Recenzia VPN od spoločnosti Cyberghost (2018): Netflix, torrent, blokovanie reklamy, denníky | $ 2,75

Cyberghost v roku 2018 kompletne prepracovali svoje služby a výsledky sú celkom pôsobivé.


Nielenže zaviedli a tona nových funkcií, ale tiež znížili svoje ceny, aby mohli konkurovať trojročným plánom predplatného NordVPN. A pokiaľ vieme, nebrali na to žiadne rohy. Tu je to, čo sme sa naučili počas nášho preskúmania softvéru Cyberghost testovaním ich softvéru na celý týždeň:

 • Rýchlosti sú vynikajúce (na niektorých serveroch sú schopné dosiahnuť rýchlosť 100+ Mb / s)
 • Cyberghost funguje s Netflixom, Hulu a ďalšími streamingovými službami
 • Tento softvér je krásne premyslený. Je navrhnutý pre vás vlastne používať VPN.
 • Cyberghost umožňuje všetky bežné použitia VPN (Streaming, Kodi, torrent, Skype atď.)

A najlepšie zo všetkých, môžete to vyskúšať bez rizika po dobu 30 dní.

Celkovo si myslíme, že Cyberghost má dobrú pozíciu na trhu, a pravdepodobne si dobre poradíme s dlhodobými obľúbenými položkami, ako je napríklad súkromný prístup na internet..

Pokračujte v čítaní našej recenzie na Cyberghost a získajte podrobný pohľad na dobrý (zlý) a prostý úžasný produkt Cyberghost VPN..

Kontrolné sekcie (obsah)

 1. Software / Apps
  1. Desktop
  2. Mobilné
 2. Vlastnosti
 3. Pravidlá bezpečnosti, ochrany osobných údajov a protokolovania
 4. Test rýchlosti / výkonu
 5. Ceny, plány a špeciálne ponuky
 6. Alternatívy Cyberghost
 7. Záver a verdikt

Softvér / Aplikácie: Desktop

Každé predplatné služby Cyberghost prichádza s vopred zabudovanou aplikáciou VPN, ktorá je k dispozícii pre všetky hlavné platformy stolných počítačov a smartfónov. To znamená, že môžete jednoducho chrániť všetky svoje zariadenia jediným kliknutím namiesto správ s aplikáciami VPN tretích strán. A dokonca môžete nainštalovať program Cyberghost na smerovač s možnosťou pripojenia VPN, ktorý chráni celú sieť.

Ako získať aplikácie: Po vytvorení účtu Cyberghost sa vám zobrazia odkazy na stiahnutie softvéru pre všetky dostupné platformy. Inštalácia je rýchla a jednoduchá. Aplikácie pre iOS a Android sú k dispozícii priamo v oficiálnych obchodoch s aplikáciami.

Poďme sa teda ponoriť do aplikácií a bližšie sa pozrieme na používateľské rozhranie a funkčnosť (špeciálne funkcie).

Preskúmali sme verziu svojho desktopového klienta pre Windows, ale verzia Mac / OSX je prakticky identická svojím vzhľadom a funkciami.

Používateľské rozhranie (UI)

Softvér Cyberghost (UI hlavnej obrazovky)

Hlavné zobrazenie softvéru Cyberghost.

Rozhranie je trochu..um, farebné? Je to určite iný pocit ako vo väčšine ostatných aplikácií VPN. Možno trochu ako tablet so systémom Windows? Alebo zapálenú tanečnú podlahu na diskotéke 80. rokov. Nepáčilo sa mi to, je to jednoducho jedinečné.

Je však zrejmé, že Cyberghost je skutočne zameraný ako používate túto aplikáciu, namiesto toho, aby ste pred sebou hodili obrovský zoznam serverov. Pretože v skutočnosti zvyčajne zapínate VPN so zreteľom na konkrétny účel.

A vďaka tomuto používateľskému rozhraniu sa to naozaj stáva, naozaj, jednoduché dosiahnuť presne to, čo hľadáte.

Chcete streamovať USA Netflix z Európy? Stačí kliknúť na tlačidlo „Odblokovať streamovanie“. Otvorí sa dokonca aj váš preferovaný web na streamovanie pre vás … automaticky.

Chcete bezpečne sťahovať torrenty? Stlačte tlačidlo „Anonymný Torrent“. Budete pripojení k miestu, ktoré je prívetivé k torrentu a automaticky otvorí vášho torrent klienta (voliteľné).

