Kā lietot FLUD Torrent lietotni, piemēram, Pro (ietver starpniekservera iestatīšanu)

Flud ir mūsu iecienītākais torrent klients Android. Tas ir intuitīvs, ar funkcijām bagāts un ļoti stabils. Pats labākais, ka tajā ir iebūvēts starpniekservera atbalsts, kas ļauj torrentus anonīmi lejupielādēt ar Flud un torrentēšanas laikā slēpt savu patieso IP adresi (piemēram, PRO).


Šī pilnīgā Flud iestatīšanas rokasgrāmata iemācīs jums:

 1. Kā instalēt Flud
 2. Kā un kāpēc lietot Flud anonīmi
 3. SOCKS starpniekservera iestatīšana Flud
 4. Flud iestatījumu izvēlne (papildu opcijas)

Contents

Kā instalēt Flud

Flud ir pieejams google Play veikalā divās versijās: bezmaksas (atbalstīta reklāma) un bezmaksas reklāma (pro versija, USD 1,50). Abām versijām ir identiskas funkcijas, kuras mēs mīlam. Pat bezmaksas lietotāji saņem pilnu Flud pieredzi.

Izmantojiet kādu no iepriekš norādītajām saitēm, lai lejupielādētu Flud tieši no Play veikala vai vienkārši meklējiet “Flud” izvēlnē Atskaņot meklēšanu. Mēs iesakām vispirms izmēģināt bezmaksas versiju, pēc tam jauniniet uz “pro”, kad esat veicis pastāvīgu pārslēgšanos uz Flud kā savu tiešo torrentu. Par 1,50 ASV dolāriem tā ir nozagšana, un noteikti ir vērts to atbalstīt izstrādātājiem, pat domājot, ka viņa reklāmas bezmaksas versijā nemaz neuzbāžas.

Lejupielādējiet Flud torrent lejupielādētāju

Kā anonīmi lietot Flud (saglabājiet straumju piekļuvi privātiem)

Bittorrent ir “publisks” failu koplietošanas protokols, kas nozīmē ikvienu “vienaudžu” koplietotu to pašu failu, kurā jūs varat redzēt identificējošu informāciju par jums, piemēram:

 • Jūsu IP adrese (jūsu virtuālā “adrese” internetā)
 • Jūsu atrašanās vieta (ja neveicat pasākumus, lai to paslēptu)
 • Cik lielu daļu faila esat kopīgojis

Vienaudži, kas piedalās vairākos straumju “spietos”, no tās pašas IP adreses var redzēt arī citus failus, kurus, iespējams, kopīgojat. Lielākā daļa Flud lietotāju labprātāk saglabātu šo informāciju (un savu torrentu vēsturi) pilnīgi privātu. Šī rokasgrāmata jums parādīs, kā to izdarīt, izmantojot VPN + SOCKS starpniekservera pakalpojumu, lai, izmantojot Flud, paslēptu jūsu identitāti un atrašanās vietu.

Savu straumju slēpšana ir pilnīgi likumīga, taču jūsu pienākums ir šo informāciju izmantot atbildīgi. Lūdzu, lejupielādējiet straumēm no likumīgiem avotiem.

Kāds tu izskaties FUD

Ja dodieties uz jebkura aktīvā torrenta “Details” paneli un pieskaraties cilnei “Peers”, varat redzēt katras personas sarakstu, ar kuru kopīgojat torrentu, ieskaitot viņu IP adresi un torrent klientu.

Šeit ir ekrānuzņēmums, kurā pašreizējie vienaudži dalījās ar neseno Linux torrentu (labā kolonna).

Šī informācija ir būtiska, lai bittorrent darbotos (jūsu ierīcei ir jāzina citu vienaudžu adrese, lai lejupielādētu no viņiem), taču tā ir arī liela konfidencialitātes problēma, ja jūsu identitāte ir publiski redzama ikvienam, kas savelkas barā. Iedomājieties, ja katru reizi, kad radio esat izvēlējies kādu dziesmu, visi citi klausītāji zināja precīzu jūsu atrašanās vietu. Yikes!

