Nejlepší stránky Anime Torrent [2020] | VPN Káva


Pokud jste fanouškem anime, víte, že je to hřích za to, že dohání poslední epizodu své oblíbené série. Ale ne všichni anime se dostali k mainstreamovým streamovacím službám. Chcete-li získat svou denní dávku anime, budete se muset obrátit na stránky s torrentem často navštěvované anime fanoušky.

Než zveřejníme náš oblíbený seznam nejlepších anime torrent stránek, pojďme se hlouběji zabývat tím, o čem je humbuk na anime..

Je pravděpodobné, že vás zaujme plešatý, pravidelně vypadající Saitama v populární podobě One-Punch Man na Hulu. A zajímá vás, jestli existuje více podobných anime, které uspokojí váš hlad.

No, jsou.

Otázka, která vyvolává odpověď, zní: jak streamujete anime na svých zařízeních? A kde zjistíte, co anime existuje a je mezi fanoušky nejoblíbenější? Čtěte dál a my vám zodpovíme všechny vaše otázky.

Co je Anime a proč je taková šílenství?

Anime je termín vytvořený pro animované kreslené filmy produkované japonskými studii. Často jsou ovlivňovány komiksy nebo manga a jsou součástí japonské kultury po celá desetiletí. Japonské anime je postaveno na brilantně napsaných příbězích a často získává značné globální následky.

Popularita anime v západních zemích lze vysledovat až na počátku dvacátých let, kdy Američané začali rozvíjet horlivý zájem o jedinečně animované postavy a příběhy. Nějaké anime, jako Útok na titána, mají obrovské základny fanoušků v USA. Ve skutečnosti se Hollywood údajně pokouší přizpůsobit film této populární sérii.

Pokud se ocitnete závislý na anime, nejste sami. Každoročně se tu pořádají desítky tisíc fanoušků po celém světě, aby oslavili kulturu anime. Z nějakého důvodu má anime magickou přitažlivost napříč pohlavími, věky a národnostmi. Nezáleží na tom, kdo nebo kde jste – ten pravý anime vás okradne o smysl pro čas, když soustředíte svou pozornost na napětí a scény plné akcí. Spokojenost s tím, že se necháte vtáhnout do světa anime, může být omlazující. Ať už jste fanouškem uměleckých vizuálů, kreativních příběhů nebo se snažíte oživit své vnitřní dítě bojujícími superhrdiny, nabízí anime perfektní kanál pro relaxaci a de-stress. Jakmile vás vtáhnou do jednoho anime, budete zahnutý a budete chtít víc.

A tady je dobrá zpráva: pro každou běžnou anime, kterou sledujete, jsou stovky stejně skvělých anime série, které vás prosí o vaši pozornost. Pro jasnější obrázek jsou každoročně vydávány stovky tisíc anime titulů. Ale jen proto, že se řada nedostala do hlavního proudu, neznamená to, že je nižší kvality. Znamená to jen, že soutěž o anime v Japonsku je tvrdá, a omezením se pouze na mainstream můžete uniknout některým z nejlepších drahokamů.

Abychom splnili vaši touhu po dokonalejším anime, budeme sdílet náš upřednostňovaný seznam torrentovacích webů, kde se nám podařilo stáhnout a sledovat naše oblíbené postavy v akci. Než však začnete tyto stránky navštěvovat, přečtěte si další informace o tom, do čeho se dostáváte.

Je Torrenting Anime nelegální?

I když akt sdílení souborů na torrentovací platformě není nezákonný, nahrávání a stahování anime torrent souborů je pravděpodobně. Pokud je konkrétní anime chráněno autorskými právy a pravděpodobně tomu tak je, porušujete autorské zákony.

Většina zemí má přísné autorské zákony. Ačkoli jsou právní kroky podniknuté v oblasti stahování torrentů poměrně malé, dochází k nim. V Japonsku byl 39letý muž zatčen za stažení anime a dalších souborů do softwaru P2P.

V některých zemích mohou uživatelé stahující torrenty chráněné autorskými právy vydávat oznámení od jejich poskytovatelů internetových služeb. V závislosti na situaci mohou být účtovány právní poplatky.

V VPNCoffee neospravedlňujeme akt stahování materiálu chráněného autorskými právy. Pokud používáte torrent server, musíte si být vědomi rizika, že tak učiníte.

Kde najít anime torrenty

I když se streamingové služby dostaly do hlavního proudu, komunita torrentů je stále aktivní. Ne všechny komunity P2P jsou však skvělé pro anime torrenty. Anime fanoušci mají tendenci navštěvovat konkrétní torrent stránky, které obstarávají anime milovníky.

