Огляд Surfshark – найкращий за ціною у 2019 році? | VPN кава


Surfshark користується репутацією дешевого і потужного VPN. Але чи так добре, як йде репутація? У цьому огляді Surfshark ми поглибимо глибше та розкриємо правду про цього постачальника VPN.

Більше Surfshark VPN, ніж очі?

На перший погляд, про Surfshark є кілька цікавих місць. VPN базується на Британських Віргінських островах і має мережу з понад 800 серверів у 50+ країнах.

Він підтримується на популярних платформах, включаючи Windows, Mac, iOS та Android, а також надає додатки для розширення для Chrome та Safari. Ви можете встановити Surfshark на вибрані ігрові приставки та смарт-телевізори.

Також можна встановити Surfshark на вибраних маршрутизаторах, однак ці маршрутизатори повинні підтримувати OpenVPN як клієнт. Маючи Surfshark на маршрутизаторі, кожен підключений пристрій захищений VPN.

Немає обмежень для з’єднань пристроїв із Surfshark. Для єдиного платного облікового запису ви можете підключити до VPN будь-яку кількість пристроїв, якими ви володієте. Необмежене підключення пристрою та низька ціна підписки роблять Surfshark привабливим для користувачів Інтернету.

Але чи є у вас необмежений ковпачок пристрою, щоб зміцнити свою позицію однієї з провідних VPN? Є ще запитання і відповіді.

Плюси Surfshark

Забруднивши руки Surfshark, ми виявили, що в цьому VPN є багато плюсів. Можливо, ажіотаж, який відбувався навколо Surfshark, – далеко не далеко від правди. Ось факти, які нас вражають:

1. Першокласна безпека

Surfshark відповідає індустріальним стандартам, використовуючи шифрування AES-256 на VPN-з’єднаннях. Шифрування AES-256 використовується державними установами та банківською галуззю.

256-бітний ключ використовується для захисту повідомлення, зашифрованого алгоритмом AES-256. Це означає, що шифрування технічно неможливо розірвати навіть із грубою силою. У хакерів з’явиться неможливе завдання, намагаючись розшифрувати це супербезпечне шифрування, навіть якщо вони перехопили повідомлення.

Користувачі також можуть вибрати з OpenVPN або IKEv2 / IPsec. Обидва є загальними протоколами VPN, які використовуються для забезпечення з’єднання між кінцевими точками та підвищення швидкості передачі даних.

Surfshark автоматично вибирає IKEV2 / IPsec як протокол за замовчуванням. Ви можете перейти на OpenVPN, якщо бажаєте. Залежно від пристрою, один протокол може виявитись швидшим, ніж інший.

Належність цих основ VPN дає змогу Surfshark добре почати цей огляд.

2. Сувора політика без реєстрації

VPN така ж довіра, як і особисті дані, які він збирає, чи ні. Для Surfshark журнал даних зберігається на мінімальному рівні.

Surfshark не збирає інформацію, яка може розкрити конфіденційність користувача, наприклад IP-адреси, історії веб-перегляду та ін., Перелічені в його політиці.

surfshark немає політики ведення журналів

Інформація, як-от адреси електронної пошти, платіжна інформація та діагностичні дані, збираються для полегшення роботи VPN. Зауважте, що це нормальна практика в галузі VPN. Усі постачальники VPN зберуть основну інформацію, яка є найважливішою для виставлення рахунків та досвіду користувачів.

Похвально, що Surfshark не неоднозначний у своїй політиці ведення журналів. Детальний опис дозволяє нам легко ставитись до конфіденційності користувачів.

3. Немає витоку DNS / IP

Деякі VPN відомі з проблемою витоку DNS або IP, яка ненавмисно видає IP-адресу та місцезнаходження користувачів.

На щастя, Surfshark не виявляє ознак протікання DNS / IP, а це означає, що ви абсолютно безпечні та анонімні під час підключення до VPN.

Ось швидкий спосіб перевірити, чи страждає Surfshark від витоку DNS / IP.

 1. Підключіться до Surfshark.
 2. Запустіть IPLeak.net
 3. Перевірте IP-адресу та DNS, що відображаються.

IP-адреса та DNS повинні відображати сервер VPN, до якого ви підключені. Якщо ви бачите фактичну IP-адресу, це означає, що VPN страждає від витоку DNS / IP.

4. Безпечна юрисдикція (Британські Віргінські острови)

Surfshark базується на Британських Віргінських островах, і це дуже багато значить для користувачів VPN, що не мають приватного життя. Британські Віргінські острови не є членом альянсу “5 очей”. Це означає, що компанії на Британських Віргінських островах не застосовуються закони про зберігання даних.