Celkovo získate 5 rôznych režimov „použitia“:

 • Surfujte anonymne
 • Odblokujte webové stránky na streamovanie
 • Chráňte svoju sieť
 • torrentov
 • Odblokujte konkrétne webové stránky

O každej z týchto tém sa budeme venovať v časti Funkcie nižšie. Okrem režimu „Torrent“ a „Streamovanie“ je väčšina z nich predkonfigurovaná sada možností, ktoré vykonávajú jednu alebo viac z nasledujúcich možností:

 • blokovať škodlivý softvér
 • blokovať reklamy
 • Blokovať súbory cookie / sledovať
 • prinútiť webové stránky, aby používali https, kedykoľvek je to možné
 • Zvýšenie rýchlosti

Po výbere režimu použitia môžete presne prepínať, ktoré funkcie chcete použiť:

Voliteľné funkcie zabezpečenia, ako je blokovanie reklám, blokovanie sledovania a zvýšenie rýchlosti

Prepnite ktorékoľvek funkcie ochrany osobných údajov a zabezpečenia, ktoré chcete

Ponúkané funkcie sú celkom dobre, aj keď sú možné, s výnimkou výnimky Extra Speed. Kto by to niekedy vypol? Myslím, že potrebovali šiestu možnosť na vyrovnanie používateľského rozhrania.

Tradičný výber servera

Môžete si tiež vybrať presné umiestnenia servera (či už ide o umiestnenie alebo konkrétne číslo servera). Toto rozhranie je tiež krásne navrhnuté a dá sa rýchlo filtrovať podľa viacerých kritérií, aby ste našli presne to, čo hľadáte, bez toho, aby ste rolovali cez všetky 4000+ servery.

Najbežnejšie filtre, ktoré budete používať:

 • Najmenej preplnený server
 • Najrýchlejší server (v skutočnosti pre vás najrýchlejších testov)
 • server s povolením p2p / torrent
 • Filtrovať podľa ľubovoľného textu (zvyčajne názvu krajiny alebo mesta)
Zobrazenie umiestnenia servera v softvéri Cyberghost

Filtrujte celý zoznam serverov podľa viacerých kritérií (najrýchlejší, najmenej preplnený, krajina atď.)

Nastavenia softvéru:

Aplikácia má tiež ponuku nastavení s jemnejšou kontrolou nad správaním aplikácie. To zahŕňa všetko od vášho spúšťacieho profilu až po pripojenie k VPN cez proxy (nie je súčasťou). Umožňuje vám tiež kontrolovať nastavenia ochrany pred únikom IP. Je tu veľa možností a takmer všetky sú užitočné. Je to viditeľný rozdiel od väčšiny VPN.

Všeobecné nastavenia:

 • Začiatok: Vyberte, či chcete, aby sa Cyberghost spustil automaticky pri štarte počítača
 • profil: Keď sa otvorí program Cyberghost, ktorý profil (torrent, streamovanie atď.) By sa mal spustiť automaticky

výnimky:

Je to veľmi dobrá funkcia, ktorá vám umožňuje smerovať konkrétne pripojenia (napríklad e-mailový server) mimo VPN. Je to užitočné, ak máte dôležité webové stránky alebo aplikácie, ktoré majú tendenciu blokovať VPN. Táto funkcia sa tiež nazýva „selektívne smerovanie“.

proxy:

Ak ste za bránou firewall (alebo len chcete viac súkromia), môžete sa pripojiť k serveru Cyberghost prostredníctvom servera proxy. To by zmenilo vašu IP dvakrát.

Nastavenia pripojenia:

 • Vyberte protokol VPN
  • auto
  • OpenVPN
  • IKEv2
  • L2TP
 • TCP alebo UDP
 • Ochrana pred únikom DNS: Vynútite softvér, aby namiesto serverov ISPS používal servery DNS spoločnosti Cyberghost (viac informácií)
 • Zakázať protokol IPv6 mimo siete VPN: Zabráňte úniku IPv6

Nastavenia siete Wi-Fi:

Môžete sa tiež rozhodnúť automaticky pripojiť kedykoľvek, keď ste v nedôveryhodnej sieti Wi-Fi. Ide v zásade o akúkoľvek sieť okrem tých, ktoré ste vybrali ako „známe“.

Ochrana aplikácií / Kill-Switch

Vyberte konkrétne aplikácie, ktoré chcete ukončiť v prípade, že sa VPN náhodou odpojí. Bežné možnosti by boli: webový prehliadač, torrent aplikácia, Kodi alebo čokoľvek, čo sa snažíte udržať v súkromí, keď ste pripojení k VPN.