Pokud jste novým stahováním anime torrentů, můžete nakonec hledat na špatném místě. V této příručce jsme vytvořili seznam velmi populárních anime torrent stránek. Tyto stránky se mohou pochlubit obrovskou sbírkou titulů napříč různými žánry anime.

Namísto toho, abyste skončili na divokých husích honech, stačí navštívit některý z anime webů v našem seznamu a možná najdete název, který jste hledali.

Kde stáhnout Old Animes

Pokud jste zachytili úryvky Velký učitel Onizuka, Fushigi Yuugi nebo jiné vzrušující animes, které byly vysílány před desítkami let, můžete mít potíže s jejich streamováním na poskytovatele obsahu, jako je Netflix. Abyste uspokojili svou zvědavost ohledně vývoje příběhu, musíte se obrátit na alternativní zdroje anime.

Zeptejte se fanoušků anime a nasměrují vás na anime tematické weby torrentu. V našem průvodci jsme uvedli některé z velmi populárních anime torrent stránek. Tyto weby mají často vyhledávací funkci, která vám umožní rychle najít klasické anime.

Některé z těchto anime torrenting webů také poskytují filtry, které vracejí torrent výsledky animes v konkrétních datech. Vaše šance sledovat staré animes na torrent stránkách jsou vyšší než naladit se na mainstreamové poskytovatele streamování.

Jak si vybrat Torrent web pro Anime

Budete chtít být opatrní při výběru torrent stránek ke stažení své oblíbené anime. Tvrdá pravda je: torrenting dostal špatné jméno u některých webů, které jsou plné podvodných odkazů a virových souborů.

Je nesmyslné nechat váš počítač nebo mobilní telefon zmatit jen proto, že chcete dohonit nejnovější epizodu monster-bashing anime.

Nejlepší torrent servery by samozřejmě měly mít bohatou sbírku animes napříč všemi žánry. Počet uživatelů, kteří soubor stahují nebo sdílejí, je také důležitý, protože rychlost sdílení se zvyšuje, když stejný soubor sdílí více uživatelů.

Zatímco někteří fanoušci anime upřednostňují podtitulní verze titulů, jiní si užívají sledování dabovaných epizod anime. Pomáhá, pokud má torrent server na výběr z dabovaných i subbed verzí.

Torrentové stránky bývaly nepřehledným textem a odkazy. Ale některé anime torrent stránky jsou postaveny s intuitivním rozhraním. Měli byste být schopni snadno najít a procházet anime tituly.

Nakonec budete chtít zůstat v bezpečí při torrentování. Instalace antivirového softwaru pomáhá, ale budete chtít navštívit stránky torrentů, které jsou navštěvovány fanoušky, namísto riskování zbytečných rizik u neznámých webů.

Nejlepší stránky pro Torrenting Anime

Jako fanoušci tvrdých anime můžeme ručit za to, že se jedná o nejlepší torrent servery, na které se můžete spolehnout a začít stahovat své oblíbené anime.

1. 1337x

Tato stránka torrentu existuje už nějakou dobu a má bohatou sbírku anime titulů. Má ostré uživatelské rozhraní, které vám umožní snadno vyhledávat své oblíbené anime nebo procházet z anime ikon.

2. 9Anime

9Anime není torrentový server v nejpřísnějším smyslu, ale zaslouží si zmínku, protože hostí velké množství anime titulů, které můžete streamovat online. Můžete si prohlédnout anime podle žánru nebo si jednoduše vybrat z oblíbených fanoušků.

3. AnimeLayer

Pokud neovládáte rusky, budete muset automaticky přeložit tento torrent server. AnimeLayer je krásně prezentovaná ruská torrentová stránka s podrobným popisem a informacemi o každém titulu. Má také fórum, kde se můžete spojit s podobně smýšlejícími anime fanoušky.

4. AnimeUltime

Tato torrentová stránka je důkazem toho, jak Francouzi milují své anime. Pokud pro vás tento jazyk nepředstavuje překážku, bude se vám líbit spojení s aktivní komunitou na webu. Nebo můžete začít stahovat z řady dostupných anime titulů.

5. AnimeTorrents

AnimeTorrents nabízí vysoce kvalitní stahování torrentů, které zaujmou anime fanoušky všech žánrů. Než získáte přístup k jeho sbírce anime, musíte se zaregistrovat. Jak dabovanou, tak i subbedovou verzi si můžete stáhnout ze své torrentovací platformy.

