13 дивовижних речей, які ви не знали, що VPN може зробити

Більшість людей знає, що VPN може зашифрувати ваше інтернет-з’єднання і дозволить вам “практично” знайти свій комп’ютер у 100 місцях по всьому світу. Але це лише початок того, на що здатний VPN.


Мета цієї статті – показати вам, наскільки насправді є потужна технологія VPN, і дивовижні речі, які ви можете зробити, отримавши якісну підписку на VPN.

Збуджений? Ви повинні бути.

Ось що ви зможете зробити з новою підпискою VPN…

Потокове / розблокування вмісту

Однією з головних причин, по якій люди купують підписку VPN, є легкий доступ до глобального контенту та потокових порталів. Але це тільки починається. Ось багато способів VPN розширити вашу глобальну бібліотеку вмісту.

Під час подорожі відвідуйте улюблені потокові сайти

Ви платите за підписку на Netflix, Hbo або Pandora. Чи не могли б ви все-таки користуватися цими послугами під час відпочинку у Європі? На щастя, правильний VPN може переконатися, що ви більше ніколи не побачите це повідомлення:

Помилка потокової передачі Netflix

Дивіться Netflix або Youtube в літаку

Якщо ви коли-небудь платили за доступ до Інтернету під час польоту за допомогою такої послуги, як бездротовий зв’язок GoGo, ви можете сердито виявити, що ваші улюблені потокові сайти заблоковані. Їх обгрунтування?

Вони не хочуть, щоб один клієнт пересував всю пропускну здатність, передаючи HD відео.

Але рівність, будьте прокляті, ми хочемо, щоб ми отримали декілька відео на ютубі. Але як?

Знову VPN на допомогу. Активувавши вашу VPN-послугу в режимі “невідомого” (щоб пройти через брандмауер, що блокує VPN GoGo), ви можете отримати доступ до всіх ваших улюблених потокових сайтів та служб.

Розблокуйте глобальний вміст

У всьому світі є десятки потокових сайтів, які обмежені певними географічними регіонами. Приклади включають:

 • Netflix
 • Хулу
 • Spotify
 • Пандора
 • BBC iPlayer
 • Юку
 • Hotstar
 • NFL / MLB / NBA потокові сайти

Просто змінивши свою IP-адресу в країні перебування послуги (за допомогою VPN), ви можете негайно отримати доступ до їх масової бібліотеки вмісту. Наприклад, Netflix має різну бібліотеку шоу та фільмів у кожній країні.

А BBC iPlayer доступний лише зсередини Великобританії. Ніколи не бійтеся емпатій, VPN – це просте рішення.

Примітка: обхід гео обмеження в даний час є законною сірою зоною. Залежно від місця проживання, це може бути, а може і не бути законним. Наприклад, Австралія заявила, що не визнає гео обмеження дійсним, поки виробники вмісту не запропонують австралійцям рівний доступ до вмісту. Інші країни, такі як Канада, вважають жорсткішими.

Захистіть свої дані та особи від злодіїв

Використання VPN може значно покращити вашу безпеку в Інтернеті. Багато людей навіть не знають про небезпеку безпеки відкритих мереж Wi-Fi. З VPN вам не потрібно хвилюватися.

Безкоштовні мережі Wi-Fi (як ви знайдете в кав’ярнях, аеропортах, торгових центрах …) зручні, але вони також неймовірно незахищені. Людина, підключена до мережі, може не тільки контролювати веб-трафік до / з будь-якого іншого підключеного пристрою, але багато хто з цих маршрутизаторів Wi-Fi все ще використовують вхід / пароль адміністратора за замовчуванням, що робить хакеру неймовірно простий доступ до кореневого доступу до маршрутизатора, поширювати зловмисне програмне забезпечення на підключені пристрої або красти дані.

За допомогою VPN вся ваша Інтернет-активність шифрується за допомогою шифрування військового рівня, тому навіть якщо хакер прокрадеться на ваш трафік, вони не зможуть його прочитати чи відновити ваші логіни / паролі. Ще краще, що більшість великих VPN-компаній також мають спеціалізовані програми для пристроїв iOS та Android, тому ви можете захистити свій смартфон. Перегляньте наші найкращі рекомендовані VPN для Android.

