VPNCity Review 2020 – Prečo sa tento nováčik oplatí vyskúšať


Je vždy vzrušujúce, keď sa do súťaže zapojí nový poskytovateľ VPN. Ak budete mať šťastie, budete rozmaznaní propagačnými akciami a dúfajme, úžasnou službou. Pri testovaní tejto siete VPNCity nezanecháme kamene, keď otestujeme tohto nováčika vo svete VPN.

VPN majú tendenciu sľubovať bezkonkurenčnú bezpečnosť a rýchlosť pri hádzaní ďalších funkcií do svojich plánov. Budú VPNCity žiť podľa počiatočného humbuku a pozitívnych hodnotení od používateľov? Čítajte ďalej a zistite si a získajte exkluzívne informácie o našich testoch.

Čo je to VPNCity?

VPNCity je sieť VPN zaregistrovaná v Hongkongu, ktorá je v súčasnosti takmer sotva rok. Spoločnosť VPN City, ktorú vlastní spoločnosť Think Huge Ltd, začala poskytovaním základnej ochrany používateľom internetu. Odvtedy posilnil svoje služby a tu je to, čo získate od VPNCity.

 • Funguje na 3 167 serveroch, ktoré pokrývajú 42 miest.
 • Na jeden účet môžete pripojiť až 12 zariadení v závislosti od plánov, do ktorých sa zaregistrujete.
 • VPNCity podporuje populárne platformy, ako sú Windows, MacOS, iOS, Android a FireTV.
 • Je k dispozícii aj ako rozšírenia prehliadača pre Chrome, Firefox a ShadowSocks Proxy.

Rozsiahla sieť serverov VPNCity ju stavia na rovnakú úroveň ako niektorí lídri v tomto odvetví. Servery 3K + naznačujú, že VPNCity sa v rýchlostnom oddelení darí dobre.

Poskytovatelia VPN tiež často ponúkajú viac ako 10 zariadení na účet. VPNCity je však veľkorysý a tento limit porušuje vo svojom dvojročnom pláne predplatného.

Recenzia VPNCity

Je spravodlivé tvrdiť, že VPNCity je jednou z najdostupnejších sietí VPN, ktoré sme kedy skontrolovali. Ponúka štyri typy predplatných programov. Každý program ponúka uloženú sumu a limit pre zariadenia. Čím dlhší je plán, tým viac ušetríte a tým väčší počet zariadení.

 • Dvojročný plán: 2,99 dolárov mesačne, až 12 zariadení.
 • Jednoročný plán: 3,00 dolárov mesačne, až 10 zariadení.
 • Šesťmesačný plán: 5,99 dolárov mesačne, až 8 zariadení.
 • 1-mesačný plán: 9,95 dolárov mesačne, až 6 zariadení.

Vyskúšanie VPNCity je bez rizika, pretože každý z plánov je podporený 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Keďže ide o pomerne novú sieť VPN, dúfali sme, že táto kontrola sa začne dobre. Ale nestalo sa to. Aplikácia VPN žiaľ nás odmietla prihlásiť v systéme Windows.

Dostali sme nasledujúcu chybu a prostredníctvom živého rozhovoru sme kontaktovali zákaznícku podporu.

Kudos k podpornému personálu, bol som informovaný, že naše IP bolo zablokované.

Napriek tomu, že sme účet odblokovali, napriek tomu sa nám nepodarilo pripojiť k žiadnemu serveru. Úspešné pripojenie sme dosiahli až po odinštalovaní a opätovnej inštalácii aplikácie VPNCity.

Možno, že v tejto mladej VPN bude ešte treba nájsť nejaké chyby. Rozhodli sme sa dať jej výhodu z pochybností a otestovať dôležité vlastnosti.

Pros

Ako nové dieťa v bloku má VPNCity základné základy. Tu je niekoľko oblastí, v ktorých poskytovateľ VPN spĺňa očakávania.

1. Bezpečné šifrovanie a protokol

Ako väčšina sietí VPN, aj VPNCity používa šifrovanie AES-256 na ochranu údajov pred špiónami a hackermi. 256-bitové šifrovanie používajú vládne agentúry, vojenské jednotky a banky. Takto získate predstavu o tom, ako je to bezpečné.

VPNCity spočiatku podporoval SoftEther, protokol založený na TCP / IP používaný pri prenose dátových paketov v sieťach VPN. Odvtedy zaviedla vo svojich aplikáciách OpenVPN, čo je bežný protokol používaný väčšinou poskytovateľov.

V nastaveniach aplikácie môžete zvoliť protokol ručne.

2. Žiadne zásady denníkov

VPN by mali byť dôveryhodné v tom zmysle, že servery neuchovávajú informácie, ktoré môžu odhaliť vašu totožnosť. VPNCity jasne uviedla, že neukladá IP adresy, denníky o premávke a ďalšie informácie, ktoré môžu obviňovať používateľov..

3. Bezpečná jurisdikcia

Možno ste narazili na adresu Austrálie v Austrálii na jej stránke podpory. Austrália je súčasťou aliancie 5-Eyes, ktorá nie je najlepším miestom na spustenie služby VPN. Podnik je však zaregistrovaný v Hongkongu, ktorý je známy svojimi prísnymi zákonmi o ochrane osobných údajov.

VPNCity tiež poskytuje aktualizovaný kanár záruk na svojej stránke, v ktorom je uvedený počet žiadostí od vlád pri odovzdávaní informácií. V tomto okamihu je rozkazový kanár čistou bridlicou.

