5 VPN’s שלא מחברים דבר (ומדוע אכפת לך)

כל VPN יכול לספק הצפנה אך רק ספקי VPN מעטים יגנו על פרטיותך בכל מחיר. על מנת לשמור על המשתמשים באופן אנונימי באמת, על VPN לא להקפיד על יומנים. אפילו לא יומני שרת לפתרון בעיות. ואילו טונות של שירותי VPN תביעה כדי להיות ‘אי-רישום’ במציאות, הרוב לא מספקים טענה זו.


אני אלמד אותך מדוע רוב ה- VPN לא ממלאים את הפרסום שלהם ‘ללא רישום’. אבל ראשית, הנה החברות שבאמת לא מנהלות יומנים. פרק זמן.

סיכום ספק VPN שאינו רושם

להלן האפשרויות העיקריות בין ספקים אמיתיים שאינם רישום כניסה. כללנו קישור לסקירתנו על כל ספק וקישור לאתר של כל ספקים, כולל התמחור הטוב ביותר הזמין.

ספקים אלה יידונו ביתר פירוט בסעיפים שלהלן

דרגהVPN / קישור סקירהמדינהההצעה הטובה ביותראתר אינטרנט

1

גישה פרטית לאינטרנטארה”ב$ 3.33 לחודשבקר ב- VPN

2

Torguardארה”ב4.99 $ לחודשקבל הצעה

3

IPVanishארה”ב6.49 $ לחודשקבל הצעה

4

VPN.ACרומניה4.80 $ לחודשקבל הצעה

5

Proxy.shסיישל$ 3.33 לחודשקבל הצעה

הסוד המלוכלך על VPN רבים ‘ללא יומנים’

כאשר מרבית ה- VPN אומרים ‘אנחנו לא רושמים’ את משמעותם “אנחנו לא רושמים בפועל את פעילות האינטרנט שלך ואת רשימות האתרים שאתה מבקר בהם.”

יש הבדל עצום בין הקלטת הפעילות שלך (מה שאף VPN לא עושה) לבין שמירת יומנים. כמעט כל ספקי ה- VPN (כולל VPNs רבים שאינם מתוארים באופן עצמי) שומרים על ‘יומני חיבור’ הכוללים חיבור מטא נתונים כמו: כתובת IP נכנסת / יוצאת, חותמת זמן, כמות הנתונים שהועברו, יציאות בהן נעשה שימוש וכו ‘.

יומני חיבור בדרך כלל לא נועדו להפחית את פרטיותך, הם משמשים לתחזוקת שרתים, לפתרון בעיות טכניות ומניעת שימוש לרעה ברשת שלהם על ידי לקוחות. אולם המציאות היא שניתן להשתמש באופן תיאורטי ביומני חיבור כדי להתחקות אחר כתובת ip של VPN לחשבון לקוח ספציפי..

כתובות IP משותפות לעומת כתובות IP פרטיות (והפרטיות שלך)

כדי לקבוע כמה רישום חיבור משפיע על פרטיותך, עליך לדעת אם ה- VPN שלך משתמש פרטי או משותף כתובות ip. מרבית ה- VPN משתמשים בכתובות IP משותפות, בהן משתמשים מרובים (לרוב 20+) יחלקו את אותה כתובת IP.

זה למעשה מגביר את פרטיותך מכיוון שהוא מקשה להתחקות אחר משתמש VPN בודד על סמך כתובת ה- IP שהוקצו להם.

אבל אם VPN משתמש בכתובות IP פרטיות, בהן לכל משתמש יש IP ייחודי משלו כשהוא מחובר ל- VPN, אז זה כן קל מאוד להתחקות אחר משתמש בודד על סמך כתובת ה- IP שהוקצה לו.

לפני שאתה מודאג מדי, הרשה לי לציין שרוב האנשים לא עושים זאת צריך לבחור VPN שאינו רושם. לא סביר שמישהו ינסה להתחקות אחר הפעילות שלך באינטרנט. עם זאת, אני תמיד מעדיף פרטיות נוספת כאשר ניתנת לי הבחירה.

אני ממליץ על כך באופן ספציפי על כל משתמשי BitTorrent לבחור ספק שלא שומר על יומני חיבור.

