نقد و بررسی NordVPN در تمام سیستم عامل ها [نسخه 2019] | قهوه VPN


NordVPN مسلماً یکی از بهترین VPN ها برای عموم است. اما با رقیب رقبای اخیر که در رده های برتر رقابت می کند ، آیا هیچ یک از لبه های خود را از دست داده است؟ بیایید این موضوع را در بررسی NordVPN ما بدانیم.

قبل از اینکه جدیدترین ویژگی های NordVPN را عمیق تر بدانیم ، آنچه در مورد این VPN بسیار محبوب باید بدانید وجود دارد..

 • NordVPN دارای شبکه ای گسترده و گسترده است و دارای بیش از حد است 5،600 سرور واقع در 60+ کشور. این کشور از پاناما کار می کند ، و این یک پناهگاه برای کاربران VPN است که نگران دخالت دولت هستند.
 • می توانید NordVPN را در دستگاه هایی که کار می کنند نصب کنید Windows ، Mac ، iOS ، Android و Linux. بارگیری ها همچنین برای Chrome ، Firefox ، تلویزیون های Android و تعدادی روتر در دسترس است.
 • کاربران می توانند در هنگام عضویت در NordVPN از یک نرم افزار یا برنامه بسته بندی شده با ویژگی انتظار داشته باشند. اما قبل از ثبت نام در سرویس ، این بررسی دقیق را بررسی کنید تا مطمئن شوید که NordVPN مطابق با اعتیاد به مواد مخدره است..
طرفداران
Security امنیت درجه نظامی
Privacy حریم خصوصی مطلق
✅ خط مشی عدم ورود به سیستم
Tor تورنت عالی و پشتیبانی از Netflix
ection سرعت اتصال چشمگیر
✅ واقع در پاناما
✅ کاربر پسند
Support پشتیبانی مشتری پاسخگو
Subs برنامه های اشتراک مقرون به صرفه
G ضمانت برگشت پول
منفی
�� اطلاعات غلط شرکت
�� راه اندازی دستی مورد نیاز برای چین

مزایای NordVPN

دلایل محکمی وجود دارد که چرا NordVPN از شهرت چشمگیری در بین مردم برخوردار است. در اینجا مناطقی وجود دارد که NordVPN به شکلی نمونه می درخشد.

امنیت درجه نظامی

هیچ چیز مهم نیست اگر از VPN امنیت ردیف دوم بدست آورید. NordVPN ثابت کرد که ویژگی های امنیتی داخلی در مقایسه با رقبای خود بیش از حد متوسط ​​محافظت می کند.

برای شروع ، NordVPN از رمزگذاری بیتی AES-256 استفاده می کند تا از امنیت هکرها و دیگر احزاب استراق سمع در اینترنت ایمن باشد. به معنای واقعی کلمه ، AES-256 نمی تواند شکسته شود ، مگر اینکه شما در مورد طول عمر میلیارد ها سال صحبت می کنید.

رمزگذاری اتخاذ شده توسط NordVPN ستودنی است و باعث تحسین رسانه های پیشرو فناوری مانند Cnet ، PCMag و BestVPN شد.

داده های رمزگذاری شده سپس از طریق شبکه سرورهای خود با OpenVPN یا پروتکل IKEv2 / IPsec.

لازم نیست نگران این پروتکل برای استفاده باشید. NordVPN به طور خودکار بهترین پروتکل را بر اساس دستگاه شما انتخاب می کند. به طور پیش فرض ، OpenVPN با ویندوز همراه می شود و وقتی از NordVPN برای iOS یا Mac استفاده می کنید ، IKEv2 / IPSec انتخاب می شود..

هر دو پروتکل ذاتاً ایمن هستند و شما امکان تغییر از یکی به دیگری را دارید.

Double VPN

این اطمینان دارد که چگونه NordVPN همچنان در انتظار تهدیدات با امنیت نظامی قرار دارد. اما اگر به اندازه کافی خوب نباشد ، می توانید ویژگی DoubleVPN را در NordVPN فعال کنید.

