Cyberghost VPN Review (2018): Netflix، Torrent، Ad-blocking، Logs | 2.75 دلار

سایبرگوست خدمات آنها در سال 2018 کاملاً مورد بازنگری قرار گرفت و نتایج بدست آمده است کاملاً چشمگیر.


آنها نه تنها معرفی کرده اند تن از ویژگی های جدید ، اما آنها همچنین قیمت های خود را کاهش داده اند تا از سر به سر با برنامه های اشتراک 3 ساله NordVPN رقابت کنند. و تا آنجا که می توانیم بگوییم ، آنها گوشه ای را برای انجام این کار قطع نکرده اند. این چیزی است که ما در طول بررسی Cyberghost ما با آزمایش نرم افزار آنها برای یک هفته کامل آموخته ایم:

 • سرعت بسیار عالی است (قابلیت 100+ Mbps در برخی از سرورها)
 • سایبرگوست کار می کند با Netflix ، Hulu و سایر سرویسهای پخش جریانی
 • این نرم افزار به زیبایی فکر شده است. این برای روشی طراحی شده است واقعی از VPN استفاده کنید.
 • Cyberghost اجازه می دهد تا تمام استفاده های رایج VPN (جریان ، کد ، تورنت ، اسکایپ ، و غیره)

و از همه مهمتر ، شما می توانید برای 30 روز بدون خطر آن را امتحان کنید.

در کل فکر می کنیم Cyberghost به خوبی در بازار قرار گرفته است ، و ما به احتمال زیاد سر و کار خود را با موارد دلخواه طولانی مدت مانند دسترسی به اینترنت خصوصی انجام خواهیم داد.

برای مرور عمیق به خوبی (بد) و عالی عالی Cyberghost VPN ، بررسی Cyberghost ما را بخوانید.

بخش های نقد و بررسی (فهرست مطالب)

 1. نرم افزار / برنامه ها
  1. دسکتاپ
  2. سیار
 2. امکانات
 3. سیاست امنیت ، حفظ حریم خصوصی و ورود به سیستم
 4. تست سرعت / عملکرد
 5. قیمت ها ، برنامه ها و پیشنهادات ویژه
 6. گزینه های Cyberghost
 7. نتیجه گیری و حکم

نرم افزار / برنامه ها: دسک تاپ

هر اشتراک Cyberghost همراه با برنامه VPN از پیش ساخته خود است که برای همه سیستم عامل های اصلی دسکتاپ و تلفن های هوشمند در دسترس است. این بدان معناست که می توانید به جای پیام رسانی با برنامه های VPN شخص ثالث ، همه دستگاه های خود را به راحتی و با یک کلیک محافظت کنید. و حتی می توانید Cyberghost را روی یک روتر VPN-Capable نصب کنید تا از کل شبکه خود محافظت کنید.

نحوه دریافت برنامه ها: پس از ایجاد حساب Cyberghost ، پیوندهایی برای بارگیری نرم افزار برای همه سیستم عامل های موجود مشاهده خواهید کرد. نصب سریع و آسان نیز هست. برنامه های iOS و Android مستقیماً از فروشگاه های رسمی برنامه ها نیز در دسترس هستند.

بنابراین می خواهیم درون برنامه ها غوطه ور شویم و نگاهی دقیق تر به رابط کاربری و عملکرد (ویژگی های ویژه) بیندازیم.

ما نسخه ویندوز مشتری رومیزی آنها را مرور کردیم ، اما نسخه Mac / OSX از نظر ظاهری و ویژگی های آن تقریباً یکسان است.

رابط کاربری (UI)

نرم افزار Cyberghost (UI صفحه اصلی)

نمای اصلی نرم افزار Cyberghost.

رابط کاربری کمی است .. رنگی؟ این قطعاً احساس متفاوتی نسبت به سایر برنامه های VPN دارد. شاید مثل تبلت ویندوز باشد؟ یا یک رقص کم نور در دیسکو 80. من آن را دوست ندارم ، فقط منحصر به فرد است.

اما آنچه واضح است ، این است که Cyberghost واقعاً روی آن متمرکز شده است چگونه شما از برنامه استفاده می کنید ، و نه فقط لیست بزرگی از سرورها را در مقابل خود قرار می دهید. زیرا در واقعیت ، معمولاً VPN را با هدف خاصی در ذهن خود روشن می کنید.

و این رابط کاربری واقعاً می کند, واقعاً, ساده برای دستیابی به آنچه دقیقاً به دنبال آن هستید.

می خواهید Netflix ایالات متحده را از اروپا پخش کنید? فقط روی دکمه “باز کردن قفل جریان” کلیک کنید. این سایت حتی سایت دلخواه شما را باز می کند برای شما … به طور خودکار.

می خواهید تورنت ها را با اطمینان بارگیری کنید? دکمه “تورنت ناشناس” را بزنید. شما به یک مکان دوستدار تورنت وصل خواهید شد و این سرویس گیرنده تورنت شما را بطور خودکار باز می کند (اختیاری).