יש לנו שאלות נפוצות בנושא יומני VPN מעט מאוחר יותר במאמר, כמו גם טיפים נוספים כיצד להפוך את ה- VPN שלך לאבטח עוד יותר.

אך ראשית, בואו נסקור מקרוב כמה משירותי ה- VPN האנונימיים המועדפים עלינו, כך שתוכלו לקבל מושג איזה מהם מתאים לכם ביותר..

מיטב ה- VPN האנונימי הטוב ביותר

בואו נסקור מקרוב כמה VPNs האהובים עלינו מהרשימה הזו. כמו כן, הקפד לבדוק את הביקורות שלנו למידע מפורט עוד יותר.

גישה פרטית לאינטרנט

סקירת גישה פרטית לאינטרנט

קרא את הביקורת שלנו

התכונות הטובות ביותר
אין יומנים
טורנט ידידותי
מבוסס ארה”ב
מדיניות החזר 100%
$ 3.33 + לחודש

בקר באתר

גישה פרטית לאינטרנט הוא אחד ה- VPN הראשונים בעולם שאימץ מדיניות ‘ללא יומנים’ והם עשו זאת כבר מההתחלה. הם לא מספקים סטטיסטיקות שימוש, אך סביר להניח שיש להם מנויים רבים יותר מכל ספק אחר בקטגוריה זו. זה בעיקר בגלל מחירם הנמוך להפליא (עד 3.33 $ לחודש עם תוכנית שנתית). רוב ה- VPNs אינם תואמים (או אינם יכולים) להתאים למחיר של PIA.

למרות התמחור הזול, ל- PIA יש המון תכונות נוספות, כולל: הגנת דליפת DNS, א VPN Kill-Switch, מתכוונן חוזק הצפנה (עד מפתחות של 4096 סיביות!).

הם גם זורקים פנימה פרוקסי Socks5 שירות ללא תוספת תשלום. (משתמשי טורנט בפרט יאהבו את התכונה הזו מכיוון שאתה יכול להריץ את הטורנטים שלך דרך ה- proxy ו- VPN בו זמנית למען פרטיות מירבית).

נחמד גם הם 5 חיבורים בו זמנית PIA מאפשרת, מה שאומר שאתה יכול לחבר 5 התקנים שונים לרשת שלהם בו זמנית מחשבון יחיד (רוב הספקים מאפשרים רק 1-2).


IPVanish VPN

IPVanish VPNIPVanish הוא ספק VPN מבוסס ארה”ב הידוע בעיקר בזכות המהירות שלהם. הם לא תמיד היו ספקים שאינם רישום כניסה אך הם עדכנו את פרטיותם בשנת 2014 בתגובה לבקשות הלקוח. תוכל למצוא את הסקירה המלאה שלנו בנושא IPVanish כאן.

הייתי מסווג את IPVanish כספקית יותר לשימוש כללי. הם אידיאליים למשתמשים עם חיבורים מהירים כך שאם ספק שירותי האינטרנט שלך נותן לך 25 ​​מגהביט לשנייה ואתה רוצה לקבל את מהירויות ה- VPN המהירות ביותר שאפשר, עליך לנסות קודם את IPVanish.

בעוד שהאבטחה שלהם חזקה (קידוד AES של 256 סיביות) והמהירויות מהירות (המסוגלות 100+ Mbps), הם לא מציעים הגדרות או אפשרויות רבות כמו PIA בכל מה שקשור לתוכנת ה- VPN שלהם..

מצד שני, יש להם תמיכה בצ’אט חי טק צ’ט, לקוחות VPN לכל פלטפורמה גדולה (Mac, Windows, iOS, Android) ומדיניות החזר של 7 יום כך שתוכל לקחת את הרשת שלהם לנסיעת מבחן ללא סיכון.

אז אם אתם מחפשים VPN אנונימי ואתם רוצים שביצועי המהירות שלכם ייראו כך…

בדיקת המהירות של IPVanish מניו ג'רזי, ארה

מיקום שרת ארה”ב

IPVanish המהיר ביותר מלונדון, בריטניה

שרת בריטניה

אתה חייב לעצמך לנצל את ה- IPVanish ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים. כרגע הם מציעים גם הנחה של 46% מתוכניות השנה שלהם.