Flud swarm vienaudžu saraksts

Līdzcilvēku saraksts no bariem (ar IP adresi)

Citas drošības noplūdes straumēm

Papildus torrent vienaudžiem, jūsu ISP (interneta pakalpojumu sniedzējs) var arī redzēt, kādus failus tiešsaistē lejupielādējat, izmantojot paņēmienu, kas pazīstams kā dziļo pakešu pārbaude (DPI). DPI ļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam pārbaudīt katru pārsūtīto datu paketi un redzēt, kuru programmu tā nosūtīja, kur tā atrodas, un kāda veida datus tā satur.

Uzticieties man, ja jūs neizmantojat VPN, tad jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs zina, ka izmantojat bittorrent (un viņi, iespējams, tāpēc jūs aizrauj).

Šajā privātajā privātuma rokasgrāmatā mēs jums parādīsim, kā spēcīgā “šifrēšana”, kas iebūvēta VPN, var liegt jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam uzzināt, ko jūs māca (vai ko jūs vispār darāt tiešsaistē).

Anonīmu straumju noslēpums (darbojas ar Flud).

Ir divi rīki, kas var palīdzēt jūsu straumēm padarīt anonīmus. Viens no tiem ir starpniekserveris, otrs ir a VPN (Virtuālais privātais tīkls). Vienā pētījumā atklājās, ka vairāk nekā 25% bittorrent lietotāju izmanto vienu vai abas šīs tehnoloģijas, lai saglabātu savu torrentu vēsturi privātu.

Viņi darbojas šādi:

Privāta IP adrese

Gan VPN, gan starpniekserveris novirza jūsu straumju trafiku caur attālo “serveri”, kas pēc tam jūsu vārdā tiek savienots ar straumju baru. Tas nozīmē, ka jūsu torrenta vienaudži nekad neredz jūsu patieso IP adresi, viņi redz tikai starpniekservera vai VPN servera atrašanās vietu.

Šifrēšana

VPN ir viena galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar starpniekserveri. Tas pievieno spēcīgu šifrēšanu (ar tādām pašām IP anonimizācijas priekšrocībām). Šifrēšana kodē jūsu interneta trafiku, kamēr tā tiek pārsūtīta starp datoru / viedtālruni un VPN serveri, padarot to neizlasāmu visiem, kas to pārtver, ieskaitot jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju..

Vislabākais ir tas, ka VPN tehnoloģiju ir viegli izmantot, un to daudzās Android ierīcēm paredzētās VPN lietotnes ļauj nemanāmi piekļūt simtiem VPN serveru visā pasaulē ar vienu klikšķi..

Starpniekservera / VPN izvēle Flud

Android ierīcēm SOCKS5 starpniekserveris parasti būs stabilāks nekā VPN, lai straumēm lejupielādētu anonīmi (Android VPN parasti ir kļūdaini atvienoti, ja ieejat un neizmantojat pakalpojumu).

Šī iemesla dēļ mēs iesakām izmantot starpniekservera iestatīšanas instrukcijas Flud (nākamā sadaļa) un šifrēšanai varat pievienot VPN (ja vēlaties) (izmantojiet starpniekserveri + VPN kopā).

Par laimi, ir vairāki uzņēmumi, kas apvieno SOCKS5 starpniekserveri un VPN pakalpojumu kopā par zemākām cenām, nekā citi uzņēmumi pārdod katru atsevišķi. Šie ieteiktie pakalpojumu sniedzēji tika atlasīti, pamatojoties uz šādiem kritērijiem:

 • SOCKS5 starpniekservera pakalpojums ir iekļauts katrā VPN abonementā
 • Pakalpojumu sniedzējs, kas nereģistrējas (ļoti anonīms. Nav ierakstu / lietošanas žurnālu).
 • Neierobežots joslas platums
 • Torrenti ir īpaši atļauti (jūsu konts netiks atcelts, lai lietotu)

Bez turpmākas piepūles šeit ir mūsu ieteiktie pakalpojumu sniedzēji (vai skatiet visu sarakstu)

Privāta piekļuve internetam

Privāta piekļuve internetam

Privātā interneta piekļuve (pārskata saite) ir nulles žurnāla, torrent draudzīgs VPN nodrošinātājs, kas atrodas ASV. Viņu lietotāju privātumu pat FBI ir pārbaudījis tiesā (Spoileris: PIA nebija datu, ar kuriem dalīties).

