Огляд VPNSecure


Базуючись у Брісбені, Австралія, VPNSecure – це багатообіцяючий сервіс VPN, який надає понад 60 серверів у 48 країнах.

Більшість локацій є загальними, і ви знайдете їх у закритому списку розташування більшості VPN-сервісів, але вони також надають ряд серверів у місцях, з якими менше зустрічаються, наприклад, Ізраїль, Малайзія чи Чилі. Для отримання більш детальної інформації про доступні місця ви можете ознайомитись зі списком їх місцезнаходження.

Процес налаштування простий. Все, що потрібно, – це адреса електронної пошти для підтвердження та отримання облікових даних, коли обліковий запис буде запущений. Вони були дуже оперативними, і ми отримали свої повноваження за лічені хвилини після того, як платіж було здійснено.

Політика конфіденційності та ведення журналів

Компанія має дуже коротку та чітку політику конфіденційності.

Для повного переліку рекомендуємо ознайомитись із сторінкою із умовами обслуговування, яка містить оновлену інформацію про інші цікаві та релевантні аспекти послуги VPN, такі як повідомлення DMCA, канали ордеру, інформація про відшкодування тощо..

Програмне забезпечення

VPNSecure пропонує власницьке програмне забезпечення для Windows, Mac, iOS та Android. Вони пропонують підтримку і для інших платформ, але у формі файлів конфігурації, що використовуються з сторонніми клієнтами OpenVPN.

Додаток Windows було досить цікавим. Це було дуже просто у використанні, і нам особливо сподобалось, що дизайн не заважав функціоналу.

Сторінка налаштувань надає додаткові параметри для налаштування вашого досвіду роботи з VPNSecure.

Функція “виправлення витоків” допомагає у витоках DNS, як показано в наданій ними інформації.

Програмне забезпечення також надає можливість змінити тип шифрування і має параметри для переадресації портів у разі потреби.

Особливості

Stealth VPN – це функція, яка стосується китайських користувачів, і хоча швидкість нижча, вони працюватимуть із будь-яким сервером.

Netflix не працює навіть на серверах, позначених для ТБ та потоків (які вказують на те, що потокові послуги повинні бути доступними). Ми зазвичай не вважаємо це плюсом або мінусом, але оскільки спеціалізовані сервери були призначені для потокових служб, трохи дивно, що вони не сервірують їх призначення. Знову ж таки, це не означає, що в сервісі є проблеми, тому дуже рідко служби Netflix працюють з тих пір, як вони розпочали свою битву проти VPN-служб, заборонивши цілі нежитлові діапазони IP.

VPNSecure також пропонує додаткові плани обслуговування, і вони наступні.

Це все ще функції VPN, і є деякі послуги VPN, які включають все це лише в один пакет (в більшості разів дешевший, ніж лише одна з функцій VPNSecure). На нашу думку, ці послуги не слід продавати окремо, а включати в одну потужну повнофункціональну VPN-службу, яка відповідає стандартам ринку..

Використовується шифрування Cipher DES-CBC de 64bit для даних та RSA 2048 для обміну ключами. Це надзвичайно низький розмір сервісу, оскільки DES був застарілий протягом певного часу та дуже ненадійний. Це не аспект, до якого слід ставитися з легкістю, оскільки служби VPN повинні підвищити рівень конфіденційності, а не дати помилкове почуття безпеки.

Швидкість

Результати тесту на швидкість перегляду здебільшого були гідними, трохи вище середнього.

Досвід перегляду був хорошим, не було жодних проблем, перерв чи затримок навіть під час трансляції відеоконтенту. Знову хочемо нагадати, що якщо вас зацікавить конкретна послуга потокового відео, вона може бути недоступною. З цієї причини ми рекомендуємо, щоб у них був доступний план $ 2 / 2днів, оскільки він допоможе вам отримати дуже гарне уявлення про те, що служба може надати та чи достатня вона для вас.

Швидкість завантаження торрента була досить низькою, досягла близько 3 Мбіт / с, і це не піднімається до стандартів ринку, на наш погляд.

Це не обов’язково, щоб переривати угоди для всіх користувачів VPN, але, на нашу думку, P2P дуже важливий, і отримані нами швидкісні результати не були б достатніми для наших потреб в P2P. Для ваших потреб в торентах перегляньте наші найкращі 3 найкращі VPN, які використовуються для торрентів у 2017 році.

