بررسی ibVPN


ibVPN ارائه دهنده دیگری است که در بخش بررسیهای VPN ما جایگاهی را دریافت می کند. این بررسی ibVPN باید به شما کمک کند تصمیم بگیرید که ibVPN ارائه دهنده VPN خوبی است یا خیر.

ibVPN (Invisible Browsing VPN) ارائه دهنده VPN پرداختی است که توسط یک شرکت در رومانی اداره می شود (Amplusnet S.R.L با توجه به صفحه تماس با آنها و داده های Whois دامنه).

امکانات

ibVPN دسترسی VPN را با استفاده از پروتکل های زیر فراهم می کند: OpenVPN (TCP و UDP) ، L2TP / IPsec ، PPTP و SSTP در سرورهای منتخب. آنها 38 سرور VPN (از تاریخ 1 آوریل 2013) مستقر در کشورهای زیر دارند: ایالات متحده ، انگلیس ، سوئد ، آلمان ، هلند ، فرانسه ، کانادا ، ایتالیا ، ایرلند ، رومانی ، روسیه ، سوئد ، پاناما ، لوکزامبورگ ، هنگ کنگ ، سوئیس ، هند و اسپانیا.

طبق صفحه وضعیت VPN ، آنها 24 سرور متصل به 100 مگابیت در ثانیه و 14 سرور متصل به 1000 مگابیت در ثانیه دارند. آنها امکان تردد P2P را در برخی از مکانها (هلند ، کانادا و لوکزامبورگ) فراهم می کنند و همچنین یک سرویس جالب DNS را اجرا می کنند ، به مشتریان خود این امکان را می دهد که سایت های جریان را بدون استفاده از VPN مسدود کنند (پست قبلی ما را که مربوط به چنین سرویس رفع انسداد DNS است و نحوه عملکرد آن را بررسی کنید). . آنها همچنین دسترسی برخی از پروکسی ها را در برخی کشورها فراهم می کنند. برای استفاده از سرویس رفع انسداد DNS ، باید آدرس IP خود را در قسمت مشتری اضافه کنید و سرور DNS خود را تغییر دهید.

صفحه وضعیت سرورهای ibVPN بسیار خوب و آموزنده است. این برنامه هر 15 دقیقه یک بار به روز می شود و نقشه ای با سرورهای VPN ، پهنای باند و آمار شمارش کاربر ارائه می دهد. بنابراین قبل از تصمیم گیری برای اتصال به سرور VPN ، ابزاری عالی است.

ibvpn3

ibVPN نرم افزار VPN مخصوص به خود را ارائه می دهد که می توانید برای اتصال به همه پروتکل ها از آنها استفاده کنید. نمونه خود OpenVPN را نصب می کند و دو پروفایل اتصال VPN را به ویندوز اضافه می کند (PPTP و L2TP ، که بصورت پویا به روز شده و برای اتصال به سرورهای ibVPN راه اندازی می شوند). این نرم افزار به شما اجازه نمی دهد پورت OpenVPN را انتخاب کنید ، بلکه فقط پروتکل (TCP یا UDP) را در اختیار شما قرار می دهد. با مشاهده پرونده های نرم افزار ، متوجه شدیم که از OpenVPN در پورت های 53 ، 80 ، 443 و 1194 استفاده می کند. آنها از دستگاه شبکه مجازی TAP (Layer 2) برای اتصالات OpenVPN به جای TUN استفاده می کنند (لایه 3 ، که بیشترین استفاده را دارد). ما Tun را ترجیح می دهیم ، اما اوه … آنها احتمالاً دلایل خوبی برای استفاده از TAP دارند.

