بررسی IPVanish VPN w / 90 + mbps Speedtest

این بررسی IPVanish آخرین بار در تاریخ 26 اکتبر 2016 به روز شد:


این بررسی نگاهی عمیق به IPVanish و خدمات VPN آنها ، از جمله: نرم افزار ، امنیت ، حریم خصوصی و سرعت ارائه می دهد..

IPVanish یک ارائه دهنده VPN مستقر در ایالات متحده است که در زمینه سرعت تخصص دارد. آنها تنها ارائه دهنده VPN در جهان با شبکه داده خود Tier-1 هستند. آنها همچنین دارای سیاست پیشرو هستند “بدون سیاههها” ، به این معنی که بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان vpn ، IPVanish هیچ سابقه ای از سابقه اتصال VPN شما را نگه نمی دارد. می توانید در اینجا درباره سیاست های ورود به سیستم VPN اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بروزرسانی اکتبر 2016: IPVanish اکنون شامل خدمات پروکسی Socks5 با هر بسته VPN می شود ، به دسترسی به اینترنت خصوصی و NordVPN که شامل Socks5 نیز می شود بدون هزینه اضافی..

 • حقایق فوری
 • مشخصات کامل
 • مکان سرور

وب سایت: www.ipvanish.com
شرکت:
IPVanish (مستقر در ایالات متحده آمریکا)
مکان سرور:
230+ سرور در 61+ کشور
پروتکل:
OpenVPN (بهترین) ، PPTP ، L2TP / IPSec ، پروکسی Socks5
برنامه IPVanish برای:
Windows، Mac، Android، iPhone، iPad

قیمت معمولی: 10 دلار در ماه
بهترین قیمت فعلی: 6.49 دلار در ماه (ادعای این پیشنهاد)

به زودی…

مکان های سرور IPVanish

لیست کامل سرور IPVanish از تاریخ 16/10/2015 (برای دیدن اندازه کامل کلیک کنید)

بررسی ویدیوی IPVanish

خلاصه بررسی IPVanish

IPVanish مستقر در ایالات متحده است ، به این معنی که آنها مشمول هیچ قانون نگهداری اطلاعات نیستند. به عنوان یک نتیجه ، آنها تصمیم گرفتند که هیچگونه گزارش در رابطه با استفاده از VPN مشتری (حداکثر حفظ حریم خصوصی برای شما) حفظ نکنند. نگرانی در مورد خدمات VPN مستقر در ایالات متحده این است که NSA می تواند یک شبکه مخفی مخفی در شبکه خود داشته باشد ، اما در واقعیت این تنها جنایتکاران بین المللی را تحت تأثیر قرار می دهد (منظور از تروریست ها ، نه دزدان دریایی حق چاپ)

نقاط قوت

 • سرعت: IPVanish شبکه داده خود Tier-1 را کنترل می کند. این بدان معنی است که آنها از پهنای باند و سرعت بیشتری نسبت به رقابت خود برخوردار هستند.
 • بدون خط مشی: IPVanish یکی از معدود VPN ها است که هیچگونه سابقه ای در آن ندارد. این امر ردیابی یک کاربر VPN را بر اساس تاریخچه آدرس IP آنها ، تقریباً غیرممکن می کند. ما اکیداً عدم ورود VPN را برای کاربران bittorent توصیه می کنیم.
 • پشتیبانی مشتری: آنها دارای یک گفتگوی زنده 24/7 و همچنین یک سیستم پشتیبانی مبتنی بر بلیط هستند
 • شهرت، آبرو: IPVanish متعلق به گروه شبکه Highwinds ، ارائه دهنده اصلی شبکه داده مستقر در ایالات متحده است. این یک شرکت بزرگ شبکه سازی با بیش از 13 سال تجربه فناوری اطلاعات است ، و نه برخی از راه اندازی VPN که از زیرزمین خارج شده است (و تعداد زیادی از آنها وجود دارد).
 • نرم افزار و امنیت: IPVanish دارای برنامه های VPN سفارشی برای هر 4 سیستم عامل اصلی (ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS) است و کاملاً دارای بودجه و پرسنل خوبی هستند ، این بدان معنی است که آنها نرم افزار بسیار خوبی دارند و ویژگی های جدیدی به طور مداوم اضافه می شوند. علاوه بر این ، امنیت شبکه زنده آنها بسیار عالی است.
 • پروکسی Socks5: IPVanish اکنون شامل سرویس پروکسی Socks5 در سرور پروکسی هلند با ورود صفر است. این ایده آل برای تورنت ، اسکایپ یا مرور وب ناشناس است (با پسوندی مانند FoxyProxy).

