Огляд ProtonVPN – хороше співвідношення ціни та якості? | VPN кава


Швейцарська компанія ProtonVPN – це дітище тієї самої команди експертів з Інтернету з безпеки, яка створила найбільш захищену мережу електронної пошти у світі, ProtonMail.

Первісний задум цієї команди геніальних вчених, інженерів та розробників полягав у тому, щоб забезпечити більш безпечне середовище для журналістів та активістів у всьому світі.

Об’єднавши зусилля разом, ProtonVPN народився як розширення супербезпечної мережі електронної пошти. На перший погляд, ProtonVPN не вистачає рекламного набору інших конкуруючих VPN.

Він не може похвалитися високою швидкістю VPN-з’єднання, а також відверто стверджує, що підтримує Netflix. Натомість він зосереджується на конфіденційності, безпеці та свободі. Судячи з програмного забезпечення з темною тематикою VPN, ProtonVPN, здається, передає своє повідомлення голосно і чітко.

Але зробили їх акцент на побудові високозахисної VPN мережі, що призвело до нагляду за іншими приємними функціями гідного VPN?

Чи можете ви розблокувати Netflix за допомогою ProtonVPN? Це програмне забезпечення, зручне для користувачів, або впорядковано технічні характеристики команди, яка його створила?

Ці питання та інше ми розглянемо в цьому вичерпному огляді ProtonVPN.

ПротонVPN з першого погляду

Перш ніж ми глибше заглибимось у один із найбезпечніших VPN, коли-небудь, ось що таке ProtonVPN на перший погляд.

 • Сервери: Остання кількість серверів – 628, і вони розповсюджені в 44 країнах.
 • Платформи: Ця VPN доступна для Windows, Mac, iOS та Android. ProtonVPN також підтримується вибраними маршрутизаторами.
 • Пристрої: За допомогою програми Visionry ProtonVPN користувачі можуть підключити до 10 пристроїв в одному обліковому записі.
 • Безпека: Його технологія Secure Core використовує захищені сервери в загартованому в Швейцарії центрі обробки даних компанії, щоб ефективно зробити неможливим відповідність IP-адрес.

ProtonVPN пропонує безкоштовну передплату своїх послуг, але з обмеженою швидкістю, підключеннями пристроїв та підтримуються лише певні сервери в США, Нідерландах та Японії..

Розширені функції, такі як P2P, Tor над VPN та Secure Core, доступні лише для користувачів преміум-планів. ProtonVPN пропонує 3 типи преміальних планів з різними наборами функцій:

 • Основний – 4 долари США на місяць (рахунок 48 дол. США на рік)
 • Плюс – 8 доларів США на місяць (рахунок 96 доларів на рік)
 • Далекий – 24 дол. США на місяць (рахунок 288 доларів на рік)

Усі його платні плани підтримуються політикою гарантій повернення грошей на 30 днів.

Читайте далі та дізнайтеся, чи варто підписуватися на ProtonVPN.

Огляд ProtonVPN – плюси

Ми покладали великі надії на ProtonVPN, особливо з точки зору безпеки. Безумовно, команда технічних фахівців, які створили повністю зашифровану службу електронної пошти, не змогли зробити нічого поганого з VPN?

Ми не залишилися розчарованими і однаково вражені іншими аспектами ProtonVPN.

Ось вони:

1. Кріпосна безпека

ProtonVPN має всі підстави похвалитися своєю безпекою у фортеці VPN. Дійсно, команда ще раз доводить, що вони перебувають на вершині гри в розробці VPN з вражаючими функціями безпеки.

Ось що нас вразило.

 • Безпечні основні сервери – Замість того, щоб безпосередньо підключати пристрої до VPN-серверів, ProtonVPN впроваджує архітектуру Secure Core, яка спрямовує дані на захищені основні сервери перед тим, як дані будуть спрямовані в Інтернет.

Ви можете включити Secure Core для додаткового захисту. Ідентифікувати оригінальну IP-адресу вашого пристрою неможливо, оскільки вона прихована кількома шарами серверів.

 • Промислове шифрування – Як і будь-який інший гідний VPN, ProtonVPN використовує AES-256 для того, щоб VPN-з’єднання не були порушені. AES-256 буквально незламний, навіть методами грубої сили.

  Якщо цього недостатньо, він гарантує, що ключ шифрування є дійсним лише для одного сеансу, а це означає, що спроби отримати зашифровані повідомлення в надії на їх розшифрування пізніше будуть марними..

 • Стандартні протоколи – ProtonVPN запустив свою службу лише OpenVPN, але з тих пір підтримує IKEv2 / IPSec. Доведено, що ці протоколи є безпечними і широко застосовуються в галузі.

2. Сувора політика без журналів

Як компанія, яка вірить у свободу Інтернету, ProtonVPN проводить сувору політику без реєстрації. У ній чітко прописано, яка інформація зберігається в політиці конфіденційності.