به جای یک سرور VPN ، داده های دستگاه شما قبل از رسیدن به اینترنت از دو سرور VPN عبور می کند و دو بار رمزگذاری می شود..

با این حال ، نزولی رمزگذاری دوگانه افزایش تاخیر در سرعت است. Double VPN برای ارسال اطلاعات کاملاً محرمانه اما برای پخش محتوای در اینترنت ایده آل است.

CyberSec

ویژگی CyberSec NordVPN مانع از آزار تبلیغات و سایتهای مخرب در مرورگر شما می شود.

علاوه بر این ، به شما کمک می کند تا دستگاه شما در معرض حملات DDoS قرار نگیرد. هر VPN از ویژگی استقبال مانند CyberSec برخوردار نیست و اگر در آن تبلیغات پخش خودکار اذیت می شوید ، این یک ویژگی است که باید در نظر بگیرید.

حریم خصوصی مطلق

حریم خصوصی همیشه موضوعی قابل بحث است که ارائه دهندگان VPN در آن نگران هستند. برخی از VPN ها از نشت DNS رنج می برند در حالی که برخی دیگر ممکن است خط مشی های ورود به سیستم مشکوک باشند.

NordVPN شهرت قابل توجهی دارد که یک قلعه غیرقابل تحمل است که در آن به حریم خصوصی مربوط می شود.

گزارشی در دست نیست که NordVPN از نشت DNS رنج می برد. این ذاتاً برای جلوگیری از بروز چنین مسائلی ساخته شده است ، به ویژه هنگامی که از سرورهای VPN وصل یا قطع می شوید.

NordVPN همچنین ویژگی های مختلفی را برای سهولت در ذهن کاربران خود هنگام مرور آنلاین گنجانده است.

سوئیچ کشتن خودکار

داشتن سوئیچ kill در VPN الزامی است زیرا احتمال وجود دلایل مختلف اتصال به سرور VPN کاهش می یابد..

NordVPN سیستم عامل و یک سوئیچ کشتار مخصوص برنامه ویندوز و macOS را ارائه می دهد در حالی که اندروید و iOS دارای یک سوئیچ kill kill جهانی برای جلوگیری از نقض حریم خصوصی هستند.

پیاز بیش از VPN

شبکه Tor همیشه یک پناهگاه برای روزنامه نگار سیاسی یا افرادی بود که آرزوی ناشناس بودن کامل داشتند.

NordVPN با ویژگی Onion Over VPN یک لایه امنیتی بیشتر ارائه می دهد. هنگام فعال سازی ، دستگاه شما فوراً بدون نیاز به یک مرورگر Onion به شبکه Tor وصل می شود.

خط مشی عدم ورود به سیستم

بعضی اوقات ، اگر VPN مخفیانه داده های استفاده شما را مخفی کرده است ، حریم خصوصی شما به خطر می افتد. NordVPN یک خط مشی عدم ورود به وضوح تعریف کرده است ، و توسط Big 4 مورد بررسی قرار گرفته است تا اطمینان حاصل کند که همچنان به سخنان خود ادامه می دهد یا به اصطلاح ، خط مشی.

nordvpn بدون ورود به سیستم

به جای یک سیاست مبهم ، NordVPN به وضوح ذکر کرده است که این بخش از اطلاعات را از کاربران جمع آوری یا ذخیره نمی کند:

 • زمانهای اتصال
 • اطلاعات جلسه
 • پهنای باند استفاده شده
 • ترافیک
 • آدرس های IP
 • سایر داده هایی که می توانند حریم خصوصی شما را نقض کنند

با این حال ، NordVPN حداقل داده هایی را که برای بهبود تجربه شما در سرویس خود استفاده می کند ، ذخیره نمی کند. در وب سایت خود به صراحت از ذخیره داده های زیر استفاده می کند:

 • آدرس ایمیل
 • داده های پرداخت
 • علامت زمانی از آخرین وضعیت جلسه
 • اطلاعات خدمات مشتری
 • بیسکویت ها

اگر در مورد نشت هویت از طریق داده های پرداخت نگران هستید ، می توانید با پرداخت ارزهای رمزپرداخت نیز تصمیم بگیرید.