نقاط ضعف

اکنون که IPVanish Kill-Switch را به کلیه مشتری های نرم افزار دسک تاپ و همچنین سرور پروکسی Socks5 اضافه کرده است (در اشتراک شما) ، آنها واقعاً هیچ ضعف اساسی ندارند. مطمئناً ، ما دوست داریم SmartDNS یا سرویس مشابهی را در آن مشاهده کنیم ، اما این یک سناریوی رویایی است و انتظار داریم از یک VPN با قیمت کمتر از 10 دلار در ماه.

آنها همچنین یک نرم افزار گسترده ارتقاء داده و به سراغ نرم افزار 3-gen V3 در تمام سیستم عامل های اصلی رفتند ، این یک ارتقاء رابط کاربری آرایشی و همچنین کاربردی بود.

ما می خواهیم قدرت رمزگذاری قابل تنظیم را ببینیم (در حال حاضر openVPN فقط 256 بیتی است) ، اما کلمه این است که ممکن است در نسخه نرم افزاری آینده مورد توجه قرار گیرد..

نرم افزار IPVanish

ما نسخه ویندوز نرم افزار VPN عالی آنها را آزمایش کردیم. نسخه Mac تقریباً با یک ویژگی اضافی یکسان است: یک گزینه kill-switch که در حال حاضر در حال توسعه برای مشتری ویندوز است.

این نرم افزار با اشتراک VPN شما رایگان است و به راحتی در اینجا قابل بارگیری است.

داشبورد اصلی نرم افزار

هنگام راه اندازی نرم افزار “داشبورد” صفحه راه اندازی است. این آدرس IP فعلی شما را نشان می دهد و به شما امکان می دهد به سرعت یک پروتکل VPN ، محل سرور را انتخاب کنید و روی “اتصال” کلیک کنید.

داشبورد با گزینه های اتصال سریع و انتخاب سرور

نمای اصلی “صفحه داشبورد”

از داشبورد اصلی به راحتی می توانید هر یک از مکان های سرور IPVanish را انتخاب کنید. همچنین به 4 پروتکل VPN (OpenVPN TCP ، OpenVPN UDP ، PPTP و LT2P) دسترسی پیدا می کنید. وقتی شک دارید ، فقط با OpenVPN بروید یا یاد بگیرید که چه زمانی باید هر پروتکل VPN را انتخاب کنید.

از هر یک از مکانهای سرور 100+ IPVansh انتخاب کنید

انتخاب آسان سرور

از بین 4 پروتکل IPVanish (PPTP ، L2TP ، OpenVPN TCP و UDP) را انتخاب کنید

هر پروتکل VPN را انتخاب کنید

فهرست تنظیمات (نکته مهم امنیتی زیر)

از نمای داشبورد می توانید به قسمت تنظیمات در بالای نمای اصلی دسترسی پیدا کنید. به شما امکان دسترسی به برخی گزینه های راه اندازی و اتصال مانند:

 • اتصال مجدد خودکار
 • از کدام پورت # استفاده کنید (اگر مطمئن نیستید که آن را به عنوان 443 ترک کنید)
 • گزینه های راه اندازی: (می توانید هنگام راه اندازی سیستم به طور خودکار راه اندازی و / یا اتصال خودکار)
 • اقدام در بسته شدن پنجره (توصیه می کنیم از گزینه پیش فرض خودداری کنید)

نکته مهم امنیتی: به طور پیش فرض ، متوجه شدیم که وقتی پنجره نرم افزار را ببندید ، نرم افزار تنظیم شده است: این ممکن است برای شما خوب به نظر برسد ، اما اگر اتصال VPN فعال دارید ، بدون هشدار بسته می شود. توصیه می کنیم به یکی از گزینه های دیگر تغییر دهید. (اولویت شخصی من “مخفی کردن سیستم سینی سیستم” است).

هنگامی که پنجره نرم افزار VPN را می بندید ، چه اتفاقی می افتد

گزینه های بستن نرم افزار

بقیه گزینه ها ترجیح شخصی هستند ، اگرچه بسیاری از افراد دوست دارند با شروع رایانه خود برنامه VPN خود را به طور خودکار متصل کنند. حتی می توانید مکان سرور مورد نظر خود را برای اتصال خودکار به آن انتخاب کنید.