Stiahnite si Cyberghost

Softvér: Mobil (iOS / Android)

Cyberghost má tiež aplikácie dostupné pre zariadenia iPhone (iOS) a Android. Prvá vec, ktorú si všimnete, je, že sada funkcií je takmer rovnaká. Väčšina spoločností VPN vydáva svoju mobilnú aplikáciu ako dodatok s obmedzenou funkčnosťou nad rámec jednoduchého používania VPN. Nie Cyberghost. Všetko, čo chcete, je tu.

 • Streaming / Geo-odblokovanie? áno.
 • Anti-malware / anti-tracking? Áno Pane.
 • Individuálny výber servera? Betcha.

Je tu tiež šikovný kompresia vlastnosť. Ak prehľadávate dátový plán, môžete sa rozhodnúť nechať servery Cyberghost „komprimovať“ webové stránky, ktoré si prezeráte (najmä obrázky), ušetriť tak cenné megabajty údajov a váš plán ísť ďalej. Je to vynikajúca funkcia.

A ak máte obavy z hľadiska ochrany osobných údajov, všetko sa deje v reálnom čase (bez protokolov) a nie je viazané na konkrétny používateľský účet. Údaje jednoducho komprimujú, keď prúdia cez svoje servery VPN.

Chýba iba viditeľná funkcia „Režim Torrent“, ktorá je k dispozícii iba v aplikácii pre stolné počítače. Samozrejme, ak si chcete do svojho zariadenia so systémom Android sťahovať torrent, môžete si jednoducho zvoliť umiestnenie servera priaznivého pre p2p (napríklad Holandsko). ak FLUD je vaša preferovaná aplikácia pre torrent, máme kompletného sprievodcu nastavením.

Tu je niekoľko snímok obrazovky mobilného rozhrania:

iOS

Screenshoty aplikácií aplikácie Cyberghost pre iOS

Android

V súčasnosti v mobilných aplikáciách nemáte na výber protokol VPN, obidva používajú protokol OpenVPN (ktorý uprednostňujeme). V našom testovaní bolo pripojenie k serveru pomerne rýchle a rýchlosti boli vynikajúce (najmä pri wifi).

Stiahnite si Cyberghost

Vlastnosti: Bližší pohľad

V tejto časti sa zmienim o tom, ako používať niektoré z kľúčových funkcií aplikácie Cyberghost. Ak pre vás softvérová sekcia mala dostatok podrobností, môžete preskočiť ďalej do sekcie ochrany osobných údajov tejto recenzie. Alebo ešte lepšie, začnite svoju 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu programu Cyberghost.

Streaming / Geo-odblokovanie

Podľa môjho názoru je táto vlastnosť predajným miestom spoločnosti Cyberghost # 1 (ak áno) mať vybrať). Funguje bezchybne a je kompatibilný s desiatkami najpopulárnejších streamingových služieb.

Čo to robí: Ak žijete (alebo cestujete) do oblasti, ktorá má obmedzenú knižnicu obsahu pre určité streamingové služby, môžete pomocou tejto funkcie odblokovať knižnice s lepším obsahom. Funguje dokonca aj na bezdrôtových sieťach Wi-Fi počas letu, v ktorých GoGo rád blokuje prístup k sieťam Netflix a Youtube.

Stále budete potrebovať predplatné na prístup k plateným službám, ale neobjaví sa vám obávaná chyba „proxy servera“ a budete môcť sledovať všetky svoje obľúbené relácie odkiaľkoľvek na svete..

Podporované služby: Amazon Prime, BBC iPlayer, Comedy Central, CBS, Crunchyroll, ESPN, EuroSport, Fox, Fox Sports, Globo TV, Hulu, ITV, MTV, Pandora, Sky, Sky Sports, Spotify

A je tu aj možnosť pridajte svoju vlastnú službu streamovania jednoducho podľa adresy URL webových stránok. Napríklad sme sa pokúsili pridať HBOGo a fungovalo to perfektne.

Hlavný vypínač

Prepínač Kill je bezpečnostná funkcia, ktorá zabraňuje úniku skutočnej adresy IP na webové stránky alebo do aplikácie v prípade odpojenia VPN. Cyberghost používa prepínač na úrovni aplikácie namiesto prepínača na zabíjanie v sieti. To znamená, že si môžete vybrať konkrétne aplikácie, ktoré sa majú zatvoriť, ak sa VPN odpojí.

Môžete pridať neobmedzený počet aplikácií na ukončenie a vypnú sa, aj keď sa manuálne odpojíte od VPN (nielen náhodne).

