Kaip atblokuoti svetaines mokykloje ar darbe: Vadovėlis | VPNU

Ar kada nors mokykloje / darbe bandėte prisijungti prie „Facebook“, „Youtube“ ar „Twitter“ ir radote, kad jis užblokuotas??


Šis mokymas parodys, kad turite atblokuoti savo mėgstamas svetaines mokykloje, kolegijoje, darbe ar bet kurioje kitoje vietoje, kur yra ribota interneto prieiga. Šiame vadove bus išmokytos kelios skirtingos atblokavimo parinktys (kurių dauguma yra visiškai nemokamos).

Yra 3 skirtingi sprendimai, kuriuos galite naudoti norėdami patekti į apribotas / užblokuotas svetaines:

 1. Tor
 2. HTTPS žiniatinklio tarpinis serveris
 3. VPN (virtualus privatus tinklas)

Parodysiu, kada ir kaip naudoti kiekvieną įrankį, bet pirmiausia apžvelgsime, kaip užblokuotos svetainės …

Kaip / kodėl blokuojamos svetainės

Tinklo administratorius jūsų mokykloje ar biure užblokuos tam tikras svetaines (arba svetainių grupes) dėl daugelio priežasčių:

 1. NSFW / Aiškių svetainių blokavimas (pvz., Pornografija)
 2. Tinklalapiai, kurie praleidžia laiką (Facebook, Twitter, reddit)
 3. Svetainės, kuriose naudojama daug pralaidumo („Youtube“, „Netflix“ ir kt.)

Yra du svetainių blokavimo būdai:

Užkardos blokavimas / filtravimas

Kiekvienas namų, mokyklos / biuro tinklas turi ugniasienės funkciją, kurioje nustatomos gaunamo / išeinančio srauto taisyklės, kad jis būtų saugus. Ugniasienė kontroliuoja, kokio tipo duomenis leidžiama įeiti ar išvesti iš tinklo.

Kadangi visas jūsų interneto srautas eina per maršrutizatorių / ugniasienę, yra galimybė ištirti savo interneto svetainių užklausas ir filtruoti / blokuoti bet kurią svetainę, kurios jie nenori, kad galėtumėte pasiekti.

DNS blokavimas / filtravimas

Kiekvieną kartą įvesdami „Domain Name“ (svetainės adresą) į savo interneto naršyklę, ta užklausa siunčiama į DNS (Domain Name System) serverį. Tas serveris nurodo jūsų kompiuteriui IP adresą, kur jis gali rasti jūsų paprašytą svetainę.

Jūsų tinklo administratorius pasirenka, kuriuos DNS serverius naudoja jūsų tinklas. Kai kurie DNS serveriai siūlo filtravimo paslaugą, kurioje jie atliks visas svetainių blokavimo / filtravimo užduotis, užuot uždraudę svetaines rankiniu būdu pridėti prie tinklo ugniasienės..

Kaip atblokuoti svetaines bet kur

Norėdami blokuoti prieigą prie svetainės, administratorius privalo:

 1. Galėsite pasiekti savo nešifruotą duomenų srautą
 2. Priverskite jus naudoti tinklo pageidaujamus DNS serverius.

Jums neatlikus jokių veiksmų, abi minėtos sąlygos paprastai bus teisingos (todėl prieigą užblokuoti gana lengva).

Šifruodami savo internetinių svetainių užklausas paprastais nemokamais įrankiais, galite paslėpti savo naršymo internete istoriją ir padaryti praktiškai neįmanoma visiems apriboti prieigą prie jūsų mėgstamų svetainių / socialinių tinklų..

Pažvelkime į turimus įrankius …

Nemokamas HTTPS žiniatinklio tarpinis serveris

„HTTPS“ žiniatinklio tarpinis serveris yra paslauga, kuri sugeneruos jums svetainę (naudodamasi jų pačių tinklu ir dns serveriais) ir pasidalins gautu tinklalapiu su jumis. Kadangi jūs turite prieigą prie užblokuotos svetainės, jūsų tinklo užkardos taisyklės netaikomos.

Įeiti į svetainę yra taip paprasta, kaip ją įvesti į interneto tarpinio serverio prieigos juostą.

„Kproxy.com“ nemokamas „https“ tarpinis serveris

HTTPS reiškia, kad duomenys jums siunčiami užšifruotas todėl tik jūs galite tai perskaityti. Jis praeis per neskaitytą ugniasienę. Tai skiriasi nuo HTTP tarpinio serverio, kuris nėra užšifruotas.

Vienintelis būdas, kaip jūsų mokykla / darbas gali užblokuoti šį prieigos metodą, yra tas, kad ugniasienės / dns taisyklės iš tikrųjų blokuoja pačią tarpinio serverio svetainę. Aukščiau pateiktame pavyzdyje, jei jūsų tinklas riboja prieigą prie kproxy.com, pirmiausia negalėsite jo pasiekti, dėl to kproxy nebus įmanoma naudoti norint atblokuoti „Facebook“ (ar bet kurią svetainę, kurią bandote pasiekti).

