Najlepšie bezplatné VPN pre iOS


Na trhu, ktorý sa bezpochyby presúva k mobilným zariadeniam, je dôležité, aby sa online služby zamerali na vývoj hlavných mobilných operačných systémov. VPN služby nie sú výnimkou a v tomto prehľade by sme chceli hovoriť o bezplatných VPN službách dostupných pre iOS (čo je jeden z troch najlepších operačných systémov pre mobilné zariadenia, ktoré fungujú na zariadeniach iPhone, iPad a iPod).

Mnoho platených služieb VPN ponúka aplikácie VPN alebo konfiguračné súbory, ktoré je možné použiť aj pre mobilné zariadenia. Nie každý však potrebuje prístup k viacerým zariadeniam a veľa spotrebiteľov si web naozaj prehliada iba z telefónu. Toto vysvetľuje, prečo niektoré spoločnosti ponúkajú bezplatné služby VPN.

Bez ohľadu na to, či ide o bezplatnú alebo platenú službu, máme pocit, že existujú určité funkcie, ktoré by mala poskytovať akákoľvek mobilná služba VPN. Toto je iba všeobecné usmernenie, ktoré by podľa nás malo byť štandardom v každej mobilnej službe VPN.

 • Jednoduchá registrácia: Posledné, čo chcete urobiť, je stráviť niekoľko minút potvrdením, overením a opätovným overením vašich účtov. Zmieta to aj účel, ak potrebujete overiť akékoľvek osobné informácie, aby ste mohli nastaviť účet VPN pre mobilné zariadenie.
 • Jednoduchosť použitia: Je to mobilná aplikácia, ktorú majú používať na cestách aj netechnickí zdatní používatelia (tí pravdepodobne uprednostňujú platené VPN), a mať ľahko použiteľné rozhranie, ktoré funguje, je nevyhnutnosťou.
 • Počet umiestnení na serveri: Nie je to také dôležité ako v plne fungujúcej službe VPN, ale rozmanitosť je vždy príjemná z hľadiska rýchlosti, latencie a prístupu k geo-zamknutému obsahu..
 • Dobrá rýchlosť: Výkon mobilných zariadení vzrástol, a to vrátane ich bezdrôtových možností, ktoré sú dnes možné dosiahnuť na smartphonu alebo tablete rýchlosťou viac ako 100 Mbps. Z tohto dôvodu je dôležité nájsť službu VPN, ktorá využíva hardvér a poskytuje vám ten najlepší zážitok.
 • Zabezpečte bezpečnosť a súkromie: To, že služba je bezplatná, neznamená, že by neposkytovala žiadnu ochranu údajov a identity.
 • Dodajte s niektorými ďalšími funkciami: Napríklad blokovač reklám, ktorý funguje, aby zabránil obťažujúcim reklamám prerušiť vaše prehliadanie, hranie hier alebo streamovanie médií.

Ako už bolo spomenuté, ide o všeobecné usmernenie, niektoré služby môžu vynikať na niektorých oddeleniach a iné na iných, ale celkovo by ste mali vo svojej službe VPN hľadať rovnaký štandard kvality..

Prevedieme vás niekoľkými testami, ktoré sa vykonali pri každej službe osobitne, čo by vám malo poskytnúť dobrý prehľad o kvalite služby. Okrem toho sa objasnia podrobnosti, ak sú k dispozícii.

VPN zadarmo Opera

Inštalácia a prevádzka VPN zadarmo pre operačný systém iOS bola veľmi jednoduchá. Na aktiváciu účtu neboli potrebné žiadne informácie, žiadne overenie akéhokoľvek druhu.

Na výber je päť umiestnení serverov: Kanada, Nemecko, Holandsko, Singapur a Spojené štáty americké.

Tu sú uvedené výsledky testu rýchlosti.

S výsledkami sme boli veľmi spokojní. Prehliadanie bolo plynulé, nedošlo k žiadnemu prerušeniu a služba sa znova automaticky pripojila, keď sa prerušil internet.

Blokovanie reklám fungovalo dobre, za približne 2 dni od jeho úplného využitia na prehliadanie a streamovanie médií sme nevideli vôbec žiadne reklamy..

Tu je rýchly pohľad na to, čo sa nám páčilo a čo sa nám nepáčilo.

Pros:
 • Veľmi jednoduchý postup registrácie
 • Intuitívne použitie
 • Blokovanie reklám funguje skvele
Zápory:
 • S prerušením služby by sa dalo použiť trochu práce

Je potrebné poznamenať, že Opera ponúka aj bezplatný server proxy alebo tzv. Prehliadačovú sieť VPN, ktorá je zabudovaná do stolného prehľadávača. Tu je naša úplná recenzia Opera VPN, ktorá sa týka funkcie prehliadača a ich bezplatnej VPN pre iOS.

VPN bez VPN Browsec

VPN VPN Browsec zadarmo pre iOS sa tiež vyznačovala veľmi rýchlym registračným procesom bez potreby e-mailu alebo overovania. Aplikácia je intuitívna, dobre zostavená a poskytuje dobrý popis krokov, ktorými prechádzate. Ponuka možností vám tiež umožňuje prejsť si pravidlá ochrany osobných údajov, aktualizovať svoj účet alebo poslať spätnú väzbu.