V našom testovaní Kill-Switch pracoval bezchybne (a rýchlo). Programy boli okamžite usmrtené (aj keď sa v aplikácii, ako je napríklad Chrome, môže zobraziť chybové hlásenie, pretože nemá predstavu, že sa deje WTF).

Blokovanie a sledovanie reklám

Blokovanie reklám funguje vo väčšine prípadov krásne. Moja obľúbená funkcia je, že sa nejaví, že by spustila varovanie „Zdá sa, že používate blokovanie adblocker“, ktoré webové stránky radi používajú. Možno je to tak preto, že Cyberghost blokuje reklamy na úrovni servera namiesto na úrovni prehliadača.

Keď som zapol blokovanie reklám, stačí sa pozrieť na snímku obrazovky speedtest.com pred / po.

Webové stránky pred použitím Cyberghost Adblock

Pred Adblockom

Webová stránka po použití aplikácie Cyberghost Adblock

Po Adblock

Pri každodennom prehľadávaní by som určite použil technológiu blokovania reklám spoločnosti Cyberghost.

Technológia Anti-tracking je tiež pekný nápad. Vo vašom prehliadači v podstate zakázala technológie sledovania založené na súboroch cookie a javascript. Užívateľské skúsenosti s tým nie sú také dokonalé ako blokovanie reklám. Napríklad pri návšteve webu, ktorý obsahoval vstupnú stránku „Prijímate súbory cookie“, sme nemohli prehliadať web vôbec, kým nezakážeme možnosť sledovania, aby sme mohli cookies akceptovať. V praxi je pravdepodobne lepšie používať rozšírenie prehliadača, ako je napríklad jazvec.

Ďalšie vlastnosti:

 • Anti-Malware: To núti softvér používať servery DNS nulového protokolu Cyberghost. Bez prihlásenia do vašej webovej histórie môžu vyhľadávať žiadosti DNS v reálnom čase a porovnávať ich so zoznamom známych domén škodlivého softvéru. Na úrovni servera existuje aj detekcia škodlivého skriptu. V praxi je to asi také užitočné ako kvalitné rozšírenie antivírusového prehliadača (celkom dobré).
 • Presmerovanie HTTPS: Vynúti váš prehliadač, aby vždy presmeroval na https verziu webovej stránky (ak existuje). Existujú rozšírenia prehľadávača (napríklad jezevec), ktoré robia to isté, ale je to pekná funkcia.
 • Kompresia údajov: Server predbežne načíta a komprimuje obrázky na webových stránkach, ktoré prehľadávate. To vám ušetrí šírku pásma a dodá obrázky, ktoré sú (takmer) identické, pokiaľ ide o ich vzhľad na obrazovke.
 • Extra rýchlosť: Používa servery typu „platený odberateľ“ a nepripojí sa k serverom, ktoré používajú odberatelia bezplatnej skúšobnej verzie. Tieto servery sú v zásade menej preplnené a mali by byť rýchlejšie. Vždy majte zapnuté.
Vyskúšajte Cyberghost

Pravidlá bezpečnosti, ochrany osobných údajov a protokolovania

Bezpečnostná funkciaCyberghost má:
Protokoly VPNOpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec
Šifrovacia sila256-bit AES
Hlavný vypínačÁno. App-level
Zásady protokolovaniaŽiadne záznamy
Ochrana proti netesnostiÁno: Zabiť prepínač, IPv6, ochrana pred únikom DNS
Súkromné ​​servery DNSÁno
Ďalšie bezpečnostné funkcieAnti-Malware, Anti-Tracking, Force Https

Cyberghost zasiahne všetky vysoké tóny, pokiaľ ide o funkcie, ktoré chcete vidieť u poskytovateľa VPN. Používajú silné (256-bitové) šifrovanie, štandardné šifrovacie algoritmy a majú ochranu proti úniku IP, aby chránili pred chybami OS a prehliadača..

zabezpečenia

 • Protokoly VPN: Ako preferovaný protokol VPN si môžete zvoliť OpenVPN, IKEv2 alebo L2TP (desktopový klient a manuálne pripojenie). Z týchto troch sú najbezpečnejšie OpenVPN a IKEv2.
 • šifrovanie: Cyberghost používa 256-bitové šifrovanie AES. Toto je priemyselný štandard.
 • Overenie totožnosti Handshake: Cyberghost používa 2048-bitové kľúče na zašifrovanie počiatočného nadviazania spojenia (začiatok pripojenia VPN). Tu sa vymieňa váš skutočný šifrovací kľúč medzi zariadením a serverom.
 • Overenie: SHA-256 (priemyselný štandard). Týmto sa overí, či žiadna tretia strana nevstrekla do vašej siete paket, ktorý nepochádzal z VPN. Vstrekované pakety budú zrušené.

