Kanada 5 parimat VPN-i: voogesitage, avage blokeerimine ja torrent turvaliselt

Paljud kanadalased pöörduvad oma võrguvabaduste kaitsmiseks VPN-teenuste poole. Ajalooliselt oli Kanada olnud suhteliselt vaba ja avatud internetiga riik. Viimase 3 aasta jooksul on aga toimunud tohutud seadusemuudatused, mis on vähendanud kanadalaste privaatsust ja vabadusi võrgus.


Mõned kõige levinumad põhjused VPN-i lülitumiseks:

 • Teie Interneti-teenuse pakkuja (ISP) Internetis sirvimisajaloo jälgimise takistamiseks
 • Vältige Kanada / USA valitsusasutuste luuramist / andmete kogumist
 • Geograafiliselt piiratud sisu / videote blokeeringute tühistamine (juurdepääs USA Netflixile, Hulu, BBC iPlayer)
 • Laadige torrentid alla ohutult ja piiramatult

Arutame hiljem artiklis Kanada Kanada seadusemuudatusi koos üksikasjaliku ülevaatega parimatest VPN-idest konkreetsete sihtotstarvete jaoks. Kuid esiteks, siin on meie Kanada jaoks kõige populaarsemad VPN-teenused …

Kanada parimad VPN-teenused (ülevaade)

KohtVPN-i pakkuja (ülevaade)Parim kasutamineParim hindVeebisait

1

Privaatne Interneti-juurdepääsTorrentid / suvalised3,33 dollarit / mKülastage saiti>

2

IPVanishHD voogesitus / ükskõik milline6,49 dollarit / mKülastage saiti>

3

VPN.ACTorrentsid4,80 dollarit / mKülastage saiti>

4

VyprVPNKiirus / turvalisus3,13 dollarit / mKülastage saiti>

5

ExpressVPNIgaks olukorraks8,32 dollarit / mKülastage saiti>

VPN-teenuste nõudluse tohutu suurenemise põhjus? Kanada uued Interneti privaatsusseadused on suurendanud kanadalaste veebiajaloo jälgimist / logimist. Samad seadused piiravad ka kanadalaste digitaalseid õigusi.

Autoriõiguse ajakohastamise seadus, mis jõustus 2. jaanuaril 2015, tõi sisse uusi muudatusi, sealhulgas:

 • Interneti-teenuse pakkujalt nõutakse, et ta säilitaks tellijate võrgutegevuse logisid 6 kuud
 • Interneti-teenuse pakkuja nõuab autoriõiguse rikkumise teatiste edastamist
 • Sisu / tarkvara digitaalsete lukkude murdmine muutis ebaseaduslikuks

Samuti on tihendatud koostööd Kanada ja riiklike julgeolekuasutuste vahel, nagu NSA ja liit “Viisilmsed”.

Selle artikli jaotised:

 1. Kanada VPN-i valimine (kokkuvõte)
 2. VPN-i kasutusalad: geograafiliselt piiratud sisu blokeeringu tühistamine
 3. VPN-i kasutusalad: torrentid ja p2p-failide jagamine
 4. VPN-i kasutusalad: andmeturbe / privaatsuse ja identiteedivarguse kaitse

Kuidas Kanada jaoks VPN-i valida?

Olenemata sellest, kas elate Kanadas või asute muus riigis ja soovite juurdepääsu Kanada meediateenustele või IP-aadressidele, oleme teid hõlmanud.

Valisime iga VPN-i jaoks kõige tavalisema kasutuse jaoks (geograafiliselt blokeeritud sisu voogesitus, failijagamine / torrentid ja üldine andmeturve) parima VPN-i valiku..

See pole mingi poolik nimekiri, mille me lihtsalt kokku viskasime. Iga soovitatud VPN-i pakkuja on valitud järgmiste kriteeriumide põhjal:

 1. Sobivus ettenähtud otstarbeks
 2. Kiirus
 3. Klientide arvustused
 4. Turvalisus / privaatsus
 5. Kanadas peavad olema serveri asukohad

Õnneks on enamikul nendest pakkujatest ka 100% -lise tagasimakse eeskirjad, kui te pole nende teenusega rahul (tavaliselt 7 päeva), nii et võite julgelt proovida paari, kuni leiate ideaalse sobivuse, ilma et oleksite liitunud tellimusega. Olen üsna kindel, et teile meeldib mõni neist soovitustest.

