Огляд OneVPN 2017


OneVPN – це послуга VPN на основі Гонконгу, продукт компанії Unravel Technologies Ltd., яка розпочала свою діяльність не так давно згідно їх опису. Вони пропонують 60+ місць у 21 країнах: Чеська Республіка, Великобританія, Норвегія, Франція, Іспанія, Німеччина, Нідерланди, Туреччина, Швеція, Італія, Швейцарія, Бразилія, Мексика, Гонконг, Сінгапур, Китай, Малайзія, США, Канада, Австралія та Нова Зеландія.

Єдина інформація, необхідна для реєстрації, – це ім’я та адреса електронної пошти, але додаткова інформація може знадобитися залежно від способу оплати, який використовується при виїзді.

Вони стверджують, що їх девіз – “забезпечити ідеальну комбінацію безпеки та швидкості”, тож давайте з’ясуємо, наскільки точно це твердження.

Політика конфіденційності та ведення журналів

OneVPN має досить коротку та стислу політику конфіденційності, яка визначає наступне:

Одне, що не було уточнено (навіть відділом технічної підтримки), було фразове слово “Це майже все, що ми зберігаємо”, що не дуже заспокоює.

Майте на увазі, що ця політика конфіденційності є чинною на момент огляду (початок 2017 року), і ми радимо перевірити їх політику конфіденційності щодо останніх оновлень або модифікацій.

Програмне забезпечення

OneVPN пропонує програмне забезпечення для Windows, Mac та Android. Їх додаток для iOS розробляється відповідно до їх веб-сайту.

Ми перевірили додаток Windows, створене для сервірування основних потреб безпосередньо з першої сторінки, але не вистачає дизайну, наскільки ми це стосуємося.

Функції доступні прямо на першій сторінці, але виникли деякі проблеми з доступом до кнопки налаштувань. Ми вирішили це питання у відділі технічної підтримки, але вони не мали відповіді на тему спорту. Вони повідомили нам, що наше питання було перенаправлено до відповідного відділу і що ми будемо повідомлені, коли буде знайдено рішення. Минуло більше тижня, і ми не отримали відповіді.

Була також помилка журналу з’єднань, про яку ми повідомили, де єдине, що свідчить про те, що з’єднання чекає встановлення, ніякої іншої інформації не відображається, і програма згодом зупиниться або відключиться:

Ці питання також були передані команді підтримки, але так, ви здогадалися, відповіді не було вже більше тижня.

Особливості

У програмі OneVPN, як передбачається, є такі функції, як автоматичне підключення та переключення на вбивство, про які ми хотіли перевірити і говорити, але оскільки відповіді не було, ми не змогли запустити тести.

Що стосується сервісу, на веб-сайті багато реклами, зробленої для деяких функцій, які нам не пояснили команда підтримки:

Коли ми запитували про блокатор реклами та Speed ​​Booster, нам сказали, що блокувальник реклами вмикається автоматично, що не відповідає дійсності, оголошення все ще відображалися, і немає жодної ознаки того, що така функція буде включена в рамках програмного забезпечення. Дивно, але нам повідомили, що швидкість нашого Інтернету покращиться із скороченням швидкості, зробивши його кращим, ніж те, що надає наш провайдер. Коли ми запитали, як це можливо, ми отримали таку відповідь:

Це підсумовує досвід підтримки клієнтів, але про це ми поговоримо пізніше, поки що ми все ще в шоці від твердження про те, що швидкість Інтернету покращиться за лімітом провайдера. Це очевидно фальшиве твердження, і кожен, хто знає, як працює Інтернет, погодився б.

Що стосується шифрування, OneVPN рекламує до 256 бітового шифрування, що є найменше широким твердженням. Ніде немає специфікації щодо того, який тип шифрування використовується. Тестуючи з’єднання, ми виявили, що вони використовують 128-бітове шифрування для PPTP (цей протокол не є захищеним, незалежно від сили шифрування), а 256-бітний AES та 2048 біт RSA для рукостискань для OpenVPN. Це питання перспективи, і ми помітили, що відсутність прозорості зазвичай є відображенням низькоякісної послуги, що, безумовно, стосується OneVPN.

Одне, що ми хотіли б зазначити, це те, що підключившись, OneVPN блокує можливість пінгувати зовнішні хости, що дивно, оскільки це може допомогти у діагностуванні проблем з підключенням та допомогти в процесі усунення несправностей.

Швидкість

Результати тесту на швидкість перегляду були хорошими:

Досвід перегляду був хорошим, не було ніяких перерв чи проблем, і нам сподобалося, що затримка була хорошою незалежно від розташування сервера.