6. AnimeTosho

Na AnimeTosho není nic fantastického, ale seznam nejnovějších dostupných souborů anime torrentu k odhlášení. Stránka má aktivní komunitu uživatelů, což znamená, že není dostatek secích strojů. Očekávejte slušné stahování času s AnimeTosho.

7. AniArena

AniArena křičí anime na pozadí barevných japonských kreslených postaviček. Jedná se o torrent tracker stránky, které přitahuje anime fanoušky po celém světě. Stahování můžete zahájit bez registrace k účtu.

8. Bakabt.me

Bakabt není vaše obyčejná torrentová stránka. Musíte podat žádost prostřednictvím IRC a nechat si prohlédnout administrátorského veterináře. Po schválení budete mít přístup k pevně pletené komunitě zemřelých anime fanoušků a můžete začít stahovat dostupný obsah.

9. HorribleSubs

Na rozdíl od svého názvu jsou titulky anime s titulky stažené na serveru HorribleSubs docela slušné. Má plán, ve kterém můžete sledovat nadcházející epizody a bzučící komunitu, se kterou můžete komunikovat.

10. LimeTorrents

Zatímco LimeTorrents není exkluzivním torrentovým serverem, je to jeden z nejstarších webů, který hostí velké množství torrentů. Můžete očekávat, že vás uvítá dlouhý seznam anime torrentů, když klepnete na ikonu nebo jen vyhledáte titul na domovské stránce.

11. Nyaa

Nyaa má jednoduché rozložení, které vám umožní rychle se podívat na nejnovější nahrané anime torrent soubory a počet secích strojů k dispozici. K dispozici je také užitečný vyhledávací panel, který vám umožňuje filtrovat vyhledávání.

12. Projekt GXS

Na první pohled je Project GXS podobný jednomu z mnoha fan-vytvořených blogů na anime. Ale kliknutím na index se zobrazí seznam mamutí všech anime uvedených na webu. Některé z titulů nabízejí přímé stahování kromě torrentování.

13. Projekt Shana

Shana Project vám umožňuje automatizovat stahování anime po vytvoření účtu na webu. Má jednoduché rozhraní, které vám umožní prohledávat nebo procházet seznam dostupných anime série.

14. TorrentDownloads

Zatímco TorrentDownloads neslouží výhradně pro anime torrenty, má spravedlivý podíl anime titulů. Více než 70 000 různých anime titulů je uspořádáno do 28 podkategorií. Jakýkoli fanoušek anime bude nadšený množstvím možností.

15. Torrentz2

Torrentz2 je jako Google torrentingu. Není hostitelem žádných souborů, ale nasměruje vás na weby, které nesou název, který hledáte. Je to vaše nejlepší sázka, když hledáte anime seriál, který se zdá, že se neobjeví jinde.

Jaký je nejlepší torrentový server ke stažení Anime?

Faktem je, že existují různé torrent stránky, kde si můžete stáhnout animes. Některé weby se však mohou lišit od ostatních, pokud jde o funkce, obsah a dostupnost. Například Bakabt vám umožní spojit se s ostatními fanoušky anime, ale před stažením anime torrentů musíte mít schválenou aplikaci..

Pokud hledáte uživatelsky přívětivý web s přiměřeným počtem anime titulů, měli byste vyzkoušet AniRena. Obsahuje seznam anime titulů doplněný počtem secích strojů a pijavic. Pro stažení torrentu také není třeba vytvořit účet.

Pokud dáváte přednost obyčejným a jednoduchým torrentovým serverům, nejlepší volbou je Anime Tosho. Má aktualizovaný seznam nově nahraných torrentů. Žádné fantastické pozadí, ale čistě velká sbírka torrentů pro fanoušky anime.

Nejlepší VPN pro Torrenting Anime

Pokud se vám nepodaří získat přístup na některý z výše uvedených anime torrentových serverů nebo si stáhnout anime pomocí klienta P2P, nejste sami. Poskytovatelé internetových služeb blokují stahování torrentů v některých zemích, protože někteří uživatelé zneužívají technologii torrentingu při sdílení obsahu porušujícího autorská práva.

Existuje však způsob, jak obejít cenzuru, a to instalací VPN do zařízení. Síť VPN nebo virtuální privátní síť umožňuje připojení k zabezpečeným serverům v zemích s přístupem k anime torrent webům. Jinými slovy, zařízení, ze kterého procházíte, zabírá IP adresu jiné země, a proto obchází cenzuru ISP.

