنید که آیا آنها مطابق ادعاهای خود در مورد ارائه ناشناس بودن و امنیت داده ها برای کاربران مطابقت دارند?

SurfEasy Details جزئیات

قبل از هر چیز ، احتیاط آمیز است که در مورد سرویس VPN که مشترک می شوید ، چند چیز یاد بگیرید. SurfEasy یک شرکت VPN مستقر در کانادا است که در اوایل سال 2011 فعالیت خود را آغاز کرد. از آن زمان ، آنها به شبکه گسترده ای از بیش از 1500 سرور از 30 مکان سرور در سراسر جهان رشد کرده اند..

SurfEasy مانند سایر خدمات حق بیمه VPN دیگر ، یک حساب کاربری رایگان (Starter VPN) با گزینه های محدود و پهنای باند سرور (حداکثر 600 مگابایت در ماه) ارائه می دهد.. یک دوره آزمایشی 7 روزه نیز وجود دارد, اگرچه فقط در دسترس کاربران موبایل (Android یا iOS) است.

همانطور که تصور می کنید ، باید تجربه خود را به یک حساب پولی ارتقا دهید تا هر آنچه را که SurfEasy ارائه کرده است تجربه کنید. گفته می شود ، آنها یکی از مقرون به صرفه ترین خدمات VPN در بازار را با قیمت 1.99 دلار در هر ماه ارائه می دهند. SurfEasy همچنین ضمانت 14 روزه برگشت پول را ارائه می دهد ، که باعث می شود ثبت نام در سرویس VPN آنها عملاً بدون ریسک برای کاربران جدید باشد.

SurfEasy – جوانب مثبت

به عنوان یک شرکت VPN که بیش از هشت سال در این زمینه فعالیت می کند ، فهمیدیم که SurfEasy توانسته است موارد زیادی را به درستی به دست آورد. برخی از موارد خوبی که افراد هنگام استفاده از سرویس VPN می توانند از آنها انتظار داشته باشند شامل موارد زیر است:

برنامه VPN کاربر پسند

استفاده از SurfEasy به طور شگفت آور آسان است ، که همیشه چیز خوبی برای مبتدیان است. برنامه VPN آنها به طور منظم با سینی سیستم ادغام می شود ، که کاربران می توانند بر روی چند گزینه ساده روی آن کلیک کنند – سرور VPN انتخابی شما ، آدرس IP فعلی و گزینه ای برای فعال یا خاموش کردن VPN. برنامه تلفن همراه آنها با ساده نگه داشتن چیزها در حالی که تمام عملکردهای اساسی را پوشش می دهد ، یک روش مشابه را اتخاذ می کند.

همانطور که تصور می کنید ، سهولت استفاده SurfEasy برای مبتدیانی که اغلب ترجیح می دهند از تنظیمات و ویژگی های پیچیده استفاده کنند ، ایده آل است. به گفته این ، این سطح سادگی ممکن است برای کاربران پیشرفته خوب نباشد.

یکپارچه سازی ویژگی مسدود کردن تبلیغات

یکی از ویژگی های بارز تر SurfEasy ، یک مسدود کننده تبلیغاتی یکپارچه است که به طور خودکار “کوکی ها” را بر روی دستگاه شما حذف می کند. این کوکی ها توسط بازاریابان برای پیگیری فعالیت های مرور وب استفاده می شوند.

توجه داشته باشید که مسدود کننده آگهی یک ویژگی فقط حق بیمه است. قبل از فعال کردن آن در حساب خود ، باید به یک سرویس پولی ارتقا دهید.

خدمات VPN مقرون به صرفه

از این نوشتار ، SurfEasy یکی از مقرون به صرفه ترین (اگر نه مقرون به صرفه ترین) خدمات برتر حق بیمه VPN را در بازار امروز ارائه می دهد. با 1.99 دلار در ماه ، مطمئناً بسیار ارزان تر از سایر VPN های دیگری که ما سعی کرده ایم ، است.