تنظیمات اتصال نرم افزار و اتصال به نرم افزار IPVanish

منوی تنظیمات نرم افزار

نمای انتخاب سرور

می توانید از 3 حالت انتخاب سرور انتخاب کنید:

 • استفاده “هوشمند”: حالت UK ، USA ، کانادا یا سریعترین سرور.
 • لیست: از لیستی از همه سرورها انتخاب کنید (مرتب سازی بر اساس پینگ, محل, آخرین استفاده)
 • نمای نقشه: نقشه قابل بزرگنمایی و قابل کشش به شما امکان می دهد به راحتی مکان مورد نظر خود را مشخص کنید.
نقشه انتخاب سرور IPVanish

نمای انتخاب سرور “نقشه”

سرور پروکسی Socks5

در پاییز سال 2016 ، IPVanish اعلام کرد که آنها در حال حاضر شامل سرویس پروکسی Socks5 با هر اشتراک VPN. این یک امتیاز عالی برای مشترکین فعلی و آینده است ، زیرا بسیاری از VPN ها به اندازه 5 دلار در ماه برای دسترسی به پروکسی Socks شارژ می کنند ، در حالی که IPVanish صرفاً بدون افزایش قیمت ، آن را به سرویس VPN خود اضافه می کند..

پروکسی جوراب یک پروتکل پروکسی جهانی ، بسیار انعطاف پذیر است که می تواند تقریباً هر نوع داده را در خود داشته باشد و آن را از طریق سرور شخص ثالث (بدون رمزگذاری) مسیریابی کند..

سرور Socks5 IPVanish یک خوشه فوق سریع است که در هلند واقع شده و نشان می دهد که این سرویس به سمت کاربران Bittorrent / P2P هدف قرار گرفته است. اکثر مشتریهای بزرگ تورنت از گزینه پیکربندی پروکسی استفاده می کنند ، به شما امکان می دهد آدرس IP تورنت خود را تغییر دهید بدون اینکه به VPN وصل شوید.

ما راهنماهای پروکسی Socks5 برای این سرویس گیرندگان تورنت داریم:

 • شامل (اندروید)
 • تورنت (اندروید)
 • Vuze & uTorrent (ویندوز / OSX)

در آزمایش اولیه ما ، سرور SOCKS5 بسیار سریع بود و از عملکرد پروکسی رقیب (از جمله Torguard و NordVPN) در تست بارگیری تورنت ما فراتر رفت..

IPVanish Mobile VPN

IPVanish شامل پوشش برای هر تلفن هوشمند است. آنها برنامه IPVanish VPN دلخواه خود را برای دستگاه های iOS (iPhone / iPad) و اندروید (4.0 و بالاتر) دارند. برنامه ها از نظر عملکرد تقریباً مشابه هستند. از طریق پروتکل OpenVPN به هر مکان سرور IPVanish دسترسی پیدا می کنید. آنها حتی دارای یک مانیتور پهنای باند جالب در برنامه های تلفن همراه خود هستند.

همچنین می توانید با استفاده از پروتکل PPTP یا L2TP یک اتصال VPN را به صورت دستی در دستگاه تلفن همراه خود پیکربندی کنید ، اما برنامه بسیار راحت تر است.

من همچنین دوست دارم که برنامه فعلی “بار بار سرور” را برای هر سرور نشان دهد ، بنابراین می توانید سریعترین گزینه خود را انتخاب کنید.

منوی انتخاب سرور برای برنامه IPvanish android

برنامه Android: انتخاب سرور

ابزار مانیتور پهنای باند IPVanish

پهنای باند مانیتور

در تنظیمات برنامه تلفن همراه ، می توانید پروتکل OpenVPN UDP یا OpenVPN TCP را انتخاب کنید. اکثر کاربران مایل به ماندن در حالت UDP هستند که برای استفاده هایی مانند پخش ویدئو بسیار سریعتر است. به این دلیل است که پروتکل TCP به سرور مقصد نیاز دارد تا هر بسته اطلاعاتی (حتی موارد غیر ضروری) را تأیید کند که در واقع سرعت را کاهش می دهد.

طبق نسخه 3 (آگوست 2016) ، برنامه های تلفن همراه IPVanish اکنون این برنامه را شامل می شوند تقلا کردن ویژگی ، که در اصل نسخه IPVanish پروتکل “Stealth VPN” است. ما در زیر ویژگی “تقابل” را در عمق بیشتر در زیر “امنیت و رمزگذاری” بحث می کنیم.