ProtonVPN не веде журнали вашої IP-адреси, активності перегляду та іншої інформації, яка може загрожувати конфіденційності.

Як і будь-які VPN-сервіси, ProtonVPN зберігає мінімальний обсяг даних для полегшення оплати та технічної підтримки.

ProtonVPN перераховував такі, як частина важливих даних, що зберігаються:

 • Адреса електронної пошти
 • Ім’я користувача
 • Платіжна інформація

3. Безпечна юрисдикція

ProtonVPN базується у Швейцарії, яка вважається сприятливою країною для таких послуг, як VPN. У Швейцарії немає законів про збереження даних, і це означає, що ProtonVPN не змушений реєструвати та зберігати дані своїх користувачів..

Швейцарія також не є членом альянсу “П’ять очей” або “Чотирнадцять очей”, який сприяє обміну розвідувальною інформацією між країнами-членами. Це означає, що він не має юридичного зобов’язання ділитися розвідкою з іншими країнами.

У рідкісних випадках, коли ProtonVPN буде запропоновано передати дані, що зберігаються на його серверах, компанія не зможе надати інформацію, яка відкриває конфіденційність своїх користувачів. Це тому, що він не зберігає жодного.

Ось випадок даних, запитуваних іноземною країною, але завдяки політиці ProtonVPN щодо нереєстраційного журналу нічого не передано.

4. Простий у використанні

інтерфейс програми protonvpn

Кредити повинні надходити до команди ProtonVPN для забезпечення простоти програмного забезпечення та додатків.

Програмне забезпечення ProtonVPN Windows має сучасну темну тему з картою світу доступних серверів, що домінують в інтерфейсі.

Ви можете вибрати бажане розташування сервера на карті світу або зі списку країн, розміщеного на панелі ліворуч.

Кожен сервер має індикатор завантаження, який вказує трафік на сервері різними кольорами. Уникайте підключення до серверів червоного кольору, оскільки у вас може спостерігатися більш низька швидкість з’єднання через велику трафік.

Розширені налаштування, такі як акаунти, профілі та налаштування, приховані в значку меню, що розгортається, у верхньому лівому куті.

Ви також знайдете ті самі навігаційні елементи керування в мобільному додатку, хоча і з дещо іншими схемами розташування.

Програма protonvpn для Android

Список країн, перегляд карти та профілі легко доступні на головному екрані. Підключення можна здійснити, вибравши сервер і натиснувши кнопку підключення.

Крім того, ви можете відкрити екран швидкого підключення, натиснувши на стан з’єднання внизу екрана.

5. Не виявлено витоку DNS / IP

Буде соромно, якщо ProtonVPN зазнає порушення конфіденційності у вигляді витоків DNS або IP. Такий недолік викриває IP-адресу користувача, навіть коли він або вона підключена до VPN.

На щастя, ProtonVPN не має такої вади, і ми перевірили, що наша IP-адреса залишається захищеною.

Ось знімок екрана з IPLeak.net після підключення нашого комп’ютера до сервера ProtonVPN у Нідерландах.

Було зрозуміло, що ProtonVPN успішно приховав наше Азія IP адресу з одним в Нідерланди.

6. Підтримка Netflix

ProtonVPN не претендує на підтримку Netflix, але це робить це на своїй сторінці поширених запитань.

protonvpn netflix

Доступ до Netflix можна отримати через сервери з позначкою “P”, доступні для оплати користувачів ProtonVPN.

Тепер ми знаємо, що Netflix блокує численні VPN у доступі до свого вмісту, і ми хотіли дізнатися, чи ProtonVPN не залишився. Тож ми провели власний тест.

Підключившись до випадкового сервера ProtonVPN у США, ми спробували передавати телешоу Netflix. Ми раді, що нам вдається передати потоковий канал Чужі речі без жодної гикавки.

proton vpn netflix

Звичайно, для кращого досвіду вам потрібно вибрати сервер, який не має великого обсягу трафіку.

Потім ми підключились до іншого випадкового сервера в Нью-Джерсі та отримали такий самий безперешкодний доступ до Netflix.

7. Підтримує Tor через VPN

Tor – це ворота в підпілля Інтернету чи глибокої павутини. Незважаючи на те, що посилання в Інтернеті має тінисту репутацію, це також є засобом для журналістів захистити спілкування від сторонніх очей урядів

Умовний спосіб доступу до мережі Tor – це використання спеціальних браузерів. Однак ProtonVPN дозволяє отримувати доступ до веб-сайтів .onion у глибокій веб-мережі шляхом підключення до конкретних серверів VPN.

Щоб увімкнути Tor через VPN, перегляньте сервери з поштовим кодом -TOR, наведеним нижче. Після підключення до сервера ви можете отримати доступ до глибокої веб-сторінки за допомогою звичайних браузерів.

8. Вбивчий вимикач

Кожному гідному VPN потрібен перемикач на знищення. Перемикач на захист захищає вашу конфіденційність, блокуючи трафік даних, коли з’єднання VPN перерване.