البته آنچه که واقعاً قابل توجه است این است که با چنین قیمت کم ، کاربران به پهنای باند نامحدود ، یک مسدود کننده آگهی ، محافظت از تورنت و پشتیبانی از حداکثر 5 دستگاه دسترسی پیدا می کنند. بیشتر شرکت های VPN چهار یا پنج برابر بیشتر از این ویژگی های حق بیمه می پردازند.

خط مشی بدون گزارش

این واقعیت که SurfEasy در کانادا مستقر است به معنای آن است که به خوبی تحت نظارت اتحاد “پنج چشم” و سایر جوامع اطلاعاتی بین المللی است. گفته می شود ، شرکت VPN سیاست سختگیرانه ای را برای عدم ورود به سیستم اجرا می کند. این بدان معناست که آنها هیچ گونه سابقه ای از آدرس های IP ، اطلاعات سرور و اطلاعات خاص کاربر را جمع آوری یا نگهداری نمی کنند.

همانطور که در خط مشی رازداری SurfEasy بیان شده است ، تنها داده ای که جمع آوری می کنند استفاده از پهنای باند است که جمع شده و فقط برای عیب یابی و تشخیص استفاده می شود.

سرعت سرور شایسته

در حالی که SurfEasy دقیقاً سریعترین سرویس VPN در آنجا نیست ، ما فهمیدیم که سرعت سرور آنها مناسب و مناسب برای کاربران متوسط ​​است. هنگام اتصال به سرور بهینه سازی شده Surfeasy (نزدیکترین و سریعترین سرور موجود) ، دریافتیم که سرعت بارگیری ما بیش از 25٪ کاهش پیدا نکرد.

البته ، اگر سروری را انتخاب کنید که از موقعیت مکانی واقعی شما فاصله دارد ، سرعت سرور کاهش می یابد – به عنوان مثال اتصال به دورترین سرور موجود (که در مورد ما استرالیا بود) میانگین بارگیری ما را فقط 5 مگابیت بر ثانیه از یک پایه به ما داد. سرعت اتصال 90 مگابیت بر ثانیه. با این وجود ، این مورد برای مرورهای گاه به گاه وب و پخش فیلم ها با تنظیمات کم تا متوسط ​​بیش از اندازه کافی است.

پشتیبانی تورنت

سرویس VPN با کیفیت برتر SurfEasy سرورهای بهینه شده P2P را ارائه می دهد ، و این باعث می شود آن را برای کاربرانی که تورنت زیادی انجام می دهند ، انتخابی عالی باشد. در حالی که سرعت بارگیری با پشتیبانی P2P می تواند کندتر از سایر VPN ها باشد ، اما اکثر کاربران با توجه به قیمت بسیار باورنکردنی تمایل به شکایت ندارند. بعلاوه ، این واقعیت که شرکت VPN دارای سیاست سختگیرانه ای برای عدم ورود است ، به کاربران تورنت آرامش بسیار زیادی را می بخشد که می دانند که فعالیت های torrenting آنها امن است.

پروتکل های امنیتی داده های قوی

اگرچه در برنامه VPN آنها جایی وجود ندارد ، ما فهمیدیم که SurfEasy از پروتکل OpenVPN استفاده می کند ، که در مورد امنیت داده ها به عنوان بهترین گزینه در نظر گرفته می شود. برای رمزگذاری ، آنها از AES-256 استفاده می کنند ، که به طور گسترده توسط بانک ها و دولت فدرال ایالات متحده برای امنیت ارتباطات داده استفاده می شود. این ویژگی ها SurfEasy را برای هر کسی که به دنبال یک راه حل معتبر و مقرون به صرفه برای اطمینان از حریم شخصی و ناشناس بودن آنلاین خود هستند ، انتخاب خوبی کرده اند.

SurfEasy. منفی

البته هیچ سرویس VPN بی نقص نیست و SurfEasy سهم کمتری دارد. قبل از عضویت در سرویس VPN خود ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

بدون سوئیچ کشتن اینترنت

با وجود اقدامات امنیتی و امنیتی محرمانه داده ها ، مایه تاسف است که SurfEasy از اجرای یک ویژگی مهم – یک سوئیچ قتل اینترنتی غافل شده است. همانطور که از نام آن پیداست ، اگر شبکه VPN به هر دلیلی از کار بیفتد ، دستگاه دوم به طور خودکار دستگاه شما را از اینترنت جدا می کند. بدون آن ، کاربران خطر این را ندارند که با فعالیت های آنلاین خود ادامه دهند بدون اینکه متوجه شوند در یک اتصال غیر رمزنگاری شده هستند.