تورنتینگ عالی و پشتیبانی از Netflix

NordVPN جنبه سایه ای از تورنت را تأیید نمی کند اما تشخیص می دهد که P2P هنگام انتقال پرونده های بزرگ در سازمانها مفید است..

این صدها سرور اختصاصی P2P وجود دارد که می توانید با اطمینان از آنها استفاده کنید تا از هرگونه سرعت احتمالی توسط ISP جلوگیری کنید. نکته مهم این است که این سرورها از رمزگذاری درجه یک که ذکر کرده ایم استفاده می کنند و از حریم خصوصی شما به هر هزینه محافظت می کنند.

کاربران Netflix می توانند از ویژگی SmartPlay NordVPN بهره مند شوند ، این به شما امکان می دهد وقتی در خارج از کشور هستید به محتویات جغرافیایی محدود دسترسی پیدا کنید.

در حالی که Netflix به شدت از دسترسی VPN ها به محتوای آن جلوگیری کرده است ، NordVPN موفق شده است تا پیش بماند.

دسترسی یکپارچه به Netflix انگشت شست برای NordVPN است. برخی از VPN ها که ادعا می کنند Netflix هستند تنها تعداد معدودی از سرورها کار می کنند. با وجود NordVPN ، شانس اتصال به سرور مسدود شده باریک است.

اما چه چیزی باعث می شود NordVPN قابل توجه توانایی آن برای فرار از سانسور بسیار محدود از کشورهایی مانند چین است که بسیاری از VPN ها از انجام آن ناکام هستند.

این به لطف صدها سرور مبهم است که برای دور زدن سانسور دقیق توسط برخی از کشورها سفارشی شده اند.

nordvpn_special_offer_970x250

سرعت اتصال چشمگیر

اتصال به یک VPN به معنی معرفی لایه ای از سرورها بین دستگاه و اینترنت شما است. از لحاظ تئوری ، افت سرعت اتصال وجود خواهد داشت ، اما بسته به VPN ، کاهش سرعت ممکن است ناچیز باشد.

NordVPN دارای بیش از 5،600 سرور در سراسر جهان است. از نظر فنی ، هر سرور بار کمتری را تجربه می کند و منجر به سرعت اتصال زیاد می شود زیرا تعداد کاربران در میان آنها پخش می شود.

ما فهمیدیم که سرعت اتصال NordVPN یکی از سریعترین است و مشکلی در پخش فیلم یا تجربه مرور کلی ندارد.

Netflix صریحاً اظهار داشته است که حداقل 5 مگابیت بر ثانیه سرعت بارگیری برای پخش فیلم های با کیفیت HD لازم است. NordVPN به طور مداوم سرعت بالاتر از متوسط ​​را برای پخش جریانی ارائه می دهد.

واقع در پاناما

ممکن است شما از این امر آگاه نباشید ، اما در برخی از کشورها ، دولت مجاز به درخواست اطلاعاتی است که توسط یک ارائه دهنده VPN حفظ شده است.

توجه به این نکته مهم است که علی رغم سیاست عدم ورود به سیستم NordVPN ، هنوز اطلاعات اولیه کاربر را برای تسهیل دسترسی به سرویس حفظ می کند.

NordVPN در پاناما ثبت شده است. پاناما هیچ قانونی ندارد که NordVPN را برای حفظ یا ارسال اطلاعات کاربر بخواهد.

پاناما همچنین یکی از اتحادهای پنج چشم ، نه چشم و چهارده چشم نیست که کشورها اطلاعات اطلاعاتی را در آن به اشتراک می گذارند و حریم خصوصی تقریباً وجود ندارد..