ProtonVPN не тільки оснащений комутатором перемикання, але він також має функцію, яка знову підключається до VPN-сервера для відновлення після перерваного з’єднання..

9.Примітка для друзів

ProtonVPN – це VPN, сприятливий для торрентів, хоча він прямо не заявляв про це на своїй домашній сторінці. Це сервіс VPN, побудований найкращими експертами з криптографії у світі та гарантує анонімність завантажувачів торентів.

Деякі сервери ProtonVPN спеціально оптимізовані для обробки передач P2P. Ви знайдете їх, позначені значком подвійної стрілки.

ProtonVPN – Мінуси

Незважаючи на те, що ProtonVPN вразив нас своєю безпекою, VPN в деяких інших сферах недостатньо:

1. Немає підтримки прямого чату

підтримка protonvpn

Очевидна відсутність підтримки чату в реальному часі – це величезний підхід для ProtonVPN. Це допомагає комусь із іншого боку екрана допомагати, коли ви застрягли у програмі чи маєте інші запити.

Користувачі дотримуються звичайної підтримки квитків, яка обіцяє відповідь через 1-2 дні. Залежно від терміновості, очікування може викликати розчарування для деяких користувачів.

Ми намагалися надіслати запит на квиток, і ми отримали відповідь через 16 годин.

Звичайно, ви можете знайти відповіді на свої запити на сторінці підтримки ProtonVPN, яка є досить вичерпною.

Але нічого не перемагає особистий людський дотик, коли терміново потрібна допомога.

2. Непослідовна швидкість

Існує величезна можливість для покращення, що стосується швидкості з’єднання. ProtonVPN, не дивлячись на всю свою доблесть у відділі безпеки, здається, не вистачає в забезпеченні високої швидкості зв’язку.

Незважаючи на твердження про те, що всі сервери ProtonVPN мають принаймні 1 Гбіт / с, деякі з яких потрапляють у позначку 10 Гбіт / с, результати наших тестів на швидкість не показали нічого, крім розчарування.

Ось наша швидкість з’єднання без підключення до VPN.

перед підключенням до протонвпн

Ми вдалися до швидкого підключення і були підключені до випадкового сервера в Сінгапурі і помітили незначне падіння швидкості завантаження та завантаження.

protonvpn сингапурський сервер

Ось результат того, як виглядає швидкість з’єднання, коли ми підключаємося до сервера, що підтримує Tor, у Швейцарії, який має найменшу навантаження.

Потім ми підключились до одного із серверів із низьким трафіком у США та повторили тест. Не дивно, що швидкість завантаження – це половина тієї, що ми отримуємо без VPN.

На випробування швидкості VPN впливають різні параметри, включаючи близькість до серверів VPN та перевантаженість на цих серверах.

Ви можете мати різні результати залежно від вашого фізичного розташування, але ці скріншоти дають вам приблизне уявлення про те, що очікувати від ProtonVPN.

3. Дорога довгострокова підписка

ProtonVPN пропонує 3 різні пакети платних підписок: Basic, Plus та Visionary. Базовий план коштує 4 долари на місяць, але має обмежені можливості.

Більшість користувачів вибирають пакет Plus, який розблоковує всі функції ProtonVPN, крім ProtonMail Visionary. Пакет Plus має всі функції, необхідні більшості користувачів VPN, і коштує 8 доларів на місяць.

Здається, справедлива ціна для VPN, але якщо ви збираєтесь дотримуватися програми ProtonVPN, немає можливості підписатися на план на 2 або 3 роки з потенційно більшими заощадженнями.

У політиці гарантій повернення грошей на 30 днів також є улов. На відміну від більшості VPN, ProtonVPN повертає затримані показники невикористаної частини плану лише тоді, коли ви скасуєте його протягом 30-денного пробного періоду..

Ознайомтеся з виділеними дрібними відбитками сторінки T&C ProtonVPN.

protonvpn умови

Як-то ми вважаємо, що ProtonVPN може бути щедрішим у цьому аспекті.

Підсумок

ProtonVPN, безперечно, є одним із найбезпечніших доступних VPN. Команда-засновник ProtonMail, найбільшої мережі зашифрованих електронних повідомлень у світі, працювала над своїм дивом із ProtonVPN.

Завдяки безпечній базовій технології та критичній інфраструктурі, розташованій у військовому укритті, ProtonVPN забезпечує безпеку буквально. Сервери підтримки Netflix, Tor та P2P на ProtonVPN – це солодка глазур на торті.

Однак непослідовна швидкість у поєднанні з відсутністю підтримки прямого чату може викликати сумніви у деяких користувачів, які розглядають можливість підписатися на ProtonVPN.

Наш вирок?

ProtonVPN – це відмінний вибір, якщо ви журналіст чи професія, де безпека в Інтернеті перемагає понад усе. Однак якщо ви шукаєте плазменний VPN швидкості за меншою ціною, є інші VPN, які є кращими варіантами.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map