Kaip sukonfigūruoti „OpenVPN“ GUI programinę įrangą su bet kokiu VPN (žingsnis po žingsnio)

Kaip nustatyti „openVPN“ klientą (rodomas vaizdas)


„OpenVPN“ protokolas dabar yra iki šiol populiariausias VPN paslaugų pasirinkimas vartotojams. Jei užsiprenumeravote kurią nors iš 100 populiariausių VPN paslaugų pasaulyje, šansai, ar jau naudojote „OpenVPN“ (ar žinote, ar ne).

Bet ką daug žmonių nesuvoki kad galite naudoti bet kokia „OpenVPN“ palaikantis VPN teikėjas nenaudodamas patentuotos programinės įrangos. Tiesą sakant, „OpenVPN.net“ turi savo kliento programinę įrangą, kuri veikia su bet kokiu „OpenVPN“ serveriu ar teikėju.

Šis vadovas padės jums atlikti (paprastą) savo „OpenVPN“ ryšių su „OpenVPN“ vartotojo sąsajos nustatymo procesą, skirtą „Windows“..

Vadovo skyriai:

 1. Kodėl verta naudoti „OpenVPN“ vartotojo sąsają, o ne pasirinktinį VPN klientą (arba kodėl gi ne)?
 2. Sąranka
  1. Atsisiųskite ir įdiekite „OpenVPN“ GUI diegimo programą
  2. Kaip gauti .OVPN konfigūracijos failus iš savo VPN teikėjo
  3. „Config“ ir „Certificate Authority“ failų kopijavimas į „OpenVPN“ vartotojo sąsają
  4. Prisijungimas prie VPN
 3. Problemų sprendimas

Kodėl verta naudoti „OpenVPN“ vartotojo sąsają??

Leiskite man paaiškinti … „OpenVPN“ vartotojo sąsajos programinė įranga nėra greitesnė, paprastesnė naudoti arba joje nėra daugiau funkcijų nei jūsų kliento VPN teikėjas tikriausiai jums siūlo. Tiesą sakant, grafinėje vartotojo sąsajoje (GUI) nėra jokių išgalvotų funkcijų, skambėjimo signalų, švilpukų ar įtaisų. Tai daro tik vienas dalykas, sukurkite saugų VPN tunelį.

Taigi, kodėl gi, kas galėtų pasirinkti jį naudodamas turtingą universalų VPN klientą, tokį kaip „VyprVPN“?

Skaidrumas, pasitikėjimas ir kontrolė. Viskas.

Neigiama jūsų paties VPN tiekėjo pasirinktinės programinės įrangos pusė

Nesupraskite manęs neteisingai, aš be galo myliu daugelį aukštos kokybės patentuotų VPN klientų. Jie prideda keletą funkcijų, kaip taikymo sluoksnį „OpenVPN“ protokolo viršuje. Tai, pavyzdžiui, žudymo jungikliai, apsauga nuo „WebRTC“ nuotėkio, intelektualiojo serverio maršrutizavimas ir „torrent“ optimizuotos jungtys, neįmanomos be patentuotos programinės įrangos..

Tačiau yra vienas dalykas (labiausiai) tinkintas VPN klientas nereikia turėti… atvirojo kodo.

Jie yra juodoji dėžutė, ir, sąžiningai, jūs nežinote, ką gi jie daro užkulisiuose, kai įdiegiate programinę įrangą. Pvz., Kenkėjiškas VPN klientas gali:

 • Stebėkite visus sistemos procesus ir ieškokite jų naudojimo būdų
 • Į kompiuterį įšvirkškite virusus, trojanus ar kenksmingus kodus
 • Padarykite savo kompiuterį į roboto tinklo dalį (taip jau atsitiko)
 • Stebėkite visą savo interneto srautą ar netgi pasiekite savo nešiojamojo kompiuterio ar išmaniojo telefono kamerą.

Dabar patikima VPN programinė įranga tikriausiai neatlieka nė vieno iš šių dalykų. Bet tai galėtų, ir jūs neturėtumėte idėjos.

Taigi, jei esate atsargus tipas, prasminga naudoti programinę įrangą su viešuoju (ir be išnaudojimo) šaltinio kodu, kad pasitikėjimas nėra problema. Aišku, jūs pakeisite tam tikras funkcijas, tačiau jei esate atsargus tipas, jis tikrai gali būti to vertas.