ibvpn1

زبانه تنظیمات به شما امکان می دهد تا برنامه را تنظیم کنید تا بطور خودکار در بوت سیستم شروع به کار کند و هنگام قطع ارتباط به طور غیر منتظره ، دوباره وصل شود. این نرم افزار همچنین آخرین اخبار ibVPN را به شما نشان می دهد و میانبرهایی را برای وضعیت سرورهای VPN و صفحه چک IP ارائه می دهد. ما با نرم افزار چند مشکل داشتیم: گزارش داد که اتصال VPN موفقیت آمیز بود ، در حالی که اینگونه نبود و ما همچنان با استفاده از IP واقعی مرور می کردیم. در اینجاست که میانبر “آدرس IP خود را بررسی کنید” مفید است و هر بار که به یک سرور جدید وصل می شوید باید از آن استفاده شود.

ibvpn2

به طور کلی ، این نرم افزار خوب به نظر می رسد و ابزاری مفید است.

قیمت گذاری

قیمت گذاری بسیار جذاب است و برخی از ارائه دهندگان اصلی VPN در صنعت را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. ارزانترین برنامه ها با 4.95 دلار در ماه (تورنت یا موقعیت مکانی خاص) شروع می شود ، طرح وسط (Total VPN) با 7.95 دلار در حالی که بالاترین قیمت آن با 10.95 دلار (نهایی VPN) است. برنامه های بسیار گران قیمت دیگری وجود دارد که اجازه می دهد بیش از 2 اتصال همزمان VPN ، از 1995 دلار در ماه برای 3 اتصال ، حداکثر 99.95 دلار در ماه برای 20 اتصال آغاز شود. تخفیف برای پرداخت های پیش ساخته خوب است ، هر چند. به عنوان مثال ، شما می توانید برنامه Ultimate VPN را به مدت یک سال از قبل پرداخت کنید و هزینه ماهانه به جای 10.95 دلار 6.9 دلار خواهد بود..

سرعت

در بیشتر تست های ما سرعت مناسب بود. سرورهای VPN آنها در هلند کمی کند هستند ، اگرچه. اصلاً تعجب آور نیست – با توجه به اینکه افراد از این سرورها برای P2P استفاده می کنند. Bit Torrent یک گره پهنای باند است.

همچنین برخی از شرکای پهنای باند / هاستینگ آنها را بررسی کردیم و این واقعیت را دوست داریم که اکثر ارائه دهندگان میزبان آنها مانند LeaseWeb ، Ubiquity Server ، Softlayer ، Private Layer از نظر قابلیت اطمینان و سرعت در رده های برتر قرار دارند..

در اینجا برخی از نتایج آزمون سرعت ما آورده شده است:

سرور gigabit آلمان با استفاده از پروتکل های UDP VPN: L2TP و OpenVPN (استفاده از سرور در هنگام آزمایش 3.16٪ بود)

بارگیری از آلمان: بین 500 تا 1000KB / sec
بارگیری از فرانسه: 100-200KB / sec
بارگیری از ایالات متحده: 300-500KB / sec

ما واقعاً سرعت آلمان را دوست نداریم و بعداً دوباره تلاش کردیم ، هنگامی که در OpenVPN توانستیم به حداکثر سرعت 6 مگابایت در ثانیه برسیم. بنابراین به نظر می رسید در اولین تلاش های ما با روتر کردن سرورهای آنها در آلمان یا چیز دیگری مشکلی وجود داشته باشد.

سرور gigabit UK با استفاده از پروتکل های UDP VPN (استفاده از سرور در هنگام آزمایش 1.41٪ بود)

بارگیری از انگلیس: 2MB / sec
بارگیری از فرانسه: 700KB / sec
بارگیری از ایالات متحده: 2-3 مگابایت در ثانیه

سرور gigabit UK با استفاده از پروتکل های TCP VPN (PPTP و OpenVPN TCP)

بارگیری از انگلیس: 3.4MB / sec
بارگیری از فرانسه: 4.4MB / sec
بارگیری از ایالات متحده: 2-2.5MB / sec

سرور gigabit ایالات متحده با استفاده از پروتکل های UDP VPN (استفاده از تست 2.4٪ هنگام آزمایش بود)