جمله هایی را بیان می کنید که می گویند NordVPN در بخش Privacy یا Help تحت صلاحیت پاناما است.

پاناما صلاحیت nordvpn

این مهم علاوه بر خط مشی عدم ورود به سیستم ، به عنوان محافظت مضاعف عمل می کند.

کاربر پسند

شما نمی خواهید یک کابوس شبانه در حرکت از طریق مارپیچ دکمه ها یا گم شدن در روند پرداخت را داشته باشید.

نه اگر از NordVPN استفاده می کنید.

تیم توسعه یک کار درخشان انجام داده است تا اطمینان حاصل شود که حداقل تعامل کاربر برای ایجاد اتصال VPN ایمن لازم است.

لیستی از سرورهای VPN و ویژگی های منحصر به فرد مانند DoubleVPN ، Onion Over VPN و Automatic Kill Switch به راحتی قابل دسترسی است.

برای شروع استفاده از NordVPN نیازی به فنی ندارید.

پشتیبانی مشتری پاسخگو

NordVPN در سیستم عامل های اصلی از جمله Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس است. برنامه ها و نرم افزارهایی که بطور خاص برای این سیستم عامل ها تهیه شده اند با ذهنیت بصری کاربر انجام می شود.

پس از نصب ، مشکلی برای انتخاب و اتصال به سرور نخواهید داشت. با این وجود ، مواردی وجود دارد که ممکن است شما گیر کرده باشید ، چه از نظر فنی و چه در سایر قسمت های خدمات.

خوشبختانه ، NordVPN یک تیم پشتیبانی مشتری عالی دارد. اگر به کمک فوری نیاز دارید ، یک گفتگوی زنده 24/7 وجود دارد. کسی همیشه برای کمک به شما در آنجا خواهد بود.

البته ، اگر ارتباط متعارف را ترجیح می دهید ، می توانید بلیط پشتیبانی را ارسال کنید و ایمیل خود را برای پیگیری ها بررسی کنید.
از طرف دیگر ، می توانید پاسخ به سؤالات خود را در پایگاه دانش گسترده NordVPN بیابید. این اساساً هر موضوعی را که مربوط به استفاده از سرویس VPN است ، پوشش می دهد.

برنامه های اشتراک مقرون به صرفه

شما فکر می کردید که یک VPN با ویژگی های برجسته و شهرت مانند NordVPN هزینه مشترک شما را عزیز می کند ، اما قیمت گذاری NordVPN چیزی جز بسته بندی با ارزش نبوده است.

در لحظه نوشتن ، NordVPN هنگامی که به مدت 3 سال عضو شوید ، یک برنامه 2.99 دلار در ماه ارائه می دهد. این 75٪ صرفه جویی در هزینه است.

اشتراک یک ماهه شما را با قیمت 11.95 دلار بازپرداخت می کند ، و این نسبت به سایر VPN های رقیب هنوز هم بسیار منطقی است..

در اینجا لیست کاملی از برنامه های اشتراکی NordVPN وجود دارد.

 • برنامه 3 ساله: 2.99 دلار در هر ماه؛ 107.55 دلار صورتحساب در هر 3 سال.
 • برنامه 2 ساله: 1.99 دلار در هر ماه؛ 95.75 دلار صورتحساب هر 2 سال.
 • برنامه 1 ساله: 6.99 دلار در هر ماه؛ 83.88 دلار صورتحساب در هر 1 سال.
 • برنامه 1 ماهه: 11.95 دلار در هر ماه؛ صورتحساب ماهانه.

هر طرح اشتراک به شما امکان می دهد تا حداکثر 6 دستگاه مختلف را به یکدیگر متصل کنید.

تضمین بازگشت پول

NordVPN آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد ، اما بدون در نظر گرفتن برنامه ای که شما انتخاب می کنید 30 روز ضمانت بازگشت پول دارد.

ما احساس می کنیم که داشتن دوره بازپرداخت معقول و در عین حال دسترسی کامل به مشترکین جدید ، نشانه اعتماد به نفس NordVPN در محصول خود است.