Vaadake kindlasti ka meie hullumeelseid VPN-i põhjalikke ülevaateid, kui soovite nende VPN-ide kohta veelgi rohkem teavet. Selles artiklis on ka otsese ülevaate lingid.

Geograafiliselt blokeeritud video voogesitamiseks mõeldud VPN-id (nagu Netflix)

Võib-olla te juba teate, et Netflixil on igas riigis erinev show- / filmikataloog, millele pääseb juurde ainult selle riigi IP-aadressiga. Teistele teenustele (näiteks Hulu, Spotify ja Pandora) pääseb juurde ainult konkreetsetest riikidest.

Õige VPN-i abil saate kõik need teenused blokeerida, olenemata sellest, kus te füüsiliselt asute maailmas. Ühendage lihtsalt soovitud riigis asuva VPN-serveriga ja proovige siis oma südamesisu vaadata halbade episoodide murdmist.

Parimad valikud:

 • IPVanish
 • Privaatne Interneti-juurdepääs
 • Raudpesa

Kuidas me need VPN-id valisime

Voogesituse VPN-i kriteerium nr 1 on kiirus. VPN on alati aeglasem kui teie tavaline ühendus (kui teid ei segata). Seetõttu on ülioluline valida võimalikult kiire kiirusega VPN.

Samuti võtsime arvesse serveri asukohtade ja kasulike lisade mitmekesisust. Näiteks on IPVanishil serverid enam kui 120 linnas üle maailma (rääkige sisulisest mitmekesisusest). Raud Socket tegi nimekirja, kuna need sisaldavad SmartDNS-i teenust iga VPN-i ostuga.

IPVanish

IPVanish on VPN-teenuse peakontor asub USA-s. Nad on tuntud peamiselt oma tohutu serverivõrgu (üle 70 riigi) ja oma eriti kiired kiirused (mida nad saavad edastada, kuna nende emaettevõte on esimese astme CDN). Ükski teine ​​Põhja-Ameerika VPN ei saa seda öelda.

IPVanishi abil vabastage Kanadas geograafiliselt piiratud sisu blokeerimine

Otse IPVanishi kodulehelt

IPVanish kujundas ümber ka logimiseta VPN-i, mis tähendab, et need on suurepärased kõikvõimalikud VPN-teenused, sobivad voogesitamiseks, p2p / torrentideks või üldiseks turvalisuseks. Sa saad proovige IPVanishi riskivabalt tänu 100% tagasimakse eeskirjadele 7 päeva jooksul.

Laadige alla IPVanish

IronSocket VPN (sisaldab SmartDNS-i ja puhverserveri teenust)

IronSocket VPN ja SmartDNSRaudrohi on suhteliselt uus VPN-i pakkuja, kuid nad paistavad oma VPN-kavade kõikehõlmava olemuse tõttu silma rahvarohkes tööstuses. Ja kui ostate IronSocketilt VPN-i teenust, saate tonnide kaupa lisasid, sealhulgas: SmartDNS Proxy, SOCKS Proxy, ja HTTPS puhverserver teenus.

See SmartDNS-puhverserver on eriti kasulik video voogesituse veebisaitide ja selliste ülemaailmsete meediumikanalite nagu Netflix, Hulu, BBC iPlayer jt deblokeerimise vabastamiseks. Nutika DNS-i (vs VPN) eeliseks on see, et puudub krüptimine ja pole ka kolmanda osapoole serverit, nii et saate maksimaalse videokvaliteedi saamiseks 100% oma saadaolevast ribalaiusest.

Praegu saab nende SmartDNS-i teenus blokeerige üle 120 kanali kogu maailmas. Neil on isegi mõned Kanada kanalid, kuna reisite riigist väljaspool.

IronSocket SmarDNS suudab video- ja meediumivoogesitussaitide blokeeringud kogu maailmas kaotada, kui kiirus kaob.

Vabastage üle 120 kanali blokeerimine kogu maailmas (sealhulgas mõned Kanada kanalid)

IronSocketil on servereid enam kui 39 riigis, sealhulgas Kanadas (Toronto serveri asukoht).