Звичайно, при суворій політиці без реєстрації даних у програмі Surfshark немає нічого, що може порушити вашу конфіденційність, навіть якщо наказано передати інформацію. Але це дає додаткове запевнення, що вони тримаються подалі від альянсу «5 очей» або дружніх до нього країн.

Ви також можете перевірити на каналі ордерів на Surfshark, де перераховані будь-які ордери, доручення на випробування або повістки, отримані від державних органів.

юрисдикція серфінгу

Ми поглянули, і він показує скрипучий чистий нуль.

Бути прозорим у своїй політиці та мати гарантійний канар – це чудова стратегія у підвищенні його авторитету серед користувачів.

5. Гідна швидкість з’єднання

Зниження швидкості з’єднання неминуче при VPN-з’єднанні. Однак відмінна VPN не повинна впливати на ваш досвід перегляду, а особливо на трансляцію фільмів високої чіткості.

Surfshark, хоча і не найшвидший в галузі, може похвалитися пристойною швидкістю з’єднання. Ось як виглядає наше завантаження та завантаження в Інтернет без з’єднання VPN.

Підключившись до сервера Surfshark у США, ми відчуваємо лише незначне падіння швидкості з’єднання.

Звичайно, у вас можуть бути різні результати залежно від відстані між вашим місцезнаходженням та сервером. Ви матимете кращі результати під час підключення до сусіднього сервера Surfshark.

6. Торрент із серфшарком

Деякі VPN забороняють торрент або залишаються нейтральними для програм P2P. Surfshark прямо заявляє, що він орієнтований на торрент-додатки.

Поєднання суворої політики без журналів, необмеженої пропускної здатності та пристойної швидкості завантаження є ідеальним рецептом для збереження під час завантаження торрентів на клієнтів P2P.

Surfshark працює з усім програмним забезпеченням та веб-сайтами. Якщо ви користуєтеся таким популярним клієнтом торрентінгу, як uTorrent, підключення до Surfshark не дозволить вашій IP-адресі розкриватися спільноті.

7. Підтримка Surfshark Netflix✅

Surfshark – одна з небагатьох VPN, яка переважає проти політики заборони VPN Netflix. Відкритим секретом є те, що Netflix активно перебуває у чорному списку VPN-з’єднання, а деякі відомі VPN перебувають на завершенні прийому.

Ви можете очікувати високого рівня успішності, використовуючи Surfshark для доступу до Netflix. Швидкий тест на кількох випадкових серверах дозволив нам транслювати наші улюблені телешоу на потоковому гіганті.

Чудово, як Surfshark з легкістю підключається до Netflix, оскільки багато VPN мають лише декілька серверів, які працюють, незважаючи на те, що вони стверджують, що Netflix є приємним.

Surfshark – ваша VPN, якщо доступ до Netflix є першочерговим пріоритетом. Ми знали, як це відчуваєш, коли ти пропустив тиждень телешоу на популярній стрімінговій платформі.

8. Дружнє до користувачів

Потрібно не бути технічним майстром, щоб керувати клієнтською програмою Surfshark. Незважаючи на основні складності, Surfshark зробив додаток надзвичайно простим для користувачів.

Щойно ви встановите додаток Surfshark, просте натискання кнопки швидкого підключення дозволить вам підключитися до найкращого місця з точки зору швидкості.

Якщо ви хочете підключитися до іншого VPN-сервера вручну, ви можете отримати доступ до екрана вибору сервера, на якому всі сервери організовані відповідно до країн.

В цілому програмне забезпечення та додаток створені інтуїтивно. Усі розповсюджені елементи керування та параметри доступні з мінімальною навігацією. Surfshark доводить, що зберігати його просто виграє гру.

9. Безпечний розширення-плагін для браузерів

Провайдерам VPN прийнято пропонувати розширення для браузера. Однак зазвичай у цих розширеннях виникають проблеми, що ставлять під загрозу безпеку та конфіденційність користувачів.

Розширення браузера Surfshark пройшли аудит незалежними веб-тестерами безпеки Cure53. Результат показує, що розширення для браузерів, пропоновані Surfshark, належать до меншості, яка демонструє невеликі слабкі сторони.

10. Дуже чуйна підтримка прямого чату

Якщо у вас виникли проблеми із Surfshark або виникають запити, які з’являються під час використання програми, допомога лише на кінчику пальця.

Окрім вичерпних навчальних посібників та квитків про підтримку, ви можете звернутися до чату в режимі 24/7 на Surfshark.

Ми хотіли бути впевнені, що це працює, і ми відскочили просте запитання.