با گذشت 30 روز ، وقت کافی خواهید داشت تا تمام ویژگی های موجود در NordVPN را امتحان کنید تا تصمیم بگیرید که آیا این VPN مناسب برای شماست.

توجه داشته باشید که برای NordVPN خریداری شده در فروشگاه App ، برای درخواست بازپرداخت باید با فروشگاه App تماس بگیرید.

NordVPN منفی

آیا NordVPN به همان اندازه که به نظر می رسد عالی است؟ ما تصمیم گرفتیم تا عمیق تر حفاری کنیم ، به این امید که هرگونه عیب و نقصی را کشف کنیم که ممکن است از دید کاربران معمولی فرار کند. این چیزی است که ما یافتیم:

اطلاعات غلط شرکت

NordVPN ادعا می کند که از پاناما فعالیت می کند ، اما ما متوجه شدیم که CloudVPN Inc به عنوان توسعه دهنده Playstore در لیست قرار گرفته است و این یک شرکت مستقر در ایالات متحده است.

ناشر playstore nordvpn

ایالات متحده بخشی از اتحاد پنج چشم ، نه چشم و چهارده چشم است که شامل تعدادی کشور است که موافق به اشتراک گذاری اطلاعات اطلاعاتی هستند.

ما تصمیم گرفتیم تا با گفتگوی زنده NordVPN بیشتر تحقیق کنیم. در اینجا قطعه های گفتگوی ما آورده شده است.

گفتگوی صلاحیت با پشتیبانی چت nordvpn

ما سعی کردیم هوا را پاک کنیم زیرا نگران بودیم که ترافیک از طریق زیرساخت های ایجاد شده توسط یک شرکت آمریکایی منتقل شود ممکن است تابع قوانین ایالات متحده باشد.

گفتگو زیرساختی با چت nordvpn

در حالی که پشتیبانی مشتری پاسخ رضایت بخشی به ما نداد ، ما فهمیدیم که CloudVPN Inc در درجه اول برای اهداف صورتحساب در پلی استور استفاده می شود. به دلایلی ، در ثبت نام یک شرکت مستقر در پاناما در پلی استور مشکلی وجود دارد.

سپس ما توجه خود را به فروشگاه App تغییر دادیم اما دریافتیم که NordVPN تحت عنوان Tefinkom & CO S.A قرار دارد که یک شرکت پاناما است.

عکس فوری nordvpn

چگونه NordVPN در سیستم عامل های مختلف به نظر می رسد:

برای پایان دادن به بررسی جامع ، ما NordVPN را در ویندوز ، macOS ، Android و iOS آزمایش کردیم. این همان چیزی است که به نظر می رسد در این سیستم عامل ها.

1. مک

2. آیفون

3. ویندوز

4. Android

آیا ما NordVPN را توصیه می کنیم؟?

کاملا بله! به نظر نمی رسد در مورد NordVPN چیزی جدی پیدا کنیم. این کلیه اصول اولیه VPN را باید داشته باشد. NordVPN یک کار عالی برای حفظ امنیت و ناشناس ماندن در اینترنت انجام خواهد داد.

با یک سرعت مناسب و مناسب ، از پخش و اشتراک فایل نیز لذت خواهید برد. NordVPN هنگام مسافرت به کشورهایی مانند چین نیز ضروری است زیرا این امکان را برای شما فراهم می کند که سانسور شدید اینترنت را دور بزنید.

علاوه بر این ، شما پشتیبانی مشتری پاسخگو خواهید داشت که پشت شما 24/7 است. البته ، این احتمال کمی وجود دارد که شما بخواهید پشتیبان اتصال برای اتصال به VPN باشید زیرا NordVPN بصری طراحی شده است.

همه اینها نشانه‌های یک VPN درجه یک هستند و به قیمت مناسب پایین دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این ، 30 روز ضمانت برگشت پول به شما امکان می دهد امتحان کنید NordVPN بدون نگرانی.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map