بررسی BoxPN


BoxPN یک ارائه دهنده VPN مستقر در ترکیه است و ادعا می کند 15 سال در کار میزبانی وب است.

امکانات

تا آنجا که فهمیدیم ، BoxPN زیرساخت VPN خود را در سرورهای ویندوز اجرا می کند. به همین دلیل ، آنها فقط پروتکل های اختصاصی VPN مخصوص ویندوز را ارائه می دهند: PPTP ، L2TP / IPSec و SSTP.

آنها OpenVPN را ارائه نمی دهند ، که احتمالاً رایج ترین پروتكل VPN این روزها است. ما OpenVPN را دوست داریم و به دلیل کمبود آن ، آنها در بررسی ما نمره پایین تری کسب می کنند. اگر در لینوکس هستید ، تنها پروتکل انتخابی PPTP است ، زیرا SSTP فقط ویندوز است و L2TP / IPSec کار سختی نیست.

امنیت VPN دارای رمزگذاری 128 بیتی برای PPTP و 128 بیتی برای L2TP / IPSec بصورت پیش فرض و از نرم افزار مشتری استفاده می کند ، اگرچه L2TP / IPSec به عنوان رمزگذاری 256 بیتی در نرم افزار مشتری خود تبلیغ می شود. اما اگر به صورت دستی به L2TP / IPSec وصل شوید ، اتصال را تنظیم کنید و “رمزگذاری حداکثر قدرت” را فعال کنید ، از 255 بیتی AES استفاده می کند.

همین مورد برای SSTP نیز پیش می رود: برای استفاده از رمزگذاری بیت 2048 تبلیغ شده است. در واقع ، این قدرت تأیید اعتبار است نه قدرت رمزگذاری ترافیک. ترافیک با رمزنگاری 256 بیتی رمزگذاری شده است. بنابراین به نظر ما آنها مجبورند این مشخصات را دوبار بررسی کرده و مشخصات دقیق ارائه دهند.

اکنون ، آنها دوباره به زیرساخت های خود ادعا می کنند که یک شبکه 220 گیگابیت در ثانیه را اجرا می کنند. با بررسی صفحه وضعیت شبکه آنها ، دریافتیم که حدود 230 سرور در سطح جهان وجود دارد ، بنابراین این بدان معنی است که تقریباً همه سرورها دارای 1 اتصال Gbps هستند. این یک ویژگی خوب خواهد بود.

از شبکه صحبت می کنند ، آنها در برخی از نقاط قاره ، در بعضی از مکان های پرکاربرد ، سرور دارند. این یک چیز خوب است ، زیرا بیشتر مشتریان باید سرورهای نزدیک به موقعیت جغرافیایی خود را پیدا کنند.

boxpn-network

نرم افزار

boxpn-نرم افزار

BoxPN دارای یک سرویس گیرنده آسان برای استفاده VPN است که امکان تغییر سریع سرور و انتخاب پروتکل VPN را فراهم می کند. نرم افزار مشتری VPN فقط برای ویندوز در دسترس است ، اگرچه آنها آموزش گام به گام برای تنظیم اتصالات در سایر سیستم عامل ها را ارائه می دهند.

boxpn-آموزش

در مورد سیستم عامل های دیگر ، متوجه شدیم که آموزش آنها به روز نیست. به عنوان مثال ، آموزش iOS آنها برای نسخه های 3 ، 4 و 5 است در حالی که نسخه فعلی iOS 7 است. همین مورد در مورد آموزش های اندرویدی آنها برای نسخه های 2 و 3 نیز اعمال می شود ، در حالی که نسخه اصلی اخیر 4. * است. با این وجود ، تفاوتهای اساسی در تنظیم VPN بین نسخه های قدیمی تر و فعلی وجود ندارد ، بنابراین باید تنظیم ساده VPN حتی در زیر آموزش های قدیمی انجام شود..

برخی از سیستم عامل های مهم که هیچ آموزشی را برای آنها ارائه نمی دهند ، Windows 8 و Linux هستند. ما همچنین دریافتیم که آموزش راه اندازی آنها فقط PPTP را پوشش می دهد.

قیمت گذاری

جعبه قیمت گذاری

BoxPN دارای 3 برنامه قیمت گذاری است.

 • 3 ماه: 19.98 دلار یا 6.66 دلار در ماه
 • 6 ماه: 29.94 دلار یا 4.99 دلار در ماه
 • 12 ماه: 47.88 دلار یا 3.99 دلار در ماه

هیچ برنامه ماهانه برای آن موضوع وجود ندارد.
آنها 7 روز ضمانت برگشت پول دارند.

روش های پرداخت: PayPal ، کارت های اعتباری ، Webmoney و Perfect Money. بدون BitCoin.