Ochrana pred únikom

Žiaľ, v spôsobe, akým operačné systémy a webové prehliadače zvládajú sieťovú prevádzku, existujú štrukturálne nedostatky. Za určitých okolností to môže spôsobiť únik skutočnej adresy IP. Toľko poskytovateľov VPN (vrátane spoločnosti Cyberghost) začalo do svojich služieb zabudovať špeciálnu technológiu, ktorá týmto únikom zabráni.

Ochrana pred únikom DNS: Cyberghost používa svoje vlastné servery DNS, takže vaše požiadavky na DNS (vyhľadávanie doménových mien) nebudú smerované na vášho poskytovateľa internetu (ISP)..

Ochrana pred únikom IPv6: Cyberghost blokuje všetky pripojenia IPv6 mimo tunela VPN.

Prečítajte si viac informácií o 3 typoch únikov VPN a o tom, ako im zabrániť v našich Sprievodca únikom IP.

Zásady protokolovania

Cyberghost je skutočnou sieťou typu „Zero-Log“ VPN. Nezaznamenávajú žiadnu históriu prehliadania webu ani histórie používania VPN. Taktiež neuchovávajú najbežnejší typ protokolov VPN, ktoré sú denníky pripojenia. 

Denníky pripojenia zvyčajne zaznamenávajú metadáta o histórii vášho účtu, napríklad:

 • prichádzajúca IP adresa
 • odchádzajúca IP
 • Časová pečiatka začiatku / konca pripojenia
 • Množstvo prenesených údajov (v kB)

Cyberghost nemá viesť denníky pripojenia. Podporný tím mi to písomne ​​potvrdil.

Vo svojich zásadách ochrany osobných údajov sa to jasne uvádza:

Zásady ochrany osobných údajov spoločnosti Cyberghost týkajúce sa protokolov VPN a adries IP

Kľúčové body:

 • Cyberghost nemá zaregistrujte si svoju históriu prehliadania, preferencie vyhľadávania alebo dátový obsah
 • oni nie zaregistrujte svoju IP adresu alebo dotazy DNS
 • oni nie zaznamenajte navštívené webové stránky alebo stiahnuté súbory

Je dôležité pochopiť rozdiel medzi protokolovaním (zapisovaním údajov) a filtrovaním. Napríklad, pretože všetky dobré siete VPN (vrátane servera Cyberghost) používajú svoje vlastné servery DNS, budú vykonávať žiadosti DNS za vás v reálnom čase. Budú načítavať webové stránky v reálnom čase a uskutočňovať všetky pripojenia vo vašom mene. Teoreticky teda mohol vedieť, čo robíte, tieto údaje jednoducho neprihlásia, neukladajú ani neevidujú.

Zobrať: Cyberghost sa javí ako skutočná VPN služba bez protokolovania. Nemáme dôvod veriť inak a majú vynikajúcu povesť z hľadiska ochrany súkromia.

Uč sa viac

Test rýchlosti

Pri výbere VPN je rýchlosť VPN neuveriteľne dôležitá. V skutočnosti sú pomalé rýchlosti sťažnosťou číslo 1, ktorú počúvame o poskytovateľoch VPN nižšej kvality.

Všeobecne platí, že poskytovatelia VPN s nižšími cenami majú zvyčajne nižšiu rýchlosť. NordVPN a ibVPN sú klasické príklady. Cyberghost sa však ukázal ako výnimka z pravidla a na ich rýchlosť sme boli dosť ohromení.

Ďalšie informácie o rýchlostiach VPN: Náš kompletný sprievodca faktormi rýchlosti a opráv VPN.

metodológie

Všetky testy rýchlosti sa uskutočňovali na pevnom káblovom (nie wifi) spojení s teoretickou maximálnou rýchlosťou 500 Mbps. Cieľom je otestovať VPN za optimálnych okolností a zistiť, aký vysoký výkon budú. Výsledky v skutočnom svete by mohli byť o niečo nižšie v závislosti od vašej polohy, typu pripojenia a maximálnej rýchlosti pripojenia. 