Ar cenām, sākot no USD 3,33 mēnesī, PIA ir gandrīz nepārspējams darījums, ņemot vērā, ka tie šobrīd ir visaugstāk novērtētie VPN pakalpojumu sniedzēji mūsu vietnē.

Katrā abonementā ietilpst:

 • Neierobežots ātrums / joslas platums
 • VPN atbalsts operētājsistēmai Mac / Windows / Linux / iOS / Android
 • SOCKS5 starpniekserveris, kas atrodas Nīderlandē (strādā ar Flud)
 • PIA VPN lietotne operētājsistēmai Android (arī Windows / Mac)
 • Līdz 256 bitu šifrēšana
 • 7 dienu 100% atmaksas garantija
Apmeklējiet PIA

NordVPN

NordVPN flud straumēm

NordVPN (piemēram, PIA) ir VPN pakalpojums, kas neielogojas, tas nozīmē, ka tie neveic reģistrēšanu un neuzrauga jūsu VPN aktivitātes (lieliski piemēroti straumēm). Tajos ietilpst SOCKS5 starpniekservera pakalpojums ar katru VPN paketi, un starpniekserveri atrodas vairāk nekā 50% no viņu VPN serveru atrašanās vietām (lai gan tikai 5 valstis atļauj p2p / torrenting).

Mana iecienītākā daļa par NordVPN ir viņu programmatūra, kas ir intuitīva, stabila un viegli lietojama. Tas ir arī viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas joprojām darbojas ar Netflix un iPlayer.

NordVPN ir vadošais nozarē 30 dienu 100% atmaksas politika.

Apmeklējiet NordVPN

Citi starpniekservera pakalpojumi

Ir arī vairāki citi uzņēmumi, kas piedāvā SOCKS5 starpniekservera pakalpojumus, lai gan vairums tiek pārdoti atsevišķi, nevis komplektēti ar VPN pakalpojumu. Daži ir arī ārkārtīgi draudzīgi pret straumēm, it īpaši Torguard.

Ja jūs meklējat citas iespējas vai ko uzzināt vairāk par starpniekservera pakalpojumiem kopumā (piemēram, kāds heck ir SOCKS starpniekserveris?) … noteikti apskatiet mūsu labāko SOCKS5 starpniekservera pakalpojumu sarakstu pasaulē.

Pārlūka starpniekservera iestatījumi

Šajā sadaļā mēs parādīsim, kā konfigurēt Flud izmantot kādu no SOCKS5 starpniekservera pakalpojumiem, ko mēs ieteicām iepriekšējā sadaļā, PIA un NordVPN. Izmantojot starpniekserveri, torrenting laikā jūsu patiesā IP adrese tiks paslēpta no publiska skata.

Pēc tam mēs parādīsim, kā pievienot šifrēšanu, izmantojot vai nu VPN, vai izmantojot Flud iebūvētās šifrēšanas iespējas.

Šīs darbības ir šādas:

 1. Reģistrējieties straumēm draudzīgam starpniekserverim (NordVPN vai PIA)
 2. Iegūstiet starpniekservera lietotājvārdu / paroli (instrukcijas par PIA)
 3. Pievienojiet starpniekservera iestatījumus vietnei Flud
 4. Pievienot šifrēšanu (pēc izvēles)

1. solis – iegūstiet SOCKS starpniekservera pakalpojumu, kas nav reģistrēts

Privātā interneta piekļuve un NordVPN nav vienīgie SOCKS5 starpniekserveru pakalpojumu sniedzēji pasaulē, taču tie ir labākie (mūsuprāt), jo tie sniedz jums VPN + starpniekservera pakalpojumu vienā visaptverošā paketē. Un abi maksā zem USD 6 mēnesī ar 1 gada plānu. PIA ir tikai USD 3,33 mēnesī!

Mēs iesakām izmantot SOCKS starpniekserveri tikai Flud (vai jebkuram torrent klientam), jo HTTP starpniekserveri var noplūst identifikācijas datus torrenting laikā..

