Огляд VPN VirtualShield | VPN кава


Запущений у 2017 році, VirtualShield – це відносно новий VPN, який претендує на сімейний характер. Але як орієнтується на сім’ю VirtualShield та яку ціну потрібно заплатити за захист своїх близьких в Інтернеті?

Що таке VirtualShield?

Перш ніж ми розкриємо результати, ось кілька швидких фактів про VirtualShield.

 • Це американська VPN, зареєстрована в компанії VirtualShield LLC.
 • Він має 20 серверів у 12 країнах і є однією з найменших мереж, яку ми розглянули.
 • Підтримуються загальні платформи, зокрема Windows, Mac, iOS, Android та розширення браузера (Mozilla, Chrome, Opera)

VirtualShield не пропонує ніяких безкоштовних планів підписки, але всі його оплачені пакети підтримуються 30-денною гарантією повернення грошей.

Скільки коштує VirtualShield?

На відміну від інших VPN, варіанти ціноутворення на VirtualShield складні. VirtualShield пропонує два основні типи підписок з різними межами паралельних підключень пристроїв.

Ось вартість для обох типів планів:

 • Захисти себе (до 3 пристроїв)
  • 1-місячний план: 10,99 дол. США на місяць.
  • 12-місячний план: 5,99 дол. США на місяць (виставлено рахунок 71,88 дол. США)
  • План на 24 місяці – 4,99 дол. США на місяць (виставлено рахунок 119,76 дол. США)
 • Захисти мою родину (до 15 пристроїв)
  • 1-місячний план: $ 29,99 на місяць.
  • 12-місячний план: 17,99 дол. США на місяць (виставлено рахунок 215,88 дол. США)
  • 24-місячний план 14,99 дол. США на місяць (виставлено рахунок 359,76 дол. США)

Порівняно з провідними VPN в галузі, ціна на довгострокові підписки значно висока.

Ще одне відхилення від норми полягає в тому, що VirtualShield пропонує ряд доповнень, деякі з яких, на наш погляд, повинні бути включені до його основної підписки. Ці додатки повернуть вас ще більше фінансово на додаток до підписки на VPN.

 • Захист плюс: $ 12,99 / місяць
 • Необмежена трансляція: $ 9,99 / місяць
 • Підтримка преміального телефону: $ 14,99 / місяць
 • Щомісячне обслуговування: $ 5,99 / місяць
 • Identisafe Basic: $ 49,99 / рік
 • Identisafe Plus: $ 79,99 / рік

Також пропонує VirtualShield VIP програми, які починаються від 129 доларів на місяць до 1599 доларів на рік. Це змушує нас замислитись над виконанням їхньої основної підписки, бачачи, як вам потрібно приєднатися до VIP-програм для найкращої продуктивності та обслуговування.

Програми VIP дозволяють користувачам отримувати доступ до ексклюзивних серверів, які мають на увазі, що вони будуть швидшими, ніж звичайні мережі. Ви також отримаєте доступ до всіх доповнень та інших преміум-сервісів, таких як спеціальна команда підтримки.

Чи зможе VirtualShield задовольнити свої вимоги завдяки складним варіантам ціноутворення та доповненням? Ми завантажили додаток для Windows та Android, щоб дізнатися правду.

VirtualShield VPN – плюси

VirtualShield набирає певні бали як постачальник VPN. Ось де ми вважаємо, що цей постачальник VPN заслуговує на кредит.

1. Політика без журналів

Використовуючи VPN, ви довіряєте компанії бути нерозбірливою щодо інформації, яка проходить через його сервери. Для VPN це означає проведення суворої політики, яка суперечить збереженню журналів.

Деякі VPN мають неоднозначну політику ведення журналів, але, на щастя, VirtualShield має чітко сформульовану політику без реєстрації.

У своїй політиці конфіденційності ви виявите, що VirtualShield не зберігає інформацію, наприклад вашу IP-адресу чи історію перегляду, яка може пов’язувати вас із використанням VPN.

2. Немає витоків IP / DNS / WebRTC

Що стосується захисту конфіденційності, важливо, щоб ваша IP-адреса та DNS-сервер вашого провайдера були заховані VPN.

Є припущення, що VirtualShield раніше страждав від витоків DNS. Ми підключились до одного з серверів у США і не виявили жодних ознак витоку для нашого тесту.

