Recenze surfsharků – nejlepší za cenu v roce 2019? | VPN Káva


Surfshark má pověst pro levné a výkonné VPN. Ale je to stejně dobré jako reputace? V této recenzi Surfshark vykopeme hlouběji a odhalíme pravdu o tomto poskytovateli VPN.

Je ještě více k surfování po síti VPN než k oku?

Na první pohled je několik zajímavých míst o Surfsharku. VPN je založena na Britských Panenských ostrovech a má síť více než 800 serverů ve více než 50 zemích.

Je podporován na populárních platformách, včetně Windows, Mac, iOS a Android, a poskytuje rozšíření pluginy pro Chrome a Safari. Surfshark můžete nainstalovat na vybrané herní konzole a chytré televizory.

Je také možné nainstalovat Surfshark na vybrané směrovače, tyto směrovače však musí jako klient podporovat OpenVPN. Díky surfshark na routeru je každé připojené zařízení chráněno VPN.

Pro připojení zařízení k Surfshark neexistují žádná omezení. V případě jednoho placeného účtu můžete k VPN připojit libovolný počet zařízení, která vlastníte. Neomezené připojení zařízení a nízká cena předplatného přitahují Surfshark pro uživatele internetu.

Je však dost neomezený limit zařízení, aby upevnil svou pozici jedné z předních VPN? Je třeba položit další otázky a odpovědět.

Klady surfařů

Poté, co jsme si zašpinili ruce Surfsharkem, jsme zjistili, že k této VPN existuje mnoho plusů. Možná, humbuk, který se kolem Surfsharku obcházel, není přece jen konec konců pravdy. Zde jsou fakta, která na nás zapůsobí:

1. Špičková bezpečnost

Surfshark splňuje průmyslový standard pomocí šifrování AES-256 na připojeních VPN. Šifrování AES-256 používají vládní agentury a bankovní průmysl.

K zabezpečení zprávy zašifrované algoritmem AES-256 se používá 256bitový klíč. To znamená, že šifrování je technicky nemožné rozbít i při síle. Hackeři budou mít nemožný úkol pokusit se dešifrovat toto super-bezpečné šifrování, i když zachytili zprávy.

Uživatelé mají také možnost vybrat z OpenVPN nebo IKEv2 / IPsec. Oba jsou běžné protokoly VPN, které se používají k zabezpečenému spojení mezi koncovými body a ke zvýšení rychlosti přenosu dat.

Surfshark automaticky vybere IKEV2 / IPsec jako výchozí protokol. Pokud chcete, můžete se přepnout na OpenVPN. V závislosti na zařízení se jeden protokol může ukázat jako rychlejší než druhý.

Správný přístup k těmto základům VPN dává Surfsharkovi dobrý začátek v této recenzi.

2. Přísné zásady protokolování

VPN je stejně důvěryhodná jako osobní data, která shromažďuje nebo ne. Pro Surfshark je protokolování dat minimální.

Surfshark neshromažďuje informace, které mohou odhalit soukromí uživatele, jako jsou IP adresy, historie prohlížení a další uvedené v jeho zásadách.

surfshark žádná logovací politika

Pro usnadnění provozu VPN jsou shromažďovány informace, jako jsou e-mailové adresy, fakturační údaje a diagnostická data. Toto je běžný postup v odvětví VPN. Všichni poskytovatelé VPN budou shromažďovat základní informace, které jsou nezbytné pro fakturaci a uživatelský dojem.

Je chvályhodné, že Surfshark není ve své logovací politice nejednoznačný. Podrobný popis nás ulehčuje, pokud jde o soukromí uživatelů.

3. Žádné úniky DNS / IP

Některé sítě VPN jsou známé problémy s únikem DNS nebo IP, což neúmyslně rozdává IP adresu a umístění uživatelů.

Naštěstí Surfshark nevykazuje žádné známky úniku DNS / IP, což znamená, že jste při připojení k VPN absolutně bezpečný a anonymní.

Zde je rychlý způsob, jak zjistit, zda Surfshark trpí únikem DNS / IP.

 1. Připojte se k Surfshark.
 2. Spusťte IPLeak.net
 3. Podívejte se na zobrazenou IP adresu a DNS.

IP adresa a DNS by měly odrážet VPN server, ke kterému jste připojeni. Pokud vidíte svou skutečnou IP adresu, znamená to, že VPN trpí únikem DNS / IP.

4. Bezpečná jurisdikce (Britské Panenské ostrovy)

Surfshark je založen na Britských Panenských ostrovech, což znamená hodně pro VPN uživatele s vědomím soukromí. Britské Panenské ostrovy nejsou členem aliance 5-Eyes. To znamená, že společnosti na Britských Panenských ostrovech nepodléhají zákonům o uchovávání údajů.