2. darbība – iegūstiet savu lietotājvārdu / paroli

NordVPN SOCKS starpniekserveris izmanto tieši tādu pašu lietotājvārda / paroles kombināciju kā VPN (tas jums tiks nosūtīts pa e-pastu, tiklīdz jūs abonēsit, un jūs to vienmēr varat mainīt. Esiet gatavs 3. darbībai)..

Privātajā piekļuvē internetam starpniekserverim tiek izmantota cita pieteikšanās / parole, kas jums jāģenerē no sava PIA konta paneļa (aizņem 10 sekundes). Mums ir pilnas instrukcijas par to, kā iegūt jūsu PIA starpniekservera pieteikšanos.

3. darbība – nederīgu starpniekservera iestatījumu iestatīšana

Piekļūstiet starpniekservera iestatījumiem Flud, dodoties uz: Izvēlne> Iestatījumi> Tīkls> Starpniekservera iestatījumi

Zemāk jūs atradīsit piemērotus iestatījumus gan NordVPN, gan PIA

PIA starpniekservera iestatījumi Flud

 • Starpniekservera tips: SOCKS5
 • Saimnieks: proxy-nl.privateinternetaccess.com
 • Osta: 1080. gads
 • Izmantojiet arī vienaudžu savienojumiem:
 • Nepieciešama autentifikācija:
 • Lietotājvārds: Jūsu starpniekservera lietotājvārds
 • Parole: Jūsu starpniekservera parole

Pēc tam noklikšķiniet uz Lietot starpnieku. Mēs arī iesakām Restartēt, lai būtu drošībā.

Flud iestatījumi pia

Fludiniet starpniekservera iestatījumus privātajai piekļuvei internetam

NordVPN starpniekservera iestatījumi Flud

 • Starpniekservera tips: SOCKS5
 • Saimnieks: nl1.nordvpn.com
 • Osta: 1080. gads
 • Izmantojiet arī vienaudžu savienojumiem:
 • Nepieciešama autentifikācija:
 • Lietotājvārds: Tavs nordvpn lietotājvārds
 • Parole: Tava nordvpn parole

Pēc tam noklikšķiniet uz Lietot starpnieku. Mēs arī iesakām Restartēt, lai būtu drošībā.

NordVPN ir SOCKS5 starpniekserveri lielākajā daļā VPN serveru vietu, ieskaitot visas 7 valstis, kurās ir atļauts p2p / torrentus (Krievija, Romaina, Latvija, Luksemburga, Nīderlande, Kanāda, Zviedrija).

Šajā NordVPN serveru sarakstā varat izvēlēties jebkuru resursdatora nosaukumu. Piemēram: lu4.nordvpn.com (Luksemburgas serveris Nr. 4).

Nordvpn starpniekservera iestatījumi Flud

Fiksētie starpniekservera iestatījumi NordVPN

3. darbība – pievienojiet šifrēšanu vietnei Flud

Šifrēšana kodē jūsu straumju trafiku, lai jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevarētu bloķēt, pārraudzīt vai paātrināt straumēm. Labākais šifrēšanas pievienošanas veids ir VPN palaist Android ierīcē (gan NordVPN, gan PIA ir android lietotnes Play veikalā)..

Varat arī izmantot iebūvēto Flud šifrēšanu, taču tā ir vājāka nekā VPN šifrēšana, un tā var samazināt jūsu pieejamo vienaudžu skaitu (VPN netiks izmantots)..

Lai piekļūtu šifrēšanas iestatījumiem, dodieties uz: Izvēlne> Iestatījumi> Tīkls> Šifrēšana

Var izmantot divus iestatījumus.

Šifrēšana iespējota (pēc izvēles)

Šajā režīmā tiks izmantota šifrēšana, ja tāda būs pieejama, taču ne visi vienaudži to atbalstīs.

Jūsu pieejamo vienaudžu skaits netiks samazināts.

Flud izvēles šifrēšana

Flud šifrēšana (izvēles režīms)

Piespiedu šifrēšanas režīms

Flud izveidos savienojumu tikai ar vienaudžiem, kuriem ir iespējota pilnīga straumes šifrēšana.