درمجموع ، شما 5 حالت مختلف استفاده استفاده می کنید:

 • گشت و گذار ناشناس
 • مسدود کردن سایتهای پخش جریان
 • از شبکه خود محافظت کنید
 • تورنت
 • مسدود کردن وب سایتهای خاص

ما در مورد “ویژگی ها” در زیر درباره هریک از این موارد بیشتر صحبت خواهیم کرد. گذشته از حالت “تورنت” و “جریان” ، اکثر آنها مجموعه ای از گزینه های از پیش تنظیم شده هستند که یک یا چند مورد از موارد زیر را انجام می دهند:

 • مسدود کردن بدافزار
 • مسدود کردن تبلیغات
 • کوکی ها / ردیابی را مسدود کنید
 • وب سایت ها را مجبور کنید در صورت امکان از https استفاده کنند
 • سرعت را بهبود بخشید

پس از انتخاب حالت “استفاده” ، می توانید دقیقاً کدام ویژگیهایی را که می خواهید استفاده کنید تغییر دهید:

ویژگی های امنیتی اختیاری مانند مسدود کردن آگهی ، مسدود کردن ردیاب و افزایش سرعت

هر ویژگی امنیتی و امنیتی را که می خواهید تغییر دهید

ویژگی های ارائه شده بسیار خوب هستند به استثنای “سرعت اضافی”. منظورم این است که چه کسی این کار را غیرفعال می کند؟ حدس می زنم آنها حتی به خارج از کشور نیاز به یک گزینه ششم داشتند.

انتخاب سرور سنتی

همچنین می توانید مکان های دقیق سرور (اعم از یک مکان یا یک شماره سرور خاص) را انتخاب کنید. این رابط همچنین به زیبایی طراحی شده است و می تواند به سرعت با معیارهای چندگانه فیلتر شود تا دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستید بدون پیمایش از طریق همه سرورهای 4000+ پیدا کنید..

رایج ترین فیلترهایی که استفاده خواهید کرد:

 • حداقل سرور شلوغ
 • سریعترین سرور (در واقع سریع ترین مکان های مختلف برای شما)
 • سرور p2p / torrent-enabled
 • فیلتر با هر متن (معمولاً نام یک کشور یا شهر)
نمای محل سرور در نرم افزار Cyberghost

کل لیست سرورها را با معیارهای مختلف فیلتر کنید (سریعترین ، حداقل شلوغ ، کشور و غیره)

تنظیمات نرم افزار:

این برنامه همچنین دارای یک منوی تنظیمات با کنترل دقیق تر چگونگی رفتار برنامه است. این شامل همه چیز از نمایه راه اندازی شما ، اتصال به VPN از طریق یک پروکسی (شامل نمی شود). همچنین به شما امکان می دهد تنظیمات محافظت در برابر نشت IP را کنترل کنید. اینجا گزینه های مختلفی وجود دارد ، و تقریبا همه آنها مفید هستند. این یک تفاوت قابل توجه از اکثر VPN ها است.

تنظیمات عمومی:

 • استارت آپ: اگر می خواهید Cyberghost را به طور خودکار شروع کنید وقتی رایانه شما بوت می شود ، انتخاب کنید
 • مشخصات: وقتی Cyberghost باز می شود ، کدام نمایه (تورنت ، جریان و غیره) باید آن را به صورت خودکار شروع کند

استثناها:

این ویژگی بسیار جالبی است که به شما امکان می دهد مسیرهای خاص (مانند یک سرور ایمیل) را در خارج از VPN مسیریابی کنید. اگر وب سایت ها یا برنامه های مهمی که تمایل به مسدود کردن VPN ها دارند ، این مفید است. این ویژگی همچنین به عنوان “مسیریابی انتخابی” شناخته می شود..

پروکسی:

اگر پشت یک فایروال هستید (یا فقط حریم شخصی می خواهید) می توانید از طریق یک پروکسی به Cyberghost وصل شوید. این دو بار IP شما را تغییر می دهد.

تنظیمات اتصال:

 • یک پروتکل VPN را انتخاب کنید
  • خودکار
  • OpenVPN
  • IKEv2
  • L2TP
 • TCP یا UDP
 • حفاظت نشت DNS: نرم افزار را مجبور کنید که به جای ISPS خود از سرورهای DNS Cyberghost استفاده کند (بیشتر بدانید)
 • غیرفعال کردن IPv6 خارج از VPN: از نشت IPv6 جلوگیری کنید

تنظیمات Wifi:

هر زمان که در یک شبکه wifi غیر قابل اعتماد هستید ، می توانید به صورت اختیاری اتصال خودکار را انتخاب کنید. در اصل ، این هر شبکه است به جز آنهایی که شما به عنوان شبکه های شناخته شده انتخاب می کنید.

برنامه حفاظت / کشتن سوئیچ

در صورت قطع شدن VPN بصورت تصادفی ، برنامه های خاصی را که می خواهید ببندید انتخاب کنید. انتخاب های رایج عبارتند از: مرورگر وب ، برنامه تورنت ، Kodi یا هر آنچه را که می خواهید خصوصی نگه دارید در حالی که به VPN وصل هستید.