امنیت و رمزگذاری

خلاصه امنیت:

 • قدرت رمزگذاری تونل 256 بیتی (OpenVPN و L2TP)
 • کلیدهای 2048 بیتی (هنگام اتصال به سرور)
 • دیوار آتش رایگان Nat (شامل بیشتر VPN ها هزینه اضافی)

رمزگذاری

IPVanish از a استفاده می کند رمزگذاری AES 256 بیتی الگوریتم برای تونل VPN خود. این قدرت رمزگذاری بسیار قوی است. هنوز هم با حمله بی رحمانه شکست ناپذیر تلقی می شود و همان الگوریتمی است که برای ارتباطات نظامی ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر ، اطلاعات شما بسیار ایمن است.

بسیاری از ارائه دهندگان VPN گزینه رمزگذاری 128 بیتی یا 256 بیتی OpenVPN را به شما ارائه می دهند ، اما در حال حاضر IPVanish فقط گزینه قوی تر را به شما می دهد. تنها دلیل انتخاب رمزنگاری سبکتر سرعت بیشتر است ، اما از آنجا که IPVanish می تواند از سایر خدمات VPN در سریعترین سرعتها پیشی بگیرد ، حتی با رمزگذاری کندتر شاید آنها نیازی به دیدن گزینه ای برای رمزگذاری ضعیف تر نداشته باشند.

تقلا (پروتکل مخفیکاری)

IPVanish یک پروتکل اختصاصی ‘Stealth Mode called به نام توسعه داده است “تقلا” که از زمان انتشار V3 در سال 2016 در کلیه سیستم عامل های اصلی VPN موجود است. ویژگی Scramble کلیه ترافیک های VPN را به عنوان ترافیک معمولی SSL / HTTPS پنهان می کند که مسدود کردن آن بسیار مشکل است. اگر در کشوری زندگی می کنید که استفاده از VPN تحت نظارت یا مسدود شدن است ، این ویژگی مفید است (ایران ، چین ، امارات متحده عربی).

همچنین برای گرفتن دیوارهای آتش در محل کار یا مدرسه که می تواند ترافیک VPN را مسدود کند ، بسیار مفید است.

فقط “تنظیمات” را در تنظیمات نرم افزار IPVanish فعال کنید و نرم افزار بقیه را انجام می دهد. در صورتی که قبلاً به یک سرور متصل هستید برای به حداکثر رساندن کارآیی ویژگی scramble ، ممکن است مجدداً نرم افزار را راه اندازی کنید..

فایروال NAT

فایروال NAT همه ترافیک های ورودی را فیلتر می کند ، تا اطمینان حاصل کند که بسته های داده ای که دریافت می کنید تنها مواردی هستند که درخواست کرده اید. این اطمینان می دهد که هکر یا حمله مخرب دیگر نمی تواند از طریق آدرس IP اختصاص داده شده به IPVanish به کامپیوتر شما برسد.

بسیاری از VPN ها برای این ویژگی امنیتی حداکثر 5 دلار در ماه شارژ می کنند ، اما IPVanish آن را در تمام برنامه ها و بدون هزینه اضافی شامل می کند.

کلید کشتار

می دانید که در هر دو نسخه Windows و Mac / OSX یک نرم افزار IPVanish سوییچ kill دارید. این اولین بار در سال 2016 با V3 نرم افزار معرفی شد.

یکی از شکایات مربوط به IPVanish این بود که آنها فقط نسخه کشنده ای را در نسخه مک گنجانده بودند ، در حالی که کاربران PC مجبور بودند به دنبال راه حل باشند. IPvanish به بازخورد کاربران گوش فرا داد و سریعاً اولویت ویژگی kill-switch را برای تیم توسعه دهنده خود به روز کرد. ما از دیدن این پیمایش در همه سیستم عامل های دسک تاپ (که کاربران PC در اینجا در VPNU هستند) خوشحال هستیم..

برای کسانی که با این اصطلاح آشنا نیستند: یک VPN Kill-Switch باعث می شود که اگر VPN به طور تصادفی قطع شود ، آدرس IP واقعی شما فاش نشود.. 

