Najlepsze darmowe VPN dla iOS


Na rynku, który niewątpliwie przesuwa się w kierunku urządzeń mobilnych, ważne jest, aby usługi online koncentrowały się na rozwoju głównych mobilnych systemów operacyjnych. Usługi VPN nie są wyjątkiem, w tym przeglądzie chcielibyśmy porozmawiać o bezpłatnych usługach VPN dostępnych dla iOS (który jest jednym z trzech najlepszych systemów operacyjnych dla urządzeń mobilnych, działających na urządzeniach iPhone, iPad i iPod).

Wiele płatnych usług VPN oferuje aplikacje VPN lub pliki konfiguracyjne, których można również używać na urządzeniach mobilnych. Jednak nie wszyscy potrzebują dostępu do wielu urządzeń, a wielu konsumentów tak naprawdę nie przegląda Internetu z niczego poza telefonem. To wyjaśnia, dlaczego niektóre firmy oferują bezpłatne usługi VPN.

Niezależnie od tego, czy jest to usługa bezpłatna czy płatna, uważamy, że niektóre funkcje mobilnej sieci VPN powinny zapewniać niektóre funkcje. To tylko ogólna wskazówka, która naszym zdaniem powinna być standardem w każdej mobilnej usłudze VPN.

 • Prosta rejestracja: Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to poświęcić kilka minut na potwierdzenie, weryfikację i ponowną weryfikację swoich kont. Jest to także sprzeczne z celem, jeśli musisz zweryfikować jakiekolwiek dane osobowe, aby skonfigurować konto VPN dla urządzenia mobilnego.
 • Łatwość użycia: Jest to aplikacja mobilna, z której mogą korzystać użytkownicy mobilni bez wiedzy technicznej (prawdopodobnie preferują płatne sieci VPN), a posiadanie łatwego w obsłudze interfejsu, który po prostu działa, jest koniecznością.
 • Liczba lokalizacji serwerów: Nie tak ważne, jak we w pełni funkcjonalnej usłudze VPN, ale różnorodność zawsze sprzyja szybkości, opóźnieniom i dostępowi do treści blokowanych geograficznie.
 • Dobra prędkość: Wzrosła wydajność urządzeń mobilnych, w tym ich możliwości bezprzewodowych, które w dzisiejszych czasach są możliwe do osiągnięcia ponad 100 Mb / s na smartfonie lub tablecie. Z tego powodu ważne jest, aby znaleźć usługę VPN, która wykorzystuje sprzęt i zapewnia najlepszą jakość.
 • Zapewnij bezpieczeństwo i prywatność: To, że usługa jest bezpłatna, nie oznacza, że ​​nie powinna zapewniać żadnej ochrony danych i tożsamości.
 • Przyjdź z kilkoma dodatkowymi funkcjami: Na przykład bloker reklam, który działa, aby powstrzymać te irytujące reklamy przed zakłócaniem przeglądania, grania lub przesyłania strumieniowego multimediów.

Jak wspomniano wcześniej, jest to ogólna wskazówka, niektóre usługi mogą przodować w niektórych działach, a brak w innych, ale ogólnie powinieneś szukać tego samego standardu jakości w swojej usłudze VPN.

Przeprowadzimy Cię przez kilka testów, które zostały przeprowadzone indywidualnie dla każdej usługi, co powinno dać ci dobry pogląd na temat jakości usługi. Oprócz tego zostaną wyjaśnione szczegóły, jeśli są dostępne.

Opera Free VPN

Opera Free VPN na iOS była bardzo łatwa w instalacji i uruchomieniu. Nie było żadnych informacji potrzebnych do aktywacji konta, żadnej weryfikacji.

Do wyboru jest pięć lokalizacji serwerów: Kanada, Niemcy, Holandia, Singapur i Stany Zjednoczone.

Oto, co wykazały wyniki testu prędkości.

Byliśmy bardzo zadowoleni z wyników. Przeglądanie przebiegło płynnie, nie było żadnych przerw, a usługa została automatycznie ponownie podłączona, gdy Internet został przerwany.

Ad-Blocker działał dobrze, nie widzieliśmy żadnych reklam w ciągu około 2 dni korzystania z niego w pełnym wymiarze godzin do przeglądania i przesyłania strumieniowego mediów.

Oto krótkie spojrzenie na to, co nam się podobało, a czego nie.

Plusy:
 • Bardzo łatwy proces rejestracji
 • Intuicyjna aplikacja
 • Blokowanie reklam działa świetnie
Cons:
 • Przydałoby się trochę pracy z przerwami w świadczeniu usług

Warto zauważyć, że Opera oferuje również bezpłatny serwer proxy lub tzw. „Przeglądarkę VPN”, która jest wbudowana w przeglądarkę na komputerze. Oto nasza pełna recenzja Opera VPN, która obejmuje funkcję przeglądarki i ich darmową VPN dla iOS.

Browsec Darmowa sieć VPN

Browsec Free VPN na iOS również miał bardzo szybki proces rejestracji, bez e-maila ani weryfikacji. Aplikacja jest intuicyjna, dobrze zbudowana i daje dobry opis kroków, przez które przechodzisz. Menu opcji umożliwia także przejrzenie polityki prywatności, uaktualnienie konta lub przesłanie opinii.