Upřímně řečeno, anime torrent stránky nejsou nejbezpečnějším místem, kde být. Pokud používáte torrentovací software typu peer-to-peer, vaše IP adresa je vystavena ostatním uživatelům na platformě. Díky tomu jste zranitelní vůči útokům hackerů, kteří náhodou cílí na uživatele z torrentových webů.

VPN dělá víc než jen maskování vaší přítomnosti: šifruje informace pocházející a směřující do vašeho zařízení. Jakýkoli hacker, který zachytí vaše data, bude mít za úkol přerušit šifrování.

Díky tomu však ne všechny VPN jsou přátelské k torrentu. Někteří nepodporují přístup k torrentovým webům nebo mohou mít odrazující rychlost připojení pro torrenting.

Abychom vám pomohli začít a užívat si stahování vašeho oblíbeného anime, sestavili jsme nejlepší VPN, které poskytují skvělou podporu pro torrent stránky.

1. NordVPN

NordVPN je pravděpodobně jedním z nejlepších VPN pro zabezpečení vaší přítomnosti online. Některé z jeho serverů jsou určeny uživatelům P2P. Po připojení k serverům s povoleným torrentem jste při stahování souborů anime chráněni vysoce zabezpečenými protokoly.

2. CyberGhost

CyberGhost má na svém klientském softwaru tlačítko „Torrent Anonymous“, které automaticky naváže spojení se serverem přátelským k torrentu a zároveň zajistí bezpečné připojení. Tuto funkci můžete také nakonfigurovat tak, aby automaticky spouštěla ​​software P2P, který používáte ke stahování souborů anime.

3. Assguard

assguard

Assguard je nováček na trhu VPN, přesto si mezi milovníky torrentu získává popularitu. Můžete snadno stáhnout torrent animes na některý z jeho VPN serverů. Assguard umožňuje až šest zařízení na jeden účet – uživatelé zjistí, že je to užitečné při stahování na více zařízeních.

4. ExpressVPN

Očekávejte rychlou rychlost stahování pomocí ExpressVPN, dokonce i se softwarem P2P. ExpressVPN má 160 serverů v 94 zemích a vy můžete použít klienta torrentingu připojením k libovolnému serveru. Během stahování anime budete chráněni průmyslovým standardním šifrováním a protokolem.

5. IPVanish

IPVanish si zaslouží uznání za to, že povolil činnosti torrentu na všech svých 1300+ VPN serverech. Je známo, že ve své velké síti serverů mají nadprůměrné rychlosti připojení a neexistuje žádná omezení rychlosti torrentu ani omezení přenosu.

souhrn

Přestaňte sledovat YouTube a mini-klipy anime na YouTube. Opravdoví anime fanoušci se zmocní celé série a začnou se potápět hluboko v prožitku postav.

Začněte zkoumat, kam patří skuteční fanoušci anime, prozkoumáním webů s anime torrentem, které doporučujeme. Skutečnost, že tyto anime weby již nějakou dobu existují, znamená, že jim uživatelé důvěřují.

Samozřejmě budete chtít tyto stránky torrent používat opatrně. Stejně jako se weby snaží komunitám dodávat to nejlepší, vždy existuje několik stinných postav, které se pokoušejí poškodit.

Ano, mluvíme o hackerech a škodlivém softwaru, který je maskován jako soubory anime. A v některých zemích existuje cenzura, která brání fanouškům anime v přístupu k tomu, co milují.

Využijte některé z nejlepších VPN, které jsme vám doporučili, abychom získali přístup k nejlepším webovým stránkám s anime torrentem. Budete obcházet online cenzuru a zůstanete v bezpečí, zatímco své oblíbené anime šíříte.

Nemůžete pomoci, aby anime bylo tak návykové, ale dali jsme vám veškeré know-how o přístupu k desítkám tisíc titulů online. Pokud jste skutečným fanouškem anime, nebude vám cenzura bránit v tom, aby si užívali skvělé animované japonské karikatury.

Přihlaste se tedy do sítě VPN přátelské k torrentu právě teď.

VPNcoffee neospravedlňuje nezákonné sdílení souborů ani porušování autorských práv. I když technologie sdílení souborů P2P je legální, mnoho souborů vyměňovaných prostřednictvím P2P je skutečně chráněno autorskými právy. Nahrávání těchto souborů chráněných autorskými právy vás může vystavit riziku občanskoprávního řízení. I když jsou tyto žaloby často případy hromadné žaloby, některé byly zaměřeny na jednotlivé uživatele, aby se pokusily uvést příklad.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map