Jūs saņemsit torrent augšupielādes / lejupielādes pilnas slodzes šifrēšanu, taču jums būs mazāk pieejamo vienaudžu, kas varētu kaitēt ātrumam..

Flud piespiedu šifrēšana (pilna straume)

Flud šifrēšana (piespiedu režīms)

Iepazīšanās ar Flud (iesācējs līdz enerģijas lietotājam)

Atlikušajās šī raksta sadaļās jūs atradīsit caur Flud saskarni, kā arī iestatījumu izvēlni un papildu torrenta opcijām.

Jūs uzzināsit, kā rīkoties šādi:

 • Pievienojiet magnēta saites
 • meklēt straumēm, kuras lejupielādēt
 • nomainiet Flud lejupielādes direktoriju
 • Skatiet Flud vienaudžu sarakstu
 • piespiest secīgu failu lejupielādi
 • grafika lejupielādes
 • un daudz vairāk…

Visa šī informācija tiks apskatīta 3 sadaļās:

 1. Flud saskarne (UI)
 2. Iestatījumu izvēlne
 3. Uzlabotas torrentu iespējas / detaļas

Flud saskarne (galvenais ekrāns)

Flud saskarne ir diezgan intuitīva un sniedz visas visbiežāk sastopamās funkcijas pa rokai.

Jūs varat pievienot / dzēst kā arī sākums / pauze jūsu straumēm. Jūs varat arī pievienojiet magnētu saites, Meklēt jauniem straumēm (google meklēšana) vai piekļūt iestatījumu izvēlne.

Galvenajā ekrānā ir 3 cilnes straumju grupēšanai: Visi, Rindā, Gatavs

Galvenie ekrāna skāriena punkti ir marķēti attēlā un numurēti zemāk:

 1. Torrentu meklēšana (atver jaunu pārlūka logu ar jūsu meklēšanu + torrenti)
 2. Ielīmējiet magnēta saiti, kuru nokopējāt no pārlūka
 3. Atveriet izvēlni Flud
 4. Start / Pause straumēm
 5. Manuāli pievienojiet .torrent failu no savas ierīces

Varat arī redzēt reklāmas izvietojumu apakšā, kas ir acīmredzams, bet netraucē jebkuras pamata funkcijas (bez kaitinošiem uznirstošajiem logiem).

Flud UI galvenais ekrāns

Flud interfeiss (galvenais ekrāns)

Flud interfeiss (Torrent informācija)

Flud sniedz arī detalizētu statistiku un katra torrent faila kontroli. Varat skatīt un rediģēt tādu informāciju kā: lejupielādes vieta, izsekotāji, vienaudži, joslas platums.

Lai piekļūtu jebkura torrenta informācijas skatam, galvenajā ekrānā vienkārši pieskarieties tam.

Jūs nekavējoties nokļūsit šī torrenta cilnē “Detalizēta informācija”, taču varēsit piekļūt arī citām cilnēm, tostarp statusam, failiem, izsekotājiem, vienaudžiem un gabaliem..

Pārlūkojot ekrānuzņēmumu galeriju, varat iegūt labu katra skata priekšskatījumu. Mēs arī iedziļināsimies katrā cilnē zemāk esošajās sadaļās.

Flud iestatījumu izvēlne (un opcijas)

Flud ļauj iestatījumu izvēlnē izmantot dažas uzlabotas konfigurācijas opcijas, kurām var piekļūt, pieskaroties 3 punktu izvēlnes ikonai galvenā ekrāna augšējā labajā stūrī. Tiks palaista izvēlnes Flud saskarne:

Flud izvēlne

Flud nolaižamā izvēlne (izvēlnes poga augšējā labajā pusē)

Pēc tam vienkārši pieskarieties opcijai Iestatījumi, lai ielādētu iestatījumu izvēlni, kurā ir šādas izvēlņu sadaļas:

 1. Krātuve (lejupielādes direktorija un .torrent failu kontrole)
 2. Joslas platums (ierobežojiet augšup / lejup joslas platumu, kas piešķirts Flud)
 3. Rinda (cik straumju uzreiz augšupielādēt / lejupielādēt)
 4. Saskarne
 5. Tīkls
 6. Barošanas vadība
 7. Plānošana

Turpmākajos segmentos mēs padziļināti izpētīsim katru iestatījumu izvēlnes sadaļu un tuvāk apskatīsim jums pieejamās iespējas. Jūs sāksit iegūt labu priekšstatu par Flud patieso spēku.