Мобільна продуктивність

Додаток Android був дуже простим у використанні, і треба сказати, що це повністю повнофункціональний додаток.

Після екрана входу у вас є можливість вибрати місце вибору сервера і почати з’єднання.

Додаток також надає вам можливість додатково налаштувати свій досвід за допомогою доступу до меню налаштувань.

Що стосується результатів тесту на швидкість, ми не були дуже вражені.

Результати були не жахливі, але просто здається, що послуга обмежена середньою якістю. Не ясно, чи потрібно це задовольнити конкретний попит чи через погану інфраструктуру, але в будь-якому випадку це не стандарт, який ми готові прийняти. Послуги повинні прагнути до якості та інвестувати в інфраструктуру, якщо вони хочуть йти в ногу з постійно зростаючим попитом та стандартами якості, яких сьогодні потребує ринок мобільних телефонів..

Ціноутворення

VPNSecure пропонує кілька планів ціноутворення. Ми включимо плани додаткових послуг, згаданих вище, хоча, на нашу думку, вони повинні бути включені у ціну.

Послуга здається дорогою, особливо після огляду деталей, результатів тестування швидкості та функціональності ми вважаємо, що 10 доларів на місяць. трохи дорого. Ми розуміємо, що є пакети, які пропонують певні знижки, але вони застосовні лише у тому випадку, коли ви знайдете послуги VPNSecure відповідно до ваших потреб, тож це дискусійно..

VPNSecure приймає декілька способів оплати, і хоча це не дуже широке різноманіття способів оплати, їх повинно вистачити для потреб.

Існує також 90-денна політика повернення грошей, яку ви можете знайти на сторінці умов надання послуг, але не існує багатьох сценаріїв, які могли б отримати право на відшкодування, і вони згадують, що це робиться виключно на власний розсуд. Найпростіший спосіб перевірити послугу перед прийняттям довгострокового плану – це 2-денний план на $ 2, який повинен дати вам більше, ніж достатньо часу.

Існує значна знижка, доступна через stacksocial, що дозволяє придбати довічну підписку всього за $ 39,99. Це велика справа, тобто якщо сервісу достатньо, щоб задовольнити ваші потреби VPN.

Підтримка

Команда з технічної підтримки була дуже корисною, їхні чати в режимі он-лайн 24/7, і на всі наші запитання відповіли своєчасно та професійно.

Помічник з обслуговування клієнтів завжди надав нам посилання та документацію незалежно від характеру нашого запиту, який ми вважаємо освіжаючим. Добре бачити, що вони серйозно ставляться до служби підтримки клієнтів, оскільки у багатьох випадках це може бути справжнім умикальником угод.

Висновки

Коротше кажучи, ми вважаємо, що VPNSecure має великий потенціал і йде в правильному напрямку. Однак є деякі речі, які, на нашу думку, потребують їх негайної уваги, тому ось короткий перелік того, що нам сподобалось, а що ми не зробили.

Плюси:

 • Прозора компанія та стисла політика конфіденційності.
 • Простий у використанні веб-сайт, програми та сервіс все разом.
 • Доступна кількість способів оплати.
 • Власні програми, доступні для всіх основних операційних систем.
 • Чудовий сервіс підтримки клієнтів.

Мінуси:

 • Лише середній перегляд та досить низька продуктивність P2P.
 • Інфраструктура потребує вдосконалення (багато VPS та хмарні сервери)
 • Використовується погане шифрування – DES-CBC 64 біт, який є застарілим.
 • Такі функції, як PPTP та веб-проксі, стягуються окремо (і ми можемо додати досить дорого).
 • Дороге обслуговування все разом, особливо коли ви враховуєте продуктивність.

Завдяки згаданим факторам, ми присуджуємо VPNSecure 5/10 завдяки переважно поганому використанню шифрування, низьким результатам тестування швидкості та високим цінам. Ми вважаємо, що після того, як інфраструктура буде оптимізована для обмеження кількості клієнтів, і коли ціна буде скоригована відповідно до послуги, VPNSecure матиме своє місце на ринку VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map