Ось результат із зазначенням IP в Каліфорнії, тоді як наше фізичне місцезнаходження знаходиться в Малайзії.

Сервери DNS також відстежуються в різних місцях Каліфорнії.

Ми спробували тест на витік WebRTC і виявили результат обнадійливим.

3. Не знайдено вірусу

Іноді у вас є сумнівні VPN-провайдери, які вкрадаються у зловмисне програмне забезпечення та віруси від інсталятора програми. Ми зробили швидку перевірку встановника Windows VirtualShield і виявили, що він не містить жодних загроз.

4. Легкий у використанні

VirtualShield вирішив зробити це простим у своїх додатках для Windows та Android. Під час запуску вас привітає інформаційна панель з усіма елементами управління, розміщеними в легко ідентифікованих піктограмах

При натисканні на кнопку Connect встановити з’єднання з найближчим сервером VPN. Щоб вибрати сервер вручну, натисніть значок “V” вгору вниз під кнопкою підключення.

Усі доступні сервери розташовані у простому списку прокрутки.

Ви також знайдете розширені налаштування, такі як перемикач “kill”, натиснувши значок налаштування.

У додатку VirtualShield для Android є ще простіший інтерфейс. Маючи лише мінімальні кнопки, важко зациклюватися під час використання програми.

5. Підтримка в реальному чаті

Будучи сімейним VPN для сім’ї означає, що ви повинні мати легкий доступ до підтримки. Якщо ви застрягли або маєте запитання щодо VirtualShield, ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів за допомогою прямого чату.

Однак VirtualShield не надає 24/7 прямого чату. Ця функція доступна лише в режимі он-лайн між 7:00 та 19:00 за тихоокеанським часом.

Якщо ви не можете зайнятись його обслуговуючим персоналом, ви можете відвідати сторінку поширених запитань VirtualShied, яка є досить вичерпною..

6. Підтримує торрентінг

Хоча VirtualShield явно не продає свою послугу для користувачів P2P, одна з його сторінок поширених запитань вказує на те, що ви можете використовувати послугу для торрентінгу.

Ви можете використовувати BitTorrent або інше програмне забезпечення P2P, залишаючись підключеним до сервера VirtualShield.

VirtualShield VPN – мінуси

Наскільки нам подобається простота використання VirtualShield, ми виявили, що він усіяний недоліками, які не можна ігнорувати..

1. Невідоме шифрування та протокол

Існують різні способи шифрування інформації, що проходить через сервер VPN, і більшість VPN використовують бітове шифрування AES-256. AES-256 є високобезпечне шифрування використовується банками та військовими. Теоретично AES-256 є нерозривним.

Крім згадки про “256-бітове шифрування”, немає жодних ознак того, що VirtualShield використовує AES-256. Ми вважаємо, що така важлива деталь повинна бути чітко прописана VirtualShield.

Також немає вказівок на тип протоколів, які використовує VirtualShield. OpenVPN та IKEv2 – загальні протоколи, які використовуються провідними VPN.

Додаток Windows вказує лише режим підключення TCP та UDP, які не є протоколами; поряд з L2TP, який, як відомо, виявляє вразливість.

На жаль, ми не можемо припустити, що VirtualVPN використовує найсильніше шифрування та протокол, якщо це прямо не зазначено.

2. Дуже повільне з’єднання

VPN працює, перенаправляючи інформацію з вашого пристрою на захищений сервер, де він був зашифрований. Хоча це створить затримку, підключення до VPN не повинно впливати на швидкість Інтернету.

Ми мали великі очікування щодо VirtualShield, але вони вийшли з ладу, коли ми почали проводити тести швидкості на різних серверах.

Ось як виглядає з’єднання, що не підтримує VPN, в Малайзії за швидкістю.

Потім ми підключилися до VPN-сервера в сусідній країні, Сінгапурі, і завантаження знизилося більш ніж на 50%.

Кількість стала ще гіршою, коли ми протестували сервер Великобританії VirtualShield, оскільки ми закінчили завантаження 9,31 Мбіт / с для завантаження.

Тоді ми встановили зв’язок із сервером у США, де базується VirtualShield, і це робилося лише незначно краще.

