Proxy.sh recenze, nejrychlejší a porovnání

Proxy.sh je služba bez protokolování VPN založená na Seychelách (útočiště v soukromí). Nabízejí jak VPN, tak proxy službu (sdružené společně ve stejném balíčku). Jejich odhodlání k ochraně osobních údajů je působivé a proxy.sh nabízí několik jedinečných funkcí ochrany osobních údajů nad rámec většiny ostatních služeb VPN.


Mezi funkce ochrany osobních údajů patří:

 • Žádné protokoly. Žádný. Zip. Nula.
 • Rozkaz Kanárka
 • Zpráva o transparentnosti (seznam všech právních požadavků, které obdrží)
 • Možnost neprováděného hašovaného účtu VPN (účet není propojen s e-mailovou adresou)
 • Šifrované aplikace pro chat / zprávy
 • Soukromé servery bez protokolování DNS
 • Technologie Tor over VPN / VPN over Tor
 • Open-source kód pro klienta VPN

A nejlepší ze všeho je, že jsou docela cenově dostupné: Proxy.sh je jedním z mála poskytovatelů, kteří dokážou porovnat extrémně nízké ceny za přístup k soukromému internetu 3,33 $ / měsíc.

 • Rychlá fakta
 • Úplné specifikace
 • Slevy / kuponové kódy

Web: www.proxy.sh
Společnost:
Proxy.sh (se sídlem v Seychelách)
Zásady protokolování:
Žádné protokoly.
Umístění serveru:
200+ serverů v 51 zemích
Protokoly:
OpenVPN (nejlepší), PPTP, L2TP / IPSec
Mobilní aplikace:
iPhone / iPad a Android

Běžná cena: 10 $ / měsíc
Aktuální nejlepší cena: 3,33 $ / měsíc (uplatněte tuto nabídku)

Shrnutí recenze proxy.sh

Proxy.sh je Seychely založené na privátních VPN službách (známé „soukromí“). Seychely mají mimořádně příznivé zákony na ochranu soukromí a údajů, které chrání společnosti i jejich zákazníky.

Podle vlastních slov je server Proxy.sh jedním z nejrozpornějších poskytovatelů VPN na světě, který zvyšuje transparentnost a soukromí. Jejich produkt je zcela inovativní a nabízí řadu skutečně jedinečných funkcí ochrany osobních údajů, které nelze získat od žádného jiného poskytovatele. Kompromis je v tom, že software této malé společnosti je o něco méně vyleštěný než některá konkurence (ale možná ještě bezpečnější, jak budeme diskutovat později).

Silné stránky

 • Žádné záznamy: Proxy.sh je služba VPN „bez protokolů“. Nemonitorují ani neukládají vaše data relací, webovou historii, přenos dat ani historii připojení. (Toto je vzácnost v odvětví VPN)
 • Průhlednost: Proxy.sh zveřejňuje denní zprávu o transparentnosti, která zveřejňuje všechny žádosti o povolení a DMCA, které obdrží, a přijatá opatření.
 • Open Source Software: Proxy.sh je jedním z mála poskytovatelů VPN, který publikuje zdrojový kód pro svůj vlastní VPN software. To nejenže umožňuje vývojářské komunitě odesílat vylepšení, ale také umožňuje bezplatnou a otevřenou kontrolu jejich bezpečnostních funkcí a zajišťuje, že nejsou instalovány žádné skryté zadní vrátka, malware, keyloggery nebo rootkity..
 • Nízká cena: S ročním plánem začínajícím na 3,33 $ / měsíc je proxy.sh jednou z nejlevnějších nelogovacích VPN na světě.
 • Torrent-Friendly: Proxy.sh umožňuje sdílení torrentů / p2p / souborů a je pro tento účel vynikající volbou.

Slabé stránky:

Proxy.sh je malá / novější společnost a jejich software je trochu neleštěný. Funguje to dobře a je stabilní, ale uživatelské rozhraní (UI) není vždy intuitivní. Se svým odběrem můžete vždy použít klienta VPN třetí strany (například OpenVPN nebo Viscosity)..

