Огляд VPN.ac


VPN.ac – сервіс VPN, що базується в Румунії, яким керується охоронна компанія Netsec Interactive Solutions. Подивимося, як вони порівнюються з конкуренцією.

Оновлення огляду (19 вересня 2014 р.): Пару тижнів тому VPN.ac представив підтримку криптографії Elliptic Curve з OpenVPN. Ще одним важливим доповненням є підтримка обфускування для кращого обходу DPI в Китаї та інших країнах, де більшість протоколів VPN заблоковані.
Оновлення огляду (14 червня 2015 р.): Ми включили VPN.AC SecureProxy до нашої статті про альтернативи Hola.
Оновлення огляду (19 серпня 2016 р.): Нові тести швидкості та тестування геоблокування.

Особливості

VPN.ac має понад 70 серверів у 20 країнах: Австралія, Канада, Швейцарія, Німеччина, Іспанія, Фінляндія, Франція, Гонконг, Італія, Японія, Південна Корея, Литва, Люксембург, Мексика, Нідерланди, Польща, Румунія, Швеція, Сінгапур , Великобританія та США.
У деяких країнах є кілька серверів, наприклад, у Нідерландах їх 13 серверів, а в США – близько 20.

Вони пропонують єдиний VPN-план, який дозволяє до 6 одночасних з’єднань за допомогою OpenVPN, L2TP / IPsec та PPTP, а також їх SecureProxy-доповнення для браузерів. Їх VPN-сервери забезпечують 128-бітне та 256-бітове шифрування з OpenVPN та 256-бітне з L2TP / IPsec. P2P дозволений у всіх місцях, але вони мають “оптимізовані” місця для P2P: Нідерланди, Канада, Швеція, Фінляндія, Румунія, Люксембург та Франція.

У січні 2014 року vpn.ac оновив своє шифрування OpenVPN до 4096-бітних ключів RSA для аутентифікації та AES-256-бітового шифру для передачі даних. OpenVPN також має погодинну PFS (Perfect Forward Secrecy). Через 9 місяців вони представили підтримку криптографії Elliptic Curve, оновлення до RSA – цілком унікальна особливість на ринку.

Іншою особливістю, яку вони запровадили на початку 2014 року, є їх приватні DNS-розв’язувачі: замість того, щоб використовувати сторонні сервери DNS, такі як Google або хостинг-провайдери, які передають запити DNS у чіткому тексті, vpn.ac розгорнув власні DNS-рішення та всі запити DNS шифруються між клієнти та роздільні пристрої, що використовують 128-розрядний AES. На серверах роздільної здатності вони запускають сервіс, який генерує мільйони запитів DNS, які змішуються з запитами, отриманими від користувачів VPN, таким чином роблячи роздільну здатність дуже незахищеною у разі нюхання запиту DNS.

Їх розширення SecureProxy для Chrome, Firefox і Opera дозволяє користувачам тунелювати трафік веб-перегляду, не підключаючись до VPN класичним способом (OpenVPN, L2TP / IPsec тощо), використовуючи сильне шифрування. Розширення використовує чистий TLS-трафік, тому це дуже добре в обхід брандмауерів та цензура провайдерів у Китаї..

Наразі їхній SecureProxy addon має декілька шлюзів у США (8 серверів на Західному узбережжі, 4 на Східному узбережжі, 1 у Центральній частині США), Японії (6 серверів), Гонконгу (2 сервери), Південній Кореї, Сінгапурі (2 сервери), Індія, Австралія, Канада (Ванкувер та Монреаль), Великобританія (3 сервери), Ірландія, Німеччина (2 сервери), Австрія, Франція, Угорщина, Нідерланди (2 сервери), Фінляндія, Норвегія, Чехія, Росія, Швейцарія, Швеція, Італія, Болгарія, Україна, Литва, Польща, Мексика, Данія, Іспанія, Португалія та Румунія.

Програмне забезпечення

У той час, коли ми писали перший огляд, вони мали дозвон L2TP / IPSEC. У січні 2014 року вони випустили власне програмне забезпечення VPN для Windows та Mac. Програмне забезпечення є легким, чистим і не потребує встановлення на ПК, воно сумісне з усіма їх протоколами VPN, має список місцеположень та порти підключення, на яке можна вибрати, відображає останні новини, стан підключення, включаючи IP-адресу. Програмне забезпечення доступне і для Linux у бета-версії.

Завантаження, запуск програмного забезпечення та підключення до сервера у нас зайняли менше хвилини. Також доступне програмне забезпечення VPN для Mac, яке є точним “клоном” їх версії Windows.

Версія програмного забезпечення 3.5 має вбудовану підтримку Kill Switch, захист від витоку DNS, захист від витоку IPv6, автоматичний запуск та автоматичне підключення.

vpn.ac-програмне забезпечення

Також власне програмне забезпечення доступне для Android, використовуючи OpenVPN з криптографією Elliptic Curve і AES-128 для каналу даних. Дуже приємно в їхньому додатку Android VPN, що дозволяє користувачеві виключати програми з використання VPN. Ця функція стане корисною для тих, хто не хоче, щоб весь їхній трафік пройшов через VPN, а лише деякі додатки.