Proxy.sh (אנונימיות2)

Proxy.sh VPN

Proxy.sh הוא ספק VPN ייחודי מאוד מכיוון שהם לוקחים פרטיות / אנונימיות לרמה חדשה לחלוטין. הם אחד מספקי ה- VPN היחידים שפירסמו שקיפות דווח אשר מתעד כל צו, הודעת DMCA ובקשת אכיפת החוק לגבי השרתים והרשת שלהם.

הם משתמשים גם ב-צו קנרי שזה מושג שנועד לעקוף סדר איסור פרסום תיאורטי וליידע את המשתמשים שלהם על זימון שלטון.

עם זאת, המיקוד שלהם בפרטיות מתרחב, ו- Proxy.sh מספק אינטגרציה עם 2 כלי העברת הודעות מוצפנות, obfsproxy (להימנעות מגילוי VPN), ו- VPN Over Tor (המאפשרת לך לנתב את מנות ה- VPN שלך דרך רשת Onion tor.

אם זה לא מספיק, Proxy.sh כולל גם שירות פרוקסי Https ו- SOCKS עם כל חבילת VPN. בדומה ל- PIA, התוכנית השנתית של Proxy.sh היא 3.33 דולר לחודש בלבד.

Proxy.sh הוא חדש יחסית בענף, כך שהתוכנה שלהם לא ממש מלוטשת כמו המתחרות שלהם, אך האבטחה שלהם מהשורה הראשונה, הכוללת הצפנת AES 256 סיביות ומפתחות 4096 סיביות (תקן הענף הוא רק 2048 -ביט).

הם גם אחד מספקי ה- VPN היחידים עם תוכנת VPN בקוד פתוח. פירוש הדבר שהקוד שלהם פתוח לבדיקה ציבורית, כך שאתה לא צריך לדאוג לגבי דלתות אחוריות מובנות.


שאלות ותשובות בנושא יומני VPN / VPNs שאינו רושם

אני מבין שבחירת ה- VPN הנכון יכולה להיות מבלבלת, אבל זה לא חייב להיות. להלן כמה מהשאלות הנפוצות ביותר שאנשים שואלים לגבי יומני VPN. אם יש לך שאלות נוספות, השא תגובה לאחר שתסיים לקרוא את הפוסט הזה ואעשה כמיטב יכולתי לעזור לך.

איך אתה יודע VPN באמת לא יומן?
האמת היא, שלעולם לא תוכלו לדעת בוודאות. עליכם להסתמך על מדיניות הפרטיות שלהם ועל המוניטין שלהם כחברה. במציאות, אני נוטה לסמוך על ערבויותיהם של מרבית הספקים הגדולים מכיוון שהם עומדים לאבד המון עסקים אם בכלל יתברר שהם משקרים.

האם אני זקוק לספק שאינו רישום כניסה?
זה תלוי. אם השימוש שלך ב- VPN המיועד דורש אנונימיות (לדוגמה, אם אתה מפרסם פוסטים או הערות בלוג רגישים פוליטית באופן מקוון) עליך לבחור בהחלט ספק שאינו רושם. אנו מציעים זאת גם למשתמשי ביטורנט (ואין זה מפתיע ש- VPNs הכי ידידותיים לטורנט נוטים לשמור על היומנים הכי מעטים).

אם אתה רק מנסה לבטל את החסימה של אתרים, או לשפר את האבטחה שלך ברשתות wifi פתוחות, לא אכפת לך אם VPN ישמור יומני חיבור. אל תתנו לזה להרתיע אתכם מלבחור ספק שאינו רישום, שכן אנונימיות נוספת אינה דבר רע.

מדוע VPN כלשהו ישמור יומנים?
יש הרבה סיבות ש- VPN שומר על יומני חיבור. ראשית, במדינות רבות יש חוקים לשמירת נתונים המחייבים ספקי שירותי אינטרנט (ולעיתים שירותי VPN) לרשום נתוני חיבור כאמצעי זהירות. זו הסיבה שרוב ספקי הלא-רישום נוטים להיות ממוקמים בקומץ המדינות שאין להן חוקים לשמירת נתונים עבור VPNs..