هیچ VPN از اتصالات افتاده گاه به گاه مصون نیست ، بنابراین این ویژگی یک اقدامات امنیتی خوب “فقط در مورد” است. این کار با نظارت بر اتصال به اینترنت شما برای تغییرات رابط کار می کند ، و اگر تشخیص دهد که رابط VPN دیگر فعال نیست ، فوراً تمام دسترسی اینترنت به رایانه شما را از بین می برد و دیگر نمی تواند دوباره در خارج از تونل VPN وصل شود.

خط مشی رازداری و ورود به سیستم (آ)

IPVanish یک ارائه دهنده VPN “بدون ورود” است.

آنها هیچ وقت فعالیت VPN یا سیاهههای مربوط به ابرداده را حفظ نمی کنند. این باعث می شود IPVanish یک VPN بدون ورود به سیستم واقعی باشد ، بر خلاف برخی از ارائه دهندگان که ادعا می کنند ورود به سیستم صفر است ، اما همچنان سوابق فوق داده را نگه می دارند.

می توانید در مورد خط مشی ورود به سیستم VPN اطلاعات بیشتری کسب کنید ، اما مطمئن باشید IPVanish یکی از دوستانه ترین سیاست های ورود به سیستم برای هر VPN را دارد.

یک خط مشی ورود به سیستم هم از ارائه دهنده VPN و هم کاربر محافظت می کند. از آنجا که آنها هیچ فعالیت جلسه ای ، تاریخچه اتصال یا حتی آدرس IP شما را به شما اختصاص نمی دهند ، غیرممکن است که به اعتماد کاربرانشان خیانت کنند. حتی اگر با حکم دادگاه روبرو شوید ، IPVanish نمی تواند فعالیت VPN کاربران را به دلیل اینکه هیچ پرونده ای در آن ذخیره نشده است ، به اشتراک نگذارد.

همه VPN ها قادر به ارائه این سطح از حریم خصوصی نیستند ، زیرا بسیاری از کشورها قوانینی را برای حفظ داده لازم دارند که به VPN ها نیاز دارند تا سوابق مشترکان خود را حفظ کنند. IPVanish در ایالات متحده مستقر است ، جایی که قوانین نگهداری داده ها روی خدمات VPN اعمال نمی شود.

در حالی که آنها گزارشهای VPN را حفظ نمی کنند ، آنها تعامل تراکنش / پرداخت را در وب سایت خود انجام می دهند. این به آنها امکان می دهد کیفیت وب سایت را بهبود بخشند (بهینه سازی محتوا و رابط برای تجربه بهتر کاربر). همچنین جلوگیری از کلاهبرداری در کارت اعتباری ضروری است (کلیه تراکنش های کارت اعتباری نیاز به یک آدرس صورتحساب معتبر دارد).

آنها همچنین آدرس IP را که هنگام خرید سرویس استفاده می کنید ، وارد می کنند (اگرچه همیشه می توانید از یک رایانه عمومی یا شبکه wifi برای ثبت نام استفاده کنید اگر رازداری اضافی برای شما مهم است ، ثبت نام کنید).

IPVanish همچنین پرداخت های ناشناس بیت کوین را قبول می کند ، که فقط برای فعال سازی حساب به آدرس ایمیل نیاز دارند (اطلاعات شخصی دیگری لازم نیست).

تست سرعت IPVanish

IPVanish به طور مداوم در رتبه یكی از سریعترین VPN های جهان قرار دارد. این فقط خوش شانس نیست ، IPVanish مزیت ناعادلانه ای دارد. شرکت مادر آنها یکی از بزرگترین ارائه دهندگان شبکه داده CDN در سراسر جهان است ، به این معنی که آنها سرور ، پهنای باند و روابط همکار را برای بهتر از همه افراد دارند..

ما IPVanish را بر روی 100/100 (Mbps up / down) اتصال از ساحل شرقی ایالات متحده آمریکا آزمایش کردیم. نتایج آزمون سرعت IPVanish ما آمده است:

آمریکای شمالی ایالات متحده آمریکا / کانادا

تست سرعت دسترسی به اینترنت خصوصی (ایالات متحده)

ساحل غربی ایالات متحده (آریزونا)

بررسی ipvanish: ایالات متحده آمریکا سریعترین ایلینویز

تست سرعت آمریکا مرکزی (ایلینویز)

همانطور که مشاهده می کنید ، در داخل ایالات متحده ، IPVanish سرعت کاملاً مجنون را ارائه می دهد. ما بیش از 90٪ حداکثر سرعت بارگیری خود را به دست آورده ایم ، حتی از رمزگذاری 256 بیتی OpenVPN استفاده می کنیم که معمولاً کندتر از رمزگذاری ضعیف 128 بیتی است که توسط بسیاری از ارائه دهندگان VPN استفاده می شود. در مورد بارگذاریها ، ما در واقع از حداکثر حداکثر 100mbps نظری خود فراتر رفته ایم ، به احتمال زیاد زیرا پهنای باند بالادست به اندازه پایین دست نیست..