دانلود Cyberghost

نرم افزار: موبایل (iOS / Android)

Cyberghost همچنین برنامه هایی را برای iPhone (iOS) و دستگاه های Android در دسترس دارد. اولین چیزی که توجه خواهید کرد این است که مجموعه ویژگی تقریباً یکسان است. اکثر شرکت های VPN برنامه تلفن همراه خود را بعنوان یک نتیجه با عملکرد محدود فراتر از استفاده ساده از VPN منتشر می کنند. نه سایبرگاست. هرچه می خواهید اینجاست.

 • جریان / رفع انسداد جغرافیایی؟ بله.
 • ضد بدافزار / ضد ردیابی؟ بله قربان.
 • انتخاب سرور شخصی؟ شما بتا.

همچنین مفید است فشرده سازی ویژگی. اگر در حال مشاهده یک نقشه داده هستید ، می توانید به وب سایتهای مشاهده شده (به ویژه تصاویر) اجازه دهید سرورهای Cyberghost را فشرده سازند ، و مگابایت های گرانبهای شما را ذخیره کرده و برنامه خود را ادامه دهند. این یک ویژگی عالی است.

و اگر از جنبه حفظ حریم خصوصی نگران هستید ، همه این موارد در زمان واقعی (بدون سابقه) انجام می شود و به یک حساب کاربری خاص گره خورده است. آنها به سادگی داده ها را از طریق سرورهای VPN خود فشرده می کنند.

تنها ویژگی قابل توجه مفقود شده “حالت تورنت” است که فقط در برنامه دسک تاپ است. البته اگر دوست دارید تورنت را در دستگاه Android خود بارگیری کنید ، می توانید به سادگی یک مکان سرور دوستدار p2p (مانند هلند) انتخاب کنید. اگر شامل برنامه تورنت مورد علاقه شماست ، ما یک راهنمای تنظیم کامل را داریم.

در اینجا چند تصویر از رابط تلفن همراه آورده شده است:

iOS

تصاویر صفحه برنامه Cyberghost iOS

اندروید

در حال حاضر ، شما یک انتخاب پروتکل VPN را در برنامه های تلفن همراه دریافت نمی کنید ، هر دو از پروتکل OpenVPN استفاده می کنند (که به هر حال ما ترجیح می دهیم). در آزمایش ما ، اتصال به سرور کاملاً سریع بود و سرعت بسیار عالی بود (مخصوصاً از طریق wifi).

دانلود Cyberghost

ویژگی ها: نگاه دقیق تر

در این بخش ، من در مورد چگونگی استفاده از برخی از ویژگی های اصلی برنامه Cyberghost بیشتر صحبت خواهم کرد. اگر بخش نرم افزار جزئیات کافی برای شما داشت ، می توانید در صورت تمایل به بخش حریم خصوصی این بررسی پرش کنید. یا بهتر است ، آزمایش آزمایشی رایگان 7 روزه خود را در مورد Cyberghost شروع کنید.

جریان / حذف جغرافیایی

به نظر من ، این ویژگی نقطه فروش شماره یک Cyberghost (در صورت من بودن) است دارند انتخاب کنید) بی سیم کار می کند ، و با ده ها سرویس محبوب ترین جریان سازگار است.

چکار میکند: اگر در منطقه ای زندگی می کنید (یا به آن سفر می کنید) که دارای یک کتابخانه محتوای محدود برای برخی از سرویس های جریان است ، می توانید از این ویژگی برای رفع انسداد کتابخانه های با محتوای بهتر استفاده کنید. این برنامه حتی از طریق Wi-Fi در پرواز نیز کار می کند ، جایی که GoGo دوست دارد دسترسی به Netflix و Youtube را مسدود کند.

برای دسترسی به خدمات پولی هنوز نیاز به اشتراکی دارید ، اما خطای “پراکسی تشخیص داده شده مخوف” را دریافت نخواهید کرد ، و شما قادر خواهید بود همه نمایش های مورد علاقه خود را از هر جای دنیا مشاهده کنید.

خدمات پشتیبانی شده: Amazon Prime، iPlayer BBC، Comedy Central، CBS، Crunchyroll، ESPN، EuroSport، Fox، Fox Sports، Globo TV، Hulu، ITV، MTV، Pandora، Sky، Sky Sports، Spotify

و حتی گزینه ای برای این وجود دارد سرویس پخش خود را اضافه کنید به سادگی توسط URL وب سایت. به عنوان مثال ، ما سعی کردیم HBOGo را اضافه کنیم و کاملاً مناسب بود.

کلید کشتار

سوئیچ Kill یک ویژگی امنیتی است که در صورت قطع VPN ، از نشت آدرس IP واقعی شما به وب سایت ها یا برنامه ها جلوگیری می کند. Cyberghost به جای سوئیچ kill kill Network از یک سوئیچ kill kill در سطح برنامه استفاده می کند. این بدان معنی است که در صورت قطع VPN می توانید برنامه های خاصی را برای بستن انتخاب کنید.

می توانید تعداد نامحدودی برنامه را برای بستن اضافه کنید ، و حتی اگر به صورت دستی از VPN جدا شوید ، خاموش خواهند شد (نه فقط به طور تصادفی).