Що ж стосується завантаження торентів, результати були нижче середнього:

Ми очікували більш високої швидкості завантаження для деяких локацій хоча б, але, схоже, результати швидкості перегляду не відображали якість загальної підключеності та інфраструктури.

Мобільна продуктивність

Ми протестували додаток Android, і ми маємо сказати, що, хоча це дещо само собою зрозуміло, все ще бракує кількох речей, таких як прямий доступ до налаштувань і трохи менше захаращення:

Це не обов’язково функціонал, який спричиняє нам головний біль, а скоріше безладдя та відсутність логіки, коли мова йде про зміщення елементів. Також було декілька проблем із використаною мовою, і як підтвердив наш досвід обслуговування клієнтів, англійська мова, здається, не є їх сильною стороною.

Щодо результатів тестування швидкості, ми з найвищою розчаруванням сказали:

Досвід перегляду мобільних пристроїв був кумедним, з деякими перервами, особливо під час трансляції носіїв. Однак завантажений вміст працює безперебійно, але легко сказати, що послуга не відповідає стандартам, що стосується швидкості мобільного зв’язку.

Ціноутворення

OneVPN пропонує такі цінові плани:

Ціни технічно справедливі з урахуванням ринкових, однак, враховуючи ефективність послуги, на наш погляд, це не виправдано. Якщо припустити, що це буде повністю функціональний сервіс без проблем та гідна команда підтримки, ми б подумали про це набагато більше.

OneVPN приймає велику кількість способів оплати. Ми насолоджувались різноманітністю і цінуємо цей аспект у службі VPN:

Доступна партнерська програма, і якщо це щось цікавить вас, радимо ознайомитись з їх веб-сайтом для отримання додаткової інформації.

Підтримка

Команда технічної підтримки, мабуть, була однією з найгірших, з якими ми коли-небудь стикалися, і це дуже приємний спосіб поставити це. Технолог, з яким ми говорили, нічого особисто не відповів, просто скопіював / вставив відповіді шаблону, які не були актуальними. Ми врешті-решт перейшли до того, хто, здається, краще розуміє англійську мову, однак він не був корисним, і на наші запитання так і не відповіли, наші питання ніколи не були вирішені.

Зазвичай це не те, що ми переосмислюємо, тому що якщо сервіс працює добре, існує мінімальна взаємодія з відділом обслуговування клієнтів. Однак у випадку OneVPN, служби з такою кількістю питань, ми очікуємо, що вони принаймні зможуть нас направити у правильному напрямку.

Зрештою, ми витратили кілька годин на чат (більш ніж три, щоб бути точним), намагаючись з’ясувати, чому кнопка налаштувань не працює і чому активація нашого облікового запису кілька разів не вдалася, хоча ми успішно пройшли процес налаштування. … Двічі. Були також деякі проблеми, які виникали і пізніше, але на піднятий службовий квиток не було відповіді навіть після того, як минуло більше тижня.

Висновки

Загальний досвід роботи з OneVPN можна одним словом описати як неповний. Однак є кілька аспектів, якими не можна нехтувати, тому ось короткий розбір того, що нам сподобалось, а що ми не зробили:

Плюси:

 • Чистий веб-сайт, дуже зручний у користуванні.
 • Легкий процес реєстрації та встановлення.
 • Безкоштовні випробування доступні на запит (автоматичні для мобільних пристроїв).
 • Справедливі ціни (якщо припустити, що послуга буде повністю функціональною та без проблем).
 • Доступні різноманітні способи оплати, прийняті біткойни.
 • Хороша швидкість перегляду.
 • Власні програми, доступні для основних операційних систем.
 • Доступні поширені запитання та посібники.

Мінуси:

 • Політика конфіденційності Вони використовують широкі твердження для опису конкретних ситуацій, що не є ідеальним.
 • Сенсаційні претензії на такі послуги та функції, які не пояснені або виправдані (блокувальник реклами, прискорення швидкості, брандмауер NAT, найкращий у світі тощо).
 • Пінг відключений, не було пояснень, чому з боку служби підтримки.
 • Низька швидкість завантаження торрента.
 • Погана мобільна продуктивність.
 • Бездоганний досвід підтримки клієнтів, один з найгірших, що ми коли-небудь відчували.
 • Проблеми із додатками та помилки, які не були вирішені, хоча запити були відкриті більше тижня.

Враховуючи досвід роботи з OneVPN, ми присуджуємо його 4/10. Ми вважаємо, що продукт не розробляється та не контролюється компанією. Схоже, це було щойно запущено та забуте, немає справжньої підтримки, і якщо виникають проблеми, їх не вирішують. Підтримка клієнтів – це лише нещасливий ланцюжок нерозуміних питань та розгублених представників, які не говорять англійською. На жаль, якість послуги просто не піднімається до сьогоднішніх стандартів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map