بارگیری از ایالات متحده: 2-4MB / sec در تست های اول ، 7.5MB / sec در آزمون 2 (سایت تست پهنای باند 2) ، 700-1MB / sec در آزمون 3 (سایت تست پهنای باند 3)
بارگیری از انگلیس: 1.5-2MB / sec
بارگیری از آلمان: 200-300 KB / sec

تست های جریان

با استفاده از یک سرور VPN از ایالات متحده ، در حالی که در PPTP VPN متصل است ، ما فیلم ها را به دو صورت استاندارد و با کیفیت HD از سایت های جریان ایالات متحده ، مانند ABC و Hulu تماشا کردیم. انتقال واقعاً خوب بود و متوجه هیچگونه وقفه ای از پهنای باند نشدیم. iPlayer بی بی سی در حالی که به یکی از سرورهای ibVPN در انگلستان متصل شده ایم بی عیب و نقص کار می کند.

خط مشی ورود به سیستم

ibVPN در خط مشی رازداری خود اعلام می کند که فعالیت مشتریان را وارد نمی کند بلکه فقط زمان اتصال و اطلاعات انتقال داده را ثبت می کنید و این گزارش ها را به مدت 7 روز نگه می دارید. انجام چنین کاری کاملاً قابل درک است و ما ترجیح می دهیم به ارائه دهندگان که ادعا می کنند داده های اتصال و زمان / ترافیک را که بصورت آنلاین صرف می شود ، اعتماد کنیم ، نسبت به کسانی که ادعا می کنند به هیچ وجه وارد سیستم نمی شوند. از این گذشته ، وقتی با تیم پشتیبانی تماس می گیرید برای گزارش مشکلات اتصال ، این نوع داده بسیار مفید است. آنها می توانند به راحتی پرونده های اخیر را بررسی کنند و ببینند چه اشتباهی رخ داده است.

پشتیبانی

آنها آموزش های اتصال به روشنی و آسان را در سایت خود ارائه می دهند. خوشبختانه ، ما نیازی به تماس با پشتیبانی برای هر مسئله ای نداریم ، بنابراین ما نمی دانیم تیم پشتیبانی آنها تا چه اندازه پاسخگو است.

نتیجه گیری

سرعت کلی سرورهای VPN بسته به موقعیت مکانی و بار سرورهای VPN بین متوسط ​​و خوب است. آنها به طور قطع می توانند برخی از سرورهای دیگر را در شلوغ ترین مکان ها برای بارگذاری بیش از حد ترافیک اضافه کنند. از 38 سرور VPN ، کمتر از نیمی توسط بیش از 30 کاربر به طور همزمان استفاده می شوند ، در حالی که برخی از سرورهای کم مصرف بسیار بیکار هستند (داشتن 1 تا 10 کاربر متصل). 2 تا 4 سرور VPN به طور مرتب توسط بیش از 100 کاربر استفاده می شود و فقط تصور می کنیم بار عمده ای بر روی آنها وجود داشته باشد. حتی اگر صفحه وضعیت چیزی حدود 4٪ استفاده از 1000 mbit / sec را گزارش کند ، به یاد داشته باشید که 1000 mbit / sec سرعت درگاه شبکه است و یک سرور به ندرت می تواند به این سرعت در استفاده در دنیای واقعی دست یابد. محدودیت های پهنای باند ناشی از مسیریابی و همدلی بین ارائه دهندگان وجود دارد ، بنابراین می توان فرض کرد که استفاده گزارش شده از 15-20٪ در واقع بسیار زیاد است ، و احتمالاً باعث ایجاد تنگناها خواهد شد. قیمت گذاری بسیار مناسب است و این یکی از اصلی ترین دلایلی است که ما ibVPN را به هر کسی که به دنبال یک سرویس مناسب VPN با قیمت بسیار مناسب است توصیه می کنیم. ما بین ارائه دهندگان VPN پرداخت شده به ibVPN امتیاز 7.5 / 10 را می دهیم

اگر مشتری ibVPN هستید / بوده اید ، افکار خود را با ما در میان بگذارید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map