بیشتر VPN ها معمولاً در محدوده 30-60٪ در سرعتهای سرعت ایالات متحده قرار دارند. IPVanish به راحتی A + در مقایسه با رقابت است.

اروپا

IPVanish Review Speedtest Europe (انگلستان)

اروپا Speedtest (United Kingdon)

IPVanish Speedtest اروپا (آلمان)

اروپا Speedtest (آلمان)

همانطور که مشاهده می کنید هنگام اتصال به سرورهای اروپایی ، افت سرعت کمی به وجود آمده است. این امر تا حدودی به دلیل افزایش فاصله و همچنین ازدحام در کابلهای داده که در زیر اقیانوس اطلس کار می کنند ، ناشی می شود. به گفته این ، هر چیزی بیش از 50 مگابیت بر ثانیه از سرور اروپایی با استفاده از رمزگذاری 256 بیتی نتیجه عالی است.

با توجه به اینکه Netflix فقط به پهنای باند 5-7 مگابیت در ثانیه برای پخش فیلم های HD نیاز دارد ، IPVanish بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرد. این سرعت های سریع بر روی یک اتصال سیمی (اترنت) انجام شده است ، بنابراین ممکن است سرعت را از طریق روترهای بی سیم کمی کندتر ببینید ، اما هنوز هم برای اکثر کاربران کافی است.

Speedtests استرالیا / آسیا

IPVanish سریعترین VPN برای استرالیایی هایی است که ما آزمایش کرده ایم. تاکنون این تنها VPN است که ما قادر به پخش ویدئویی 4k از یک مکان سرور استرالیا بدون پاسخ دادن به آن هستیم. تست جریان 4k ما تقریباً نزدیک تر از پهنای باند در دنیای واقعی است. Torguard در تست جریان 4k ما در رده دوم قرار گرفت.

با توجه به مسافت گسترده داده های شما باید بین سرور USA> استرالیا حرکت کنند ، از دست دادن سرعت معمولاً گسترده خواهد بود. همچنین کابل های داده زیربنایی استرالیا بسیار پر ازدحام هستند ، بنابراین نمی توانید سرعت خوبی کسب کنید مگر اینکه روابط همکار خوبی داشته باشید. خوشبختانه IPVanish این روابط را دارد. در جایی که بیشتر VPN ها 5-10 مگابیت بر ثانیه از استرالیا تحویل می گیرند ، IPVanish در تست ما توانست 40 Mbps را شکست!

آزمون سرعت IPvanish استرالیا

آزمون سرعت IPvanish استرالیا

پشتیبانی مشتری / پشتیبانی فنی

IPVanish 4 شکل مختلف پشتیبانی فنی را به مشترکان ارائه می دهد:

 1. پشتیبانی چت زنده
 2. ایمیل / سیستم بلیط
 3. پرسش و پاسخ عمومی
 4. راهنماهای پشتیبانی / راه اندازی

همه ما از سطح پشتیبانی IPVanish تحت تأثیر قرار گرفتیم. چت زنده و پشتیبانی از ایمیل در بین ارائه دهندگان بالاتر VPN با سطح استاندارد بسیار استاندارد هستند. پشتیبانی IPVanish نسبت به سایر ارائه دهندگان آزمایش شده پاسخگوتر بود و ما معمولاً در طی 24 ساعت و گاهی اوقات حتی سریعتر پاسخ از طریق ایمیل دریافت می کنیم.

همچنین سیستم جدید Q&A بسیار مفید است. مانند یک سؤال متقابل متقابل است که هر کسی می تواند یک سؤال از پشتیبانی عمومی از فناوری ارسال کند ، و IPVanish راه حل را در پرتال پشتیبانی خود منتشر خواهد کرد تا هر کاربر با همان سؤال / مسئله ای به راحتی بتواند بدون نیاز به تماس با پشتیبانی ، راه حل پیدا کند..