מעבר לכך, יומני החיבורים משמשים מטרה תקפה עבור ספק VPN. הם מסייעים במעקב אחר בעיות ומשמשים לעתים קרובות למניעת התעללות (אף VPN לא רוצה שאנשים המשתמשים בשירות שלהם כדי לבצע פשעים, להטריד אנשים או לפרוץ אתרים).

באופן כללי VPN ישמור יומני חיבור במשך השבוע-שבועיים האחרונים, וישמיד את יומני הימים העתיקים ביותר ויוסיף את היום החדש ביותר. חלק מה- VPN שומרים על יומני חיבורים למשך 24 שעות (וזה כמעט טוב כמו בלי יומנים).

כיצד להפוך את ה- VPN שלך לבטוח עוד יותר

VPN יכול להסתיר את זהותך רק כאשר אתה מחובר אליו.

עכשיו זה כנראה נראה לך ברור, אבל הנה כוונתי באמת. הזהות שלך היא רק בטוח כמו שחיבור ה- VPN שלך אמין. אם החיבור שלך נכשל, כתובת ה- IP האמיתית שלך עשויה להיחשף לכל אתר שאתה מבקר בו או (להורדות סיקור) לכל נחיל הסיקור שלך..

למרבה המזל תוכנות VPN רבות כוללות א פונקצית מתג להרוג שתוכנן להרוג את הגישה שלך לאינטרנט באופן מיידי אם ה- VPN שלך מתנתק. כל VPN המוזכר במאמר זה כולל מתג להרוג, אך עליכם לעשות זאת דאג לאפשר זאת מכיוון ששימוש במתג kill הוא לא חובה. זה פשוט כמו לסמן תיבה 1 בתפריט ההגדרות.

יש גם דליפות פחות מסוכנות כמו דליפות DNS, ודליפות WebRTC. הקפד לקרוא את המדריך האולטימטיבי שלנו להפיכת ה- VPN שלך אפילו יותר מאובטח.

הורדות טורנט ויומני VPN

לא צריך להיות הפתעה שטורנטים יכולים להביא למתח רשת וגם כאבי ראש חוקיים עבור ספקי VPN. לא כולם הולכים להוריד באחריות.

על ידי בחירה לא לשמור על יומני, VPN יכול לשפר מאוד את פרטיותך, תוך הקלת חייהם גם כן. הסיבה לכך היא שהם לעולם לא צריכים לדאוג לזהות משתמשים או לבטל חשבונות: כי הם לא יכולים.

בכל פעם ששירות VPN שאינו רושם מקבל בקשה משפטית, התגובה נוטה להיות די סטנדרטית. כרגיל זה נכתב כך:

“סליחה, אך אין לנו את היכולת לזהות משתמשים בודדים על סמך כתובת ה- IP שלהם. חסמנו באופן זמני טורנטים במיקום שרת זה וסגרנו את היציאה #xyz. “

למעשה אם קראת את דוח השקיפות של Proxy.sh, תראה שהתגובה זהה כמעט לכל בקשה. כאשר רשת מתוכננת לפרטיות ולאנונימיות מהיסוד זה מגן על הלקוחות ועל הספק גם יחד.

סיכום

אם קראתם עד כה, עליכם להבין טוב מה מפריד VPN אמיתי ‘ללא יומנים’ משאר הקהל. כנראה שתהיה לך מושג טוב אם אתה מחפש אחד כזה.

בדרך כלל אנו ממליצים על גישה פרטית לאינטרנט כשירות VPN ראשון לנסות מכיוון שהם כל כך נוחים (39.95 $ לשנה) והם יתאימו נהדר ל 90% מהמשתמשים. אסטרטגיה טובה היא לקנות תחילה תוכנית ראשונה (7 $) ואז לשדרג לתכנית לשנה לאחר שתדע שתתייצב איתן. ואם לא, הקפידו לנצל את ה- PIA מדיניות החזר של 100% לשבעה ימים. 

דברים שלמדנו במאמר זה:

 • כמה VPN שקוראים לעצמם ‘Non-Logging’ עדיין שומרים על יומני חיבור
 • ישנם רק כמה VPNs אנונימיים באמת. רבים ממוקמים בארצות הברית.
 • עליך לבחור באחד כזה אם ההגנה על זהותך היא קריטית
 • VPNs שאינו רושם הם גם בחירה חכמה עבור משתמשי ביטורנט
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map