Ceny / plány

Proxy.sh má 4 plány VPN ve 3 délkách předplatného, ​​takže výběr může být trochu matoucí. Pokusíme se to co nejjednodušší rozebrat.

Ceny a balíčky vpn serveru Proxy.sh

Proxy.sh VPN balíčky

Za prvé, Rychlý plán je pouze dočasné (72 hodinové) předplatné VPN a mělo by být skutečně použito pouze pro testování proxy.sh před nákupem, nebo pokud potřebujete předplatné VPN na krátkou dobu (cestujete mimo zemi).

Zbytek plánů (Basic, Solid, Pro) jsou k dispozici ve 3 délkách předplatného:

 • 1 měsíc (bez slevy)
 • 6 měsíců (mírná sleva)
 • 12 měsíců (nejlepší sleva vs. měsíčně)

Plány „Základní“ a „Solidní“:

Tyto plány jsou prakticky totožné. Každý z nich má přístup ke všem základním funkcím proxy.sh (klient VPN Safejumper, SoftEther, servery proxy, privátní DNS a neomezená šířka pásma v síti 1Gbps)..

jediný rozdíl je to, že plán „Solid“ má 50 umístění serveru a plán „Basic“ přichází pouze s 5. Zda to stojí dvakrát, cena se sníží na osobní preferenci.

Plán „Pro“

Tady je to zajímavé …

Plán Pro přidává některé pokročilé funkce, které nejsou k dispozici v žádném z ostatních plánů, ale za 20 $ / měsíc je to docela prémiová cena.

Zde je přehled toho, co získáte:

Přístup k soukromým 50Gbps VPN uzlům: Proxy.sh má exkluzivní 50Gbps serverové uzly, které jsou vyhrazeny pouze pro předplatitele plánu. To znamená, že je k dispozici tuna šířky pásma, takže pokud máte připojení s vysokou šířkou pásma (50 Mb / s), měli byste dosáhnout mnohem vyšších rychlostí.

Multi-hop technologie: Multi-hop znamená, že váš vstupní server VPN je na jednom místě a váš výstupní uzel může být na úplně jiném místě. Teoreticky by to mělo poskytnout ještě větší anonymitu, protože vaše připojení je nyní směrováno přes 2 + servery bez protokolování VPN. Protože to využívá alespoň dvojnásobek šířky pásma sítě, je rozumné, aby server Proxy.sh účtoval mnohem vyšší cenu.

Rovněž získáte přístup ke 100% funkcí z plánu „Solid“.

Takže který plán je nejlepší?

Osobně si myslím, že „Základní“ plán je zdaleka nejlepší řešení a Proxy.sh je jednou z mála VPN, která nabízí roční neomezené předplatné za 40 $ / měsíc nebo méně. (Soukromý přístup k internetu je další). Pokud budete pravděpodobně používat pouze servery v jedné z pěti zemí (USA, Velká Británie, Francie, Německo, Nizozemsko), pak je základní plán velkou hodnotou.

Osobně si myslím “Solidní plán” je předražená a mnoho stejných funkcí můžete získat od soukromého přístupu k internetu, pouze za 3,33 $ / měsíc namísto 10 $.

Plán „Pro“ je opravdu přitažlivý pro výkonné uživatele díky úžasným soukromým serverům s rychlostí 50 Gb / s. Získáte také technologii multi-hop (téměř žádné jiné VPN to nenabízí). Pokud je pro vás důležitější síla, rychlost a další bezpečnostní funkce než cena, pak plán Pro rozhodně stojí za zvážení.

Navštivte Proxy.sh

Software Proxy.sh (SafeJumper)

Proxy.sh má svého vlastního VPN klienta, kterému říkají “Safejumper.” Je to jeden z jediných proprietárních klientů s otevřeným zdrojovým kódem VPN na světě, což znamená, že jejich kód je bezplatný a přístupný kontrole (takže víte, že neexistují žádné skryté zádech nebo vestavěný malware).

