بررسی IPVanish


بروزرسانی ، آگوست 2016: بررسی به روز شده IPVanish VPN را بررسی کنید

IP Vanish یک ارائه دهنده VPN است که دارای ریشه های عمیقی در مدیریت شبکه ، تحویل محتوا و خدمات IP است. با بیش از 15 سال تجربه به عنوان ارائه دهنده خدمات وب ، آنها در ارائه “بهترین خدمات عالی VPN” (نقل قول مستقیم از وب سایت خود) تقویت می کنند. بیایید ببینیم که چگونه آنها در برابر رقابت کنار می روند.

امکانات

IP Vanish پروتکل های OpenVPN ، L2TP و PPTP را در کلیه سیستم عامل های اصلی ، موبایل و دسک تاپ و بدون داشتن پهنای باند یا درپوش انتقال ارائه می دهد. یک واقعیت جالب این است که آنها در هر زمان حداکثر 2 (دو) اتصال همزمان ارائه می دهند ، مادامی که یکی از این دو دستگاه از طریق OpenVPN متصل شود..

IP Vanish دارای بیش از 90 سرور در 41 کشور جهان ، از جمله سرورهای ایالات متحده ، کانادا ، U.K ، فرانسه ، بلژیک ، دانمارک ، آلمان ، استرالیا ، سوئیس ، ژاپن و غیره.

آنها برخی از روترهای DD-WRT ساخت سفارشی را برای خدمات خود از قبیل CISCO ، NetGear و Asus از پیش تنظیم شده ارائه می دهند. این چرخ دنده ها در سراسر جهان حمل می شوند و می توانند از طریق flashrouters.com خریداری شوند

آنها یک نرم افزار اختصاصی اتصال VPN ارائه می دهند که در تمام سیستم عامل های اصلی دسک تاپ کار می کند (بخوانید: Windows XP Service Pack 3 یا بالاتر ، از جمله Windows 8 و Mac OS X 10.5 یا جدیدتر). این نرم افزار بسیار رو به جلو است (موضوعی که ما به آن علاقه داریم) و به شما امکان می دهد سرور مورد نظر خود را به آن وصل کنید و پروتکل مورد استفاده را انتخاب کنید.

نرم افزار1

کانکتور Open VPN از درایور شبکه مجازی TUN استفاده می کند که Layer 3 Tunneling است. پانل تنظیمات دارای علائم چک برای شروع برنامه در هنگام راه اندازی سیستم عامل و به یاد آوردن اعتبار کاربر است.

نرم افزار2

همچنین برای افرادی که می خواهند در استفاده از سرویس و مشکلات احتمالی اتصال ، مراقب باشند ، در منوی کاربر یک گزارش اتصال موجود است. “جستجوگر آدرس IP” در منوی کاربر یک افزودنی خوب محسوب می شود زیرا به شما امکان می دهد هر بار که به یک سرور جدید وصل می شوید ، IP خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که اتصال موفقیت آمیز بوده است. با این حال ، آن را 100 accurate دقیق نیست زیرا IP واقعی ما را چندین بار پس از اتصال به VPN نمایش داده است ، اما هنگامی که به طور آنلاین بررسی می کنیم ، واقعاً بین ابزارهای بررسی IP IP VPN – 3rd 3rd بودیم که آدرس IP IPVanish VPN را نشان می داد. ما به شما پیشنهاد می کنیم همیشه IP خود را بطور آنلاین و بدون توجه به نرم افزار اتصال VPN که استفاده می کنید بررسی کنید.

با تمام انصاف ، نرم افزار می تواند از بعضی از “لهستانی” ها در U.I و U.X استفاده کند. مناطق (فونت های ناهموار ، جعبه های ورودی کوچک ، برخی گزینه ها در منوها به طور صحیح مستند نشده اند) زیرا جنبه های عملکرد به خوبی اجرا شده و برنامه همانطور که انتظار می رود کار می کند.