آنها همچنین راهنماهای نصب / راه اندازی IPVanish اختصاص داده شده ، به شما نشان می دهند که چگونه IPVanish را در تمام سیستم عامل های اصلی نصب کنید ، یا سرویس آنها را با مشتری اتصال OpenVPN پیکربندی کنید. اگر می خواهید IPVanish را روی روتر خود اجرا کنید ، راهنماهای تنظیم DDWRT / Tomato نیز وجود دارد. البته ما روترهای AsusWRT را ترجیح می دهیم و از قبل راهنمایی در رابطه با نحوه نصب IPVanish در روتر ASUS خود دارید..

IPVanish پشتیبانی تلفن را ارائه نمی دهد ، اما تنها تعداد معدودی از مشتریانی که مصرف کننده VPN در جهان مایل به ارائه آن سطح خدمات هستند (Hidemyass مشهورترین نمونه است).

گزینه های قیمت گذاری و پرداخت

قیمت IPVanish بسیار سرراست است (که واقعاً دوست داریم). آنها یک گزینه گزینه پیچیده ندارند. تا به حال برنامه دقیقاً همان ویژگی ها و دسترسی به هر مکان سرور IPVanish را ارائه می دهد.

تنها تفاوت در طول اشتراک است. می توانید 1 ماه ، 3 ماه یا 1 سال اشتراک IPvanish بخرید.

برنامه و قیمت گذاری IPVanish VPN

جدول و برنامه های قیمت IPVanish

برنامه ها به شرح زیر است:

 • 1 ماه – 10 دلار در هر ماه
 • 3 ماه – $ 8.99 / m
 • 1 سال – $ 6.49 / m (بهترین معامله ، شما 46٪ در مقابل ماهانه پس انداز می کنید).

IPVanish Value: خوب است

قیمت IPVanish آنها را به طور کامل در میانه بسته 10 VPN برتر جهان قرار می دهد. مطمئناً آنها مانند VPN بودجه ای قیمتی ندارند (و نباید آن را داشته باشند) اما هنوز هم از نظر برخی VPN های معتبر دیگر ارزان تر هستند (مانند ExpressVPN و VyprVPN).

دو مزیت IPVanish در مقابل رقابت عبارتند از:

 • سرعت شبکه
 • # مکان سرور جهانی

سرعت بالا نگه داشتن و اضافه کردن سرورها هزینه زیادی را به همراه دارد ، بنابراین انتظار می رود IPVanish مقداری ارزان تر از گزینه های تخفیف مانند دسترسی به اینترنت خصوصی باشد. اگر سرعت برای شما مهم است ، IPVanish یک مقدار عالی است.

گزینه های پرداخت

IPVanish محبوب ترین روش های پرداخت را می پذیرد:

 • کارت های اعتباری
 • پی پال
 • بیت کوین (برای پرداخت ناشناس)

بهترین و بدترین کاربردها برای IPVanish

اکثر افرادی که به دنبال سرویس VPN هستند در تلاش هستند تا یک مشکل خاص را حل کنند (نمی توانند به Netflix دسترسی پیدا کنند) یا می خواهند از آن برای یک هدف خاص (امنیت در هنگام مسافرت) استفاده کنند. ما IPVanish را ارزیابی کردیم تا دریابیم که چه چیزی از آن برای شما بهترین استفاده است و کدام یک از شما ممکن است در جای دیگری به نظر برسد.

پخش ویدیو / انسداد

از یک طرف ، IPVanish یک سرویس ایده آل برای پخش است. آنها سریعتر از رقابت هستند و در بیش از 60 کشور جهان سرور دارند. این بدان معناست که می توانید با وضوح 1080p (یا بهتر) از هر سرویس سازگار با جریان پخش کنید. IPVanish با Pandora ، Spotify ، HBOGo ، BBC iPlayer و دیگران کار می کند.

متأسفانه دو سرویس بسیار مشهور وجود دارد که با IPVanish به آنها دسترسی ندارید: Netflix و Hulu.

آیا IPVanish با Netflix کار می کند؟ چه در مورد هولو?

نتفلیکس (و هولو) موضع بسیار پیشگیرانه ای را در برابر VPN ها اتخاذ کرده اند. آنها فعالانه خدمات VPN را مسدود می کنند و تعداد بسیار کمی از ارائه دهندگان راه حل را کشف کرده اند (یا مایل به اجرای آن هستند و خطر از دست دادن پشتیبانی پردازنده های پرداخت خود را به خطر می اندازند). IPVanish با Netflix سازگار نیست و خطای پروکسی Netflix را ایجاد می کند.