Uzglabāšana

Krātuves opcijās varat kontrolēt lejupielādes direktoriju, kā arī pēc lejupielādes pārvietot failus.

Jūs arī iegūstat iespēju, vai, izmantojot saites Magnēts, savā ierīcē kopēt faktisko .Torrent failu. Lielākajai daļai lietotāju tas nav jāpārbauda.

Visbeidzot, jūs varat skatīties ienākošo direktoriju, ja sinhronizējat .torrent failus no cita avota. Šajā direktorijā pievienotie faili tiks automātiski importēti Flud un sākti.

Flud iestatījumu uzglabāšanas iespējas

Glabāšanas iespējas

Joslas platuma iestatījumi

Jūs varat kontrolēt maksimālo augšupielādes / lejupielādes ātrumu, kas piešķirts flud. Tas ir noderīgi, ja jums ir datu vāciņš vai straumēšana padara jūsu internetu lēnu citām lietojumprogrammām. Ja iestatāt maksimālo uz “0”, ātrums nebūs neierobežots.

Maksimālais savienojumu skaits ir kopējais vienaudžu skaits, ar kuriem jūs varat izveidot savienojumu uzreiz (izskalošanās un sēšana kopā). Daži maršrutētāji parasti satriec, ja jums ir pārāk daudz vienaudžu savienojumu. Nogrieziet to līdz diapazonam 50-100 un pārbaudiet, vai tas palīdz.

Flud joslas platuma iespējas

Flud joslas platuma iespējas

Rinda

Kontrolējiet maksimālo aktīvo augšupielāžu un lejupielāžu skaitu. Varat arī iestatīt maks. Kombinēto straumju skaitam (augšupielādēt + lejupielādēt).

flud rindu iestatījumi

Rindu iestatījumi

Saskarne

Saskarnes sēdvietas ļauj jums kosmētiski kontrolēt Flud izskatu un izskatu. Paziņojumu iestatījumus atradīsit arī šeit.

Tēma

Mainiet Flud krāsu shēmu

Pievienot lejupielāžu lietotnei

Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai lejupielādētās straumītes tiktu parādītas mapē Lejupielādes.

Rādīt slēptos failus / mapes

Piešķiriet Flud piekļuvi slēptiem failiem

Notīrīt meklēšanas vēsturi

Privātuma iestatījumi. Izdzēsiet torrent meklēšanas vēsturi no Flud.

Paziņojumu iestatījumi

Izvēlieties, vai saņemt straumēšanas paziņojumus, kad straumju lejupielāde tiek pabeigta. Varat arī pievienot paziņojuma skaņu.

Flud interfeisa iestatījumi

Interfeisa (UI) iestatījumi

Tīkla iestatījumi

Tīkla iestatījumu izvēlne ir tā, kurai vairums cilvēku vēlēsies pievērst uzmanību. Tas ļauj jums kontrolēt vienaudžu apmaiņu, portu kartēšanu, starpniekservera iestatījumus un šifrēšanu.

Mēs jau sākumā detalizēti apskatījām starpniekservera un šifrēšanas iestatījumus..

Iespējot DHT / LSD / vienādranga apmaiņu

Atrodiet vienaudžiem papildu vienaudžus no “trackerless” DHT. LSD ir “lokāls” vienaudžu atklājums jūsu mājas / skolas tīklā. Abus parasti var atstāt. DHT var būt privātuma risks, ja neizmantojat VPN vai starpniekserveri (bet jums vajadzētu).

Apmaiņa ar vienaudžiem ļauj esošajiem vienaudžiem pastāstīt par jauniem vienaudžiem, ar kuriem jūs neesat saistīts. Var palielināt ātrumu, palielinot vienaudžu skaitu savā barā.