ما این واقعیت را دوست نداریم که در زمان شروع بسیار کند است. برای شروع برنامه بر روی یک کامپیوتر مناسب و مناسب بین 10 تا حتی 20 ثانیه طول کشید. این بیش از یک زمان راه اندازی مجدد کامل است. ما فرایند راه اندازی را مورد بررسی قرار دادیم تا دلیل این کار طولانی بودن آن را طول بکشد ، بنابراین ما Wireshark (یک ابزار آنالایزر بسته ای) را شروع کردیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد ، و ما کشف کردیم که نرم افزار IPVanish بسیاری از درخواست های ICMP را به همه سرورهای VPN ارسال می کند. برای نمایش وضعیت و زمان پاسخ آنها در وضعیت سرورها.

نرم افزار3

ویژگی نرم افزار VPN آنها برای ارائه وضعیت سرورهای VPN مبتنی بر پینگ مفید است ، بنابراین انتخاب سرور VPN که بر اساس مسیریابی و وضعیت شبکه به محل شما نزدیکتر باشد ، بسیار آسان است. این دانش رایج است که یک سرور که از لحاظ جغرافیایی در مسافت کمتری قرار دارد لزوما سریعترین از نظر سرعت نیست ، بلکه یک سرور با مسیریابی بهتر / حمل و نقل شبکه است. به همین دلیل معمولاً یک پاسخ پینگ بهتر یک مسیریاب سریعتر شبکه را بهتر نشان می دهد.

قیمت گذاری

گزینه های قیمت گذاری از 10 دلار / ماه با پیشنهادهای پس انداز 46٪ صرفه جویی می شود ، در صورتی که اشتراکی یک ساله را خریداری کنید که در حال حاضر با قیمت 77.99 دلار خریداری شده است

ما این واقعیت را دوست داریم که آنها یک طرح واحد ارائه می دهند ، بدون هیچ محدودیتی برای کاربر. با در نظر گرفتن تعداد سرورها و کشورها ، قیمت گذاری به هیچ وجه بد نیست.

خط مشی ورود به سیستم

وب سایت IP Vanish به وضوح بیان می کند که آنها فقط زمان اتصال ، آدرس های IP مورد استفاده برای اتصال و بایت های منتقل شده را ثبت می کنند و هیچ فعالیتی از کاربران را وارد نمی کنند. خط مشی حفظ حریم خصوصی در مورد مدت نگهداری این سیاههها هیچ اشاره ای ندارد.

logging1

logging2

قابلیت اطمینان و سرعت

اتصالات OpenVPN کاملاً پایدار است و سرعت آن تقریباً در حدود متوسط ​​است ، در حالی که سرعت اتصال مستقیم غیر vpn با حداکثر سرعت 100 مگابیت در ثانیه (بیش از 10 مگابایت در ثانیه) است..

در اینجا نتایج سرعت چندین آزمایش در OpenVPN UDP و L2TP در زمانهای مختلف و در روزهای مختلف آورده شده است:

سرورهای VPN ایالات متحده: 600KB / sec ، 1.6MB / sec، 1MB / sec، 1.5 MB / sec (رایج ترین سرعت در سرورهای ایالات متحده 1.5MB / sec) بود. 4MB / sec بهترین ما بود
سرورهای VPN کانادا: 3-3.5 مگابایت در ثانیه
سرورهای VPN آلمان: 1.2 مگابیت در ثانیه ، 3 مگابایت در ثانیه ، 8 مگابیت در ثانیه ، 6 مگابیت در ثانیه ، 10 مگابایت در ثانیه
سرورهای VPN فرانسه: 1.3MB / sec ، 3 MB / sec ، 3.5MB / sec ، 4.6 MB / sec
سرورهای اتریش: 670 KB / sec ، 1.3 MB / sec
سرورهای VPN جمهوری چک: 150-300 KB / sec، 400-500 KB / sec
سرورهای VPN UK: 3.5 مگابایت در ثانیه ، 4 مگابیت در ثانیه ، 3 مگابایت در ثانیه
سرورهای VPN بلژیک: 6 مگابایت در ثانیه ، 8 مگابیت در ثانیه
سرورهای VPN دانمارک: 1 مگابایت در ثانیه
سرورهای VPN سوئیس: 680KB / sec – 1MB / sec
سرورهای VPN رومانی: 1.2 مگابایت در ثانیه ، 3/3 مگابایت در ثانیه ، 5 مگابایت در ثانیه
سرورهای VPN ایتالیا: 3 مگابایت در ثانیه