На відповідь пішло менше 5 секунд.

surfshark підтримує netflix

Щоб підтвердити, що ми не спілкуємося з ботом. Ми намагалися вирішити ще одне питання, і ми отримали подібні швидкі відповіді.

surfshark підтримує нас netflix

Підтримка клієнтів є важливим елементом для провайдерів VPN, і Surfshark має свої пріоритети правильно.

11. Доступна підписка

Здається, Surfshark не може помилитися, включаючи свою цінову стратегію. Surfshark пропонує 3 різні плани передплати. Ви отримаєте найкращі заощадження за 24-місячний план, який зменшиться до $ 1,99 на місяць. 1-місячний план коштуватиме $ 11,95, а 6-місячний план коштує $ 5,99 на місяць.


Усі ці плани підкріплені 30-денною політикою гарантій повернення грошей. Якщо ви не відчуваєте, що Surfshark робить для вас відмінну роботу, ви можете легко розпочати процес повернення коштів.

12. Корисні функції

Surfshark виходить за рамки забезпечення базового захисту VPN. Він має кілька функцій, які можуть бути корисними для забезпечення максимальної безпеки в Інтернеті. Ось кілька, які привернули нашу увагу.

 • CleanWebTM – Оголошення можуть дратувати та збільшувати ризик зловмисного програмного забезпечення та фішинг-діяльності. CleanWebTM зупиняє дратівливу рекламу та забезпечує приємний досвід перегляду оголошень без реклами.
 • WhiteListerTM – Surfshark пропонує користувачам можливість дозволити певним програмам обходити захист VPN. Ця функція корисна в таких ситуаціях, як підключення до мережевого принтера або доступ до менш чутливого, але важкого додатка для використання даних.
 • Режим камуфляжу – Перебуваючи в режимі камуфляжу, перешкоджає провайдеру дізнатися, що ви використовуєте VPN.
 • Режим Multihop – Чи потрібно більше ніж одне VPN-з’єднання? Схоже, що Multihop дозволяє забезпечити максимальну конфіденційність, забезпечивши зв’язки з двома країнами.
 • Режим без кордонівTM – Деякі країни застосовують високу цензуру в Інтернеті. Surfshark побудований за технологією, ніж дозволяє обходити обмежувальні брандмауери в цих країнах.
 • Kill Switch – VPN не завершується без перемикача “kill”. Перемикач kill відключає ваш пристрій від Інтернету, коли VPN-з’єднання перестає. Це допомагає уберегти сеанс перегляду від впливу публіки.

13. Неограниченное з’єднання пристроїв

Ви прочитали його у верхній частині огляду, і ми знову виділимо це. Surfshark пропонує необмежену кількість підключень пристроїв для одного платного рахунку. Це не трюк, який ви знайдете, пропонуючи інші провідні VPN.

Одночасні з’єднання пристроїв зазвичай обмежені в межах 3-6 конкуруючими VPN. Зняття ліміту – це розумний хід Surfshark, принаймні для його користувачів. Це створює уявлення, що Surfshark пропонує кращі співвідношення ціни та якості.

З усіма іншими зручними функціями важко сперечатися інакше.

Серфшарк проти

Хоча ми в цілому вражені Surfshark в цілому, є одна область, про яку ми зарезервували.

1. Відсутність інформації про компанію

Немає натяків на команду управління або власника Surfshark. Ви не можете знайти жодної сторінки “Про нас” на веб-сайті Surfshark. Все, що вам потрібно, – це зареєстрована адреса, яка вказує на Британські Віргінські острови.

Але брак інформації про команду, яка керує Surfshark, не повинен викликати занепокоєння. Для більшості постачальників VPN поширена практика залишати такі деталі.

Як виглядає Surfshark на різних платформах:

Як виглядає Surfshark Windows:

Surfshark на Android:

Чи рекомендуємо ми вирвати серфінг VPN?

Surfshark дійсно зробив сплеск на сцені VPN після запуску в 2018 році. Він відмічає всі потрібні поля на функціях, які подобаються користувачам VPN. Surfshark не тільки світить з точки зору конфіденційності та безпеки, але й легко розблокує Netflix.

Ви також будете вражені розширеними функціями, включеними в додатки Surfshark. Такі функції, як розділене тунелювання та перехід із декількома переходами, забезпечують кращий контроль над використанням VPN. Можливість Surfshark обходити гео-обмежувальні блоки легко робить його ідеальним VPN, який можна використовувати під час подорожі за кордон.

Той факт, що він базується на Британських Віргінських островах і має чітко прописану політику конфіденційності, підвищує його авторитет серед користувачів. Завдяки необмеженому підключенню пристрою та неймовірно низькій ціні підписки на 24 місяці, це майже ідеальний VPN, якому важко протистояти.

Наш вирок?

Сильний, чуйний Так!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map