IronSocketi ainus tõeline negatiivne külg on see, et neil pole veel oma kohandatud VPN-i tarkvara. Selle asemel kasutavad nad OpenVPN-i ülipopulaarset, tasuta ja OpenSource VPN-i tarkvara. Kui see nimi kõlab tuttavalt, siis põhjusel, et OpenVPN on maailmas kõige populaarsem VPN-protokoll ja seda kasutavad kõik suuremad VPN-i pakkujad.

IronSocketil on nende veebisaidil täielik juhend OpenVPN tarkvara seadistamise kohta. Omanik teatas meile ka, et lähitulevikus vabastavad nad oma kohandatud tarkvara.

Proovige IronSocketit

Parimad VPN-id torrentite turvaliseks allalaadimiseks

P2p / failijagamismaastik Kanadas muutus 2015. aastal dramaatiliselt. Interneti-pakkujad peavad nüüd registreerima 6-kuulise abonendiühenduse aktiivsuse ja torrentide allalaadimist jälgitakse palju tihedamalt kui seni..

Torrente jälgib tavaliselt kas: (torrentide jälgimise kohta saate lisateavet siit)

 1. Automaatsed robotid, mis ühendavad torrent-sülemitega ja registreerivad kõik e-partnerite IP-aadressid
 2. Teie ISP (Interneti-teenuse pakkuja) sügav pakettkontroll

Õnneks saab õige VPN-i pakkuja teie torrenti privaatsuses need mõlemad augud parandada. Torrentide allalaadijate jaoks soovitame alati logimata VPN-e. VPN võib muuta teie torrent-tegevuse praktiliselt jälitamatuks. See saavutatakse kombinatsiooni abil krüptimine ja anonüümne IP-aadress.

VPN taastab teie torrenti privaatsuse järgmiselt:

 1. VPN määrab teile uue IP-aadressi (mis kuvatakse torrenti sülemis) ja seda ei saa teie Interneti-teenuse pakkujalt otsida (kui valite logimata logi VPN-i sarnased, nagu soovitame allpool).
 2. VPN kasutab tugevat Krüptimine mis takistab teie Interneti-teenuse pakkujal kontrollida teie Interneti-liiklust. Nad ei näe, milliseid saite külastate või milliseid faile / torrente te alla laadite.

Nii et ilma täiendava vaevata on siin meie Kanada bittorrentide kasutajate lemmik VPN-id. Valisime ainult ettevõtted, mille peakontor ei asu Kanadas (seega ei kehti nende suhtes kuuekuulise andmete säilitamise seadused).

Neil on ka torrent-sõbralikkuse maine ja paljud sisaldavad lisafunktsioone, nagu anonüümne puhverserveri teenus, eelkonfigureeritud anonüümsed torrent-kliendid, Kill-Switchi turvalisus ja palju muud …

Privaatne Interneti-juurdepääs

Privaatne Interneti-juurdepääs on ilmselt p2p / bittorrent entusiastide seas kõige populaarsem VPN-teenus maailmas. Nende privaatsuse, torrenti sõbralikkuse ja hinna kombinatsiooni ületab põhimõtteliselt ükski teine ​​VPN. Lugege kindlasti meie täielikku PIA-ülevaadet, kui soovite näha kõike, mida nad pakuvad.

Privaatse Interneti-juurdepääsuga VPN (kõrge turvalisus, logisid pole)

Ärge laske end petta nende pisut veidrast kodulehest (kus on jalgrattaga sõitvad lapsed). Privaatne Interneti-juurdepääs on raskesti sisselogimata VPN-teenus ja nad võtavad privaatsust väga tõsiselt.

Maksimaalne turvakontroll

PIA on üks väheseid VPN-e, mis annab kasutajale täieliku reguleerimise krüptimise tugevuse, VPN-protokolli ja autentimismeetodi üle. See tähendab, et turvalisuse ja kiiruse optimaalseks ühendamiseks oma isiklikest vajadustest saate nende tarkvara kohandada.