OpenVPN TCP در تستهای ما کاملاً کندتر بود ، میانگین آن بین 600KB / sec و 1.5MB / sec بدون در نظر گرفتن محل سرور VPN.

با این حال ، در طول آزمایش ما یک مشکل عمده در اجرای PPTP آنها پیدا کردیم. به بعضی از وب سایت ها به هیچ وجه از طریق PPTP قابل دسترسی نیستیم و تقریباً مطمئن هستیم که این مشکل بوسیله یک پارامتر MTF پیکربندی شده اشتباه در دیمونهای PPTP آنها ایجاد شده است..

برخی از وب سایتهایی که ما نمی توانیم به آنها دسترسی داشته باشیم عبارتند از:
telegraph.co.uk ، Guardian.co.uk ، abcnews.go.com ، newportnewstimes.com ، theverge.com ، www.reuters.com/news ، www.mercurynews.com/news و حتی facebook.com در برخی از آزمونها.

بستگی به سرور VPN شما به آن متصل است. برخی از سایتهای ذکر شده در برخی از سرورهای VPN هنگام اتصال به PPTP کار می کنند. London (LON-a02) یکی از بسیاری از سرورهای VPN است که شما نمی توانید به سایت های ذکر شده دسترسی داشته باشید و ما مطمئن هستیم که بسیاری از سایت های دیگر که به دلیل همین مشکل قابل دسترسی نیستند وجود دارد.

در این رابطه ، ما معتقدیم که پروتکل PPTP IPVanish ضعیف اجرا شده است و آنها آن را به اندازه کافی آزمایش نکردند. ما این مشکل را به IPVanish گزارش خواهیم داد و به محض رفع آن ، بروزرسانی می کنیم. هر چه سریعتر اصلاح آنها در محیط تولید انجام شود ، بهتر می شود.

به روز رسانی (2013/7/15): IPVanish به ما اطلاع داد که آنها مشکل PPTP را برطرف کرده اند. 

نتیجه گیری

خوب: قیمت گذاری خوب است ، آنها سرور و آدرس IP زیادی دارند و سرعت آنها بسیار مناسب است. همچنین خوب است که آنها می توانند دو اتصال VPN را همزمان با استفاده از همان حساب اجازه دهند. دستورالعمل های تنظیم در وب سایت آنها نیز به راحتی قابل رعایت است و به خوبی نوشته شده است.

بد:  این نرم افزار به پیشرفت هایی نیاز دارد و اجرای PPTP آنها به درستی انجام نمی شود اما ما انتظار داریم که آنها سریع آن را رفع کنند. ما فرض می کنیم که آنها تمام تلاش خود را بر روی اجرای OpenVPN که تاکنون پرکاربردترین پروتکل است متمرکز کردند ، و آنها PPTP را به اندازه کافی آزمایش نکردند. در شرایط فعلی ، ما جرات داریم بگوییم که PPTP کاملاً غیرقابل استفاده است و IPVanish باید کاری در مورد آن انجام دهد.

ما به IPVanish امتیاز 7/10 را در بین ارائه دهندگان VPN پرداخت شده می دهیم. اگر سرویس PPTP خود را برطرف کنند ، ما می خواهیم بررسی را به روز کنیم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map