Dôležitá poznámka: Ďalej sú servery takmer vždy pomalšie. Testovali sme z miesta v New Yorku, NY, takže servery v okolí (USA) mali najrýchlejšie výsledky. Ak žijete na inom kontinente, na serveroch sa k vám dostanete najrýchlejšou rýchlosťou.

výsledky:

umiestneniaPing (ms)Stiahnuť (Mb / s)Odovzdanie (Mb / s)
Východné pobrežie USA4195,17158,74
Západné pobrežie USA7145.81154,80
Kanada1951,6669,34
Spojene kralovstvo9651,0663,63
P2P / torrenty (Holandsko)8039,09134,04
Austrailia22124,4713.62

4k streamovací test

Aby sme získali lepšiu predstavu o výkone v reálnom svete, radi testujeme streamovanie videa. V každom umiestnení servera sa snažíme priviesť 4k Youtube video pri maximálnom rozlíšení a otestujeme, či dokáže prehrávať bez vyrovnávacej pamäte.

result: Cyberghost na našom teste dokonale skóroval v každom umiestnení servera (vrátane Austrálie!).

Dokonca aj rýchlí poskytovatelia VPN často v našich testoch prúdia 4k čisto na americké a európske servery a potom narazia v Austrálii (a niekedy aj v Ázii). Ale Cyberghost to zničil s maximálnym rozlíšením 6 k a udržateľnou šírkou pásma nad 36 Mb / s na austrálskom serveri:

Cyberghost prešiel našim 4k streamovacím testom na všetkých serveroch

Test 4k streamingu (Austrália)

Najrýchlejší Cyberghost

Prípady použitia (Je Cyberghost dobrý fit)?

Pravdepodobne máte konkrétneho dôvod že chcete VPN. Preto analyzujeme každú sieť VPN na najbežnejšie použitia, aby sme zistili, ako sa zhoduje s týmto konkrétnym účelom. Pozrite sa na zhrnutie našich zistení nižšie alebo sa podrobnejšie venujte každému použitiu na nižšie uvedených kartách.

Rozdeľujeme funkcie v každej kategórii

 1. Základné (najdôležitejšie vlastnosti)
 2. Je pekné mať (ničenia, ale užitočné)
 • Zabezpečené / súkromné ​​prehliadanie
 • Netflix / Streaming
 • BitTorrent
 • kodi

nevyhnutný

 • 256-bitové šifrovanie
 • Aplikácia pre stolné a mobilné zariadenia
 • Ochrana pred únikom DNS
 • Hlavný vypínač

Pekné mať

 • Ochrana pred únikom IPv6
 • Blokovanie reklám
 • Blokovanie škodlivého softvéru
 • Blokovacie sledovače
 • Žiadne záznamy

analýza: Cyberghost doslova má všetko môžete chcieť pre všeobecné zabezpečenie a súkromné ​​prehliadanie. Majú silné šifrovanie (ale rýchle) šifrovanie a vysoko kvalitnú ochranu pred únikom ip (Kill Switch, súkromné ​​servery DNS a ochrana IPv6). Keď pridáte funkciu blokovania reklám a sledovania, skutočne to zvýši Cyberghost na ďalšiu úroveň. Vyčnívajú z davu pre tento prípad použitia.

Verdikt: Je Cyberghost dobrý pre všeobecné zabezpečenie internetu? 

Áno. Cyberghost je vynikajúcou voľbou pre tento prípad použitia.

nevyhnutný

 • Netflix, Hulu, HBOGo, Amazon, BBC
 • Odblokuje v stolných a mobilných zariadeniach
 • Youtube, Spotify, Pandora, Twitch
 • Vysoké rýchlosti / HD video

Pekné mať

 • ESPN, EuroSport, Fox Sports
 • Aplikácia Fire Stick / FireTV
 • MLBtv / Sunday Sunday Ticket

analýza: Cyberghost je schopný odblokovať takmer všetky najpopulárnejší služby streamovania geograficky obmedzené. Okrem toho môžu spoľahlivo odblokovať aj tie najnáročnejšie anti-vpn služby ako Netflix a Hulu. Okrem toho môžete do odblokovacieho zoznamu pridať svoje vlastné ďalšie streamingové služby a funguje to bezchybne častejšie ako nie. Technológia odblokovania Cyberghost je užívateľsky príjemnejšia ako smartDNS a je rovnako dobrá (alebo lepšia) ako SmartPlay spoločnosti NordVPN.TM.

Verdikt: Spolupracuje Cyberghost s Netflixom a Hulu?