4. Netesnosti IP

Je známe, že niektoré nové siete VPN trpia únikom IP alebo DNS. Toto sú chyby, ktoré neúmyselne poskytnú vašu polohu preč tým, že nebudú maskovať pôvodnú IP adresu alebo DNS. Urobili sme rýchly test a zistili sme, že VPNCity je spoľahlivá.

Naše fyzické umiestnenie je v Malajzii a takto vyzerá pripojenie k americkému serveru pri teste úniku IP cez NordVPN.

VPNCity tiež prešiel testom DNS.

5. Nezistil sa žiaden vírus

S novými sieťami VPN vždy existuje riziko, že bude nainštalovaných niekoľko vírusov. Našťastie, VPNCity sa nedopustí žiadneho z týchto trestných činov. Náš rýchly vírusový test nespustil žiadne poplachy.

6. Jednoduché použitie

Jasné farby a ľahko identifikovateľné ikony sú to, čo budete mať po spustení aplikácie VPNCity. Aplikácia podporuje jednoduché pripojenie, ktoré používateľom umožňuje okamžité pripojenie k optimálnemu serveru VPN.

Zoznam serverov je prístupný na karte Lokality. Niektoré servery sú optimalizované na streamovanie a sú zvýraznené v zozname.

Môžete tiež manuálne povoliť prepínač zabíjania, ktorý po odpojení pripojenia VPN na karte Nastavenia odpojí internet.

7. Podporuje Netflix

Schopnosť obísť obmedzovanie siete Netflix v sieťach VPN bola medzi poskytovateľmi VPN neformálnym meradlom. VPNCity sa dostal ako jeden z mála, ktoré dokážu odblokovať Netflix.

Úspešne sme sa pripojili k serveru Netflix USA pomocou servera US Streaming. Rovnaký výkon sa opakoval aj so spoločnosťou Netflix UK pripojením sa k streamingovému serveru v Londýne.

8. Podpora live chatu

Pomoc s VPNCity je jednoduchá. Zistili sme, že podpora live chatu je pohotová a veľmi profesionálna. Podporný personál sa k chatovacej miestnosti pripojil takmer okamžite a naše otázky sa rýchlo vyriešili.

Nevýhody

Náš prehľad VPNCity ukazuje sľubné náznaky konkurencie veľkým chlapcom. V nasledujúcich oblastiach je však potrebné drasticky zlepšiť.

1. Nejednotná rýchlosť

Spočiatku sme boli prekvapení nedostatkom latencie, keď sme sa pripájali k serveru v susednej krajine. Ako vyzerá spojenie bez pripojenia VPN v Malajzii.

Potom sme sa pripojili k Singapuru s pôsobivou rýchlosťou sťahovania.

Rýchlosť sťahovania zostala na vrchole austrálskeho servera.

Čísla však boli čudné, keď sme sa pripojili k serveru v Los Angeles. Výsledok testu rýchlosti ukázal pokles rýchlosti sťahovania o viac ako 70%.

Pripojenie na server optimalizovaný na streamovanie v USA cestovného lepšie, ale nie je najmenej pôsobivé.

2. Mätúce limity zariadení

Musíte venovať pozornosť textu, aby ste si uvedomili, že vyhlásené „podporuje až 12 zariadení“ je k dispozícii iba pre dvojročné predplatné.

Táto prax nie je v odvetví VPN normou, pretože ostatní poskytovatelia ponúkajú pevný počet zariadení bez ohľadu na balíčky.

Svojím spôsobom má obmedzený počet zariadení núti sa rozhodnúť pre dlhodobý záväzok. Cítime, že menej informovaní spotrebitelia môžu byť takýmito praktikami zavádzaní.

Ako nainštalovať VPNCity

Ak plánujete vyskúšať sieť VPNCity, postupujte takto.

Navštívte webovú stránku VPNCity a kliknite na tlačidlo Začíname.

Vyberte si preferovaný plán predplatného.

Vyplňte svoju e-mailovú adresu.

Vyberte spôsob platby a dokončite transakciu.

Nastavte svoje heslo na prístrojovom paneli.

Stiahnite si príslušnú aplikáciu pre svoje zariadenie. V našej recenzii sme vybrali aplikáciu pre systém Windows.

Nainštalujte a spustite aplikáciu VPNCity. Prihláste sa pomocou svojich prihlasovacích údajov.

Pripojte sa k serveru VPN.

zhrnutie

Testovanie siete VPNCity bolo horskou dráhou. Neočakali sme sa zbytočným časom stráveným pokusom o uvedenie aplikácie do prevádzky. Skutočným znižovačom je však to, ako sa rýchlosť znižuje, keď je server pripojený na polovicu planéty.

Z jasného hľadiska je VPNCity postavená s ohľadom na jednoduchosť. Navigácia aplikácie je jednoduchá a budete mať príjemnú priateľskú podporu živého chatu. Poskytuje tiež prístup k sieti Netflix, o ktorej sa veľa sietí VPN môže pochváliť.

Sieť VPNCity zasahuje aj najpriaznivejšie miesto, pokiaľ ide o stanovovanie cien, hoci sa domnievame, že by mohlo byť veľkorysejšie tým, že bude mať vo všetkých svojich plánoch 12 zariadení. Začatie so 6 zariadeniami je stále spravodlivé číslo pre VPN.

Vyskúšať VPNCity nie je na škodu, pretože váži svoju váhu v takom konkurenčnom odvetví. Ako nováčik ponúka veľkú hodnotu za peniaze a má veľké vylepšenia od svojich dní testovania verzie beta.

Vyskúšajte teraz bez rizika VPNCity a zostaňte chránení na internete.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map