Hlavní rozhraní Safejumperu vypadá takto:

Proxy.sh hlavní zobrazení softwaru

Hlavní zobrazení softwaru

I když nejde o nejhezčí software, jsou zde všechny důležité funkce. Můžete vidět své stará IP adresa stejně jako nová IP přiřazeno serverem Proxy.sh při připojení k síti VPN. Zobrazuje také váš aktuální protokol (UDP nebo TCP) a výběr portu.

Snadný přístup k úplnému seznamu umístění serveru Proxy.sh získáte také klepnutím na ikonu „+“ vedle aktuálně vybraného serveru (Švýcarsko na obrázku výše).

Výběr serveru

Výběr preferovaného umístění serveru je snadný. Stačí kliknout na tlačítko „+“ a spustit nástroj pro výběr serveru. Poté získáte úplný posuvný seznam všech serverů proxy.sh. Zobrazuje také aktuální% zatížení každého serveru (abyste si mohli vybrat nejrychlejší / nejméně přeplněné).

nástroj pro výběr serveru

Vyberte libovolný server ze seznamu

Safejumper má také užitečnou ikonu na hlavním panelu. Umožní vám rychle se připojit k libovolnému umístění serveru, připojit se k poslednímu serveru nebo otevřít nabídku nastavení.

Má také ikonu, která mění barvu podle stavu připojení, takže vždy vizuálně ověřte, zda jste připojeni k VPN, i když je software minimalizován..

Zde je ikona na hlavním panelu (není připojena vs připojena):

stav připojení k systémové liště

ikona systémové liště

Nabídka pokročilých nastavení

Nabídka nastavení Safejumperu vám umožňuje přístup k některým pokročilým konfiguračním možnostem. Většina lidí se nastaví jen jednou a zapomene na ně, pravděpodobně je nebudete muset upravovat velmi často.

nastavení safejumperu

Nabídka nastavení SafeJumperu

Funkce:

 • Automatické spuštění / automatické připojení / opětovné připojení: Tyto možnosti vám umožňují zvolit, zda se má při spuštění systému načíst safejumper (při načtení operačního systému), automatické připojení po načtení a zda se má připojení automaticky znovu připojit, pokud připojení klesne..
 • Připojte se k nezabezpečené síti Wi-Fi: se automaticky připojí pokaždé, když se připojíte k síti Wi-Fi, která není chráněna heslem (například sítě veřejného letiště / kavárny).
 • Zobrazit jednotlivé uzlové servery: umožňuje zobrazit každý jednotlivý server v každém umístění serveru. Díky tomu bude pohled na výběr serveru mnohem více přeplněný.
 • Kill-Switch: Jedná se o bezpečnostní funkci, která automaticky zabrání veškerý přístup k internetu do vašeho počítače, dokud nebude obnoveno připojení VPN. Napsali jsme celý článek o tom, jak a proč používat VPN kill-switch.
 • Ochrana proti úniku IPv6: Ujistěte se, že vaše zařízení nevypouští adresu IPIP6.
 • Ochrana před únikem DNS: Vždy nasměrujte požadavky DNS prostřednictvím soukromých serverů proxy.sh (přečtěte si našeho Průvodce únikem DNS)..

Pokročilé funkce:

Číslo portu OpenVPN: Umožňuje zvolit místní port #, pokud chcete nastavit předávání portů pro VPN (většina uživatelů to nepotřebuje).

Servery DNS: Pokud chcete, můžete určit své vlastní servery DNS (výchozí bude výchozí privátní server proxy.sh, pokud nezadáte vlastní). Většina uživatelů by měla pouze opustit výchozí nastavení.

Porty VPN k otevření: Používá se pro předávání portů přes server VPN. Toto je pokročilá funkce a měla by být použita, pouze pokud víte, co děláte. Každý otevřený port představuje bezpečnostní riziko a usnadňuje hackerovi přístup k počítači prostřednictvím tunelu VPN.