در آزمایش ما ، Kill-Switch بی عیب و نقص (و به سرعت) کار کرد. برنامه ها فوراً کشته شدند (گرچه ممکن است در برنامه ای مانند Chrome ، اخطار خطایی دریافت کنید ، زیرا هیچ تصوری از WTF در حال رخ دادن ندارد).

مسدود کردن آگهی / ضد ردیابی

در اکثر شرایط Ad-blocker به زیبایی کار می کند. ویژگی مورد علاقه من این است که به نظر نمی رسد اخطار “به نظر می رسد از adblocker” استفاده می کنید که وب سایت ها دوست دارند از آنها استفاده کنند. شاید به این دلیل باشد که Cyberghost به جای سطح مرورگر ، تبلیغات را در سطح سرور مسدود می کند.

هنگامی که من تبلیغ را فعال کردم ، به عکس قبل یا بعد از سرعت speedtest.com نگاهی بیندازید:

قبل از استفاده از Cyberghost Adblock به وب سایت مراجعه کنید

قبل از Adblock

وب سایت پس از استفاده از Cyberghost Adblock

بعد از Adblock

من مطمئناً در مرور روزانه از فناوری مسدود کردن تبلیغات Cyberghost استفاده می کنم.

فناوری ضد ردیابی نیز ایده خوبی است. اساساً این فناوریهای ردیابی مبتنی بر کوکی و جاوا اسکریپت را در مرورگر شما غیرفعال می کند. تجربه کاربر با این کار به همان اندازه بی عیب و نقص نیست اما مسدود کردن تبلیغات است. به عنوان مثال ، هنگام بازدید از سایتی که دارای صفحه دروازه “آیا شما کوکی ها را قبول دارید” ، ما به هیچ وجه نمی توانیم در وب سایت مرور کنیم ، تا اینکه گزینه ضد ردیابی را برای پذیرش کوکی ها غیرفعال کنیم. در عمل ، احتمالاً بهتر است از افزونه مرورگر مانند نشانگر حفظ حریم خصوصی استفاده کنید.

ویژگی های دیگر:

 • ضد بدافزار: این نرم افزار را مجبور به استفاده از سرورهای DNS با ورود صفر Cyberghost می کند. بدون وارد کردن سابقه وب شما ، آنها می توانند درخواست DNS را در زمان واقعی اسکن کرده و آن را در برابر لیست دامنه های بدافزار شناخته شده مطابقت دهند. همچنین تشخیص اسکریپت مخرب در سطح سرور نیز وجود دارد. در عمل ، این مورد به همان اندازه مفید است که افزونه مرورگر آنتی ویروس با کیفیت (بسیار خوب).
 • تغییر مسیر HTTPS: مرورگر شما را مجبور می کند که همیشه به نسخه https یک وب سایت هدایت شود (در صورت وجود). برنامه های افزودنی مرورگر (مانند نشانگر حریم خصوصی) وجود دارد که همین کار را می کنند ، اما این یک ویژگی خوب است.
 • متراکم سازی داده ها: سرور تصاویر را در وب سایت هایی که مرور می کنید پیش تنظیم و فشرده سازی می کند. این باعث می شود پهنای باند شما فراهم شود و تصاویری را ارائه دهد که تقریباً از نظر چگونگی نمایش در صفحه شما یکسان هستند.
 • سرعت اضافی: از سرورهای “فقط مشترک پرداخت شده” استفاده نمی کند و به سرورهایی که مشترکین آزمایشی رایگان استفاده می کنند متصل نمی شود. اصولاً این سرورها کمتر شلوغ هستند و باید سریعتر باشند. همیشه آن را فعال کنید.
Cyberghost را امتحان کنید

سیاست امنیت ، حفظ حریم خصوصی و ورود به سیستم

ویژگی امنیتیCyberghost دارای موارد زیر است:
پروتکل های VPNOpenVPN، IKEv2، L2TP / IPSec
قدرت رمزگذاریAES 256 بیتی
کلید کشتارآره. سطح برنامه
خط مشی ورود به سیستمهیچ پرونده ای نیست
محافظت در برابر IPبله: Kill Switch ، IPv6 ، حفاظت از نشت DNS
سرورهای DNS خصوصیآره
سایر ویژگی های امنیتیضد بدافزار ، ضد ردیابی ، Force Https

Cyberghost وقتی از ویژگی هایی که می خواهید در یک ارائه دهنده VPN مشاهده کنید ، به تمام نت های بالا بازدید می کند. آنها از الگوریتم های رمزگذاری قوی ، استاندارد (256 بیتی) استفاده می کنند و از IP-leak protection برای محافظت در برابر سیستم عامل و نقص مرورگر استفاده می کنند..