Štai keletas gerų (nemokamų) „https“ tarpinių serverių svetainių sąrašas:

 • Kproxy.com
 • Proxfree.com
 • „Proxysite.com“
 • Hidemyass.com

„Tor“ interneto naršyklė

Turbūt jau girdėjote apie „Tor“ tinklą. Pagrindinėje žiniasklaidoje ji dažniausiai siejama su tokiais dalykais kaip „darknet“ arba „SilkRoad“, elektroninių nelegalių prekių rinka..

Tiesą sakant, „Tor“ tinklas (ir „Tor“ naršyklė) buvo sukurti kaip būdas sukurti laisvą ir atvirą prieigą prie interneto, neribotą ir neprižiūrimą vyriausybių ar kompanijų, kurios norėtų kontroliuoti jūsų naršymą internete ir interneto laisves..

Šiuo metu visame pasaulyje yra daugiau nei 2 milijonai aktyvių „Tor“ vartotojų.

Lengviausias būdas pasiekti „Tor“ tinklą yra naudojant „Tor“ naršyklės paketas (atsisiuntimo nuoroda), kuri iš esmės yra tinkintos populiariosios „Mozilla Firefox“ naršyklės versija, išskyrus iš anksto sukonfigūruotą prieigą prie „Tor“ tinklo.

Lengvai atblokuokite svetaines naudodamiesi „Tor Browser Bundle“

„Tor“ interneto naršyklė

Tor veikia nukreipdamas jūsų ryšį per kelis https tarpinio serverio sluoksnius. Tai panašu į tai, kad vienu metu naudojate daug „https“ žiniatinklio tarpinių serverių (iš ankstesnio skyriaus), kiekvienas jų sluoksniuotas kito viduje (kaip svogūnas). Štai kodėl „Tor“ logotipas yra svogūnas.

Paguldžius 3 ar daugiau tarpinių serverių, vienintelis įėjimo mazgas (1-asis sluoksnis) žino jūsų tikrąjį IP adresą, o išėjimo sluoksnis (tas, kuris nuskaito jūsų paprašytą svetainę) yra vienintelis, žinantis, kokią svetainę „ vėl lankotės (bet nežinote savo buvimo vietos ar tapatybės).

Dėl to, naudodamiesi „Tor“, esate labai anonimiški.

Kadangi „tor“ naudoja stiprų šifravimą kiekvienam tarpinio serverio sluoksniui, be jokių apribojimų galite atblokuoti bet kurią svetainę. Vienintelis neigiamas „tor“ aspektas yra tai, kad jis gali būti lėtas (nes jūsų duomenys nukreipiami per tiek serverių, kai kurie iš jų gali būti perkrauti).

Iš esmės „Tor“ yra puikus pasirinkimas norint patekti į svetaines su tekstu / paveikslėliais, tačiau ne puikus, jei norite žiūrėti vaizdo įrašus (nors, jei turite greitą ryšį, „YouTube“ vaizdo įrašus paprastai galite transliuoti vidutine skiriamąja geba). Spustelėkite čia, jei norite nemokamai gauti „tor“.

Virtualiojo privataus tinklo (VPN) programinė įranga

Stipriausia ir universaliausia technologija, kurią galite naudoti svetainėms atblokuoti, vadinama virtualiuoju privačiuoju tinklu (paprastai tiesiog vadinamu „VPN“)..

VPN yra prenumeratos paslauga (paprastai mokama, bet kartais nemokama), nukreipianti visą jūsų interneto srautą per trečiosios šalies serverį. Duomenys, perduodami iš VPN serverio į jūsų kompiuterį, yra užšifruoti ypač stipriu banko / kariškio lygio šifravimu, todėl niekam kitam beveik neįmanoma perskaityti / iššifruoti / užblokuoti jūsų interneto srauto..

Nepaprastai lengva naudoti VPN. Prisiregistravę prie VPN paslaugos, tiesiog prisijunkite prie „vpn“ programinės įrangos savo kompiuteryje / išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje ir spustelėkite „prisijungti“.

Pagrindinis VPN pranašumas yra dvejopas:

 1. Greitis yra ypač greitas (paprastai 90 +% jūsų įprasto greičio)
 2. Jūsų IP adresas / vieta yra paslėpti nuo svetainių, prie kurių prisijungiate

Tai daro VPN idealų srautiniam HD vaizdo įrašui ar tinklalapių, kuriems taikoma geografinė galimybė, pavyzdžiui, „netflix“, atblokavimui. (Žr. 5 geriausius VPN, kad atblokuotumėte „Netflix“).