Kaasas tasuta puhverserver (töötab torrentide jaoks)

Nende hulka kuulub ka Hollandis asuv puhverserver SOCKS5. Seda saab kasutada VPN-ühendusega või ilma. See sobib ideaalselt torrentide kasutajatele ja seda saab täiendava kaitsekihi jaoks kasutada koos kõigi suuremate torrentiklientidega.

Allpool on õpetus, kuidas kasutada PIA-d Vuze’iga (kuid see töötab uTorrent, edastus jne)

Kõik privaatse Interneti-juurdepääsu funktsioonid:
 • 256-bitine krüptimine (sama tugevus kui USA valitsuse ülisalajases suhtluses)
 • Serverid 30 riigis
 • Piiramatu ribalaius
 • Pole logisid
 • 5 Lubatud on üheaegselt ühendatud seadmed (2,5x standard)
 • Komplekti kuuluvad sokid (Holland)
 • ainult 3,33 dollarit kuus (1-aastase tellimusega)
 • 7-päevane 100% tagasimakse garantii

PIA registreerumiseks, tarkvara installimiseks ja nende VPN-võrku ühendamiseks kulub vähem kui 5 minutit. Nad lubavad isegi anonüümseid makseid Bitcoini või Kinkekaardiga. Ja mis kõige parem, on privaatne Interneti-juurdepääs tingimusteta 7-päevane raha tagasi garantii nii et saate proovida nende teenust praktiliselt riskivabalt.

Proovige 7 päeva privaatset Interneti-ühendust

Muud torrentide VPN-id

Torrent-sõbralike VPN-teenuse pakkujate hulgas on ka mitmeid teisi, kuigi soovitame enamikul kasutajatel kõigepealt proovida privaatset Interneti-ühendust (kuna need on odavaim valik ja enamiku inimeste jaoks on enam kui piisavalt funktsioone).

Kui soovite suuremat paindlikkust või mõnda täiustatud funktsiooni, siis siin on mõned muud kindlad valikud:

VPN.AC

VPN.ac on logimata Rumeenias asuv VPN-i pakkuja. Need võimaldavad tõrkeid kindlates serverites nende kasutajate privaatsuse kaitseks. Nad pakuvad 256-bitine AES-krüptimine, SHA-512 autentimine (äärmiselt tugev) ja anonüümsed DNS-serverid veendumaks, et teie Interneti sirvimisajalugu ei lekita kunagi teie Interneti-teenuse pakkuja juhuslikult.

VPNac korraldab ka sagedasi allahindlusi / eripakkumisi. Praegu pakuvad nad ühe aasta plaanidele 20% soodsamalt.

Torguard

Torguard on praegu USAs asuv logimata VPN (kuigi nad on avalikult teatanud, et koliksid ümber, kui nende kasutajate privaatsust ohustatakse). Torguard müüb nii VPN-i kui ka Torrenti puhverserveri teenust (kumbki müüakse eraldi).

Nende hulka kuulub ka avamerel krüpteeritud veebipost iga VPN-i ostuga.

Minu lemmikfunktsioon on nende automaatne puhverserveri paigaldaja mis konfigureerib teie torrentikliendi automaatselt kasutama mõnda nende 8 puhverserveri asukohta (keerulist käsitsi seadistamist pole vaja).

Parimad üldise turvalisuse / reisimise / identiteedivarguse VPN-id

Kui kuulute üldkasutatavate toodete kategooriasse (mis hõlmab HD-video voogesitust / geograafilise blokeerimise blokeerimist), saate teada, mitu tonni VPN-i võimalusi teile on saadaval. Pole peaaegu sama oluline, kui valite logimata VPN-i (välja arvatud juhul, kui kasutate sageli bittorrenti).

Selle asemel võite keskenduda funktsioonidele, mis on kõige olulisemad. Kaasa arvatud:

 • VPN kiirus
 • Serveri asukohtade arv
 • Kasutuslihtsus / VPN-tarkvara kvaliteet
 • Mobiilne VPN
 • Täiendavad turvaelemendid

Seetõttu oleme ülaltoodud kriteeriumide põhjal valinud oma ülimalt soovitatud VPN-id.

VyprVPN

VyprVPN

VyprVPN (Asub Ühendkuningriigis) on üks ainult kahest VPN-i pakkujast maailmas, kellel on oma Tier-1 andmesidevõrk (teine ​​on IPVanish). See tähendab, et nende võrk on võimeline erakordselt kiireks kiiruseks.