Захистіть свою конфіденційність в Інтернеті

У ці дні відстежується майже все, що ви робите в Інтернеті. Ваш Інтернет-провайдер (ISP) відстежує вашу історію веб-пошуку та завантаження файлів. Рекламодавці відстежують вашу схему перегляду та історію пошуку за допомогою файлів cookie. Веб-сайти записують вашу IP-адресу та демографічні дані щоразу, коли ви відвідуєте.

Іноді людина просто хоче трохи конфіденційності. VPN – найкращий інструмент для роботи.

Ось кілька прикладів:

Анонімне коментування / публікація

Більшість компаній не люблять, коли про них ділиться негативною інформацією чи думками. Деякі навіть зайшли, щоб подати до суду на коментаторів на веб-сайтах за обмін потенційно згубною інформацією про компанію. Використовуючи VPN, ви можете приховати свою справжню IP-адресу під час відвідування чи коментування на веб-сайтах.

Це дозволить вам поділитися правдою анонімно, не побоюючись, що розслідувана корпорація чи фізична особа будуть відсуджені або подані до суду.

Зберігайте приватні веб-сторінки та історію пошуку

Чи знаєте ви, що більшість Інтернет-провайдерів у всьому світі стежать і записують вашу історію веб-перегляду? Зазвичай це включає повний список веб-сайтів, які ви відвідуєте, і навіть може включати записи всіх завантажених файлів, переглянуті відео, переглянуті зображення тощо.

Це масове вторгнення в приватне життя.

За допомогою VPN ви можете зашифрувати свій інтернет-трафік та використовувати приватні сервери DNS своїх VPN, щоб запобігти прослуховуванню провайдера через вашу веб-історію. І якщо ви поєднаєте VPN з пошуковою системою, що не веде журнал, як DuckDuckGo, ви можете утримати таких гігантів даних, як Google, відстежувати історію пошуку..

Запобігайте брошенню / прискоренню роботи Інтернету

Секрет у тому, що Інтернет-провайдери по всьому світу придушують веб-трафік своїх абонентів, внаслідок чого швидкість, ніж рекламована, не рекламована. Це особливо актуально, коли ви займаєтесь широкосмуговою діяльністю, наприклад, передаванням HD відео з Youtube, Hulu або Netflix.

У вас підключення 10+ Мбіт / с, але ваші відео на Youtube продовжують доганяти? Ви не можете послідовно передавати Netflix у 1080p? Звинувачуйте свого провайдера, вони пригнічують ваш трафік і не доставляють швидкості, за яку ви заплатили.

Використовуючи VPN, ви можете зробити це НЕВЕРДАЛЬНЕ для свого провайдера, щоб заглушити конкретні веб-сайти

Ваш Інтернет-провайдер може заглушити певні сайти лише у тому випадку, якщо вони зможуть перевірити та розділити ваш трафік дросель і не дросель категорій. Якщо ви використовуєте VPN з сильним шифруванням, ваш Інтернет-провайдер не можна читайте свій трафік або розділяйте його на високошвидкісні та низькошвидкісні тунелі. Як результат, вони повинні законно спрямовувати весь трафік із рекламованою швидкістю з’єднання.

Значення більше не буферизує відео YouTube. Блискуче право?

Поразка цензури та блокування сайту

Деякі країни (Іран, Китай, ОАЕ …) вирішують контролювати, яку інформацію можуть їх громадяни та не можуть отримувати в Інтернеті. Сюди входить блокування популярних сайтів та соціальних мереж, таких як youtube, twitter та facebook.

Інші країни намагаються заблокувати доступ до сайтів для обміну файлами. Це відбувається у багатьох європейських країнах, особливо у Великобританії.

Якщо ви використовуєте VPN, ваша країна та / або Інтернет-провайдер не зможуть обмежити доступ до веб-сайтів чи послуг

Щоб заблокувати веб-сайти, ваш Інтернет-провайдер повинен мати можливість перехоплювати ваші запити DNS (пошук веб-сайтів). Сильне шифрування та приватні сервери DNS, що використовуються VPN, роблять це неможливим, дозволяючи легко та швидко розблокувати будь-який сайт, який обмежує ваша країна..