Zabezpečení a šifrování

Proxy.sh má vynikající zabezpečení a šifrovací sílu. Zde jsou nejdůležitější vlastnosti jejich nejlepších bezpečnostních funkcí:

256bitové šifrování AES: Toto je průmyslový standard pro šifrování OpenVPN a Proxy.sh je používá na každém umístění serveru.

4096bitové klíče: Toto je síla počátečního šifrování pro handshake mezi klientem VPN a serverem. Průmyslový standard je pouze 2048 bitů. Šifrování serveru Proxy.sh je neuvěřitelné 22048 časy tak silné. To nedokážu udělat v matematice v mé hlavě (a vsadím se, že ani ne). Jinými slovy, je neuvěřitelně silný.

Soukromé DNS: Proxy.sh používá své vlastní servery bez protokolování DNS, aby zajistil, že vyhledávání vašich webových stránek nebude nikdy směrována přes servery DNS vašeho poskytovatele služeb Internetu (váš poskytovatel internetu téměř jistě ano vést záznamy). Další informace o úniku DNS naleznete zde.

Kill-Switch: Tato volitelná funkce zabezpečení vám umožní okamžitě zablokovat připojení k internetu, pokud VPN selže (namísto pouhého opětovného připojení k nezabezpečenému připojení).

Ve skutečnosti jedinou funkcí, kterou Proxy.sh nenabízí, je nastavitelná kontrola nad šifrovací silou (v případě, že chcete vyšší rychlost / méně zabezpečení), ale jen velmi málo VPN tuto úroveň kontroly nabízí. Kdo ví, proxy.sh může přidat v blízké budoucnosti.

Funkce ochrany osobních údajů a zásady protokolování

Proxy.sh poskytuje vynikající soukromí a má řadu působivých funkcí souvisejících s ochranou soukromí.

Zásady protokolování

Proxy.sh je pravda nepřihlašování vpn což znamená, že nemonitorují ani nezaznamenávají žádné aktivity VPN, data relací ani metadata. To poskytuje uživateli nejvyšší možnou úroveň soukromí a anonymity.

Zde je několik nabídek přímo z proxy.sh:

„Proxy.sh neshromažďuje ani protokolová žádný provoz ani použití svých proxy technologií včetně virtuálních privátních sítí“ – zásady ochrany osobních údajů proxy.sh

A proxy.sh mnohokrát veřejně prohlásil, že zde neuchovává žádné protokoly, a většina serverových procesů běží pouze v paměti RAM, takže na pevný disk se nezaznamenávají žádná uživatelská data..

Privacy Token

Proxy.sh nabízí bezplatnou službu účtu, která vám umožní převést váš účet VPN na anonymní hash token. Jakmile to uděláte, nebudete mít uživatelské jméno / heslo nebo uživatelský účet, pouze neidentifikovatelný token, který se používá pro přístup k síti VPN (přes safejumper).

Tato aktualizace je zcela volitelná (a bezplatná), ale nevýhodou je, že poskytuje tolik soukromí, že nebudete moci dostávat technickou podporu (již nemáte panel účtu nebo přidruženou e-mailovou adresu).

Anonymní platby

Službu VPN si můžete koupit anonymně pomocí kryptoměny. Získáte výběr Bitcoin (nejoblíbenější kryptoměna na světě) nebo jiné Kryptocoiny (jako litecoin).

Zpráva o transparentnosti

Proxy.sh zveřejňuje denní zprávu o transparentnosti, která obsahuje seznam všech rozkazů a právních požadavků, které obdrží. Přehled také uvádí akci proxy.sh, která byla přijata v reakci (téměř vždy blokuje port #, protože nedokáže identifikovat jednotlivé uživatele). Převážná většina incidentů ve zprávě jsou oznámení DMCA generovaná stahováním torrentů.

