بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی 2015


بروزرسانی: برای آخرین بررسی ، ساخته شده در ژوئن 2016 ، به PIA Review 2016 مراجعه کنید

در اینجا بررسی ما درباره دسترسی به اینترنت خصوصی (یا PIA) ، ارائه دهنده اصلی VPN در صنعت است که توسط لندن تراست مدیا ، شرکت اداره می شود.. 

بروزرسانی بررسی: ژوئن 2015

نخستین بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ما در آوریل 2013 ارسال شد. طی دو سال گذشته ، PIA رشد چشمگیری داشته و به یکی از شناخته شده ترین خدمات در صنعت VPN تبدیل شده است. دلیل رشد آنها ساده است: یک سرویس عالی را با یک قیمت عالی ترکیب کنید ، سال گذشته افشاگری اسنودن را بر نظارت گسترده اضافه کنید و تعیین کننده علاقه زیادی به حریم شخصی آنلاین است و شما مواد کاملی را در اختیار دارید.

صحبت از رشد ، در طی 24 ماه گذشته (از زمانی که ما اولین بررسی PIA را انجام دادیم) ، آنها صدها سرور VPN جدید با بیش از 3400 در حال حاضر ، از 260 در آوریل 2013 ، اضافه کردند. آنها همچنین مکانهای جدید VPN را اضافه کردند:
– هنگ کنگ در نیمه اول سال 2014 ، برای فراهم کردن سرعت بهتر برای کاربران در آسیا ، به ویژه چین که در آن مردم از VPN ها استفاده می کنند تا از سانسور اینترنت استفاده کنند..
– اسرائیل ، در نیمه دوم سال ، موقعیت مکانی مناسبی برای VPN برای کاربران در خاورمیانه ایجاد کرده است.
– استرالیا ، در نوامبر 2014.
– روسیه ، برزیل ، ترکیه و مکزیک در سال 2015.

افشاگری های اسنودن حاکی از آن است که آژانس امنیت ملی آمریکا و سایر سازمان های دولتی توانایی رمزگشایی رمزگذاری را دارند که به طور گسترده ای امن تلقی می شد. بسیاری از ارائه دهندگان VPN در ماه های گذشته قدرت رمزگذاری خود را افزایش داده اند و دسترسی به اینترنت خصوصی نیز یکی از آنهاست.

گزینه های رمزگذاری آنها موارد زیر را ارائه می دهد:

رمزگذارهای رمزگذاری داده:
AES 128 بیتی ، AES 256 بیتی ، BF 128 بیتی

رمزگذاری دستی:
RSA-2048 ، RSA-3072 ، RSA-4096 و Elliptic Curves که بعداً با آنها مشترک نیست
سایر ارائه دهندگان VPN.
منحنی های بیضوی استفاده شده: ECC-256k1 ، ECC-256r1 و ECC-521

تأیید اعتبار داده ها:
SHA1 (160 بیتی) و SHA256 (256 بیتی).

روش های جدید رمزگذاری در نرم افزار VPN اضافه شده است و کاربر می تواند آنها را در سناریوهای مختلف ترکیب کند. در جدیدترین آزمایشات ما ، از ترکیبهای رمزنگاری AES-128 یا AES-256 با استفاده از دستی RSA-4096 یا ECC ، همیشه با SHA256 HMAC استفاده کردیم.

نمونه ای با استفاده از دستی جدید رمزگذاری:

رمزگذاری پیا

سایر ویژگی های قابل توجه که آنها از یک سال پیش اضافه کردند عبارتند از پذیرفتن صدها کارت هدیه به عنوان روش های پرداخت جایگزین ، به مشتریان امکان می دهد ناشناسانه پرداخت کنند.

امکانات

دسترسی به اینترنت خصوصی بیش از 1800 سرور VPN در 11 کشور: ایالات متحده ، انگلیس ، كانادا ، سوئیس ، هلند ، سوئد ، فرانسه ، آلمان ، هنگ كنگ ، رومانی ، اسرائیل و استرالیا فراهم می كند. تمام سرورهای آنها دارای اتصالات گیگابیت هستند. نه تنها این لیست سرورها بسیار زیاد است ، بلکه شرکت های میزبان ارائه دهنده این سرورها بهترین هایی در صنعت هستند. ما فقط می توانیم تصور کنیم که صورتحساب صورتحساب ماهانه برای آن سرورها بیش از 70 کیلو دلار – 100 هزار دلار است ، با در نظر گرفتن تخفیف های زیاد برای داشتن چندین سرور از همان ارائه دهندگان.

در صورت تمایل به اشتراک گذاری آن با خانواده یا دوستان خود ، 5 ارتباط همزمان با همان حساب VPN را امکان پذیر می سازند. یک سرویس پروکسی نیز در اشتراک آنها درج شده است.