امنیت

 • پروتکل های VPN: می توانید OpenVPN ، IKEv2 یا L2TP را به عنوان پروتکل VPN مورد نظر خود (مشتری دسک تاپ و اتصالات دستی) انتخاب کنید. از بین این سه ، OpenVPN و IKEv2 امن ترین هستند.
 • رمزگذاری: Cyberghost از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. این استاندارد صنعت است.
 • احراز هویت دستی: Cyberghost از کلیدهای 2048 بیتی برای رمزنگاری دستی اولیه (شروع اتصال VPN) استفاده می کند. اینجاست که کلید رمزگذاری واقعی شما بین دستگاه و سرور شما رد و بدل می شود.
 • احراز هویت: SHA-256 (استاندارد صنعت). این به منظور تأیید این است که هیچ شخص ثالث بسته ای را به ترافیک شما که از VPN نمی آید تزریق نکرده است. بسته های تزریقی ریخته می شوند.

محافظت در برابر نشت

متأسفانه ، اشکالاتی در ساخت سیستم های عامل و مرورگر وب وجود دارد که ترافیک شبکه را کنترل می کند. این می تواند در شرایط خاص باعث نشت آدرس IP واقعی شما شود. بنابراین بسیاری از ارائه دهندگان VPN (از جمله Cyberghost) برای جلوگیری از بروز این نشت ها ، اقدام به ساختن فناوری ویژه در خدمات خود کرده اند.

حفاظت نشت DNS: Cyberghost از سرورهای DNS خود استفاده می کند ، بنابراین درخواست های DNS شما (جستجوی نام دامنه) به ارائه دهنده اینترنت شما (ISP) منتقل نمی شوند..

حفاظت نشت IPv6: Cyberghost تمام اتصالات IPv6 را خارج از تونل VPN مسدود می کند.

در مورد 3 نوع نشت VPN و نحوه جلوگیری از بروز آنها در ما بیشتر بدانید راهنمای نشت IP.

خط مشی ورود به سیستم

Cyberghost یک VPN واقعی “Zero-Log” است. آنها سابقه مرور وب یا سابقه استفاده از VPN را ضبط نمی کنند. آنها همچنین رایج ترین نوع سیاهههای مربوط به VPN را نگه نمی دارند سیاهههای مربوط به اتصال. 

سیاهههای مربوط به اتصال معمولاً فوق داده درباره سابقه حساب شما را ضبط می کنند مانند:

 • آدرس IP ورودی
 • IP خروجی
 • زمان شروع اتصال / پایان
 • مقدار داده منتقل شده (به KB)

سایبرگوست نمی کند گزارش های اتصال را نگه دارید. این موضوع توسط تیم پشتیبانی آنها به صورت مکتوب برای من تأیید شده است.

این همچنین در سیاست حفظ حریم خصوصی آنها به وضوح بیان شده است:

خط مشی رازداری Cyberghost در مورد سیاهههای مربوط به VPN و آدرسهای IP

امتیاز کلیدی:

 • سایبرگوست نمی کند تاریخچه مرور ، تنظیمات برگزیده یا محتوای داده خود را وارد کنید
 • آنها انجام ندهید آدرس IP یا نمایش داده های DNS خود را وارد کنید
 • آنها انجام ندهید وب سایت هایی که بازدید می کنید یا پرونده هایی که بارگیری می کنید ضبط کنید

درک تفاوت بین ورود به سیستم (نوشتن داده) و فیلتر مهم است. به عنوان مثال ، زیرا همه VPN های خوب (از جمله Cyberghost) از سرورهای DNS خود استفاده می کنند ، آنها درخواست های DNS را برای شما در زمان واقعی انجام می دهند. آنها وب سایت ها را در زمان واقعی واکشی می کنند و همه اتصالات را از طرف شما انجام می دهند. بنابراین در تئوری آنها میتوانست می دانید که چه کاری انجام می دهید ، آنها فقط اطلاعات را وارد نمی کنند ، ذخیره نمی کنند و ضبط نمی کنند.

بردن: به نظر می رسد Cyberghost یک سرویس VPN “بدون ورود” است. ما دلیلی نداریم که در غیر این صورت اعتقاد داشته باشیم ، و آنها برای حفظ حریم خصوصی شهرت بسیار خوبی دارند.

بیشتر بدانید

تست سرعت

سرعت VPN هنگام انتخاب VPN یک عامل فوق العاده است. در حقیقت ، سرعت آهسته شکایتی # 1 است که درباره ارائه دهندگان VPN با کیفیت پایین می شنویم.

به طور کلی ، ارائه دهندگان VPN با قیمت پایین تر تمایل به سرعت کندتر دارند. NordVPN و ibVPN نمونه های کلاسیکی هستند. با این حال ثابت کرد که Cyberghost از این قاعده مستثنی است و ما از سرعت آنها کاملاً تحت تأثیر قرار گرفتیم.

درباره سرعتهای VPN بیشتر بدانید: راهنمای کامل ما در مورد عوامل سرعت و رفع VPN.

روش شناسی

تمام تست های سرعت بر روی اتصال سیمی (نه فای) با حداکثر سرعت نظری 500 مگابیت در ثانیه انجام شد. هدف این است که VPN را تحت شرایط بهینه آزمایش کنیم ، تا ببینیم که پایان عملکرد آنها چقدر بالاست. نتایج دنیای واقعی براساس موقعیت مکانی ، نوع اتصال و حداکثر سرعت اتصال می تواند کمی پایین باشد. 