Při přísných zásadách bez protokolování samozřejmě Surfshark nemá uložené žádné informace, které by mohly ohrozit vaše soukromí, i když jsou nařízeny předat informace. Poskytuje však další ujištění, že se vyhýbají spojenectví s 5-očními aliancemi nebo zeměmi.

Můžete také zkontrolovat Kanár Warrant na Surfsharku, který obsahuje seznam všech Warrantů, Gag objednávek nebo předvolání obdržených od vládních agentur.

jurisdikce surfařů

Podívali jsme se a ukazuje nulovou čistotu.

Být transparentní ve své politice a mít Warrant Canary je skvělá strategie při budování její důvěryhodnosti mezi uživateli.

5. Slušná rychlost připojení

S připojením VPN je nevyhnutelné snížení rychlosti připojení. Vynikající VPN by však neměla ovlivnit vaše prohlížení a zejména streamování filmů ve vysokém rozlišení.

Surfshark, i když není nejrychlejší v oboru, se může pochlubit slušnou rychlostí připojení. Zde je přehled toho, jak jsou naše stahování a stahování z internetu bez připojení k VPN.

Při připojení k serveru Surfshark v USA dochází k mírnému poklesu rychlosti připojení.

Samozřejmě můžete mít různé výsledky v závislosti na vzdálenosti mezi vaší polohou a serverem. Při připojení k nedalekému serveru Surfshark budete mít lepší výsledky.

6. Torrenting s Surfshark✅

Některé sítě VPN zakazují torrentování nebo zůstávají neutrální v aplikacích P2P. Surfshark výslovně uvádí, že je zaměřen na torrent aplikace.

Kombinace přísné politiky bez protokolování, neomezené šířky pásma a slušné rychlosti stahování je perfektním receptem, jak zůstat chráněni při stahování torrentů na klienty P2P.

Surfshark pracuje s veškerým torrentovým softwarem a webovými stránkami. Pokud používáte populární torrenting klienta, jako je uTorrent, připojení k Surfshark zabrání odhalení vaší IP adresy komunitě.

7. Surfshark Netflix Support✅

Surfshark je jednou z mála sítí VPN, které jsou nadřazené zásadám společnosti Netflix týkající se zákazu VPN. Je otevřeným tajemstvím, že Netflix aktivně blokuje připojení k VPN síti VPN a některé známé VPN byly na přijímacím konci..

Při přístupu k Netflixu můžete očekávat vysokou míru úspěšnosti. Rychlý test na několika náhodných serverech nám umožnil streamovat naše oblíbené televizní pořady na streamujícího obra.

Je pozoruhodné, jak se Surfshark připojuje k Netflixu s lehkostí, protože mnoho VPN má jen hrstku serverů, přestože tvrdí, že jsou Netflix přátelští.

Surfshark je vaše turn-to VPN, pokud je přístup k Netflix nejvyšší prioritou. Věděli jsme, jaké to je, když jste zmeškali týden televizních pořadů na populární platformě pro streamování.

8. Uživatelsky přívětivý

Pro provoz klientské aplikace Surfshark není třeba technický průvodce. Přes základní složitost, Surfshark dělal aplikaci úžasně jednoduchou pro uživatele.

Jakmile máte nainstalovanou aplikaci Surfshark, jednoduchým stisknutím tlačítka rychlého připojení se připojíte na nejlepší místo z hlediska rychlosti.

Pokud se chcete připojit k jinému serveru VPN ručně, můžete se dostat na obrazovku výběru serveru, která má všechny servery uspořádané podle zemí.

Celkově jsou software a aplikace navrženy intuitivně. Všechny běžně používané ovládací prvky a možnosti jsou přístupné s minimální navigací. Surfshark dokazuje, že udržení jednoduché hry vyhrává hru.

9. Secure Extension-Plugin for Browsers

Je běžné, že poskytovatelé VPN nabízejí rozšíření prohlížeče. Tato rozšíření jsou však obvykle chráněna problémy, které ohrožují bezpečnost a soukromí uživatelů.

Rozšíření prohlížeče Surfshark byla auditována nezávislými webovými testery zabezpečení, Cure53. Výsledek ukazuje, že rozšíření prohlížeče nabízená společností Surfshark patří k menšině, která vykazuje malé slabiny.

10. Velmi citlivá podpora živého chatu

Pokud narazíte na problémy s Surfsharkem nebo máte dotazy, které se objevují během používání aplikace, je nápověda vzdálena jen na dosah ruky.

Kromě komplexních výukových programů a lístků na podporu můžete oslovit nepřetržitý živý chat společnosti Surfshark.

Chtěli jsme si být jisti, že to funguje, a položili jsme jednoduchou otázku.