Такі похмурі швидкості є невиправданими для VPN, і ми підозрюємо, що це багато в чому пов’язано з його малою кількістю серверів.

Звичайно, VirtualShield стверджує, що пропонує спеціалізовані сервери, які обіцяють більш високу швидкість за допомогою своєї VIP-програми. Але не варто платити мінімум 129 доларів на місяць, щоб отримати гідну швидкість VPN.

Натомість перегляньте ці швидкі VPN з розумною підпискою.

3. Немає підтримки Netflix

Ну, принаймні, не з базовою підпискою.

Якщо ви спробуєте переглянути Netflix за допомогою VirtualShield, вас буде привітати чорний екран.

Щоб отримати доступ до Netflix, вам потрібно буде роздрібнити додаткові $ 9,99 на місяць для “необмеженої трансляції”.
Ми вважаємо, що це неправильна маркетингова стратегія від VirtualShield, оскільки всі провідні VPN пропонують поточну підтримку та більшість розблокують Netflix без додаткової оплати.

Крім того, з його низькою швидкістю з’єднання ми сумніваємося, що придбання потокових додатків буде корисною.

4. Дорогий

Дорогі плани VirtualShield не виправдовуються його низькою швидкістю підключення та обмеженими можливостями. Нам не подобається, що вам доведеться платити більше за необмежену трансляцію та насолоджуватися серверами з оптимізацією швидкості.

Найдешевший план має обмеження до 3-х пристроїв і легко переборює будь-який із наших топ-VPN. Більшість VPN пропонують 5 і більше пристроїв за аналогічну або нижчу ціну.

Це просто погана плата за функції, які інші VPN в галузі пропонують безкоштовно.

5. Мала кількість серверів

Після двох років роботи лише 20 серверів, не дивно, що швидкість з’єднання на серверах Virtual Shield страждає.

Провідні VPN, які можуть вражати вражаючу швидкість з’єднання, мають сотні, якщо не тисячі серверів на континентах. Зрозуміло, що перевантаження сервера виникає, коли збільшення кількості користувачів не підтримується інфраструктурою сервера.

Як встановити VirtualShield

Якщо вам все ще цікаво, як VirtualShield працюватиме на ваших пристроях, дотримуйтесь цих інструкцій для Windows та Android.

Встановлення програми Windows

1. Відвідайте домашню сторінку VirtualShield. Клацніть Зареєструватися.

2. Виберіть бажаний план.

3. Виберіть додатки або перейдіть до наступного кроку.

4. Введіть електронну пошту та пароль для створення облікового запису.

5. Виберіть спосіб оплати та завершіть транзакцію.

6. Ви перейдете на інформаційну панель VirtualShield. Перевірити свою електронну пошту для електронного листа про активацію.

7. Підтвердьте свою електронну адресу на активуйте свій рахунок.

8. Клацніть Завантажити на приладовій панелі та виберіть Завантажте для Windows App.

9. Встановити VirtualShield для Windows.

10. Увійти до VirtualShield з вашими обліковими записами.

11. Можна зараз підключити на сервери VPN VirtualShield.

Установка додатків для Android

1. Відкрийте магазин Google Play. Пошук “VPN VirtualShieldІ виберіть додаток від компанії VirtualShield.

2. Оберіть Встановити для завершення встановлення.

3. Виберіть Увійти якщо у вас вже є обліковий запис.

4. Введіть свою електронну пошту та пароль. Виберіть Увійти.

5. Можна зараз підключити до VirtualShield на Android.

Підсумок

Наскільки VirtualShield має намір стати VPN для сім’ї, ми вважаємо, що це далеко від межі. Хоча ми цінуємо зручну програму та підтримку чату в реальному часі, є дуже багато недоліків на наш смак.

Ми стурбовані тим, що VirtualShield не використовує стандартного шифрування та протоколу. Як постачальник VPN, це повинно бути чітко підкріплено свої вимоги щодо забезпечення надійного захисту. Швидкість з’єднання на його серверах також далеко не вражає.

Той факт, що користувачі повинні платити за функції, які пропонуються безкоштовно в іншому місці, є вирішальним при отриманні VirtualShield величезних пальців від нашої команди.

Ми не можемо рекомендувати VirtualShield, якщо не буде вдосконалених змін. Натомість ми пропонуємо використовувати ці доступні та функціональні VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map