Kitos priežastys išbandyti „OpenVPN“ vartotojo sąsają

 • Paprastumas: Kadangi nėra jokių papildomų funkcijų ar nustatymų, nėra jokio realaus būdo, kaip viską susukti. Galite turėti VPN ryšį vienu paspaudimu ir tai yra viskas, ko reikia daugumai žmonių. Tokius dalykus, kaip DNS nutekėjimas, galima išspręsti įrenginio ar maršrutizatoriaus lygiu.
 • Nėra kitos galimybės: Ne visi VPT teikėjai turi savo programinę įrangą, ypač mažesnės įmonės. Sukurti pasirinktinį VPN klientą yra labai brangu, todėl visada kyla saugumo trūkumų rizika, tad kodėl gi neleisdami savo abonentams naudoti jau esamą.
 • Tvirtas saugumas: Kodas yra tikrinamas ir tikrinamas, todėl DAUG mažiau tikėtina, kad „OpenVPN“ vartotojo sąsajoje bus rastas didelis saugumo trūkumas, palyginti su trečiosios šalies VPN klientu. Tiesą sakant, viename tyrime nustatyta, kad didžiulė dalis „Android“ VPN programų turėjo didelių saugumo trūkumų (arba net nebuvo šifravę duomenų!)

Kaip nustatyti „OpenVPN Client GUI“

Sąrankos užbaigimas ir pirmojo VPN ryšio sukūrimas užtrunka mažiau nei 5 minutes. Įsitikinkite, kad jūsų VPN teikėjo prisijungimo duomenys yra prisijungę, kad galėtumėte atsisiųsti konfigūracijos failus ir prisijungti prie VPN serverio. Jei dar neturite VPN prenumeratos, rekomenduojame „IPVanish“ arba „NordVPN“.

1 veiksmas: atsisiųskite ir įdiekite „OpenVPN“ vartotojo sąsają

GUI klientas yra komplekte kaip viso „OpenVPN“ paketo, kuriame yra TAP tvarkyklės, taip pat „OpenVPN“ serverio sistema (kurios jums nereikės naudoti), dalis..

Eikite į „OpenVPN“ atsisiuntimo puslapį:

Pasirinkite diegimo programos tipą („Gzip“, „Tar“ arba „Windows“ diegimo programa):

„OpenVPN“ atsisiuntimo parinktys

Pasirinkite norimą „OpenVPN“ paketo tipą. Pasirinkite „Windows Installer“, skirtą „Windows“ mašinoms.

Išpakuokite ir paleiskite diegimo programą

Paleiskite diegimo programą ir spustelėkite „Kitas“, kad pasirinktumėte diegimo parinktis. Norite įsitikinti, kad TAP tvarkyklės ir GUI yra įtraukti į diegimą. Taip pat galite pasirinkti susieti visus .ovpn failus su „OpenVPN“ klientu.

„OpenVPN Installer“ parinktys

Vykdomas „OpenVPN“ GUI diegimas

OpenVPN diegimo programa įdiegs jūsų pasirinktus komponentus

2 veiksmas: atsisiųskite .OVPN konfigūracijos failus

Dar negalite paleisti GUI, nes jis tiesiog parodys klaidos pranešimą, nes dar nepridėjote .ovpn konfigūracijos failų. .Ovpn failas iš esmės yra mažas tekstinis failas, kuriame yra informacijos apie konkretų VPN ryšį su konkrečiu serveriu. Joje yra tokia informacija:

 • Serverio IP adresas
 • Koks šifravimo šifras turėtų būti naudojamas
 • Koks šifravimo stiprumas turėtų būti naudojamas
 • Kaip autentifikuoti duomenų paketus
 • Kaip tvarkyti nutrūkusias jungtis

Atsisiųskite .ovpn konfigūracijos failus savo konkrečiam VPN

Kiekvienas VPN teikėjas turi savo VPN konfigūracijos failus. Paprastai atsisiunčiate juos savo paskyros skydelyje arba ieškokite nuorodos į savo teikėjų pagalbos dokumentus. Šiame pavyzdyje naudosime „IPVanish“. Nuo paskelbimo pateikiamos populiariausių VPN nuorodos.

VPT teikėjasKonfigūruoti failo nuorodą
„ExpressVPN“atsisiųsti paskyros skydelyje
„IPVanish“„OpenVPN“ atsisiuntimo puslapis
„NordVPN“https://nordvpn.com/ovpn/
Privatus interneto ryšyshttps://www.privateinternetaccess.com/openvpn/openvpn.zip
VyprVPN„VyprVPN OpenVPN“ konfigūracija

Jei kyla abejonių, išbandykite „Google“:

„VPN teikėjo vardas“ + „ovpn“

Norėdami rasti VPN konfigūracijas, naudokite „google“

Paprastai „Google“ galite rasti VPN konfigūracijos failus

Ką atsisiųsti:

 • Visas ZIP failas su visomis konfigūracijomis (arba…)
 • Individualios .ovpn konfigūracijos norimose vietose
 • CA (.crt) sertifikato failą, jei jūsų VPN jį naudoja.

3 veiksmas: nukopijuokite .ovpn failus į „OpenVPN“ katalogą

Atsisiuntę konfigūracijos failus, turime juos nukopijuoti į „OpenVPN“ katalogo / config / aplanką (ten, kur įdiegėte „OpenVPN“)..