Získání odpovědi trvalo méně než 5 sekund.

surfshark podporuje netflix

Chcete-li potvrdit, že nejednáme s botem. Pokusili jsme se sledovat další otázku a dostali jsme podobné rychlé odpovědi.

surfshark nás podporuje netflix

Zákaznická podpora je důležitým prvkem pro poskytovatele VPN a Surfshark má své priority správné.

11. Dostupné předplatné

Vypadá to, že Surfshark nemůže udělat nic špatného, ​​včetně své cenové strategie. Surfshark nabízí 3 různé předplatné plány. Nejlepší úspory získáte z 24měsíčního plánu, který klesá na 1,99 $ měsíčně. 1-měsíční plán bude stát 11,95 $ a šestiměsíční plán se bude pohybovat na 5,99 $ měsíčně.


Všechny tyto plány jsou podporovány 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nemáte pocit, že Surfshark pro vás odvádí skvělou práci, můžete snadno zahájit proces vrácení peněz.

12. Užitečné funkce

Surfshark jde dále, než poskytuje základní ochranu VPN. Má několik funkcí, které mohou být užitečné při maximalizaci bezpečnosti na internetu. Zde jsou některé, které upoutaly naši pozornost.

 • CleanWebTM – Reklamy mohou být nepříjemné a zvyšují riziko malwaru a phishingu. CleanWebTM zastavuje nepříjemné reklamy a poskytuje příjemné procházení bez reklam.
 • WhiteListerTM – Surfshark nabízí uživatelům možnost povolit některým aplikacím obejít ochranu VPN. Tato funkce je užitečná v situacích, jako je připojení k síťové tiskárně nebo přístup k méně citlivé, ale náročné aplikaci na využití dat.
 • Kamuflážní režim – Být v maskovacím režimu brání vašemu poskytovateli služeb Internetu zjistit, že používáte VPN.
 • Režim Multihop – Je potřeba více než jediné připojení VPN? Zdá se, že Multihop umožňuje maximalizovat soukromí zajištěním spojení do dvou zemí.
 • Režim NoBordersTM – Některé země prosazují vysokou cenzuru na internetu. Surfshark je postaven na technologii, která umožňuje obejít omezující firewally v těchto zemích.
 • Zabijte Switch – VPN není dokončena bez přepínače zabíjení. Přepínač zabíjení odpojí zařízení od Internetu, když dojde k přerušení připojení VPN. Pomáhá to, aby vaše relace procházení nebyla vystavena veřejnosti.

13. Neomezené připojení zařízení

Přečetli jste si ji v horní části recenze a bod znovu zdůrazňujeme. Surfshark nabízí neomezené připojení zařízení pro jeden placený účet. Toto není trik, který najdete u jiných předních VPN.

Konkurenční připojení zařízení jsou obvykle omezena v rozsahu 3–6 konkurenčními VPN. Odstranění limitu je chytrým tahem společnosti Surfshark, alespoň pro jeho uživatele. Vytváří dojem, že Surfshark nabízí lepší hodnotu za peníze.

Se všemi dalšími užitečnými funkcemi je těžké argumentovat jinak.

Nevýhody Surfshark

Přestože nás Surfshark jako celek docela ohromil, je tu jedna oblast, ke které máme výhrady.

1. Nedostatek informací o společnosti

Vedení týmu nebo majitel Surfsharku nenasvědčuje. Na webu Surfshark nenajdete žádnou stránku „O nás“. Vše, co budete mít, je registrovaná adresa, která ukazuje na Britské Panenské ostrovy.

Ale nedostatek informací o týmu, který provozuje Surfshark, by neměl být důvodem k obavám. Pro většinu poskytovatelů VPN je běžnou praxí takové podrobnosti vynechat.

Jak Surfshark vypadá na různých platformách:

Jak Surfshark vypadá Windows:

Surfshark na Android:

Doporučujeme Surfshark VPN?

Surfshark po spuštění v roce 2018 ve skutečnosti vytvořil úvodní scénu VPN. Zaškrtává všechna správná políčka u funkcí, které přitahují uživatele VPN. Surfshark nejenže svítí, pokud jde o soukromí a bezpečnost, ale také snadno odblokuje Netflix.

Budete také ohromeni pokročilými funkcemi začleněnými do aplikací Surfshark. Funkce jako split tunneling a multi-hop vám poskytují lepší kontrolu nad využíváním VPN. Schopnost Surfshark obejít geo-omezující bloky snadno činí ideální VPN k použití při cestách do zahraničí.

Skutečnost, že sídlí na Britských Panenských ostrovech a má jasně stanovenou politiku ochrany soukromí, zvyšuje její důvěryhodnost mezi uživateli. Díky neomezenému připojení zařízení a neuvěřitelně nízké ceně předplatného na 24 měsíců je to téměř dokonalá VPN, které je těžké odolat.

Náš verdikt?

Silné, hlasité Ano!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map