یادداشت مهم: سرورهای دورتر تقریباً همیشه کندتر خواهند بود. ما از محلی در نیویورک ، نیویورک آزمایش کردیم تا سرورهای نزدیک آمریکا سریعترین نتیجه را داشته باشند. اگر در قاره دیگری زندگی کنید ، سریعترین سرعتی را در سرورهای نزدیک به خود خواهید داشت.

نتایج:

محلپینگ (ms)بارگیری (Mbps)بارگذاری (Mbps)
ساحل شرقی ایالات متحده4195.17158.74
ایالات متحده آمریکا ساحل غربی7145.81154.80
کانادا1951.6669.34
انگلستان9651.0663.63
P2P / تورنت (هلند)8039.09134.04
آستریلیا22124.4713.62

تست جریان 4k

برای درک بهتر عملکرد در دنیای واقعی ، ما می خواهیم به یک تست جریان ویدیویی بپردازیم. در هر مکان سرور ، ما سعی می کنیم یک فیلم یوتیوب 4k با حداکثر رزولوشن را ردیابی کنیم و تست کنیم که آیا بدون بافر می تواند بازی کند.

نتیجه: Cyberghost در تست های ما در هر مکان سرور (از جمله استرالیا!) کاملاً گل زد.

اغلب اوقات ، حتی ارائه دهندگان سریع VPN 4K را به طور خالص روی سرورهای آمریکایی و اروپایی آزمایش می کنند و سپس در استرالیا (و بعضی اوقات آسیا) گیر می کنند. اما Cyberghost با حداکثر رزولوشن 6k و پهنای باند پایدار 6 مگابیت در ثانیه از طریق سرور استرالیا آن را خرد کرد:

Cyberghost تست جریان 4k ما را در همه سرورها گذراند

تست جریان 4k (استرالیا)

Speedtest Cyberghost

Use-Cases (آیا Cyberghost خوب است) مناسب)?

شما احتمالاً خاص دارید دلیل که شما می خواهید VPN. به همین دلیل است که ما هر VPN را برای رایج ترین کاربردها تجزیه و تحلیل می کنیم تا ببینیم که چگونه برای این هدف خاص مطابقت دارد. خلاصه یافته های ما را در زیر بررسی کنید ، یا در برگه های زیر به هر کاربردی عمیق تر بروید.

ما ویژگی ها را در هر دسته به موارد زیر تقسیم می کنیم

 1. ضروری (مهمترین ویژگی ها)
 2. خوب برای داشتن (شکستن معاملات ، اما مفید)
 • مرور امن / خصوصی
 • Netflix / Streaming
 • BitTorrent
 • کدی

ضروری

 • رمزگذاری 256 بیتی
 • برنامه برای دسک تاپ و موبایل
 • حفاظت نشت DNS
 • کلید کشتار

داشتنش خوبه

 • حفاظت نشت IPv6
 • مسدود کردن آگهی
 • مسدود کردن بدافزار
 • مسدود کردن ردیاب
 • بدون گزارش

تحلیل و بررسی: Cyberghost به معنای واقعی کلمه دارد همه چيز می توانید برای امنیت عمومی و مرور خصوصی بخواهید. آنها دارای رمزگذاری قوی (در عین حال سریع) و محافظت از نشت با کیفیت بالا (Kill Switch ، سرورهای DNS خصوصی و محافظت IPv6) هستند. وقتی قابلیت مسدود کردن آگهی و مسدود کننده ردیاب را اضافه می کنید ، واقعاً Cyberghost را به سطح بعدی ارتقا می دهید. آنها برای این مورد استفاده از جمعیت ایستادگی می کنند.

حکم: آیا سایبرگوست برای امنیت عمومی اینترنت خوب است? 

آره. Cyberghost یک انتخاب عالی برای این مورد استفاده است.

ضروری

 • نتفلیکس ، هولو ، HBOGo ، آمازون ، بی بی سی
 • باز کردن قفل در دسک تاپ و موبایل
 • یوتیوب ، Spotify ، پاندورا ، Twitch
 • سرعت سریع / فیلم HD

داشتنش خوبه

 • ESPN ، EuroSport ، Fox Sports
 • برنامه Fire Stick / FireTV
 • بلیط MLBtv / یکشنبه

تحلیل و بررسی: Cyberghost قادر به انسداد تقریباً همه موارد است محبوبترین خدمات پخش جغرافیایی محدود. علاوه بر این ، آنها می توانند حتی با سخت ترین سرویس های ضد vpn مانند Netflix و Hulu به طور قابل اعتماد از حالت انسداد جلوگیری کنند. علاوه بر این ، شما می توانید سرویس های جریان اضافی خود را به لیست رفع انسداد اضافه کنید ، و بی وقفه بیشتر از آن کار نمی کند. فناوری انسداد قفل Cyberghost از نظر کاربر پسند تر از smartDNS است و به همان اندازه خوب (یا بهتر) از SmartPlay NordVPN استTM.