سازگاری محدود

از زمان نوشتن ، SurfEasy تنها چهار سیستم عامل اصلی یعنی Windows ، Mac ، iOS و Android را پشتیبانی می کند. اگر از دستگاهی استفاده می کنید که در لیست نیست ، باید به جای دیگری جستجو کنید.

در مورد روترها ، کنسول های بازی و دستگاه های پخش ویدئو نیز همین اتفاق می افتد. تنها راه حل این است که اتصال رمزگذاری شده از رایانه یا دستگاه تلفن همراه را بطور طبیعی پشتیبانی کنید که از برنامه VPN Surfeasy پشتیبانی می کند. با وجود اینكه سایر خدمات ممتاز VPN در بازار وجود دارند كه مستقیماً از دستگاه شما پشتیبانی می كنند ، این خیلی ناراحت است

شبکه سرور کوچک

با SurfEasy ، شما فقط به 28 مکان سرور و گزینه های سطح شهر محدود نمی شوید. NordVPN که بیش از دو برابر سرور و مکان سرور دارد (59 کشور).

یک شبکه سرور محدود SurfEasy را برای باز کردن محتوای جغرافیایی مسدود شده از مناطق مختلف جهان مناسب نمی کند. بیشتر سرورهای اروپایی هستند و در حالی که سرور آمریکایی در دسترس است ، امکان انتخاب یک ایالت یا منطقه خاص وجود ندارد. به ویژه ، سرورهای آسیایی نسبتاً پراکنده هستند و فقط ژاپن و سنگاپور در دسترس هستند.

عدم امکان دور زدن مناطقی با سانسور شدید اینترنت

اگر در منطقه ای مستقر هستید که قوانین سخت سانسور مانند چین ، روسیه و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) وجود دارد ، بنابراین ما به همین دلیل سرویس VPN SurfEasy را توصیه نمی کنیم. دولت ها در این مناطق فناوری های اینترنتی را طراحی کرده اند که به منظور شناسایی و رهگیری ترافیک ناشی از VPN ها طراحی شده است. برای شکستن آنها ، به یک VPN با ابزار انسداد نیاز دارید که استفاده شما از یک سرویس VPN را پنهان می کند. متأسفانه ، SurfEasy در حال حاضر فاقد چنین ویژگی است.

با Netflix کار نمی کند

اگر به دنبال سرویس VPN هستید که می تواند به شما در دسترسی به محتوای جغرافیایی مسدود شده در Netflix کمک کند ، SurfEasy برای شما مناسب نیست. هیچکدام از سرورهای مورد آزمایش ما کار نمی کنند و فقط می توانیم تصور کنیم که در مورد سایر سرویس های پخش محبوب دیگر مانند iPlayer BBC ، Hulu و Amazon Prime Video نیز همین امر صادق است..

نحوه استفاده از SurfEasy VPN

اگر متقاعد شده اید که SurfEasy راه حل مناسب VPN برای شماست ، ممکن است تعجب کنید – چگونه می توانید SurfEasy VPN استفاده کنیم؟ خوب ، این ساده تر از آن است که فکر کنید و کاری که مبتدیان می توانند در چند مرحله ساده انجام دهند:

 1. ایجاد یک حساب کاربری

اول از همه ، شما باید با ورود به وب سایت آنها و کلیک بر روی “شروع” یک حساب کاربری با SurfEasy ایجاد کنید. اطلاعات مورد نیاز را پر کنید و مراحل ثبت نام را تکمیل کنید.

توجه داشته باشید که می توانید بلافاصله یک حساب کاربری VPN Starter انتخاب کنید یا سریع به یک حساب پریمیوم پرش کنید. در پایان آن ، شما باید یک آدرس ایمیل و رمز عبور برای حساب SurfEasy خود داشته باشید.