Áno. Cyberghost odblokuje prístup do katalógov USA Netflix a Hulu.

nevyhnutný

 • Umožňuje Torrenty / p2p
 • Žiadne záznamy.
 • Umiestnenie serverov priateľských k p2p
 • Hlavný vypínač

Pekné mať

 • servery optimalizované na p2p
 • Vysoké rýchlosti
 • Vrátane ponožiek proxy

nevyhnutný

 • Netflix, Hulu, HBOGo, Amazon, BBC
 • Odblokuje v stolných a mobilných zariadeniach
 • Youtube, Spotify, Pandora, Twitch

Pekné mať

 • ESPN, EuroSport, Fox Sports
 • Aplikácia Fire Stick / FireTV
 • MLBtv / Sunday Sunday Ticket

Cena / plány / politika vrátenia platby

Cyberghost úplne prehodnotil svoje ceny a teraz ponúka neobmedzené plány v 4 dĺžkach predplatného: 1 mesiac, 1 rok, 2 roky a 3 roky.

Ceny a dostupné dĺžky predplatného sú nesmierne podobné NordVPN a môžete povedať, že sa s nimi Cyberghost snaží priamo súťažiť. Cena je nasledovná:

 • 1 mesiac: $ 11,99 / mo
 • 1 rok: $ 4,99 / mo
 • 2 roky: $ 3.79 / mo
 • 3 roky: $ 2,75 / mo (Najlepšie riešenie)

Ceny Cyberghost

Existuje niekoľko vecí, ktoré vynikajú z tejto ceny:

 1. Je to šialene dobrý obchod (ak pôjdete na jeden z ročných plánov)
 2. Skutočne chcú dlhodobých zákazníkov.

Vo všeobecnosti vám odporúčame vyhnúť sa mesačnému plánu (11,99 dolárov) len preto, že ak sa rozhodnete prihlásiť sa na odber na jeden rok alebo dlhšie, dôjde k takým prudkým úsporám. Ak máte obavy z dlhodobého záväzku, keď ste službu ešte nevyskúšali, nebojte sa; Cyberghost má jednu z najštedrejších politík v oblasti refundácie v tomto odvetví.

30-dňová politika 100% vrátenia platby

Cyberghost má bezpodmienečnú 30-dňovú politiku vrátenia platby. To znamená, že môžete získať svoje peniaze z akéhokoľvek dôvodu a na ľubovoľnú dĺžku predplatného, ​​pokiaľ ide o váš prvý nákup (z tohto účtu).

Len niekoľko ďalších spoločností VPN má takú lehotu na vrátenie platby: ExpressVPN, NordVPN a Hidemyass (a 2 z nich ukladajú ďalšie obmedzenia).

Ako požiadať o vrátenie platby:

Ak chcete požiadať o úplnú refundáciu, stačí do 30 dní od registrácie kontaktovať podporu. Môžete ich kontaktovať buď prostredníctvom:

 1. E-mailová podpora ([chránená e-mailom])
 2. Live chat podpora na webe

Všetky podrobnosti o pravidlách vrátenia platby sú jasne uverejnené v databáze znalostí spoločnosti Cyberghost:

politika vrátenia peňazí cyberghost

Oficiálna politika spoločnosti Cyberghost pre vrátenie platby (30 dní)

V praxi to znamená, že môžete Vyskúšajte Cyberghost na 30 dní v podstate bez rizika. Tak na čo čakáš?

Vyskúšajte Cyberghost

Cyberghost v porovnaní s inými najlepšími VPN

Nákup VPN je voľba. Vyberáte si jedného poskytovateľa pre všetky ostatné možnosti, pretože si myslíte, že toto poskytovateľ je najvhodnejší pre vaše potreby (za cenu).

Preto sme sa pozreli na najlepšie alternatívy Cyberghostu a na to, ako Cyberghost meria. Pomerne dobre si to nemyslíš?

CyberghostNordVPNIPVanishExpressVPN
Cena za 1 mesiac$ 11,99$ 11,95$ 10.00$ 12,95
Protokol politikyŽiadne záznamyŽiadne záznamyŽiadne záznamyNiektoré denníky
Torrenty povolenéÁnoÁnoÁnoDruh
Odblokujte Netflix / HuluÁnoÁnožiadnyÁno
Zabudované SmartDNS (odblokovanie streamovania stránok)ÁnoÁnožiadnyžiadny
Fire stick AppžiadnyžiadnyÁnoÁno
Bloky: sledovanie, malvér, reklamy?Ánožiadnyžiadnyžiadny
rýchlostirýchlypriemernýnajrýchlejšínajrýchlejší
Pravidlá vrátenia platby30 dní30 dní7 dní30 dní
Najlepšia ponuka$ 2,75 / mesiac$ 3.99 / mesiac$ 6,49 / mesiac$ 8,32 / mesiac
Navštívte PoskytovateľaSkús toSkús toSkús toSkús to

analýza: Cyberghost je vynikajúcou voľbou pre väčšinu prípadov použitia a keď zohľadníte cenu, zdá sa byť najlepšou hodnotou hrozna. Platí to najmä v prípade, že vaše hlavné použitia budú buď:

 1. Všeobecná bezpečnosť a súkromie
 2. Streaming / odblokovanie / Netflix
 3. Torrentov / P2P

V skutočnosti je Cyberghostom jediná skutočná vlastnosť, ktorú niektorí konkurenti nemajú, je zahrnutý proxy server SOCKS5 (IPvanish & NordVPN). Túto funkciu používajú väčšinou používatelia BitTorrentu a rozhodne nie je potrebná. Cyberghost VPN je vynikajúce riešenie ochrany súkromia torrentov.

V súčasnej dobe nemá Cyberghost tiež vyhradenú aplikáciu pre platformu FireTV, takže ak hľadáte VPN pre vaše nastavenie Kodi (na požiarnom zariadení), môžete zvážiť IPvanish. Existuje však veľa riešení, ako je napríklad načítanie aplikácie alebo inštalácia aplikácie Cyberghost na smerovač.

Cyberghost tiež mierne zaostáva v celkových rýchlostiach v porovnaní s absolútne najrýchlejšími VPN (IPVanish, Torguard a ExpressVPN). To znamená, že títo konkurenti stoja minimálne dvakrát toľko (pri porovnaní najlepšej dostupnej ponuky).

verdikt: Cyberghost ponúka neuveriteľné množstvo funkcií za veľmi konkurenčnú cenu (najmä ak si vyberiete dlhodobú zmluvu).

Vyskúšajte Cyberghost

záver

Cyberghost úplne prehodnotil svoje služby a oni na nás skutočne zapôsobili. Aplikácie sú vyleštené, rýchlosti sú dobré a bezpečnosť je nepriepustná. Ale práve malé doplnky a funkcie na ochranu osobných údajov (ako blokovanie reklám a sledovanie), ktoré Cyberghosta skutočne dostali na vrchol, získali od editora ocenenie za výber (a najvyššie hodnotenie 3).

A potom je tu zabudovaná technológia SmartDNS, ktorá umožňuje Cyberghostu odblokovať Netflix, Hulu a Prime Video (napriek úsiliu týchto služieb o blokovanie VPN).

Je to pôsobivý balík za pôsobivú cenu. Myslíme si, že Cyberghost je vynikajúcou voľbou pre väčšinu použití VPN a používateľov.

Cyberghost je vynikajúcou voľbou pre:

 • Streaming (Odblokujte služby Netflix, Hulu, Spotify a 30 ďalších streamovacích služieb).
 • Používatelia bittorrentov (žiadne pravidlá prihlásenie, priateľské k torrentu)
 • Žiadatelia o hodnotu (tony funkcií, nízka cena)
 • Všeobecné použitie VPN (Vysoké rýchlosti, dobrá bezpečnosť, blokovanie reklám, anti-tracking)
Veci, ktoré milujem na Cyberghost
 • Zásady protokolovania: Cyberghost je VPN typu „Zero-Log“
 • Odblokovanie streamovania: Väčšina sietí VPN je blokovaná hlavnými streamovacími službami, ako je Netflix. Cyberghost funguje dokonale.
 • rýchlosť: 100 Mb / s na serveroch USA až do 50-70 Mb / s na medzinárodných serveroch je vynikajúci.
 • cena: Cena za jeden mesiac je a fér hodnota, ale 3 roky za 2,75 dolárov mesačne je kričiaci obchod.
 • Torrent Friendly: Torrenty sú povolené a vy nebudete obmedzení alebo zakázaní pre torrenting
 • bezpečnosť: Efektívny prepínač zabíjania, nulové úniky DNS a technológia Anti-tracking sú výherným kombo.
Možné obavy
 • Používateľské rozhranie si zvykne
 • Rýchlosti sú dobré, ale medzi servermi sa líšia
 • Torrenting je povolený iba na konkrétnych miestach
 • Nie je zahrnutý žiadny proxy server SOCKS

Poznámka: To všetko sú celkom menšie sťažnosti.

Náš verdikt: DÔLEŽITÉ ODPORÚČAME

Vyskúšajte Cyberghost
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map