حکم: آیا Cyberghost با Netflix & Hulu همکاری می کند?

آره. Cyberghost دسترسی به فهرستهای ایالات متحده Netflix و Hulu را مسدود می کند.

ضروری

 • اجازه می دهد تا تورنت / p2p
 • بدون گزارش.
 • مکان های سرور دوستانه p2p
 • کلید کشتار

داشتنش خوبه

 • سرورهای بهینه شده p2p
 • سرعت سریع
 • پروکسی جوراب گنجانده شده است

ضروری

 • نتفلیکس ، هولو ، HBOGo ، آمازون ، بی بی سی
 • باز کردن قفل در دسک تاپ و موبایل
 • یوتیوب ، Spotify ، پاندورا ، Twitch

داشتنش خوبه

 • ESPN ، EuroSport ، Fox Sports
 • برنامه Fire Stick / FireTV
 • بلیط MLBtv / یکشنبه

قیمت / برنامه ها / سیاست بازپرداخت

Cyberghost قیمت خود را کاملاً بازنگری کرد و اکنون برنامه هایی نامحدود را در 4 اشتراک اشتراک ارائه می دهد: 1 ماه ، 1 سال ، 2 سال و 3 سال.

قیمت و طول اشتراک در دسترس هستند به شدت مشابه NordVPN ، و می توانید بگویید Cyberghost در تلاش است تا مستقیماً با آنها رقابت کند. قیمت گذاری به شرح زیر است:

 • 1 ماه: 11.99 دلار در ماه
 • 1 سال: 4.99 دلار در ماه
 • 2 سال: 3.79 دلار در ماه
 • 3 سال: 2.75 دلار در ماه (بهترین معامله)

قیمت گذاری Cyberghost

چند نکته وجود دارد که از این قیمت گذاری متمایز است:

 1. این یک معامله بسیار خوب است (اگر به دنبال یکی از برنامه های سالانه هستید)
 2. آنها واقعاً مشتری های طولانی مدت می خواهند.

به طور کلی ، ما توصیه می کنیم که از برنامه ماه به ماه (11.99 دلار) جلوگیری کنید زیرا به دلیل داشتن یک سال یا بیشتر ، می توانید پس انداز شدید داشته باشید. اگر نگران ارتکاب طولانی مدت هستید که هنوز این سرویس را امتحان نکرده اید ، نترسید. Cyberghost یکی از سخاوتمندترین سیاست های بازپرداخت در صنعت را دارد.

سیاست بازپرداخت 100٪ 30 روزه

Cyberghost یک سیاست بازپرداخت 30 روزه بی قید و شرط دارد. این بدان معناست که می توانید پول خود را به هر دلیلی ، به هر دلیل اشتراک ، تا زمانی که اولین خرید شما (از آن حساب) باشد ، پس بگیرید..

فقط چند شرکت VPN دیگر مدت بازپرداخت طولانی دارند: ExpressVPN ، NordVPN و Hidemyass (و 2 مورد از این محدودیت های اضافی).

نحوه مطالبه بازپرداخت خود:

برای درخواست بازپرداخت کامل ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در 30 روز پس از ثبت نام با پشتیبانی تماس بگیرید. می توانید از طریق طریق تماس بگیرید:

 1. پشتیبانی ایمیل ([ایمیل محافظت شده])
 2. پشتیبانی چت زنده در وب سایت

جزئیات کامل سیاست بازپرداخت به طور واضح در پایگاه دانش Cyberghost منتشر شده است:

سیاست بازپرداخت سایبرگوست

سیاست بازپرداخت رسمی Cyberghost (30 روز)

از نظر عملی ، این بدان معنی است که می توانید Cyberghost را به مدت 30 روز امتحان کنید در واقع بدون ریسک پس برای چی منتظری?

Cyberghost را امتحان کنید

Cyberghost در مقایسه با سایر VPN های برتر

خرید VPN یک انتخاب است. شما یک ارائه دهنده را بیش از سایر گزینه های دیگر انتخاب می کنید زیرا این موضوع را باور دارید این ارائه دهنده بهترین مناسب برای نیازهای شما (با قیمت).

بنابراین ما به گزینه های برتر Cyberghost و چگونگی اندازه گیری Cyberghost نگاهی انداختیم. خوب فکر نمی کنید?

سایبرگوستNordVPNIPVanishExpressVPN
قیمت 1 ماهه11.99 دلار11.95 دلار10.00 دلار12.95 دلار
خط مشی ورود به سیستمهیچ سیاهه ای نیستهیچ سیاهه ای نیستهیچ سیاهه ای نیستبرخی از سیاههها
تورنت مجاز استآرهآرهآرهمرتب سازی بر
انسداد Netflix / Huluآرهآرهنهآره
SmartDNS ساخته شده در (مسدود کردن سایتهای پخش جریان)آرهآرهنهنه
برنامه چوب آتشنهنهآرهآره
بلاک: پیگیری ، بدافزار ، تبلیغات?آرهنهنهنه
سرعتسریعمیانگینسریعترینسریعترین
سیاست بازپرداخت30 روز30 روز7 روز30 روز
بهترین پیشنهاد2.75 دلار در ماه3.99 دلار در ماه6.49 دلار در ماه8.32 دلار در ماه
از ارائه دهنده بازدید کنیدامتحانش کنامتحانش کنامتحانش کنامتحانش کن