Iespējot UPnP / NAT-PMP

Tas ļauj Flud automātiski kartēt tīkla portus, lai tos ērti pārsūtītu caur maršrutētāju. Tas nav nepieciešams, ja izmantojat VPN / starpniekserveri. Ja jūsu ātrums tiešām ir mazs, bez paskaidrojumiem (piemēram, ar ātrumu mazāks par 50 kb / s), iespējams, rodas portu pāradresācijas problēma un iespējot vienu vai abas šīs iespējas varētu to novērst. Tas ir jāiespējo arī maršrutētājā.

Iespējot uTP

Pazīstams kā mikrotransporta protokols, uTP ir īpašs torrenta protokols, kas izstrādāts tā, lai tas būtu draudzīgs ISP un kas ļauj palielināt jūsu straumes ātrumu laikā, kad ir liels tīkla apjoms. Apmaiņā jūsu ISP teorētiski piešķirs jums maksimālo ātrumu laikā, kad nav sastrēguma. Daudzi interneta pakalpojumu sniedzēji uzskatīs UTP tikai par attaisnojumu, lai jūs 100% laika samazinātu, un to vislabāk ir pārtraukt..

Šifrēšanas iestatījumi

Iespējot torrent protokola šifrēšanu. Tas ir paredzēts, lai jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nepieļautu droseles (lēnu ātrumu) darbību. Šifrēšanas piespiešana samazina pieejamo vienaudžu skaitu, jo jūs varat izveidot savienojumu tikai ar citiem vienaudžiem, kuriem ir iespējota šifrēšana. Vislabākais straumju šifrēšana ir izmantojot straumēm draudzīgu VPN (apskatīts sadaļā “anonimitāte” netālu no šī raksta sākuma).

Ja nezināt, kuru iestatījumu izvēlēties, atstājiet abiem ienākošajiem / izejošajiem iestatījumu “Iespējots”, kas izmantos šifrēšanu, kad tā būs pieejama, nesamazinot vienaudžus.

Starpniekservera iestatījumi

Izmantojiet starpniekserveri ar Flud, lai torrenting laikā paslēptu savu identitāti / atrašanās vietu.

IP filtrēšana

Ļauj importēt ip bloķēšanas sarakstus no tādiem rīkiem kā peerguard / peer aizbildnis. Kopumā IP bloķēšanas saraksti tikai samazina jūsu pieejamo vienaudžu skaitu (pat vairāk nekā piespiedu šifrēšanu), neveicot daudz, lai palielinātu jūsu privātumu. Jums DAUDZ labāk ir izmantot starpniekserveri vai VPN.

Flud tīkla iestatījumu izvēlne (1)

Tīkla iestatījumi (1. daļa)

Tīkla iestatījumi (2)

Tīkla iestatījumi (2. daļa)

Barošanas vadība

Strāvas pārvaldības iestatījumi ir diezgan vienkārši, un katra opcija ir labi izskaidrota tieši saskarnē Flud.

Tikai WiFi

Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai lejupielādētu straumēm tikai tad, kad ir izveidots savienojums ar wifi. Ietaupa jūsu mobilos datus no pārslodzes un ir noderīgs stabila savienojuma uzturēšanai, ja izmantojat VPN.

Izslēgšana, kad lejupielāde ir pabeigta

Automātiski aizvērt flud pēc visu aktīvo straumju lejupielādes. Ietaupa akumulatora un fona CPU izmantošanu.

Uzturiet CPU nomodā

Pārbaudiet to tikai tad, ja lejupielāde tiek lēna / pārtraukta, kad ekrāns ir izslēgts. Akumulatora slepkava.

Lejupielādēt / augšupielādēt tikai uzlādēšanas laikā

Atzīmējot šo opciju, Flud liks lejupielādēt / augšupielādēt failus tikai tad, kad ir pievienots USB lādētājam. Ietaupa akumulatoru un ir vienkāršāks nekā straumju manuāla plānošana.

Iespējot akumulatora uzlādes līmeni (nav parādīts attēlā)

Varat arī iestatīt cieto robežu (atlikušā akumulatora procentuālo daudzumu), pēc kura Flud apturēs visus straumēm. Pēc noklusējuma akumulatoram ir atlikuši 25% akumulatora, taču jūs varat to mainīt uz jebkuru vēlamo numuru.