Ako je uvedené vyššie, existuje možnosť ísť za príplatok a takto vyzerajú rozdiely a ako vyzerajú cenové plány.

Výsledky testu rýchlosti boli pre bezplatnú mobilnú sieť VPN úplne dobré, aj keď nie také rýchle ako niektoré iné.

Skúsenosti s prehliadaním boli dobré, nemali sme žiadne prerušenia ani odpojenia a streamovanie médií nebolo problémom ani s streammi vo vysokom rozlíšení na Youtube.

Tu je rýchle rozdelenie služby:

Pros:
 • Veľmi jednoduchý postup registrácie
 • Intuitívne použitie
Zápory:
 • Žiadne blokovanie reklám
 • Rýchlosť by mohla byť lepšia
 • Rozdiely medzi bezplatnou prémiou a prémiou nie sú jasne stanovené

Browsec tiež poskytuje bezplatný doplnok proxy pre prehliadače (alebo „VPN prehliadača“), ktorý sme nedávno preskúmali: Browsec VPN Review. Doplnok sa hodí, ak hľadáte aj tunela vášho prehliadača.

Windscribe VPN

Windscribe VPN je robustná služba VPN s množstvom ponúkaných služieb. Poskytujú prenos 2 GB na bezplatnom účte a poskytujú prístup na 11 miest: východ USA, západ USA, stred USA, východ USA, západ Kanady, Nemecko, Holandsko, Luxembursko, Spojené kráľovstvo, Hongkong a Francúzsko.

Pri registrácii vyžadovala Windscribe VPN užívateľské meno a e-mailovú adresu, ale okrem toho bol celý proces bezproblémový a mohli sme sa pripojiť v okamihu.

Aplikácia je intuitívna a počas našich testov sa vykonáva veľmi dobre.

Výsledky rýchlostných skúšok boli tiež veľmi dobré, jasná projekcia kvalitných služieb, ktoré ponúkajú.

Zážitok z prehliadania bol vynikajúci, žiadne prerušenie, odpojenie alebo akékoľvek problémy bez ohľadu na typ použitia.

Zhrnutie je stručné rozdelenie služby:

Pros:
 • Dobré výsledky skúšky rýchlosti
 • K dispozícii je veľa miest na serveri
 • Ak je váš e-mailový účet overený, získate 10 GB voľného prenosu
Zápory:
 • E-mail potrebný na registráciu
 • Ponúka blokovanie reklám

Windscribe VPN ponúka tiež plnohodnotnú službu VPN. Ak chcete získať viac informácií, odporúčame vám prečítať si našu úplnú recenziu.

VPN zadarmo TunnelBear

TunnelBear Free VPN pre iOS sa trochu líši od ostatných služieb uvedených vyššie. Rozdiel je v tom, že majú iba obmedzenú (500 MB / mesačnú) bezplatnú skúšobnú verziu s možnosťou zarobiť si ďalšiu prevádzku zadarmo prostredníctvom rôznych prieskumov, opakovaných tweetov atď. Ponúkajú však platený plán, ktorý vyzerá takto.

Proces nastavenia mal ďalší krok, pri ktorom je na zriadenie účtu potrebná vaša e-mailová adresa a na váš účet je zaslaný verifikačný e-mail. Okrem toho záleží na spôsobe platby, ktorý si vyberiete za službu. Okrem hlavných kreditných kariet a bitcoínov zrejme akceptujú platby prostredníctvom pohárov medu, aj keď by sme osobne uprednostnili med..

Výsledky rýchlostných skúšok boli najlepšie zo všetkých služieb testovaných v tomto prehľade.

Dokázali sme streamovať tri rôzne videá (jedno z nich bolo živé) predtým, ako sme videli najmenšiu koktavosť v kvalite, čo je celkom pôsobivé.

Jednoduchosť a vynaliezavosť aplikácie spôsobili, že zážitok ako celok bol veľmi príjemný, pocit, ktorý prekonal iba výkon.

Urobili sme krátky zoznam toho, čo sa nám na službe páčilo a čo by podľa nás mohlo zlepšiť.

Pros:
 • Veľmi dobré výsledky skúšky rýchlosti
 • Príjemná aplikácia. Veľmi intuitívne so zaujímavým dizajnom a bez funkčných nedostatkov, ktoré sme videli
 •  Veľmi hladký celkový zážitok
Zápory:
 • Žiadne blokovanie reklám
 • Pri registrácii je potrebný e-mail

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o službe Tunnelbear a ich plne funkčných sieťach VPN, pozrite si recenziu, ktorú sme vykonali pred viac ako rokom.

Záverom je, že výber služby VPN pre potreby vašich zariadení so systémom iOS môže byť zložitý so všetkými dostupnými názvami. Predstavili sme vám špičkové produkty, ktoré sú k dispozícii v čase preskúmania, a dúfame, že sme váš výber trochu uľahčili. Rôzne funkcie majú rôzny vplyv na potenciálnych používateľov, a preto vieme, že nakoniec to všetko vedie k efektívnosti a kvalite skúseností..

Na záver treba pamätať na to, že na maximalizáciu ochrany, zvýšenie rýchlosti a podporu v čase potreby by ste mali namiesto bezplatných sietí používať platenú sieť VPN, ktorá je skôr určená na bežné použitie..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map