ما سرویس VPN PIA را با استفاده از PayPal ثبت نام کردیم و خوشحال شدیم که روند ثبت نام فقط 20 ثانیه طول کشید و از ما خواسته نمی شود اطلاعات شخصی داشته باشیم. جزئیات ورود به سیستم VPN به ایمیلی که با پی پال استفاده می شود ارسال شد. حساب VPN بلافاصله پس از تأیید پرداخت فعال شد.

نرم افزار VPN

PIA مشتری OpenVPN خود را فراهم می کند ، که با نام کاربری / رمزعبور شما در ایمیل فعال سازی VPN از پیش تنظیم شده است. در نرم افزار VPN می توانید منطقه / کشور مورد نظر خود را برای اتصال VPN و همچنین پروتکل ها و پورت ها انتخاب کنید. آنها هر دو TCP و UDP VPN را در پورت ها: tcp 80، 110، 443 و UDP 53، 1194، 8080 و 9201 ارائه می دهند. پروتکل ها و پورت ها را می توان از گزینه های Advanced انتخاب کرد. نکته مفید دیگری که می توانید تنظیم کنید Port Forwarding است (که توسط مشتری های P2P یا نرم افزار دیگری استفاده شده است که از طریق اینترنت به دسترسی مستقیم به رایانه شخصی شما نیاز دارد). اگر گزینه را فعال کنید ، هنگام اتصال ، یک ابزار ابزار درگاه ارسال شده را به شما نشان می دهد. Port Forwarding در سرورهای واقع در هلند ، سوئیس ، کانادا و رومانی موجود است.

سایر ویژگی های مفید نرم افزار VPN: 

 • VPN Kill Switch در صورت قطع VPN برای جلوگیری از نشت IP ، دروازه اینترنت ISP شما را حذف می کند.
 • DNS Leak Protection سرورهای DNS پیش فرض شما را حذف می کند ، بنابراین می توانید فقط از سرورهای DNS اختصاص داده شده توسط VPN استفاده کنید.
 • IPv6 Leak Protection آدرس شبکه IPv6 شما را برای محافظت در برابر نشت از طریق IPv6 غیرفعال می کند.

pia_vpn1

قیمت گذاری

برنامه ماهانه آنها 6.95 دلار است ، در حالی که برنامه سالانه 39.95 دلار (یا 3.33 دلار در ماه) است. این هزینه ای مناسب برای پرداخت دسترسی به VPN به بیش از 900 دروازه پریمیوم در 10 مکان است. آنها اگر می خواهید سرویس را به صورت ناشناس خریداری کنید ، PayPal ، Google Wallet ، Payments Amazon ، Liberty Reserve ، CashU ، OKPay ، BitCoin و صدها کارت هدیه را می پذیرند. سیاست بازپرداخت آنها 7 روز ضمانت برگشت پول را در بر می گیرد.

قیمت گذاری پیا

سرعت

ما در روزهای مختلف و در زمانهای مختلف و با استفاده از کلیه پروتکل ها (PPTP ، L2TP و OpenVPN) چندین تست سرعت را اجرا کردیم. نتیجه گیری از تست های سرعت ما است:

سرعت PPTP کاملاً بد بود ، به طور متوسط ​​بین 100KB / sec و 400KB / sec صرف نظر از موقعیت سرور.

سرعت OpenVPN خیلی خوب بود. بسته به فاصله تا سرور VPN بین 2 تا 10 مگابایت در ثانیه رسیدیم. بدیهی است که سریعترین آنهایی که به مکان ما نزدیک بودند.

نمونه های سریع:

pia-speedtest1

تست بارگیری چند رشته در لینوکس:

pia_speed1

نمونه سرعت تورنت:

pia-torrent-speed

L2TP و OpenVPN در UDP بیشترین سرعت را در آزمایش ما فراهم کردند و ما در اکثر تست ها اتصال 100Mbit / sec خود را بیشتر کردیم. مطمئناً خوب است که توان VPN را 10 مگابیت در ثانیه ببینید. در طی بارگیری پرونده های بزرگ ، نه تنها قله ها ، سرعت ثابت بود.

از آنجا که نرم افزار اتصال PIA فقط پشتیبانی OpenVPN را ارائه می دهد ، اگر به دنبال استفاده از L2TP / IPSec هستید ، باید از روش سنتی اتصال از طریق L2TP استفاده کنید. آنها راه حل اتصال را در وب سایت خود ارائه می دهند و برای تنظیم اتصال L2TP VPN فقط چند لحظه طول می کشد. با این حال ، تفاوت بین OpenVPN (UDP) و سرعت L2TP اندک است ، و توصیه می کنیم به دلیل امنیت بالاتر از OpenVPN استفاده کنید..