Flud Power Management iestatījumi

Barošanas vadība

Plānošana

Flud ir iespēja plānot straumju aktivitātes noteiktam dienas laikam. To bieži izmanto, lai ieplānotu straumēm lejupielādi, kamēr jūs guļat, pēc tam dienas laikā to izslēdz, lai ietaupītu tālruņa akumulatora enerģiju..

Jūs varat izvēlēties Sākuma laiks, Beigu laiks, un vai grafiku izpildīt vienreiz vai katru dienu. Jūs arī saņemat iespēju Atsākt visu apturēti straumēm un Ieslēdziet Wifi kad sākas plānotās lejupielādes, un izslēdzas, kad tās tiek pārtrauktas.

Plūstošu straumju plānošanas iestatījumi

Plānošanas iespējas

Torrent informācija / papildu iespējas

Katrā torrentā, kuru lejupielādējat, ir uzlabotas iespējas, kas pieejamas tieši šim konkrētajam torrentam. Lai piekļūtu šīm opcijām, galvenajā Flud ekrānā vienkārši pieskarieties torrentam. Jūs saņemsiet piekļuvi šīm uzlabotajām cilnēm:

 • Sīkāka informācija
 • Statuss
 • Datnes
 • Trakeri
 • Vienaudži
 • Gabali

Šie papildu torrenta iestatījumi dod jums iespēju rīkoties šādi: pārdēvēt failus, piespiest secīgas lejupielādes, mainīt atmiņas direktoriju, piešķirt joslas platumu, lejupielādēt tikai noteiktus failus un daudz ko citu …

Šeit ir katras cilnes opciju ekrānuzņēmumi, un mēs padziļināti apskatīsim tālāk pieejamās iespējas.

Torrent detaļas

Šis būs skats, kuru izmantojat visvairāk, un jūs varat rediģēt vairākus torrenta iestatījumus, tostarp:

 • Mainiet torrenta faila nosaukumu
 • Mainiet lejupielādes direktoriju
 • Piespiest secīgu lejupielādi (lejupielādēt failus secībā. Noderīga TV / audio)
 • Augšupielādes / lejupielādes ātrums

Statuss

Šī cilne nedod jums rediģējamas iespējas, taču jūs ātri varat aplūkot būtisku torrentu statistiku, piemēram:

 • Lejupielādes gaita
 • leeru / sējēju skaits
 • Jūsu īpatsvars
 • Cik ilgi straume ir bijusi aktīva

Datnes

Skatiet visus torrentā esošos failus. Varat arī izvēlēties lejupielādēt tikai noteiktus failus (piemēram, ja vēlaties, lai 1 dziesma tiktu noņemta no albuma).

Trakeri

Skatiet DHT, LSD, Peer Exchange un visu citu torrenta aktīvo izsekotāju statusu.

Vienaudži

Parāda pilnu ar jūsu piesaistīto vienaudžu sarakstu, ieskaitot viņu IP adresi un torrenta klientu.

Kopsavilkums un papildu resursi

Paldies par lasīšanu Tagad jums vajadzētu būt diezgan pārliecinātam par to, kā lietot Flud kā enerģijas lietotājam. Un, protams, lai nodrošinātu maksimālu privātumu, jums, protams, ir jāizmanto arī SOCKS starpniekserveris ar Flud. Vēl labāk, ja pievienojat šifrēšanu ar VPN vai Flud iebūvēto šifrēšanu.

Privātums un drošība ir tas, kas patiešām atšķir Flud Pros no amatieriem.

Lūdzu, atstājiet visus iespējamos jautājumus komentāru sadaļā zemāk.

Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par VPN izmantošanu, aizraušanos vai privātumu, jums patiks arī šie raksti …

Papildu lasījums:

 • Labākie Android VPN (un kā tos izmantot)
 • Kā izmantot tTorrent ar SOCKS5 starpniekserveri (Android)
 • Pārskats par privātu piekļuvi internetam
 • Kā darbojas VPN šifrēšana
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map