اگر در داخل ایالات متحده هستید ، می توانید در حالی که به یک VPN USA وصل هستید ، به Netflix دسترسی پیدا کنید ، اما از سرورهای خارج از کشور نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید. اگر اولویت اصلی دسترسی به Netflix ایالات متحده از خارج است ، NordVPN را توصیه می کنیم.

سفر / امنیت عمومی

IPVanish یک انتخاب عالی برای امنیت عمومی یا محافظت از هویت / امنیت شما در هنگام مسافرت است. آنها برنامه هایی را برای همه سیستم عامل های اصلی و 5 اتصال همزمان دارند ، به این معنی که می توانید به راحتی از تمام دستگاه های خود محافظت کنید.

اگر در مکانی هستید که دسترسی VPN (چین) را مسدود می کند ، ویژگی انسداد “Scramble” بسیار باورنکردنی است. حتی به شما کمک می کند تا به سایت های جریان در شبکه های محدود مانند Boingo یا GoGo بی سیم در پرواز دسترسی پیدا کنید.

و البته مکانهای سرور 100+ آنها بدان معنی است که شما همیشه می توانید سرور سریع را در این نزدیکی پیدا کنید.

تورنت / p2p / Filesharing

IPVanish اکنون یکی از 2 یا 3 سرویس بسیار دوستانه VPN در سراسر جهان است. آنها یک خط مشی رازداری “بدون گزارش” دارند (که برای برنامه نویسان ایده آل است) و سرعت آنها از سایر رقبا بهتر است.

IPVanish اکنون شامل امنیت قاتل سوئیچ و دسترسی پروکسی Socks5 هلند با همه اشتراک های VPN است. این امر آنها را با سایر سرویسهای محبوب VPN مانند دسترسی خصوصی به اینترنت و NordVPN مطابقت می دهد. وقتی مزیت سرعت IPVanish را نسبت به هر دو رقبا در نظر می گیرید ، اگر بتوانید هزینه اشتراک را بپردازید ، انتخاب بسیار ساده ای است.

نتیجه

IPVanish به لطف شبکه داده Tier-1 دارای سرعت بسیار سریع است. آنها همچنین دارای موقعیت مکانی سرور (100+ در سراسر جهان) و خط مشی “بدون گزارش ها” هستند که ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی بیشتری را نسبت به بیشتر VPN ها فراهم می کند..

نرم افزار آنها در همه سیستم عامل های اصلی موجود است و در عین حال جذاب و خوب طراحی شده ، یک تن از ویژگی های جدید را در مقابل مشتری های اصلی VPN اضافه نمی کنید.

آنها از نظر قیمت رقابتی ، متناسب با تورنت ، و مطمئناً در لیست کوتاه برای هر کسی که سرعت سریعترین VPN ممکن را می خواهد در لیست کوتاه قرار دارد.

IPVanish انتخاب خوبی برای:

 • سرعت Freaks
 • پخش ویدیو / انسداد
 • بازی
 • تورنت / P2P
چیزی که من درباره IPVanish دوست دارم
 • سرعت – شبکه IPVanish سریعتر از رقابت تخت است.
 • خط مشی ورود به سیستم – IPVanish هیچ مشکلی را حفظ نمی کند
 • امنیت – رمزگذاری 256 بیتی رمزگذاری OpenVPN و کلیدهای 4096 بیتی بدان معنی است که داده های منتقل شده از طریق تونل VPN آنها در مقابل حملات بی رحمانه مصون هستند.
 • تورنت دوستانه – IPVanish اجازه می دهد تا تورنت در آنها خیلی سریع شبکه. این یک انتخاب برتر برای بارگیری کنندگان p2p / torrent است. همچنین پروکسی Socks5 موجود برای تورنت ایده آل است.
 • سیاست بازپرداخت – می توانید به لطف 100٪ ضمانت رضایتمندی خود ، IPVanish را بدون خطر در 7 روز امتحان کنید.
 • پروکسی Socks5 شامل – این سرور پروکسی هلندی با ورود صفر در کلیه برنامه ها درج شده است.
نگرانی های احتمالی
 • ما دوست داریم شاهد رمزگذاری قابل تنظیم برای OpenVPN باشیم (در حال حاضر فقط 256 بیتی است). این یک شکایت جزئی است و بیشتر کاربران به هیچ وجه اهمیتی نمی دهند. رمزگذاری قوی تر از همه امن تر است.

حکم ما: بسیار توصیه شده (95٪)

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map