„Vypr“ VPN programinės įrangos ekrano kopija

„VyprVPN“ „Windows VPN“ programinė įranga

Prisijungus prie VPN serverio, visas jūsų kompiuteris yra apsaugotas, o visi bet kurios programos perduoti duomenys bus nukreipti per VPN. Tai reiškia, kad galite naudoti bet kurią žiniatinklio naršyklę, kuria norite pasiekti internetą, ir vis tiek atblokuoti mėgstamiausias svetaines.

Daugelis VPT taip pat naudoja privačius, užšifruoti DNS serveriai taigi jūsų tinklo administratorius net neįsivaizduoja, kurias svetaines atjungiate.

Dėl VPN trūkumų paprastai reikia, kad jūs kompiuteryje įdiegtumėte VPN programinę įrangą, todėl geriau naudoti VPN tik su jums priklausančiu kompiuteriu (pvz., Nešiojamu kompiuteriu / kompiuteriu jūsų mokyklos tinkle), o ne faktiškai įdiegti VPN. VPN jūsų biuro kompiuteryje, dėl kurio gali kilti problemų.

Čia pateikiami keli geriausi VPN, skirti atblokuoti svetaines mokykloje:

 • Privatus interneto ryšys
 • „IPVanish“
 • Hide.me (galimas nemokamas pasirinkimas)
 • „Cyberghost“ (galima įsigyti nemokamai)

„Torrent“ / „Torrent“ svetainių atblokavimas mokykloje

Daugelis privačių tinklų ne tik blokuoja „torrent“ svetaines, bet ir blokuoja dažniausiai naudojamus „bittorrent“ prievadus, o tai reiškia, kad jūsų atsisiuntimo greitis bus praktiškai lygus nuliui..

Vienintelis būdas apeiti torrentą blokuojančią ugniasienę yra naudoti VPN, kuris užšifruoja jūsų torrent srautą, kad ugniasienė nematytų, ar atsisiunčiate torrent failus, ar kokius konkrečius prievadus naudojate (matys tik VPN prievadą). ).

Svarbi pastaba: Tikrai neturėtumėte atsisiųsti torrentų darbe. Tai visur esanti bloga idėja. Ši dalis skirta studentams, kurie mokykloje ar kolegijoje nusprendė blokuoti visus torrentus.

VPN nauda torrentams

VPT suteiks 2 pagrindinius pranašumus:

 1. Tai užšifruoja visą jūsų torrent srautą, todėl tinklo administratorius nežinos, kad lankotės torrent svetainėse ar atsisiunčiate torrent failus
 2. Tai keičia jūsų viešai matomą IP adresą (VPN IP bus rodomas torrentų spiečiuose, o ne jūsų).

Būtinai pasirinkite neprisijungiantį ir „Torrent-friendly“ VPN

Ne visos VPN paslaugos sukurtos lygios. Kai kurie vartotojai siekia apsaugoti privatumą, be kita ko, net nerašyti savo abonentų ryšio istorijos, o tai reiškia, kad neįmanoma atsekti VPN priskirto IP adreso atgal į pradinę paskyrą, kurioje jis buvo naudojamas.. Torrentų siuntimui rekomenduojame naudoti tik neprisijungusias VPN paslaugas.

Keista, kad neprisijungiantys VPN yra JAV (tai viena iš nedaugelio šalių, kurioje nėra privalomų duomenų saugojimo įstatymų, taikomų VPN).

Štai keletas iš mūsų rekomenduojamų kantrių VPN paslaugų …

 1. Privatus interneto ryšys (Taip pat apima nemokamą „SOCKS5“ tarpinį serverį)
 2. „Torguard“ (VPN ir tarpinio serverio paslauga parduodama atskirai)
 3. VPN.ac
 4. Proxy.sh

Verta paminėti, kad yra nėra nemokamų VPN paslaugų, kurios leidžia torrentus (bent jau mano žiniomis). Jie visi panaikins jūsų sąskaitą arba visiškai užblokuos torrentus.

Santrauka

Jei tai padarėte iki šiol, dabar žinote 3 geriausius būdus, kaip atblokuoti bet kurią svetainę darbe ar mokykloje:

 1. Nemokamas interneto tarpinis serveris
 2. Tor
 3. VPT

akivaizdu, kad kai kurie įrankiai yra geriau pritaikyti bendram interneto naršymui (tarpiniams serveriams), o kiti galės net HD vaizdo transliaciją (VPN ir galbūt „Tor“ naršyklę, atsižvelgiant į jūsų ryšio greitį).

Laimingi feisbukai, tviteriai ir bet kurios kitos laiko švaistymo priemonės, kurias pasirinksite atblokuoti. Tiesiog nekaltink manęs, jei tavo viršininkas tave sužavi!

Prašau komentuoti ar pasidalyti …

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map