NordVPN zkušební verze zdarma ☕ Jak získat bezplatnou zkušební verzi NordVPN – verze 2019 | VPN Káva


Pravděpodobně jste už slyšeli o používání VPN nebo virtuální soukromé sítě, aby nedošlo k ohrožení vašeho zařízení na internetu. Poté, co se bojíte příběhů o tom, jak hackeři a vlády dychtivě zachycují vaše data, což je bohužel pravda, nejlepším rozhodnutím je nainstalovat do zařízení spolehlivou síť VPN. Jednou z nejúžasnějších sítí VPN je NordVPN. V tomto článku vás provedeme kroky, jak bezplatně vyzkoušet NordVPN, abyste zjistili, zda splňuje vaše potřeby. Pokryjeme následující:

Proč NordVPN?

NordVPN je pravděpodobně jedním z nejlepších VPN v okolí s bezkonkurenční bezpečností a vynikající v jiných odděleních. Může se pochlubit sítí více než 5 200 VPN serverů v 60 zemích s působivými rychlostmi připojení.

Zabezpečení nabízené společností NordVPN je na špičkové úrovni. Používá vysoce bezpečný protokol OpenVPN a šifrování 256-AES. Jinými slovy to znamená, že data tunelovaná prostřednictvím VPN je neproniknutelná. V případě superparanoidu má NordVPN funkci ochrany dvou dat, která přenáší data prostřednictvím dvou serverů VPN a zajišťuje, že data jsou šifrována dvakrát.

Chcete-li s VPN využívat skvělý zážitek, budete potřebovat servery VPN, které umožňují přístup k poskytovateli streamovaných médií a spolehlivou rychlost připojení. Pro účely tohoto článku jsme se připojili k Netflixu a NordVPN nezklamal oba. Většina serverů VPN na serveru NordVPN umožňuje streamování z Netflixu slušnou rychlostí.

VPN je nástroj pro zajistit vaše soukromí online, a nebudete chtít, aby žádné z vašich dat bylo přihlášeno nebo předáno úřadu, ať už násilně nebo ne. Společnost NordVPN sídlí v Panamě, díky čemuž je osvobozena od povinnosti převádět uživatelské údaje vládám.

Rovněž má přísné zásady bez protokolování, které zajistí, že nebudou uchovávat žádná data, která ohrožují vaši identitu nebo chování online..

Zjistíte, že NordVPN je snadné použití s chytře navrženým rozhraním. V případě, že jste uvízli, můžete si vybrat mezi podporou živého chatu nebo e-mailem o problému.

Má NordVPN zkušební verzi zdarma?

Pokud na svém webu hledáte bezplatnou zkušební verzi NordVPN, nenajdete ji, protože žádný neexistuje. Toto je odpověď na jeden z jejich nejčastějších dotazů:

Vzhledem k jejich zásadám vracení peněz však můžete vyzkoušet NordVPN a stále získat své peníze zpět, pokud nesplňuje vaše požadavky.

V zásadě vrácení peněz společnosti NordVPN neexistují žádné úlovky, například využití šířky pásma nebo frekvence připojení. Pokud se přihlašujete k odběru NordVPN z jeho webových stránek, máte nárok na plnou náhradu do 30 dnů.

NordVPN zkušební verze zdarma – podrobnosti

Většina tradičních bezplatných pokusů je omezena buď v provozu, nebo v šířce pásma. Využitím politiky vrácení peněz společnosti NordVPN můžete vyzkoušet službu NordVPN a všechny její funkce bez jakýchkoli omezení.

To zahrnuje přístup k serverům s více než 5 200+, výjimečné šifrování, spolehlivá připojení a podporu živého chatu, ke které mají platící odběratelé přednost. Také 30 dní poskytuje dostatek času na vyzkoušení NordVPN na všech vašich zařízeních a pro různé účely, které vám mohou dokonce ušetřit peníze.

Chcete-li začít s testem NordVPN, musíte se zaregistrovat k placenému účtu na NordVPN a využít jeho 30denní 100% záruku vrácení peněz.

Budeš musíte uvést podrobnosti o své kreditní kartě za počáteční fakturaci, ale všechny své peníze budete moci získat zpět dříve, než vyprší zkušební doba a poté, co na svůj obsah otestujete NordVPN. Rovněž vám ušetří potíže se zadáváním údajů o vaší kreditní kartě, pokud si přejete pokračovat v odběru.

Kolik je NordVPN za měsíc?

Jako jedna z nejlepších sítí VPN zůstává společnost NordVPN dostupná pro uživatele. Nabízí krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé předplatné za různé ceny. Dlouhodobé předplatné společnosti NordVPN nabízí největší úspory.

Zde jsou náklady na prémiové plány společnosti NordVPN:

 • Tříletý plán: 3,49 $ měsíčně (účtováno 125,64 $ každé 3 roky)
 • Dvouletý plán: 4,99 $ měsíčně (účtováno 119,76 $ každé 2 roky)
 • Roční plán: 6,99 $ měsíčně (účtováno 83,88 $ každý rok)
 • 1-měsíční plán: 11,95 $ měsíčně

Jak používat NordVPN zdarma

NordVPN usnadnilo registraci bezplatného zkušebního účtu. Toto je skutečný proces, kterým musíte projít, abyste si mohli užívat neomezeného přístupu NordVPN.