Pastaba: „OpenVPN“ vartotojo sąsaja palaiko tik a maksimalus iš 50 konfigūracijos failų, todėl kopijuokite tik tuos serverius, kuriuos iš tikrųjų planuojate naudoti. Kai kurie VPN turi tūkstančius skirtingų konfigūracijų. Taigi išsirinkite kelis, kuriuos norite. Failų pavadinimai paprastai apima vietą (šalį ar miestą), kad būtų lengva rasti reikiamus. Taip pat turėsite pasirinkti, ar norite naudoti TCP, ar UDP ryšius.

Pagal numatytuosius nustatymus „OpenVPN“ aplankas yra C: \ Program Files \ OpenVPN, ir jūs norėsite rasti \ config \ katalogą tame kelyje ir nukopijuoti failus ten.

„OpenVPN“ sąrankos katalogas

Nukopijuokite norimus .ovpn failus į / config / katalogą. Būtinai nukopijuokite ir CA failą (jei yra)

Jei konfigūracijos pakete iš jūsų VPN yra .crt sertifikatų tarnybos failas, norėsite jį nukopijuoti ir jūs. Jei to nepadarysite, vėliau bandant prisijungti gausite klaidą. Jei jūsų VPN nepateikia CA .crt failo, nesijaudinkite. Sertifikatas yra įdėtas į .ovpn failą ir jums nereikia atskiro.

4 žingsnis: patikrinkite „OpenVPN“ ryšį

1- Paleiskite „OpenVPN“ vartotojo sąsają iš pradžios meniu

2- Patikrinkite, ar sistemoje nėra „OpenVPN“ vartotojo sąsajos piktogramos (gali tekti ją išplėsti)

„OpenVPN“ GUI sistemos dėklo piktograma

„OpenVPN“ programa įkeliama iš sistemos dėklo

3 Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite GUI piktogramą, kad būtų rodomas serverio pasirinkimo meniu

4- Iš sąrašo pasirinkite serverį

„OpenVPN“ GUI serverio meniu

5 – paraginti įveskite savo vartotojo vardą / slaptažodį. 

Taip pat galite pasirinkti kitą kartą išsaugoti slaptažodį. Turėsite tai padaryti vieną kartą kiekvienam .ovpn failui, kurį pridėjote prie / config / katalogo.

Įveskite vartotojo vardą / slaptažodį, kad prisijungtumėte prie serverio

6- Patikrinkite savo ryšio būseną

Kai būsite prisijungę, GUI piktograma sistemoje turėtų pasirodyti žalia ir rodyti naujai priskirtą VPN IP adresą. Jei viskas veikia taip, kaip tikėtasi, esate pasiruošę! Jei kyla problemų, skaitykite toliau pateiktą trikčių šalinimo skyrių.

Žalia ryšio piktograma rodo ryšio būseną

GUI piktograma turėtų būti žalia ir rodyti naują jūsų IP adresą

Problemų sprendimas

Praleidę sąrankos žingsnį, galite pastebėti keletą bendrų klaidų. Nesijaudinkite, mes turime pataisymus kiekvienam iš jų.

Nerasta skaitomų ryšio profilių (konfigūracijos failų).

Nerasta jokių konfigūracijos failų

Nėra „Config“ failų aplanke „OpenVPN \ config \“

Norėdami prisijungti prie serverio, turite išsaugoti konfigūracijos (konfigūracijos) informaciją .ovpn faile ir sudėti į „OpenVPN“ programinės įrangos \ config \ aplanką. Šiuos failus jums suteiks jūsų VPN tarnyba.

Nepavyko prisijungti prie valdymo tinklo

Jei gausite šią klaidą, būsite nukreipti į žurnalo failą, kad gautumėte daugiau informacijos. Tai galima rasti \ OpenVPN \ log \

Dažniausia priežastis yra ta, kad jūsų VPN teikėjas neįtraukia CA sertifikato autorizacijos teksto į „OpenVPN“ konfigūracijos failus, o reikalauja, kad konfigūracijų kataloge būtų atskiras .crt failas. Paprastai šis failas bus supakuotas kartu su .ovpn failais, esančiais ZIP archyve. Jei ne, susisiekite su palaikymo tarnyba arba patikrinkite teikėjo dokumentus. Tada tiesiog nukopijuokite failą į aplanką \ config \.

Neteisingi įgaliojimai

Klaidinga prisijungimo duomenų klaida

Neteisingas vartotojo vardas / slaptažodis

Jei suklydote „Neteisingi kredencialai“, tai reiškia, kad sumaišėte (arba neteisingai įvedėte) savo vartotojo vardą ar slaptažodį. Dar kartą patikrinkite savo įrašus (arba iš naujo nustatykite slaptažodį, jei pamiršote) ir bandykite dar kartą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map