Samuti pean isiklikult VyprVPN-i tarkvara parimaks. Nende töölaua tarkvara palju funktsioone, mida mõned teised VPN-id pakuvad (lemmikserverite loend, stealthVPN-režiim, reguleeritav krüptimine, Kill-Switch, DNS-krüptimine ja palju muud)

Hämmastav, et nende mobiilirakendusel (iPhone / iPad / Android) on peaaegu 100% töölauaversiooni funktsionaalsusest, mitte palja luu versiooni asemel, nagu enamikul pakkujatel.

Vypr VPN-tarkvara ekraanipilt

VyprVPN töölaua tarkvara

Nende Chameleon Stealth tehnoloogia võimaldab teil VPN-liikluse varjata tavalise SSL-i http-liiklusena, võimaldades märkamatult läbi tulemüüride libiseda (isegi selliste keerukate riikide tulemüüride korral nagu Hiina).

Lisateavet selle kohta, milleks VyprVPN on võimeline, lugege läbi meie põhjalik VyprVPN ülevaade.

Säästke oma esimese kuu 50%

Parim variant kõigile sobivaks

Tunnistan, et igal kanadalasel on VPN-i valimisel erinevad turvavajadused, kuid alati, kui keegi küsib minult, millist VPN-i pakkujat tuleks kõigepealt proovida, soovitan alati Privaatne Interneti-juurdepääs.

Ma arutasin juba eespool PIA eeliseid (torrenti jaotise all), kuid kindlasti peaksite tutvuma meie PIA ülevaatega, et näha kõike, mida nad pakuvad.

Esimene põhjus, miks ma neid soovitan, on see, et PIA on palju odavam kui enamik nende konkurente (alates 3,33 dollarist kuus). Neil on ka parem turvalisus, krüptimise tugevus ja võrguhaldus, mis sarnase hinnaga VPN-e pakuvad.

Nii et idee on kasutada ära privaatse Interneti-juurdepääsu madala hinna ja 100% -lise tagasimakse eeskirju. Kui need sobivad hästi, suurepärane! Kui ei, võta tagasimakse ja proovi teist pakkujat, kuid koefitsiendid pole sul selleks vajalikud. Registreeruge ja olge võrgus 5 minutiga!

Järeldus

Kui olete sellega kaugele jõudnud, peaks teil olema üsna hea idee, millist VPN-i pakkujat soovite kõigepealt proovida. Ärge muretsege, see pole nii kriitiline otsus, nagu mõned inimesed selle välja mõtlevad. Kuni teie VPN on stabiilne, piisavalt kiire ja mugavas hinnaklassis, peaksite olema üsna õnnelik.

Kui te pole kindel, mida oodata, ja see on teie esimene VPN-i tellimus, minge kõigepealt 1-kuulise paketi juurde (ühe-aastase tellimuse asemel) ja proovige teenust proovida. Kui teile meeldib, minge suurima allahindluse saamiseks uuemale tellimusele.

Maksimaalse privaatsuse tagamiseks soovitatakse kohalikele teenustele juurde pääseda ainult Kanada serverites, kuigi kohustuslike kasutajate jaoks on hea valida kiireim server (mis sageli asub, kuid mitte alati Kanadas)..

Meie kanadalastele soovitatavad VPN-id

KohtVPN-i pakkuja (ülevaade)Parim kasutamineParim hindVeebisait

1

Privaatne Interneti-juurdepääsTorrentid / suvalised3,33 dollarit / mKülastage saiti>

2

IPVanishHD voogesitus / ükskõik milline6,49 dollarit / mKülastage saiti>

3

VPN.ACTorrentsid4,80 dollarit / mKülastage saiti>

4

VyprVPNKiirus / turvalisus3,13 dollarit / mKülastage saiti>

5

ExpressVPNIgaks olukorraks8,32 dollarit / mKülastage saiti>

Loodetavasti teile see artikkel meeldis! Täname, et lugesite ja palju õnne teie VPN-i otsingus. Kas küsimusi on? Võtke meiega julgelt ühendust või veelgi parem, sätige meile @VPNUniversity

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map