 1. حساب کاربری خودراتایید کنید

آدرس ایمیل خود را برای پیام خوش آمدید از SurfEasy ، به همراه یک درخواست برای تأیید حساب خود ، بررسی کنید. برای انجام این کار ، بر روی سبز کلیک کنید “امی را تأیید کنیدرا فشار دهید ، و شما به صفحه داشبورد حساب کاربری SurfEasy خود هدایت می شوید. از طرف دیگر ، می توانید با رفتن به https://accounts.surfeasy.com/ به این صفحه دسترسی پیدا کنید..

2. برنامه VPN را بارگیری کنید

قدم بعدی بارگیری برنامه VPN است که از دستگاه شما پشتیبانی می کند. از صفحه داشبورد حساب کاربری SurfEasy خود ، به بخش بارگیری اپلیکیشن ها در سمت راست پایین مراجعه کنید. از اینجا ، شما فقط می توانید بر روی دستگاه مورد نظر خود را با استفاده از حساب SurfEasy خود کلیک کنید.

با کلیک بر روی Windows یا Mac ، نصب برنامه VPN بلافاصله در رایانه شما بارگیری می شود. از طرف دیگر ، انتخاب iOS یا Android ، شما را به دنبال شماره تلفن همراه خواهد کرد. SurfEasy سپس یک پیام متنی با یک لینک برای بارگیری برنامه VPN در دستگاه تلفن همراه خود برای شما ارسال می کند.

3. برنامه VPN را بر روی دستگاه خود نصب کنید

بسته به نوع دستگاهی که انتخاب کرده اید ، فرایند متفاوت خواهد بود. برای بقیه این راهنما ، ما به رایانه های SurfEasy برای رایانه های Windows مراجعه می کنیم. در هر صورت ، کافی است نصب را روی دستگاه خود اجرا کرده و مراحل نصب را کامل کنید.

 1. SurfEasy VPN را روی دستگاه خود اجرا کنید

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، برنامه SurfEasy VPN را روی رایانه خود باز کنید و اعتبارنامه ورود به سیستم را وارد کنید (ایمیل و رمز عبور).

4- روشن کردن اتصال VPN

پس از ورود به حساب کاربری خود ، اکنون باید به داشبورد برنامه SurfEasy VPN خود بروید. برای روشن کردن اتصال VPN ، کافیست سوئیچ Toggle را در کنار Starter VPN قرار دهید (اگر از یک حساب کاربری رایگان استفاده می کنید) را روی “برموقعیت با این کار شما به طور خودکار شما را به نزدیکترین (و سریعترین) سرور VPN موجود متصل خواهید کرد.

هنگامی که اتصال VPN را فعال کردید ، برنامه VPN از شما درخواست می کند که اتصال اکنون امن است و آدرس IP عمومی و فعلی سرور خود را که به آن متصل هستید نشان می دهد.

از طرف دیگر ، می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه کشویی در کنار نماد جهان در سمت راست بالا ، منطقه خاصی را برای اتصال به آن انتخاب کنید. با کلیک بر روی یک مکان خاص ، به طور خودکار اتصال VPN به آن سرور آغاز می شود. در این مرحله ، اکنون سرویس VPN SurfEasy را در دستگاه خود اجرا می کنید. فراموش نکنید که اتصال VPN را پس از اتمام کار خاموش کنید ، به خصوص اگر از یک حساب VPN Starter با پهنای باند محدود استفاده می کنید.

خلاصه

بنابراین در آنجا آن را دارید – بررسی سرویس VPN حق بیمه Surfeasy! این که آیا راه حل مناسب VPN مناسب است یا نه ، به نیازهای شما و آنچه انتظار دارید بتوانید با VPN انجام دهید بستگی دارد. اگر نگرانی اصلی شما حفظ حریم خصوصی اینترنت و امنیت داده ها است ، بنابراین ارزش SurfEasy حتی در بین ارائه دهندگان خدمات برتر VPN در بازار ضرب و شتم است.

SurfEasy VPN

SurfEasy VPN

0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map