Zpráva o průhlednosti serveru Proxy.sh

Screenshot z posledních incidentů (zpráva o transparentnosti)

Proxy.sh také používá rozkaz kanárka ověřit, zda je zpráva o průhlednosti aktualizována a přesná (aby bylo zaručeno, že žádné informace nebyly odstraněny v důsledku právních hrozeb nebo objednávky roubíku).

Test rychlosti

Proxy.sh v našich testech rychlosti provedl solidně. Testovali jsme kabelové připojení 100 Mb / s (optimální podmínky), abychom získali představu o maximální rychlosti, kterou VPN dokáže. Všechny servery proxy.sh používají 256bitové šifrování AES (pomocí Safejumperu), což je velmi silné šifrování. Kompromisem silnějšího šifrování je obvykle mírné zpomalení rychlosti.

USA Speed ​​Test

proxysh USA nejrychlejší

Testy rychlosti v USA. Shora: NYC, NC, Texas

Mezinárodní testy rychlosti

Proxysh mezinárodní nejrychlejší

Shora: Kanada, Velká Británie, Švýcarsko

Nejrychlejší analýza:

Proxy.sh byl na serverech v USA docela rychlý, ale mezinárodní servery byly smíšené. Pokud máte průměrnou rychlost připojení (přibližně 25 Mb / s), nevšimnete si velkého rozdílu, ale pokud máte připojení 100 Mb / s, možná budete chtít zvolit rychlejší VPN, jako je Soukromý přístup k internetu nebo IPVanish.

Stáhnout SafeJumper »

Závěr

Proxy.sh je dobrou volbou, pokud hledáte nejvyšší úroveň soukromí a anonymity. Nejedná se o žádné protokoly, v kombinaci s aplikací Open-Source VPN je skvělá. Jsou také umístěny v soukromém přístavu Seychel, takže proxy.sh by měl být méně náchylný k tlaku ze strany NSA a dalších špionážních organizací než VPN se sídlem v USA, Velké Británii nebo Kanadě..

Proxy.sh je skvělá volba pro:

 • Uživatelé Bittorrentu: Jedná se o skutečnou VPN bez protokolování a torrenty jsou povoleny na všech serverech. Nepředávají žádosti DMCA a ve své zprávě o transparentnosti zveřejňují všechna oznámení o zastavení šíření.
 • Hodnota / cena vědomé: U plánů začínajících na $ 40 / yr (3,33 $ / měsíc) je server proxy.sh cenově dostupný.
 • Ochrana osobních údajů / zabezpečení: Díky 256bitovému šifrování AES, 4096bitovému šifrování handshake a vůbec bez protokolů, jsou to solidní možnosti.
Co se mi líbí na serveru Proxy.sh
 • Soukromí – Proxy.sh neuchovává žádné protokoly nebo metadata relací. Sídlí na Seychelách (útočiště v soukromí).
 • Open Source – Jejich software VPN (nazývaný „Safejumper“) je zcela otevřený zdroj, což znamená, že kód lze veřejně prohlédnout a ověřit. Většina softwaru VPN je uzavřený zdroj.
 • Možnost anonymního tokenového účtu – Proxy.sh umožňuje zcela anonymní účty bez přidružené e-mailové adresy nebo uživatelského jména. Máte pouze soukromý hash token, který se používá jako vaše přihlašovací jméno.
 • Včetně proxy služby – Všechny plány VPN zahrnují přístup ke 3 proxy serverům v USA a Evropě. Většina VPN účtuje příplatek za proxy službu. Proxy lze snadno použít pro torrenting.
Možné obavy
 • Matoucí možnosti plánu: Existují 4 různé plány VPN, každý s různými funkcemi. Základní plán (zdaleka nejlepší řešení) pouze 5 zemí.
 • Uživatelské rozhraní softwaru je trochu drsné: Software funguje skvěle a je vysoce bezpečný, ale uživatelské rozhraní je trochu neohrabané. Rozhodně ne tak úhledný jako nějaký jiný software (jako VyprVPN nebo ExpressVPN).

Náš verdikt: solidní soukromí a bezpečnost

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map