1. Spusťte web NordVPN a klikněte na ikonu Získejte to hned na obrazovce.

2. Vyberte si jednu ze čtyř předplatné plány. Na všechny se vztahuje 30denní záruka vrácení peněz.

3. Vložte svůj preferovaný e-mail jako svůj uživatelské jméno a vyberte a způsob platby.

4. Až budete hotovi, klikněte na Pokračovat vytvořit svůj účet. Zobrazí se dialogové okno s informací, že byl na váš e-mail odeslán aktivační odkaz.

5. Zkontrolujte svůj e-mail a aktivujte svůj účet NordVPN.

6. Budete požádáni o nastavení nového hesla pro svůj účet. Udělej to podle toho.

7. Až budete hotovi, zobrazí se vám seznam odkazů ke stažení aplikace NordVPN. Vyberte a stáhněte si ten pravý pro své zařízení.

8. Spusťte aplikaci NordVPN a pokračujte zadáním svých přihlašovacích údajů.

9. Nyní máte přístup k neomezeným funkcím a zabezpečení nabízeným společností NordVPN.

Jak nastavit NordVPN bez kreditní karty

Kromě kreditních karet nabízí NordVPN další platební možnosti. Budete mít na výběr:

 • Amazon Pay
 • Alipay
 • Kryptoměny (bitcoin, etereum, zvlnění)
 • UnionPay

Pokud chcete nastavit NordVPN bez kreditní karty, postupujte takto.

1. Vyberte si preferovaný plán.

2. Zadejte svou e-mailovou adresu a vytvořte si účet.

3. Vyberte alternativní platby.

4. Dokončete proces platby.

Jak zruším zkušební verzi NordVPN zdarma?

Pokud máte pocit, že společnost NordVPN prostě není tou pravou možností, můžete předplatné ukončit a získat vrácení peněz do 30 dnů. Pokud si zakoupíte NordVPN od AppStore nebo PlayStore, budete muset kontaktovat příslušného obchodníka a požádat o vrácení peněz.

Chcete-li získat vrácení peněz, musíte kontaktovat zákaznickou podporu. Zde je návod, jak to udělat.

1. Klikněte na ikonu podpory v pravé dolní části webu NordVPN.

2. Klikněte na možnost Chat.

3. Vyplňte své jméno, e-mail a uveďte svůj úmysl zrušit a požádat o vrácení peněz ve zprávě. Klikněte na začátek chatování a budete uvítáni pracovníky zákaznické podpory.

4. Potvrďte svůj úmysl zrušit účet a zpracujte vrácení peněz.

Jak uplatnit svou 30denní 100% záruku vrácení peněz od společnosti NordVPN

Až vyzkoušíte všechny funkce VPN, můžete svůj účet ukončit a získat vrácení platby bez ohledu na to, zda službu využíváte nebo ne..

Postupujte podle těchto jednoduchých kroků.

1. Přihlásit se na svůj účet na webu NordVPN s vaším uživatelským jménem a heslem.

2. Přejděte na Moje služby a klikněte na tlačítko svislých teček vedle Plán změn.

3. Zobrazí se dialogové okno s výzvou, pokud chcete zrušit automatické platby. Klikněte na Zrušit automatické platby a potvrďte své rozhodnutí kliknutím Potvrďte zrušení na dalším vyskakovacím okně.

4. Zobrazí se potvrzovací dialog s upozorněním, že jste předplatné úspěšně zrušili.

5. Nyní můžete začít s vrácením peněz kontaktováním zákaznické podpory NordVPN. Klikněte na ikonu otazníku v pravé dolní části obrazovky.

6. V rozbalovací nabídce podpory vyberte ikonu e-mailu a vyžádejte si vrácení peněz prostřednictvím e-mailu.

7. V dialogovém okně e-mailu vyberte Způsob platby ze seznamu oddělení najdete pole pro způsob platby, plán, datum a částku, která se objevila. Podle toho vyplňte informace. jako pro Popis, stačí zmínit, že si nemyslíte, že NordVPN je pro vás ta správná služba.

8. Potom obdržíte e-mailem od zákaznické podpory společnosti NordVPN hledající vaši potvrzení pro vaši žádost o vrácení peněz. Potvrďte své rozhodnutí a můžete očekávat, že vrácení peněz bude zpracováno za několik dní.

souhrn

Není pochyb o tom, že získání správné sítě VPN je zásadní, abyste zůstali v bezpečí při procházení online a přístupu k obsahu s omezeným přístupem, jako je Netflix. S obrovským množstvím VPN k dispozici je nejlepší způsob, jak vyhodnotit VPN, je přihlásit se na bezplatnou zkušební verzi.

Společnost NordVPN má záviděníhodnou pověst, že je nejbezpečnější VPN v oboru. I když nenabízí bezplatné předplatné, můžete využít 30denní záruku vrácení peněz na kterýkoli ze svých placených plánů. Ukázali jsme, jak snadné je přihlásit se k odběru služby NordVPN a užívat si všech dostupných funkcí.

Důležitější je, že jste schopni ukončit automatické platby při předplatném a dostat peníze zpět do konce 30 dnů. Skutečnost, že to lze provést bez komplikací, vám umožní vyzkoušet NordVPN bez obav z jakéhokoli finančního závazku.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map