Ціноутворення

Їх щомісячний VPN-план становить 9 доларів, а знижки доступні на їх 3, 6 та 12-місячні плани: $ 24/3 місяці, $ 36/6 місяців та $ 58 / рік. Вони надають пробний рахунок у розмірі 2 доларів США протягом одного тижня. Ви можете скасувати підписку протягом перших 7 днів, щоб отримати повне повернення коштів. Способи оплати включають Paypal, Bitcoin, Кредитні картки, AliPay, Perfect Money, подарункові картки та багато іншого. Наприкінці цього огляду ви знайдете ексклюзивний 30% -ний знижений код знижки.

vpn.ac-ціноутворення

Ведення журналу та конфіденційність

Відповідно до їх Політики конфіденційності та ToS, вони зберігають журнали підключень лише 1 день. Журнали активності (наприклад, історія перегляду) не зберігаються.

З Політики конфіденційності:

Ви реєструєте мою діяльність?
Ми НЕ здійснюємо реєстрацію / моніторинг діяльності користувачів, таких як веб-сайти, які ви відвідуєте, електронні листи, миттєві повідомлення тощо. Нам потрібно підтримувати журнали певного зв’язку (до нашої служби VPN) для підтримки та налагодження. Журнали підключень зберігаються на окремому зашифрованому сервері (розташовані у нерозкритому місці) та автоматично стираються щодня..

Швидкість і надійність

Ми були вражені їх швидкістю, досягнувши понад 100 Мбіт / с, навіть 300+ Мбіт / с підключення до VPN. Це краще, ніж наші результати тестування з іншими службами VPN.

vpn.ac-speedtest1

Тест на швидкість потоку через Канаду:

vpn.ac-torrent1

Тест на швидкість потоку через Нідерланди:

vpn.ac-torrent2

Тест на швидкість потоку через Швейцарію:vpn.ac-torrent3

Результати швидкості вище були досягнуті під час з’єднання з OpenVPN та IPsec.

Щодо надійності, у нас були з’єднання OpenVPN тривалістю до 3 днів без відключення, тому ми не можемо скаржитися. З’єднання IPSec було не таким стабільним, як нам би хотілося, і воно відключало нас двічі за весь день тестування.

Ми також перевірили швидкість за допомогою їх додатка до браузера SecureProxy, і він долає інші VPN браузера на милю!

Результати тесту на швидкість із додатком браузера VPN.AC SecureProxy:

vpn.ac-secureproxy

У наших тестах ми також помітили, що Netflix, BBC iPlayer, Hulu та деякі інші потокові послуги не заблоковані. Вони працюють з усіма своїми локаціями.

Підтримка

За час роботи з VPN.ac ми відкрили два квитки і на обидва відповіли корисно, перш ніж ми пішли зі сторінки квитків – буквально. Вони також проводять чат в прямому ефірі, і ми використовували його, щоб запитати кілька технічних деталей щодо їх обслуговування. Відповідно до їх сторінки поширення, підтримку надають самі, а не треті сторони.

Висновки

Добре:

 • Відмінна швидкість. Чи може це бути через те, що їхні сервери ще не надто використані? Тільки час покаже.
 • Швидка та глибока допомога підтримки.
 • Інноваційна компанія, а не просто “ще один VPN”: перша в цій галузі, яка шифрує запити DNS, одна з небагатьох, яка підтримує криптографію Elliptic Curve.
 • Служба VPN підтримується охоронною компанією, тому можна було б очікувати, що вони захищатимуть свої сервери (вони надають послуги тестування безпеки).
 • Дуже добре, легке VPN-програмне забезпечення для Windows, Mac, Linux (бета-версія) та Android, яке виконує цю роботу.
 • Доступно безліч типів підключення OpenVPN, хороша суміш типів обфускування, сильні параметри шифрування та порти.
 • P2P дозволено.
 • Розширення SecureProxy для Chrome і Firefox дуже добре, якщо ви хочете забезпечити лише трафік веб-перегляду. І це блискавично!
 • Привабливе ціноутворення, прийнято біткойн.
 • Чистий та інформативний веб-сайт. Включає сторінку дорожньої карти, на якій вони дають інформацію про те, що розробляється та над чим вони працюють, та навчальні посібники щодо конфіденційності / безпеки.
 • Netflix, Hulu, BBC iPlayer та ще низка інших потокових служб працюють у всіх їхніх місцях.

Погано:

 • В ідеалі, ми б хотіли бачити VPN-сервери в інших країнах.
 • Немає власного додатка VPN для iOS.
 • Програмне забезпечення не є відкритим кодом, але вони планують його випустити.
 • Немає підтримки для HTTP або SOCKS5 проксі, які зручні для торрент.

Заключні записки:

Цей постачальник був для нас приємним сюрпризом. Весь процес тестування (активація облікового запису, налаштування VPN, тести на швидкість та надійність, збір функцій з їх веб-сайту) був простим. Їх сервери дуже швидкі і надійні, ціна хороша, а підтримка дружня і дуже обізнана. Програмне забезпечення дуже легке і не потребує встановлення на ПК: не середнє програмне забезпечення, яке додає матеріали всюди, від програмних файлів до реєстру.

Маючи на увазі все це, ми даємо vpn.ac рейтинг 8/10 і настійно рекомендуємо його.
Якщо ви вирішите зареєструватися з ними, використовуйте код знижки vpn.ac “VPNREV” для знижки на 30%, що повторюється..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map