ورود به سیستم و حفظ حریم خصوصی

آنها یک خط مشی رازداری کوتاه دارند که در آن اعلام می کنند داده های استفاده از شبکه مانند آدرس IP را جمع می کنند. آنها ذکر نمی کنند که چه مدت داده های جمع آوری شده ذخیره می شوند. در هنگام سفارش سرویس VPN هیچ اطلاعات شخصی مانند نام و آدرس مورد نیاز نیست و این خوب است.

این ادعا از سیاست حفظ حریم خصوصی آنها است که توجه ما را جلب می کند:

وقتی کاربران به Boxpn Virtual Private Network متصل می شوند ، هیچ کوکی در سیستم آنها ذخیره نمی شود.

به نظر می رسد فایروال های موجود در سرورهای VPN کوکی ها را مسدود می کنند. اگر این چیزی است که آنها ادعا می کنند و نه چیزی است که ما آن را تفسیر کردیم ، کاملاً اشتباه است.
در مورد کوکی ها ، ما خوشحال نبودیم که متوجه شویم که وب سایت آنها پر است از اسکریپت های ردیابی: Adroll ، Alexa Metrics ، Google AdWords ، Google+ و Analytics ، Pingdom ، Zopim. این چیزی نیست که دوست داریم از یک سرویس حریم خصوصی ببیند.

سرعت و قابلیت اطمینان

جعبه سریعترین سرعت

سرعت در تست های P2P خوب است اما چشمگیر نیست ، کندتر از برخی رقبایی است که اخیراً مورد بررسی قرار دادیم. سرعت مرور نیز کند بود و چند ثانیه طول کشید تا برخی وب سایتهای بزرگتر بارگذاری شوند. حتی speedtest.net قبل از شروع آزمایش پهنای باند ، در روند بارگیری اولیه بسیار کند بود. بهترین سرعت بارگیری ما فقط نیمی از سرعت پهنای باند موجود ما 100 مگابیت بر ثانیه بود.

بهترین سرعت تورنت ما 7 مگابیت بر ثانیه در PPTP ، 5 مگابیت بر ثانیه در L2TP / IPSec و 2 مگابیت بر ثانیه در SSTP بود.

boxpn-torrent

سرورهایی که ما آزمایش کردیم قابل اعتماد بوده اند و شکایتی زیادی هم در این زمینه ندارند. برخی از سرورهایی که ما سعی کردیم از آنها استفاده کنیم تحت تعمیر و نگهداری هستیم و در مکانهای مختلف به دیگران هدایت می شویم. پخش ویدیو در Hulu صاف و بدون سکسکه بود.

پشتیبانی

آنها از طریق سیستم بلیط ، بدون چت زنده یا سایر روشهای “بدون تاخیر” پشتیبانی می کنند. ما دو بلیط را باز کردیم که در مورد یک مسئله فنی پرسیدند و آنها به سرعت ، در 5 و 8 دقیقه پاسخ دادند.

نتیجه گیری

خوب:

 • بسیاری از سرورها در بسیاری از مناطق.
 • استفاده آسان از نرم افزار VPN برای ویندوز.
 • قیمت گذاری خوب.
 • P2P در چندین مکان مجاز است.
 • هنگام ثبت نام از درخواست اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • پشتیبانی ایمیل سریع است.

بد:

 • بدون OpenVPN.
 • بدون BitCoin.
 • آموزش های قدیمی و فاقد برخی موارد مهم (Win 8 و Linux). آنها دستورالعمل تنظیم را فقط برای PPTP ارائه می دهند اما دستورالعمل L2TP / IPSec را از طریق ایمیل در صورت درخواست دریافت کردیم.
 • سیاست حفظ حریم خصوصی آنقدر واضح نیست ، سایت پر از اسکریپت های ردیابی.
 • سرعت برای افرادی که پهنای باند آهسته تری دارند (10 مگابیت بر ثانیه تا 60 مگابیت بر ثانیه) سرعت بسیار دور از چیزی است که ما می خواهیم.
 • SSTP به عنوان رمزگذاری 2048 بیتی ، L2TP / IPSec به عنوان 256 بیت تبلیغ شده است (128 بیت با نرم افزار مشتری VPN)

یادداشت های نهایی:

عدم پشتیبانی OpenVPN ، BitCoin ، سرعت کلی کلی و یک سیاست حفظ حریم خصوصی نه چندان شفاف به نظر ما نیست. ما احساس می کنیم که BoxPN با تکنولوژی های مدرن روبرو نیست و از نظر ویژگی ها واقعاً به برخی از به روزرسانی های مهم نیاز دارد. از طرف روشن ، قیمت خدمات آن بسیار جذاب است و انتخاب مکان های VPN از هم متمایز است. گفته می شود ، ما به BoxPN امتیاز 5/10 داده ایم و با خوشحالی اگر بررسی های لازم را انجام دهیم ، دوباره بررسی خود را دوباره ارزیابی خواهیم کرد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map