تحلیل و بررسی: Cyberghost یک انتخاب عالی برای اکثر موارد استفاده است و وقتی قیمت را عامل هستید ، به نظر می رسد بهترین ارزش این دسته است. این امر به ویژه در مورد استفاده اصلی شما صادق است:

 1. امنیت عمومی و حریم خصوصی
 2. جریان / رفع انسداد / Netflix
 3. تورنت / P2P

در حقیقت ، تنها ویژگی های واقعی Cyberghost که برخی از رقبا در آن وجود ندارد ، یک پروکسی شامل SOCKS5 (IPvanish & NordVPN) است. این ویژگی تقریباً فقط توسط کاربران BitTorrent مورد استفاده قرار می گیرد و قطعاً ضروری نیست. Cyberghost VPN یک راه حل عالی برای حفظ حریم خصوصی است.

در حال حاضر ، Cyberghost یک برنامه اختصاصی برای سیستم عامل FireTV ندارد ، بنابراین اگر به دنبال یک VPN برای راه اندازی Kodi (در یک دستگاه Fire) هستید ، ممکن است بخواهید به جای آن IPvanish را در نظر بگیرید. با این وجود بسیاری از راه حل ها مانند sideloading کردن برنامه یا نصب Cyberghost روی روتر شما به جای آن وجود دارد.

Cyberghost همچنین نسبت به سریعترین VPN های مطلق (IPVanish ، Torguard و ExpressVPN) سرعتهای کلی را کمی عقب می اندازد. گفته می شود ، این رقبا حداقل دو برابر هزینه (هنگام مقایسه بهترین معامله در دسترس) هزینه دارند.

حکم: Cyberghost تعداد باورنکردنی از ویژگی ها را با قیمت بسیار رقابتی ارائه می دهد (به خصوص اگر شما یک قرارداد بلند مدت را انتخاب می کنید).

Cyberghost را امتحان کنید

نتیجه

Cyberghost خدمات آنها را کاملاً بازنگری کرده است و آنها واقعاً ما را تحت تأثیر قرار داده اند. برنامه ها جلا می یابند ، سرعتها خوب است ، و امنیت از نظر هوایی محکم است. اما این موارد اضافی و خصوصیات حفظ حریم خصوصی (مانند مسدود کردن آگهی و ضد ردیابی) است که واقعاً Cyberghost را در صدر قرار داده و جایزه انتخاب ویرایشگر (و 3 رتبه برتر) را برای آنها به ارمغان می آورد..

و سپس فناوری داخلی SmartDNS وجود دارد که به Cyberghost اجازه می دهد Netflix ، Hulu و Prime Video را از حالت انسداد خارج کند (به رغم تلاشهای مسدود کردن VPN این سرویس ها).

این یک بسته قابل توجه با قیمت چشمگیر است. ما فکر می کنیم Cyberghost برای اکثر استفاده ها و کاربران VPN یک انتخاب عالی است.

Cyberghost یک انتخاب عالی برای:

 • جریان (رفع انسداد Netflix ، Hulu ، Spotify و 30 سرویس پخش دیگر).
 • کاربران Bittorrent (بدون خط مشی ورود به سیستم ، دوستانه تورنت)
 • جستجوگرهای ارزش (تن از ویژگی ها ، قیمت پایین)
 • استفاده عمومی VPN (سرعت سریع ، امنیت خوب ، مسدود کردن آگهی ، ضد ردیابی)
چیزهایی که من درباره Cyberghost دوست دارم
 • خط مشی ورود به سیستم: Cyberghost یک VPN “Zero-Log” است
 • انسداد جریان: بیشتر VPN ها توسط سرویسهای جریان اصلی مانند Netflix مسدود شده اند. Cyberghost کاملاً کار می کند.
 • سرعت: 100 مگابیت بر ثانیه بر روی سرورهای ایالات متحده تا 50-70 مگابیت بر ثانیه بر روی سرورهای بین المللی بسیار عالی است.
 • قیمت: قیمت یک ماهه a نمایشگاه ارزش ، اما 3 سال با 2.75 دلار در ماه یک معامله فریاد است.
 • تورنت دوستانه: تورنت ها مجاز هستند ، و شما به دلیل تورنت غرق یا ممنوع نخواهید شد
 • امنیت: سوئیچ kill kill موثر ، نشت صفر DNS و فناوری ضد ردیابی دسته کوچک موسیقی جاز برنده هستند.
نگرانی های احتمالی
 • رابط کاربر را برخی از استفاده کنید
 • سرعت خوب است اما بین سرورها متفاوت است
 • تورنت فقط در مکان های خاص مجاز است
 • هیچ پروکسی SOCKS گنجانده نشده است

توجه داشته باشید: اینها همه شکایات جزئی هستند.

حکم ما: بسیار توصیه شده است

Cyberghost را امتحان کنید
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map