Це також працює для поразки менших брандмауерів, наприклад, шкільних або робочих брандмауерів, дозволяючи грати в ігри або переглядати facebook на роботі (робити це на свій страх і ризик!).

Використовуйте Stealth VPN, щоб запобігти виявленню

Що робити, якщо ваша країна або брандмауер блокує послуги VPN? Існує просте рішення, Stealth VPN.

Невідомі VPN-мережі можуть замаскувати свій VPN-трафік як звичайний веб-трафік SSL, що робить його практично неможливим виявити чи заблокувати, навіть за допомогою масових національних брандмауерів, таких як великий брандмауер Китаю.

Є кілька постачальників VPN з неймовірно потужними можливостями скриття, включаючи VyprVPN, VPN.ac та IPVanish.

VPN можуть заощадити гроші

Маючи VPN з 10 000+ унікальними IP-адресами, це має переваги. Якщо ви зможете фактично проживати в 50+ країнах та переключити IP-адреси за лічені секунди, ви можете заощадити гроші. Ось кілька наших улюблених трюків.

Економте гроші на квитках на літак і подорожі

Мене було в захваті, коли я відкрив цей маленький секрет:

Чи знаєте ви, що ціни на авіакомпанії та готелі відрізняються залежно від вашого географічного розташування при пошуку?

Використовуючи VPN для бронювання подорожей з іншого “віртуального” місця, ви можете потенційно заощадити 100 доларів. (Переконайтесь, що очищаєте файли cookie веб-переглядача щоразу, коли ви змінюєте місцезнаходження або використовуєте режим “приватний”).

Отримайте більше від безкоштовних служб та веб-сайтів

Ви, ймовірно, раніше були на веб-сайті, що дозволяє переглядати “X” кількість статей на день або місяць, перш ніж платити. Деякі онлайн-інструменти дають вам обмежену кількість “безкоштовних” пошуків щодня.

Але вгадайте що, вони відстежують кожного окремого користувача за його IP-адресою. Якщо ви перемкнете IP-адреси (за допомогою VPN) і відкриєте інструмент або веб-сайт у новому вікні приватного перегляду, вони будуть ставитися до вас як до нового відвідувача. Це неймовірно корисно для людей в просторі онлайн-маркетингу, використовуючи такі інструменти, як OpenSiteExplorer.

Moz Open Site Explorer

Отримайте більше безкоштовних пошукових запитів в Інтернеті

Завантажуйте / діліться файлами анонімно

Мережі обміну файлами P2P стають все більш ретельними. Наприклад, завантаження торентів часто відстежуються, реєструються або прямо блокуються провайдерами та іншими менш надійними корпораціями..

Багато з найпопулярніших веб-сайтів для обміну файлами блокуються в певних країнах і часто блокуються в офісних чи шкільних мережах.

Використовуючи VPN без журналу, ви можете завантажувати торенти без обмежень, не турбуючись про те, що ваша справжня IP-адреса десь увійде в базу даних.

Прочитайте: Наші найкращі рекомендовані VPN для анонімного завантаження торрентів.

І якщо ви хочете ще швидші швидкості для своїх торрентів (зберігаючи анонімну IP-адресу), ви можете вибрати проксі-сервер SOCKS5 з нульовим журналом. Ці установки чудово працюють з усіма основними торент-клієнтами настільних ПК і навіть можуть бути налаштовані на пристроях Android за допомогою tTorrent або Flud.

Висновок (та ще більше використання VPN)

Отже … очевидно, що VPN – це один з найкорисніших інструментів у вашому кібер-арсеналі. Він може транслювати, розблокувати, приховувати, пришвидшувати, заощаджувати ваші $ та багато іншого.

Ось ще багато застосувань, які ми виявили:

 • Підробляйте своє місцезнаходження за допомогою PokemonGo та зловити їх усіх!
 • Отримайте кілька облікових записів на одному веб-сайті чи форумі
 • Анонімно передайте програму Kodi
 • Рекламуйте в кількох містах за допомогою Craigslist

Що з тобою? Чи є якісь поради щодо приємного використання VPN або VPN-технології? Для чого ви найчастіше використовуєте свою VPN. Будь ласка, поділіться коментарями нижче!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map