Jak wspomniano powyżej, istnieje możliwość skorzystania z premii i tak wyglądają różnice i jak wyglądają plany cenowe.

Wyniki testu prędkości były dość dobre dla bezpłatnej mobilnej sieci VPN, choć nie tak szybkie jak niektóre inne.

Przeglądanie było dobre, nie mieliśmy żadnych przerw ani rozłączeń, a media strumieniowe nie stanowiły problemu nawet w przypadku strumieni High Definition na Youtube.

Oto szybki podział usługi:

Plusy:
 • Bardzo łatwy proces rejestracji
 • Intuicyjna aplikacja
Cons:
 • Brak blokady reklam
 • Prędkość może być lepsza
 • Różnice między darmową a premium nie są jasno określone

Browsec zapewnia również bezpłatny dodatek proxy do przeglądarek (lub „VPN przeglądarki”), które ostatnio sprawdziliśmy: Browsec VPN Review. Dodatek przydaje się, jeśli chcesz tunelować ruch w przeglądarce.

Windscribe VPN

Windscribe VPN to solidna usługa VPN z wieloma ofertami. Zapewniają 2 GB ruchu na darmowym koncie i zapewniają dostęp do 11 lokalizacji: USA na wschód, USA na zachód, USA w centralnej części, Kanada Wschód, Kanada na zachód, Niemcy, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Hongkong i Francja.

Podczas rejestracji Windscribe VPN wymagał nazwy użytkownika i adresu e-mail, ale poza tym reszta procesu przebiegła sprawnie i byliśmy w stanie połączyć się w mgnieniu oka.

Aplikacja jest intuicyjna i działa bardzo dobrze podczas naszych testów.

Wyniki testu prędkości były również bardzo dobre, co stanowi wyraźny obraz jakości oferowanych przez nich usług.

Przeglądanie było wspaniałe, bez zakłóceń, rozłączeń lub problemów niezależnie od rodzaju użytkowania.

Podsumowując, oto szybki podział usługi:

Plusy:
 • Dobre wyniki testu prędkości
 • Dostępna duża liczba lokalizacji serwerów
 • Otrzymasz 10 GB bezpłatnego ruchu, jeśli Twoje konto e-mail jest zweryfikowane
Cons:
 • E-mail wymagany do rejestracji
 • Nie oferuje blokady reklam

Windscribe VPN oferuje również w pełni funkcjonalną usługę VPN. Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy przeczytanie naszej pełnej recenzji.

Darmowy tunel VPN

TunnelBear Free VPN na iOS różni się nieco od innych usług przedstawionych powyżej. Różnica polega na tym, że mają tylko ograniczony (500 MB / miesiąc) bezpłatny okres próbny z opcją uzyskania dodatkowego ruchu za darmo poprzez różne ankiety, ponowne tweety i tak dalej. Oferują jednak płatny plan, który wygląda tak.

Proces konfiguracji obejmował dodatkowy krok, w którym Twój adres e-mail jest wymagany do założenia konta, a wiadomość weryfikacyjna jest wysyłana na twoje konto. Poza tym tak naprawdę zależy to od wybranej metody płatności za usługę. Oprócz głównych kart kredytowych i bitcoinów, najwyraźniej akceptują płatności za pomocą słoików miodu, chociaż osobiście wolelibyśmy zatrzymać miód.

Wyniki testu prędkości były najlepsze ze wszystkich usług testowanych w tym przeglądzie.

Byliśmy w stanie przesyłać strumieniowo trzy różne filmy (jeden z nich był na żywo), zanim zobaczyliśmy najmniejsze zacinanie się w jakości, co jest dość imponujące.

Prostota i pomysłowość aplikacji sprawiły, że wrażenia jako całość były bardzo przyjemne, czując, że przewyższa je tylko wydajność.

Zrobiliśmy krótką listę tego, co podobało nam się w usłudze i co naszym zdaniem może być przydatne.

Plusy:
 • Bardzo dobre wyniki testu prędkości
 • Ładna aplikacja. Bardzo intuicyjny z ciekawym designem i bez wad funkcjonalnych, które mogliśmy zobaczyć
 •  Bardzo gładki ogólny eksperyment
Cons:
 • Brak blokady reklam
 • Adres e-mail wymagany przy rejestracji

Aby dowiedzieć się więcej o Tunnelbear i ich pełnej sieci VPN, sprawdź recenzję, którą zrobiliśmy ponad rok temu.

Podsumowując, wybór usługi VPN dla potrzeb urządzeń z iOS może być trudny ze wszystkimi dostępnymi nazwami. W momencie przeglądu przedstawiliśmy Wam najlepsze produkty z tej linii i mamy nadzieję, że pomogliśmy nieco ułatwić wybór. Różne funkcje mają różne skutki dla potencjalnych użytkowników, dlatego wiemy, że ostatecznie wszystko sprowadza się do wydajności i jakości obsługi.

Na koniec, pamiętaj: aby zmaksymalizować ochronę, uzyskać lepszą prędkość i wsparcie w razie potrzeby, powinieneś używać płatnego VPN zamiast darmowych, które są raczej przeznaczone tylko do codziennego użytku.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map