سیاست ورود به سیستم و حریم خصوصی

مطابق با خط مشی رازداری ، آنها آدرسهای ایمیل مشتریان را که در مراحل پرداخت لازم است ، جمع آوری می کنند. اطلاعات دیگری لازم نیست و این همان چیزی است که ما در طول ثبت نام متوجه شدیم. آنها همچنین آمار وب سایت را جمع می کنند که برخی از آنها توسط Google Analytics جمع آوری شده است. PIA به وضوح اظهار داشت که آنها داده های ترافیکی مشتریان را جمع نمی کنند. با این حال ، آنها ممکن است داده های مشتری را برای رعایت تعهدات قانونی (تحت احضار) آزاد کنند – اما این کاری است که هر تجارت VPN انجام می دهد. PIA همچنین در مقاله TorrentFreak قرار داشت: “کدام ارائه دهندگان خدمات VPN واقعاً ناشناس بودن را جدی می گیرند؟” در اینجا پاسخ آنها به سوالات مربوط به ورود به سیستم VPN است:

ما کاملاً هیچ نوع VPN را حفظ نمی کنیم. ما از آدرسهای IP مشترک به جای IP های پویا یا استاتیک استفاده می کنیم ، بنابراین مطابقت کاربر با یک IP خارجی امکان پذیر نیست. اینها برخی از راه حلهای بسیاری است که ما برای اجرای قوی ترین سطح ناشناس بودن در بین سرویس های VPN اعمال کرده ایم. علاوه بر این ، ما می خواهیم کاربران خود را ترغیب کنیم که از یک نامه الکترونیکی ناشناس استفاده کنند و با Bitcoin بپردازند تا در صورت لزوم از سطح ناشناسی بیشتری نیز اطمینان حاصل شود. زمینه های اصلی ما حفظ حریم خصوصی ، کیفیت خدمات و پشتیبانی سریع مشتری است. “

شرکت ما در حال حاضر با دروازه های گیگابیت در ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس ، سوئیس و هلند در خارج از ایالات متحده فعالیت می کند. ما ایالات متحده را انتخاب کردیم ، زیرا این کشور تنها کشورهایی است که دارای قانون نگهداری اطلاعات اجباری نیست. ما بدون حکم دادگاه معتبر ، هیچ اطلاعاتی را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم. با این گفته ، غیرممکن است که کاربر را با هر فعالیتی در سیستم ما مطابقت دهد ، زیرا ما از IP های مشترک استفاده می کنیم و هیچگونه سیاهه ای را حفظ نمی کنیم. “

نتیجه گیری

خوب:

 • سرعت و قابلیت اطمینان عالی.
 • صدها دروازه VPN در بسیاری از مناطق.
 • ارائه دهنده محور حریم خصوصی ، اجازه می دهد تا روش های پرداخت ناشناس مانند BitCoin و کارت های هدیه را فراهم کنید.
 • روش های رمزگذاری چندگانه و قوی را انتخاب کنید.
 • تورنت در همه دروازه های VPN مجاز است.
 • هیچ سیاهه ای نیست.

بد:

 • آنها در ایالات متحده گنجانیده شده اند و به قدری بزرگ شده اند که می ترسیم آنها به عنوان آژانسهای امنیت ملی و ایالات متحده تبدیل شوند. ما به برخی از مقاله هایی که ادعا می کنند در صورت هدفمند شدن ، تجارت خود را به خارج از کشور منتقل می کنند ، گیر افتادیم.

ما از خدمات VPN PIA تحت تأثیر قرار گرفتیم. قیمت گذاری بسیار مناسب است و بسیاری از رقبای آنها را می تپد. زیرساخت های آنها بسیار بزرگ است و همه سرورها با برخی از بهترین شرکت های هاستینگ جهان میزبانی می شوند. سرعت PPTP می توانست بهتر باشد ، اما خوب است. با قیمت گذاری عالی ، ثبات سرورها و سرعت OpenVPN / L2TP جبران می شود. اگر می خواهید بهترین سرعت PIA را بدست آورید ، از دستگاه L2TP / IPSec VPN به جای PPTP در دستگاه هایی که از OpenVPN پشتیبانی نمی کنند استفاده کنید. ما همچنین این واقعیت را دوست داشتیم که به نظر می رسد آنها واقعاً به حریم شخصی کاربران اهمیت می دهند و از هنگام ثبت نام از اطلاعات شخصی شما درخواست نمی کنند.

ما در طبقه بندی VPN پرداخت شده دارای امتیاز 8/10 به اینترنت اکسپلورر خصوصی می دهیم و آن را به شدت توصیه می کنیم.

برای بازدید از این ارائه دهنده VPN اینجا را کلیک کنید
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map